Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

QUOTE(Ramiele @ 2012 12 25, 22:23)
Na merginos, labai padetumet smile.gif

Kad niekaip neina iziuret blush2.gif , o kuom jau tie Garnier geri, pamenu pries kokius 5 m tai tikrai geri buvo, bet kai pries kokius 6 men paskutini kart Garnier daziausi - galvojau ir galvos oda nues, ir nuo smarves numirsiu ir plaukai labai byrejo verysad.gif , daziausi kazkelintu 9 nr
Atsakyti
Kad labai skirtingi du atspalviai.. Tamsesnis panasus y 7.1, o sviesesnis 10.13 arba 9.13/9.1, sunku pasakyt. Atspalviai neypatingi, kiekviena firma tokius turi ir grazesnius. Graziai atrodo ant popieriaus, nereiskia, kad taip gausis ir ant plauku mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū, vat kad ir as neiziuriu biggrin.gif na, jum neypatingi, man gal ypatingi. mirksiukas.gif garnier imu, nes pigiausia firma ir nera prasta, tu kirpykliniu dazu niekad nepirkau ir dar kazkaip nesiruosiu nes jie kainuoja, o ilga laika esu patenkinta ir pigiu dazu kokybe smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Stichija @ 2012 12 26, 12:44)
Kad niekaip neina iziuret  blush2.gif , o kuom jau tie Garnier geri, pamenu pries kokius 5 m tai tikrai geri buvo, bet kai pries kokius 6 men paskutini kart Garnier daziausi - galvojau ir galvos oda nues, ir nuo smarves numirsiu ir plaukai labai byrejo  verysad.gif , daziausi kazkelintu 9 nr



paskutinius metus dazausi su Garnier , nr 110, visai gerai nudazo netgi tamsesnius plaukus, man patinka kad visiskai nededina plaukus
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2012 12 26, 16:10)
Ačiū, vat kad ir as neiziuriu biggrin.gif  na, jum neypatingi, man gal ypatingi.  mirksiukas.gif  garnier imu, nes pigiausia firma ir nera prasta, tu kirpykliniu dazu niekad nepirkau ir dar kazkaip nesiruosiu nes jie kainuoja, o ilga laika esu patenkinta ir pigiu dazu kokybe smile.gif


Na as turejau omeny atspalvius, kad tokius galit rast beveik kiekvienos firmos paletej. O apie dazu sudety, poveiky ir t.t. cia net nebediskutuoju, visur tas pats sh..- chemija, tik kad su prof. lengviau kontroliuot peroksido stipruma, ir amoniako kiekiai mazesni, bet cia kaip kam patinka ir tinka smile.gif
Atsakyti
Sveikos, merginos, ieškau patarimo.. Užsikepiau, kad reikia paryškint savo natūralią spalvą..Gal patarsit kokį šampūną, putas ar kažką pan be amoniako? 4u.gif Kad šiek tiek paryškit savo spalvą, norisi blizgesio.. Bet nenoriu dažyt su dažais, noris trumpalaikio efekto ax.gif mėgstu keistis..
Mano spalva:
user posted image

norėčiau kažko tokio ar kiek tamsiau..
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Akvilia @ 2012 12 28, 20:37)

Man tai cia vienoda biggrin.gif blush2.gif Grazus jusu plaukuciai, blizga, sveikai atrodo, nedarykit nieko rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bandeles @ 2012 12 29, 00:36)
Man tai cia vienoda biggrin.gif blush2.gif Grazus jusu plaukuciai, blizga, sveikai atrodo, nedarykit nieko rolleyes.gif


na čia mano po kirpyklos, neaišku ko pritepta, todėl blizga, šiaip nėra taip schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu naturalius plaukus, niekada nedaziau, jau ilga laika noriu siek tiek paryskinti spalva.

user posted image

Nezinau kur paklausti kaip atrodytu patamsinus pora tonu? norecciau kazko tokio kaip AKVILIA ikele biggrin.gif

user posted image

su kuo patartumete dazyti? noriu kad atrodytu tokie naturalus, su atspalviu tokiu, net nezinau... g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo booonbon: 01 sausio 2013 - 22:11
Turiu klausimą, 1 kartą dažiausi plaukus putomis, sunaudojau visą pakuotę, kurios kuo puikiausiai užteko visam ilgiui (plaukai netrumpi, iki puses nugaros). Praėjus kokiom 40 dienų spalva pasiplovė, o ir šaknys truputi ataugo, turiu vėl tuos pačius dažus, bet norėčiau nusidažyti tik puse pakuotės, bet va man kilo klausimas kokiu būdu puse priemonės pasinaudoti, ar verta puse dazu kazkur is tos pompos nusipilti kitam kartu? gal kas praktikos turi ir gali patarti biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos. Tik nesijuokit doh.gif Kirpeja dazys man plaukus namie su siais dazais. Ar man reikia tureti dar kokiu nors papildomu cheminiu priemoniu (nes man toks vaizdas, kad kirpykloj dar kazka i dazus maiso) ar uzteks toks tuteles dazu g.gif
Loreal DiaRichesse Coffee Brown 5.32 - c1269 (http://www.salon-sales.co.uk/productcatsubb.asp?prodtypeid=25&prodtype=Hair%20Colour%20Ranges&prodcatname=Loreal%20Dia%20Richesse&prodcat=51&type=4&page=2&order=name)
Atsakyti
QUOTE(horoskopija @ 2013 01 04, 02:11)
Sveikos. Tik nesijuokit  doh.gif  Kirpeja dazys man plaukus namie su siais dazais. Ar man reikia tureti dar kokiu nors papildomu cheminiu priemoniu (nes man toks vaizdas, kad kirpykloj dar kazka i dazus maiso) ar uzteks toks tuteles dazu  g.gif
Loreal DiaRichesse Coffee Brown 5.32 - c1269 (http://www.salon-sales.co.uk/productcatsubb.asp?prodtypeid=25&prodtype=Hair%20Colour%20Ranges&prodcatname=Loreal%20Dia%20Richesse&prodcat=51&type=4&page=2&order=name)

Dažai maišomi su oksidacine emulsija, jei turit tai tiek užtenka. 4u.gif
oksidantas
Atsakyti