Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

Sveikos. Dazau plaukus sviesiai ir taip gaila man tu plauku, o tamsios spalvos netinka verysad.gif Noretusi kazko naturalesnio bet tiek pinigu naturaliems dazams deja neturiu.
Girdejau daug geru atsiliepimu apie JOANNA NATURIA dazus, ar yra naudojusiu? gal sakau kenkia maziau nei kiti? biggrin.gif suprantu kad naivu tiketis, bet kokie dazai butu nors kiek maziau kenkiantys?
Atsakyti
sveikos, reikia patyrusių patarimo, gal padėsit 4u.gif Buvau tamsi, ne juoda, bet šokoladas, ėmiausi spalvą su colour b4 du kart , spalva pasidarė ryža ir jau kelis kart dažiau ir vistiek nepemuša į šviesumą, o į ryžumą ax.gif nenoriu būt balta, užtektų ir karamelės spalvos, bet ir ta nesigauna... turiu dažus, (pirkti iš uk ), specialiai tapti blondinei iš tamsios , bet man jie vistiek nepermuša, viena sruogyte lyg matos šviesi,o kiti vėl ryži.... čia, uk, pamačiau pardėj peroxidą 9 procentų "bblonde peroxide 30 vol 9 proc", norėjau paklaust ar galima toks derinys, kad tą peroksidą sumaišyti su parduotuviniais dažais?
Atsakyti
QUOTE(Double Swallow @ 2012 12 05, 17:41)


O kam deti kita 9% peroksida, jei jusu parduotuviniuose dazuose turbut tas pats stiprumas 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos. Man kilo toks klausimelis sakau gal atsakyma pas jus rasiu ax.gif
pati esu sviesiaplauke tik ziema biski patamseju tai sugalvojau gal isbandyti koki dazomaji sampuna ar putas kad pabuti savaitike kokia sviesesne ar pan, pati niekad nesu daziusi plauku neisivaizduoju kaip atrodysiu ir ka rinktis reiktu tokiam eksperimentui. Gal galetumet patarti kas geriau putos ar sampunas? Ar labai keiciasi spalva nuo parodytos ant pakuotes ir nusidazius jei esu pati sviesiaplauke? kokio gamintojo rinktis priemones kad visiskai nusiplautu po to viskas? buciau labai dekinga uz atsakyma smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Double Swallow @ 2012 12 05, 16:41)
sveikos, reikia patyrusių patarimo, gal padėsit 4u.gif Buvau tamsi, ne juoda, bet šokoladas, ėmiausi spalvą su colour b4 du kart , spalva pasidarė ryža ir jau kelis kart dažiau ir vistiek nepemuša į šviesumą, o į ryžumą ax.gif nenoriu būt balta, užtektų ir karamelės spalvos, bet ir ta nesigauna... turiu dažus, (pirkti iš uk ), specialiai tapti blondinei iš tamsios , bet man jie vistiek nepermuša, viena sruogyte lyg matos šviesi,o kiti vėl ryži.... čia, uk, pamačiau pardėj peroxidą 9 procentų "bblonde peroxide 30 vol 9 proc", norėjau paklaust ar galima toks derinys, kad tą peroksidą sumaišyti su parduotuviniais dažais?

Mano nuomone,sviesia spalva geriausiai isgauna kirpejos, o ryzuma nuima pilkinantys sampunai. O siaip tai tavo plaukai ko gero nepasiduoda 9 proc. peroksidui,reiktu manau 12 proc. stiprumo.Mano pvz. 9 proc,niekaip nenueme(nors plaukai ploni buvo) tiesiog tokia plauku struktura ir nieko nepadarysi. Dar ka galiu pasakyt,parduotuviniai dazai daznai apvilia vartotoja(sviesiu spalvu),tamsus kazkaip dar prasmunka,bet va ta ryza spalva sunkiai valdoma blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgitita87 @ 2012 12 11, 11:47)
Sveikos merginos. Man kilo toks klausimelis sakau gal atsakyma pas jus rasiu  ax.gif
pati esu sviesiaplauke tik ziema biski patamseju tai sugalvojau gal isbandyti koki dazomaji sampuna ar putas kad pabuti savaitike kokia sviesesne ar pan, pati niekad nesu daziusi plauku neisivaizduoju kaip atrodysiu ir ka rinktis reiktu tokiam eksperimentui. Gal galetumet patarti kas geriau putos ar sampunas? Ar labai keiciasi spalva nuo parodytos ant pakuotes ir nusidazius jei esu pati sviesiaplauke? kokio gamintojo rinktis priemones kad visiskai nusiplautu po to viskas? buciau labai dekinga uz atsakyma  smile.gif  4u.gif

Manau,turi gerus plaukus ir ju gadinti dar kazkuo neverta. Bet jei nori pokyciu geriausiai tam tiktu putos,kurios greitai atsiplauna.Ir aisku rinkis geru garsiu firmu, o ne kokias po kelis litus. blush2.gif
Atsakyti
gal kas zinot kur nusipirkti TIGI plauku dazus pigiau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mziukas @ 2012 12 18, 22:21)
gal kas zinot kur nusipirkti TIGI plauku dazus pigiau? 4u.gif

Mano tai tik toks patarimas butu- arba ieskai drauges kirpejos,kuri galetu uzsakyt savikaina tuos dazus,arba registruotumeis pati,kaip kirpeja. O kuo jau tokie ypatingi tie dazai? Pvz. Keunes irgi neblogi,o pas kirpejas galima dazu pigiai nusipirkt.
Atsakyti

Uzsiregistruot kaip kirpeja nera paprasta ir uzsakymai paprastai dideli eina, uz tam tikra suma mirksiukas.gif Tai jei urmu nesinori pirkt, tai geriau nereik smile.gif
As ieskociau ebay smile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal kas gali patarti, kur pigiau nusipirkti Davines Mask light dazu?
Vln arba Kn smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Suprantama @ 2012 12 21, 20:11)
Sveikos 4u.gif Gal kas gali patarti, kur pigiau nusipirkti Davines Mask light dazu?
Vln arba Kn  smile.gif

Ti Amo seniau maciau,
Atsakyti
Sorry iskart uz kvaila klausima... koks spalvos numeris pirmoje eiluteje paskutinis ir 6eilute 2? Aciu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramiele: 23 gruodžio 2012 - 13:45
Na merginos, labai padetumet smile.gif
Atsakyti