Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

QUOTE(Egliukasz @ 2012 11 17, 11:27)


Aisku tamsuma galima pasireguliuoti ir imti patikusio lygio, jei atspalvis tinka, pvz. 5 ar 4, nebutinai 6 4u.gif Ir labiau buciau linkusi maisyti per puse su naturaliu, pvz. 1/2 tubeles 5/23 ir 1/3 tubeles 5, taip gausis ne toks intensyvus atspalvis, labiau dominuos spalva, jei aiskiai issireiskiau blush2.gif

Labiausiai patiko pirmas atspalvis. Kitu bijau, nes man atrodo gali raudonas atspalvis labai intensyvus buti.
Bet problema tame, kad nenoriu tokio sviesaus atspalvio, noreciau 4 ar 5 tono, o dazniausiai tokio tono atspalviu pasirinkimas labai menkas.
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 11 19, 15:32)
Labiausiai patiko pirmas atspalvis. Kitu bijau, nes man atrodo gali raudonas atspalvis labai intensyvus buti.
Bet problema tame, kad nenoriu tokio sviesaus atspalvio, noreciau 4 ar 5 tono, o dazniausiai tokio tono atspalviu pasirinkimas labai menkas.


Cia ne vienam raudono atspalvio nera - 2 yra violetas, 3 auksas, o 7 yra ruda mirksiukas.gif Rinkau tik daugmaz parodyti, yra manau ir 5.23 5.71,5.73,5.37, o 4 kaip ir nereik jums, nes kiek pamenu sviesinot, tai nesitamsinkit labai vel mirksiukas.gif 5 lygio svieziai nudazyti buna labiau y 4, tik veliau prasiplauna ir pasvieseja iki 5 mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.kosmetika...emas-15208.html

ar yra bandziusiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 11 19, 14:32)
Labiausiai patiko pirmas atspalvis. Kitu bijau, nes man atrodo gali raudonas atspalvis labai intensyvus buti.
Bet problema tame, kad nenoriu tokio sviesaus atspalvio, noreciau 4 ar 5 tono, o dazniausiai tokio tono atspalviu pasirinkimas labai menkas.

Aišku parduotuviniai dažai, bet labai graži spalva pas šią merginąax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
http://www.kosmetika...40001-3113.html irgi neblogas atrodo... g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 11 19, 22:28)
Cia ne vienam raudono atspalvio nera - 2 yra violetas, 3 auksas, o 7 yra ruda mirksiukas.gif Rinkau tik daugmaz parodyti, yra manau ir 5.23 5.71,5.73,5.37, o 4 kaip ir nereik jums, nes kiek pamenu sviesinot, tai nesitamsinkit labai vel mirksiukas.gif 5 lygio svieziai nudazyti buna labiau y 4, tik veliau prasiplauna ir pasvieseja iki 5 mirksiukas.gif

Aciu labai uz paaiskinima, tai matyt man reiketu su 7 atspalviu rinktis g.gif
O kokios firmos dazu nuotraukas idejote? Ar cia skirtingos?

QUOTE(Cocosine @ 2012 11 20, 12:53)
Aišku parduotuviniai dažai, bet labai graži spalva pas šią merginąax.gif


Spalva tikrai grazi, bet syoss tikrai nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
Ta paskutinė spalva labai graži smile.gif
Atsakyti
nu niekaip neissirenku koki balzama ar ka nusipirkt kad tik keliais tonais patamsintu plaukus, suintensyvetu spalva biggrin.gif tikrai esat naudojus kuri nors, padekit issirinkt, be plauku likt nenoriu... ziuriu tuos salerm, bet skaitau, kad prof naudojimui, vdrug padarysiu kazka netaip... g.gif atrodo neblogi tokie g.gif
Atsakyti
daziausi keune1517 su 12 proc.oksidantu. verysad.gif verysad.gif ryzavotos saknys gavosi.itariu, kad tik kirpykloje su milteliais gali padaryt, kad nebutu to ryzumo verysad.gif verysad.gif

Egliukasz[B], matau jus kirpeja esat, ar verta dar ka bandyt(bandziau dar green light is profesionaliu bet ir tas pats), ar drozt tiesiai i kirpykla. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sigitara @ 2012 11 21, 22:09)
daziausi keune1517 su 12 proc.oksidantu. verysad.gif  verysad.gif  ryzavotos saknys gavosi.

man irgi siek tiek gelsvesnes saknys budavo,kai tik nudazydavau keune 1517 su 12 proc.,bet naudodavau pilkinanti balzama....
Atsakyti
ar nusitamsinus plaukus (iš šviesiai rudos į tamsiai rudą) normalu, kad kai plaunu galvą, plaunasi ir šiek tiek spalvos? dažiau kirpykloje su keune dažais, naudoju keune šampūna,kad saugotų spalvą.
Atsakyti
O gal yra bandziusiu Hennaplus dažomaji balzama?

https://kuponai.lt/s...1aa2122650e.jpg
Atsakyti