Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

o kaip yra su spalvu numeriais. tarkim yra sviesi spalva 10 nr ir 9 nr, jei naudociau 9 proc oksidatoriu, tai sviesesne buciau su 10 nr spalva teisingai?

Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2012 11 07, 13:32)
o kaip yra su spalvu numeriais. tarkim yra sviesi spalva 10 nr ir  9 nr, jei naudociau 9 proc oksidatoriu,  tai sviesesne buciau su 10 nr spalva teisingai?


Taip, jei naudosite to pacio stiprumo oksidatoriu 10 ir 9, sviesesne gausites su 10. Buna supersviesintoju atspalviu, kurie vos ne balti, tuose yra amoniako bomba, kuris reaguodamas su peroksidu ir pasviesina stipriau negu tarkim yprastinis 9 ar 10.
Atsakyti
Galėčiau šitą paneigti, kadangi šviesinau rusvus plaukus, gavau geltoną spalvą, o kai bandžiau šviesint dar kartelį (tik sruodelę, kad nesudeginčiau plaukų), nieko nesigavo. Perioksidas teisiog nesuveikė cool.gif Taigi turiu dabar labai šviesius plaukus (bet iki baltumo trūksta kokio vieno ar pusantro tono), palaikau pelenų atspalvį su violetiniu balzamu tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodas-drugelis: 16 lapkričio 2012 - 16:36
QUOTE(juodas-drugelis @ 2012 11 16, 17:29)
Galėčiau šitą paneigti, kadangi šviesinau rusvus plaukus, gavau geltoną spalvą, o kai bandžiau šviesint dar kartelį (tik sruodelę, kad nesudeginčiau plaukų), nieko nesigavo. Perioksidas teisiog nesuveikė cool.gif Taigi turiu dabar labai šviesius plaukus (bet iki baltumo trūksta kokio vieno ar pusantro tono), palaikau pelenų atspalvį su violetiniu balzamu tongue.gif


Tai jei dazai ir peroksidas nebuvo stipresni, reikalingi dar "pakelti" tona, tai ir nesuveike. Arba visada sunkiau nudazyti jau pagadinta, poreta plauka 4u.gif Taip kad nezinant visko nuo a iki z sunku pasakyt, kodel jums nesigavo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 11 16, 18:01)
Tai jei dazai ir peroksidas nebuvo stipresni, reikalingi dar "pakelti" tona, tai ir nesuveike. Arba visada sunkiau nudazyti jau pagadinta, poreta plauka 4u.gif Taip kad nezinant visko nuo a iki z sunku pasakyt, kodel jums nesigavo mirksiukas.gif


Pirmą kartą šviesinau Syoss 12.0, kuris šiaip šviesina iki 7 tonų, man pašviesino gal 4 (turėjau rusvus plaukus, duočiau kokį 7 numeriuką), plaukai tikrai buvo šviesūs, bet antrą kartą pabandžius pašviesint, nesigavo, kas yra keista, nes atrodo, kad kas čia tokio, jei plaukas beveik be pigmento. Tiesiog rašau šitą, nes turiu draugių, kurios gali išgaut baltą spalvą, šviesindamos po porą kartų... O man niekaip tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(juodas-drugelis @ 2012 11 16, 18:48)
Pirmą kartą šviesinau Syoss 12.0, kuris šiaip šviesina iki 7 tonų, man pašviesino gal 4 (turėjau rusvus plaukus, duočiau kokį 7 numeriuką), plaukai tikrai buvo šviesūs, bet antrą kartą pabandžius pašviesint, nesigavo, kas yra keista, nes atrodo, kad kas čia tokio, jei plaukas beveik be pigmento. Tiesiog rašau šitą, nes turiu draugių, kurios gali išgaut baltą spalvą, šviesindamos po porą kartų... O man niekaip tongue.gif


Kiekvieno plaukas yra skirtingas ir dazymo rezultatai individualus smile.gif Dazai nepasviesina iki 7 tonu visu pirma, 12% peroksidas su dazais - max iki 5 tonu. Butu ydomu pamatyt jusu dabartine spalvyte. Neziurekit y drauges, gal greitai jos liks be plauku, tai cia ne rodiklis ju rezultatai greiti. Pasekmes buna skaudesnes po kurio laiko mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, su kokiu atspalviu galima isgauti panasia spalva? Vis ieskau ieskau ir nerandu. Kirpejom irgi nepavyksta atitaikyt. Gal jus turite kokiu minciu smile.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image

user posted image

user posted image

Kas nors patinka? g.gif Manau cia kirpeja turetu sumiksuot kazka panasaus ir dar neaisku, kaip gautusi ant jusu plauku g.gif

Aisku tamsuma galima pasireguliuoti ir imti patikusio lygio, jei atspalvis tinka, pvz. 5 ar 4, nebutinai 6 4u.gif Ir labiau buciau linkusi maisyti per puse su naturaliu, pvz. 1/2 tubeles 5/23 ir 1/3 tubeles 5, taip gausis ne toks intensyvus atspalvis, labiau dominuos spalva, jei aiskiai issireiskiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Egliukasz: 17 lapkričio 2012 - 10:32
Sveikutes 4u.gif
Vakar nusipikrau Loreal Casting Creme Gloss spalvyte 400 Dark Brown ir dabar jau bijau, kad galiu buti juoda, gal patertumet imaisyti kazkokia papildoma spalva, kad isgauciau lengvesne ruda spalva (nenoriu buti labai juoda)? nezinau ar gerai mane suprasit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(brigitauskas @ 2012 11 17, 11:24)
Sveikutes 4u.gif
Vakar nusipikrau Loreal Casting Creme Gloss spalvyte 400 Dark Brown ir dabar jau bijau, kad galiu buti juoda, gal patertumet imaisyti kazkokia papildoma spalva, kad isgauciau lengvesne ruda spalva (nenoriu buti labai juoda)? nezinau ar gerai mane suprasit ax.gif

Draugė dažosi tai tikrai ne juoda gaunasi smile.gif Aiškiai matosi, kad spalva ruda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(brigitauskas @ 2012 11 17, 12:24)
Sveikutes 4u.gif
Vakar nusipikrau Loreal Casting Creme Gloss spalvyte 400 Dark Brown ir dabar jau bijau, kad galiu buti juoda, gal patertumet imaisyti kazkokia papildoma spalva, kad isgauciau lengvesne ruda spalva (nenoriu buti labai juoda)? nezinau ar gerai mane suprasit ax.gif


Nebijokit, aš vakar nusidažiau su Loreal Casting Creme Gloss ebony black, ir tai gavosi tamsiai ruda nors mano plaukai vidutinio šviesumo. Tad dark brown nemanau kad bus juoda : ]
Atsakyti
turiu naturalius plaukus, bet bijau dazyt, bijau kas jei netiks unsure.gif noreciau patamsint esama dviem ar trim tonais... kad ruda butu, gal ji patiktu dar tamsinciau, nezinau g.gif o gal yra kokie dazai kurie greit nusiplautu?
Atsakyti