Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

QUOTE(jauniute @ 2012 11 04, 20:48)
kokiu tu numeriuku dazai:)
man irgi niekada neryzeja:)

mano plaukai pakankamai tamsus ir sunkiai sviesia spalva isgaudavau,su keune kai daziau tai tikrai greitai nusiplaudavo,bet man ir su siais nuryzeja,kokiais jus nr dazote,kad jums neryzeja? as siandien kaip tik daziau ,tai kur ant kaktos pakliuvo dazu baisiai grauze ir isplovus galva liko paraude,matyt jie stiprus,nes dar taip su jokiais man nebuve g.gif
Atsakyti
QUOTE(jauniute @ 2012 11 04, 19:48)
kokiu tu numeriuku dazai:)
man irgi niekada neryzeja:)

2/3 11.11 su 1/3 11.02 flirt.gif Nėra super blondiniška spalva, bet man labai patinka šitas atspalvis wub.gif
Papildyta:
QUOTE(sky-blue eyes @ 2012 11 04, 20:43)
mano plaukai pakankamai tamsus ir sunkiai sviesia spalva isgaudavau,su keune kai daziau tai tikrai greitai nusiplaudavo,bet man ir su siais nuryzeja,kokiais jus nr dazote,kad jums neryzeja? as siandien kaip tik daziau ,tai kur ant kaktos pakliuvo dazu baisiai grauze ir isplovus galva liko paraude,matyt jie stiprus,nes dar taip su jokiais man nebuve  g.gif

o kelių procentų oksidantą naudojat? aš 9%
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocosine: 04 lapkričio 2012 - 21:30
QUOTE(Neriliene @ 2012 09 16, 18:58)
Aš rusišką toniką, pilkintoją naudoju, kartą į mėnesnį persplaunu plaukus, man tai liux  thumbup.gif  Dažyti nereikia, mano naturalūs plaukai yra pelės tokie, nei pilki, nei gelsvi, nu tie lininiai  biggrin.gif  Tai kai perplaunu tuo toniku, labai super spalvytė gaunas  wub.gif  Nekeisiu į nieką sakiau  biggrin.gif


O to pilkintojo spalva nera tokia melyna kaip rasalas laugh.gif ? plaukai nepatampa melsvi po dazymo g.gif ?
Atsakyti
Žiūriu čia daug kas bando ieškoti dažančių šampūnų ar trumpalaikių nusiplaunančių dažų. PRsisidedu prie jų kompanijos.. Mano plaukai dabar yra tokie.
http://sphotos-c.ak....154297240_n.jpg

Nemėgstu savo spalvos, galvoju atgal į juodą arba tamsiai kaštoninę persidažyti. Bet nenoriu vėl tų ilgalaikių bandyti.. Gal kuri dažėt juoda kuri nusiplauna į rudumą ir vėliau pilnai nusiplauna?
Atsakyti
Reeeeee, kad jusu spalva labai grazi ir jums tinka labai wub.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 11 05, 01:17)
Reeeeee, kad jusu spalva labai grazi ir jums tinka labai wub.gif  4u.gif

drinks_cheers.gif tikrai taip ,sunku butu isivaizduoti juoda .
Atsakyti
Sveikos! Mane labai domina, ar yra plaukų toneriai/balzamai su numeriuku virš 9? pvz. 10? tokie, kurie nuima šviesintų plaukų geltonumą, nes šiuo metu turiu violetinį ir mėlyną, bet ant pakuočių parašyta nr 9, taigi ne pats šviesiausias...
Mano plaukai šviesinti, palaikau šaltą atspalvį naudodama būtent violetinį balzamą, bet norėčiau sužinoti, ar įmanoma gauti BALTĄ tonerį, kaip pvz. manic panic at la riche direction?
Atsakyti
QUOTE(Cocosine @ 2012 11 04, 22:05)
2/3 11.11 su 1/3 11.02 flirt.gif Nėra super blondiniška spalva, bet man labai patinka šitas atspalvis wub.gif
Papildyta:

o kelių procentų oksidantą naudojat? aš 9%

dazau as taip pat 9proc,nes 12 jau nebesinori,bandysiu gal kitos firmos dazus ziuresiu kaip tada gausis,kiek skaiciau wellos geros spalvytes ir ryzumo nebuna,net jei jie ir stiproki,bet man svarbu,kad rezultatu patenkinta buciau
Atsakyti
QUOTE(juodas-drugelis @ 2012 11 05, 18:29)
Sveikos! Mane labai domina, ar yra plaukų toneriai/balzamai su numeriuku virš 9? pvz. 10? tokie, kurie nuima šviesintų plaukų geltonumą, nes šiuo metu turiu violetinį ir mėlyną, bet ant pakuočių parašyta nr 9, taigi ne pats šviesiausias...
Mano plaukai šviesinti, palaikau šaltą atspalvį naudodama būtent violetinį balzamą, bet norėčiau sužinoti, ar įmanoma gauti BALTĄ tonerį, kaip pvz. manic panic at la riche direction?


Nelabai, nes visur daugiausiai violetinis, melynas sampunai, kondicionieriai, kaukes.
Toneriai daugiausiai 8-9 sviesumo, jei manot, kad per tamsus, skieskit su vandeniu, pilkins ir netamsins.
Galit tonuot beamoniakiniais dazais su zemu %, tada rasit ta 10.
Atsakyti
QUOTE(Cocosine @ 2012 11 04, 22:05)



as dazau su 6 % smile.gif man negrauzia galvos sie dazai, labai viskas puiku buna, o va su keune labai grauzdavo, cia nuo zmogaus priklauso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 11 05, 01:17)
Reeeeee, kad jusu spalva labai grazi ir jums tinka labai wub.gif  4u.gif



Na juoda man geriau, gal net ne juoda, o tamsiai ruda.

http://sphotos-h.ak....627524557_n.jpg

Na dabar mano plaukai viduriukas tarp tos foto ir šitos, vos vos žemiau pečių.
Atsakyti
QUOTE(NakedA @ 2012 11 04, 22:44)
O to pilkintojo spalva nera tokia melyna kaip rasalas  laugh.gif ? plaukai nepatampa melsvi  po dazymo g.gif ?


mane ir domina biggrin.gif ir toniko pavadinimas smile.gif NERILIENE, gal gali foto plaukuciu? g.gif
Atsakyti