Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

O kur Vilniuj Milkshake beamoniakius dazus perkat? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mintee: 16 rugsėjo 2012 - 14:57
Aš rusišką toniką, pilkintoją naudoju, kartą į mėnesnį persplaunu plaukus, man tai liux thumbup.gif Dažyti nereikia, mano naturalūs plaukai yra pelės tokie, nei pilki, nei gelsvi, nu tie lininiai biggrin.gif Tai kai perplaunu tuo toniku, labai super spalvytė gaunas wub.gif Nekeisiu į nieką sakiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cocosine @ 2012 09 11, 20:09)
Man rodos bankrutavus Kremontė (tikrai), nes žiūriu ir FB psl jų panaikintas unsure.gif Šiaip galit pasižiūrėti A.Mickevičiaus g.13, ten daugybės firmų dažais prekiauja, gal ir šitie būtų mirksiukas.gif

Taip nebera vilniaus g. Kremontes dabar tenais rubu parduotuve, nepatiko paskutiniu metu man tenais sumazejes asortimentas, neturi pilnu litriniu kiekiu ir sumazejo iskarto pirkeju.
Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2012 09 12, 05:53)
Wella gan stiprus dazai irgi, as rinkciausi sviesinimui Alfaparf geriau mirksiukas.gif Yra graziu spalvyciu, super sviesintojai ir t.t.

Kiek esu isbandziusi plauku dazu tai sviesinimui man patys geriausi Alfa parf, plaukai po dazymo sveiki, neissausina ir tikrai grazios spalvos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 09 18, 09:54)
Kiek esu isbandziusi plauku dazu tai sviesinimui man patys geriausi Alfa parf, plaukai po dazymo sveiki, neissausina ir tikrai grazios spalvos smile.gif

Kokiu nr dazete?
Atsakyti
QUOTE(sky-blue eyes @ 2012 09 18, 10:08)
Kokiu nr dazete?

Visada dazydavau 11.13 bet spalva turi truputi geltonumo, bet ne i ryzuma, o paskutiniu metu daziausi 11.20 tai spalva su pilkumu, bet tas pilkumas po triju kartu nusiplauna. Dar butinai pilu specialia aliejine ampulyte i dazus, kad apsaugotu plaukus smile.gif
Atsakyti
sveikos, merginos,
as vis dazausi su parduotuviniais Loroal excelence, bet noriu isigyti profesionaliu dazu ir toliau dazytis namuose.Kadangi mano mieste nera parduotuves, prekiaujancios profesionalia kosmetika ir dazais, belieka internetu uzsisakyti.
Ka jus zinote, ar bandete dazus Compagnia Del Colore????kazkaip susidomejau jais, tik noriu isgirtsi atsiliepimu.

siaip esu blondine, noreciau tokia ir likti, svarbu netapti aplesino spalvos.

labai lauksiu ats smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 09 19, 08:14)
Visada dazydavau 11.13 bet spalva turi truputi geltonumo, bet ne i ryzuma, o paskutiniu metu daziausi 11.20 tai spalva su pilkumu, bet tas pilkumas po triju kartu nusiplauna. Dar butinai pilu specialia aliejine ampulyte i dazus, kad apsaugotu plaukus smile.gif

Suklydau atspalvis i pilkuma yra 11.02 smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sigitara @ 2012 09 19, 14:26)
Ka jus zinote, ar bandete dazus Compagnia Del Colore????kazkaip susidomejau jais, tik noriu isgirtsi atsiliepimu.

Esu viena karta su jais daziusi plaukus. Oksidanto kvapas kvepia vaisiais, tai labai malonus kvapas dazantis, su spalva nepataikiau, odos negrauze dazantis, bet nezinau ar tai sutapimas ar ne, bet paskui labai plaukai pradejo slinkti, tai daugiau nebedaziau su jais smile.gif
Atsakyti

Esu viena karta su jais daziusi plaukus. Oksidanto kvapas kvepia vaisiais, tai labai malonus kvapas dazantis, su spalva nepataikiau, odos negrauze dazantis, bet nezinau ar tai sutapimas ar ne, bet paskui labai plaukai pradejo slinkti, tai daugiau nebedaziau su jais smile.gif
[/quote]

tai va, kazkokiam dar forume skaiciau, kad labai greit nusiplove...

Dabar mastau dazytis Keune 1517, sumaisyt su 1000, okisdatorius 9.Tik va, niekur nerandu, kur internetu siuncia doh.gif gal zinot kokia internetine parduotuve, buciau dekinga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Neriliene @ 2012 09 16, 17:58)
Aš rusišką toniką, pilkintoją naudoju, kartą į mėnesnį persplaunu plaukus, man tai liux  thumbup.gif  Dažyti nereikia, mano naturalūs plaukai yra pelės tokie, nei pilki, nei gelsvi, nu tie lininiai  biggrin.gif  Tai kai perplaunu tuo toniku, labai super spalvytė gaunas  wub.gif  Nekeisiu į nieką sakiau  biggrin.gif

Tai lininiai ir yra pilki, tai koki efekta pilkintojas duoda? Jis gi gelsvuma nuima, bet jei pas jus jo nera, tai kaip cia gaunas?
Atsakyti
Sveikos, gal kas patars kokius dazus naudoti kad isgauti tokia spalva, geriausia is Loreal firmos aciu 4u.gif
user posted image
Atsakyti

Kiek esu isbandziusi plauku dazu tai sviesinimui man patys geriausi Alfa parf, plaukai po dazymo sveiki, neissausina ir tikrai grazios spalvos smile.gif
[/quote]


man taip pat wub.gif wub.gif wub.gif daugiau niekada ju nebekeisiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tresor @ 2012 09 18, 09:54)
Kiek esu isbandziusi plauku dazu tai sviesinimui man patys geriausi Alfa parf, plaukai po dazymo sveiki, neissausina ir tikrai grazios spalvos smile.gif

O kur Kaune galima įsigyti Alfaparf dažų ir kokia maždaug orientacinė jų kaina? 4u.gif
QUOTE(Tresor @ 2012 09 19, 08:14)
Visada dazydavau 11.13 bet spalva turi truputi geltonumo, bet ne i ryzuma, o paskutiniu metu daziausi 11.20 tai spalva su pilkumu, bet tas pilkumas po triju kartu nusiplauna. Dar butinai pilu specialia aliejine ampulyte i dazus, kad apsaugotu plaukus smile.gif

Mano plaukas turi raudono pigmento, tai naudoju pilkintoją, bet reikės pasidomėti šios firmos dažais.. mirksiukas.gif
Atsakyti