Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

Gera spalvytė thumbup.gif Ačiū už "apšvietimą" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2012 08 30, 16:29)



Kentekit, kiek galit, tuo geriau plaukam bus, jei ilgiau palepinsit juos. Greitesnis rezultatas ne visada geresnis, nes pazeistas plaukas buna labiau poretas ir kitaip vel nusidazo. Tad priklauso aisku nuo jusu, bet sveikiau yra kai tikrai jau labai reikia dazyt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Arretė @ 2012 08 30, 18:44)


O kodel kirpykliniu dazu nenorit? Va sita labai panasi spalvyte, bent man:

user posted image

Ieskokit panasios skaiciu kombinacijos, tada bus kazkas panasaus net is parduotuviniu. Man rodos L`oreal Excellence turi panasia spalvyte g.gif
Atsakyti
QUOTE
Ieskokit panasios skaiciu kombinacijos, tada bus kazkas panasaus net is parduotuviniu. Man rodos L`oreal Excellence turi panasia spalvyte 


man tokia spalva gavosi su Loreal Casting crem gloss 9 304 va tokia

bet as daziau sruoga ant blod plauku, baltu beveik. tai pamasciau, kad apelsinas buciau, pabijojau. beje, issiplove gal per 4 plovimus. na jie neilgalaikiai, o ant tokiu plauku juolab nelaiko.
Atsakyti
Aciu Egliukasz uz atsakymus. 4u.gif Kentesim. Tik klausimas. Pirkau dazus ir skaiciau pakuotej, kad juos paruost reikia taip: kreminiai dazai ir oksidatorius 1;1, o jei sviesinat 1;2. Ar tikrai taip galima? Nes man atrodytu neblogai butu, saknis nutepciau silpniau, o galus, kur jau lieka tamsesni, bandyciau pasviesint. Oksidatorius 6% pas mane. Ar labai kenktu toks dazymas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo someday...: 31 rugpjūčio 2012 - 09:46
QUOTE(taram-param @ 2012 08 30, 19:30)
Och kokia spalva wub.gif Svaigstu dėl tokių spalvyčių, nors man visai netinka unsure.gif

Aš apie tokius plaukus jau keletą metų svajoju. Per tą laiką ir juoda, ir ruda spėjau pabūt, dabar išvis blondinė, o savo svajonių spalvai nesirįžtu... Net neįsivaizduoju, tiktų ji man ar ne. doh.gif Na, bet esu neįkyriai strazdanota, žiemą baltaodė, gal gi tiks. biggrin.gif

QUOTE(Egliukasz @ 2012 08 30, 21:52)
O kodel kirpykliniu dazu nenorit? Va sita labai panasi spalvyte, bent man:

user posted image

Ieskokit panasios skaiciu kombinacijos, tada bus kazkas panasaus net is parduotuviniu. Man rodos L`oreal Excellence turi panasia spalvyte g.gif

Nesu pirkusi kirpyklinių, nežinau nei kainų, nei jų sistemos, kaip ten eit, kur prašyt. doh.gif Retai kirpyklon einu, tai ir nejauku eit taip neišmanant nieko... blush2.gif O spalvytė labai graži, reikės pasižvalgyt pagal jūsų patarimus. smile.gif

QUOTE(iewootia @ 2012 08 31, 10:22)
man tokia spalva gavosi su Loreal Casting crem gloss 9 304 va tokia

bet as daziau sruoga ant blod plauku, baltu beveik. tai pamasciau, kad apelsinas buciau, pabijojau. beje, issiplove gal per 4 plovimus. na jie neilgalaikiai, o ant tokiu plauku juolab nelaiko.

Tikrai ant šviesiai dažytų plaukų spalva nesilaiko? Aš maniau kaiptik labai gerai paima... Man gal net ir tiktų, kad nusiplautų, nes baisu, kad netiks ir reiks plaukus degint vėl perdažant.
Tai gal ant šviesiai dažytų ir spalva gaunasi ne kaip ant dėžučių rodo? Gal norint gaut norimą spalvą reikia imt šviesesnį/tamsesnį toną?
Tiek metų plaukus dažau, o pasirodo nieko neišmanau. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(someday... @ 2012 08 31, 10:45)
Aciu Egliukasz uz atsakymus.  4u.gif Kentesim. Tik klausimas. Pirkau dazus ir skaiciau pakuotej, kad juos paruost reikia taip: kreminiai dazai ir oksidatorius 1;1, o jei sviesinat 1;2. Ar tikrai taip galima? Nes man atrodytu neblogai butu, saknis nutepciau silpniau, o galus, kur jau lieka tamsesni, bandyciau pasviesint.  Oksidatorius 6% pas mane. Ar labai kenktu toks dazymas?


Jei parasyta, vadinas taip. As visada turejau tokius dazus, kur maisoma 1:2, nes 1:1 per intensyvus atspalvis gaunasi schmoll.gif O kokio tamsumo saknys pas jus, kad norit silpniau nutept, esat garantuota, kad nuims ir nebusit ryza? 4u.gif Kiek galu tamsesniu lieka? Labai daug? Nes jei ne, kokie 3-5 cm, geriau jau kirpciau, nes sugadinti bus tai tikrai, grozio nelabai, be to gali pradeti trupet. Tad verciau paaukociau. O jeigu zymiai daugiau, tai taip, bandykit tada 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Arretė @ 2012 08 31, 12:30)


Ziurint, kur jus gyvenat, yra specializuotu kirpyklos priemoniu parduotuve - ten ir pataria, ir oksidatoriaus nupila vieniam dazymui. Kainos 26-34 lt, tiek pat kiek parduotuviniai, bet kokybe zymiai geresne. Paziurinekit info, gal tikrai kazka rasit ir liksit patenkinta rezultatu 4u.gif
Atsakyti
sveikos. kaunietes, gal zinot, senamiesti, t.y prie birstono perejos seniau buvo tokia parduotuve "kremonte", ten pardavinejo kirpyklinius plauku dazus. siandien nulekiu nusipirkti, ir nebera tos parduotuves.. seniai pati daziau, tai turbut jau gal ir senokai kazkur issikele. gal zinote, kur issikele, arba kur parduoda milk shake plauku dazus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Umberta @ 2012 09 11, 17:20)
sveikos. kaunietes, gal zinot, senamiesti, t.y prie birstono perejos seniau buvo tokia parduotuve "kremonte", ten pardavinejo kirpyklinius plauku dazus. siandien nulekiu nusipirkti, ir nebera tos parduotuves.. seniai pati daziau, tai turbut jau gal ir senokai kazkur issikele. gal zinote, kur issikele, arba kur parduoda milk shake plauku dazus? 4u.gif

Man rodos bankrutavus Kremontė (tikrai), nes žiūriu ir FB psl jų panaikintas unsure.gif Šiaip galit pasižiūrėti A.Mickevičiaus g.13, ten daugybės firmų dažais prekiauja, gal ir šitie būtų mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cocosine: 11 rugsėjo 2012 - 19:11
QUOTE(Umberta @ 2012 09 11, 18:20)
sveikos. kaunietes, gal zinot, senamiesti, t.y prie birstono perejos seniau buvo tokia parduotuve "kremonte", ten pardavinejo kirpyklinius plauku dazus. siandien nulekiu nusipirkti, ir nebera tos parduotuves.. seniai pati daziau, tai turbut jau gal ir senokai kazkur issikele. gal zinote, kur issikele, arba kur parduoda milk shake plauku dazus? 4u.gif

Prie Ausros gimnazijos Laisves al. yra kita parduotuve kirpykloms , ji yra bromoje. laisves al bus iskaba apie prekes plaukams. Einant nuo soboro, praejusi gimnazija, pirma ar antra broma.

Arba Mickeviciaus gatveje 13, kur kirpykla ir prekes kirpyklai, pati siandien ten pirkau tutele 100ml - 30lt.
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2012 09 11, 19:39)
Prie Ausros gimnazijos Laisves al.  yra kita parduotuve kirpykloms , ji yra bromoje. laisves al bus iskaba apie prekes plaukams. Einant nuo soboro, praejusi gimnazija, pirma ar antra broma.


Tikrai ne apie tą pačią kremontę šnekat?Nes prieš išsikeliant į Vilniaus gatvę ji tam brome buvo ax.gif na nebent dabar kažkokia nauja atsidariusi
Atsakyti
QUOTE(dilgelyt @ 2012 09 11, 20:39)
Arba Mickeviciaus gatveje 13, kur kirpykla ir prekes kirpyklai,  pati siandien ten pirkau tutele 100ml - 30lt.

Cia milk shake plauku dazai 30lt tiktai? blink.gif O yra toje parduotuveje alfa parf plauku dazu?
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2012 08 16, 14:28)
As esu naudojusi Tobacco, tas kondicionierius labiau kaip drekinamoji kauke su spalva. Labai patiko - tikrai graziai plaukas blizgejo, lygus glotnus buvo. Del spalvos nieko negaliu pakomentuoti, nes esu blondine, tai norejau patamsint atspalvy smile.gif Gavos sviesiai rusva. Chocolate smarkiai netamsins, tiesiog daugiau rudo atspalvio suteiks. Naudojau 1-2 kartus per savaite, spalvai palaikyti. Nemanau, kad ji kasdieniam naudojimui, bet daznesnis naudojimas aisku duos intensyvesne spalva. Nieko blogo nepastebejau apie sy kondicionieriu 4u.gif



labas smile.gif norejau paklausti kur galima nusipirkti ta tobacco priemone? smile.gif cia kauke kaip supratau? as noriu suintensyvinti savo naturalia spalva, noriu ciut patamsinti smile.gif imciau ta chocolate atspalvi jauciu g.gif labai netamsina? po kiek laiko atsiplauna ar isvis neatsiplauna? smile.gif dekui uz labai man svarbius atsakymus! bigsmile.gif
Atsakyti