Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų dažai,dažantys balzamai ir kt. 5 tema

QUOTE(drieziuxx @ 2012 08 15, 22:48)
Sakykit, kazin ar su dazais ar su dazomu balzamu paryskinti plauku spalva? mano plauku spalva ruda, bet noriu ryskesniu ir kad zvilgetu smile.gif gal kuri patartu, paciai bandyti su parduotuviu dazais ar eiti i kirpykla?



visada geriau yra eiti i kirpykla:)
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2012 08 15, 21:48)
Sakykit, kazin ar su dazais ar su dazomu balzamu paryskinti plauku spalva? mano plauku spalva ruda, bet noriu ryskesniu ir kad zvilgetu smile.gif gal kuri patartu, paciai bandyti su parduotuviu dazais ar eiti i kirpykla?

jei tik paryškinti spalvą, tai tikrai neverta eiti į saloną, nes ilgų plaukų dažymas normalesniam salone 100-200lt. plius dažai. Geriau nusipirkti pvz milk shake dažus, ir namie išsitepti. Kam švaistyti pinigus?
Kita kalba jei norima pakeisti spalvą, tada jau tik į saloną, nes namie galima prisieksperimentuot į blogą.
Atsakyti
QUOTE(drieziuxx @ 2012 08 15, 21:48)
Sakykit, kazin ar su dazais ar su dazomu balzamu paryskinti plauku spalva? mano plauku spalva ruda, bet noriu ryskesniu ir kad zvilgetu smile.gif gal kuri patartu, paciai bandyti su parduotuviu dazais ar eiti i kirpykla?


Pritariu Balalaikai, geriau nusipirkt kirpykliniu dazu ir nusidazyt namie mirksiukas.gif
Yra Davines Alchemic Chocolate sampunas ir kondicionierius - jie pigmentuoti, suteikia spalva ryskesne ir plaukas zvilga labiau 4u.gif
Atsakyti
egliuk, ar esi pati bandžiusi tą davines alchemic? Paskaičiau aprašymą, labai noriu. Nerašo kaip dažnai naudoti, ar tai kasdieninio naudojimo priemonės?
ar kondicionierius būtinas rezultatui pasiekti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Balalaika.: 16 rugpjūčio 2012 - 07:55
O su nekirpykliniais dazais nepasieksiu rezultato? smile.gif
Atsakyti
o jei esu blondine balta, noriu siltesnio auksinio atspalvio, imanoma butu tarkim "medinese sukose" nusipirkt kazkokiu daziuku, saknis su stipresniu oksidatorium o per tuos baltus su 3 proc pereit?

gal bandet kuri is baltos spalvos iseit ?
Atsakyti
QUOTE(Balalaika. @ 2012 08 16, 08:43)
egliuk, ar esi pati bandžiusi tą davines alchemic? Paskaičiau aprašymą, labai noriu. Nerašo kaip dažnai naudoti, ar tai kasdieninio naudojimo priemonės?
ar kondicionierius būtinas rezultatui pasiekti?


As esu naudojusi Tobacco, tas kondicionierius labiau kaip drekinamoji kauke su spalva. Labai patiko - tikrai graziai plaukas blizgejo, lygus glotnus buvo. Del spalvos nieko negaliu pakomentuoti, nes esu blondine, tai norejau patamsint atspalvy smile.gif Gavos sviesiai rusva. Chocolate smarkiai netamsins, tiesiog daugiau rudo atspalvio suteiks. Naudojau 1-2 kartus per savaite, spalvai palaikyti. Nemanau, kad ji kasdieniam naudojimui, bet daznesnis naudojimas aisku duos intensyvesne spalva. Nieko blogo nepastebejau apie sy kondicionieriu 4u.gif
Isvis Davines irgi labai megstu priemones, salia mano girtu Milkshaku, Alfaparf. Plauku dazai irgi puikus.
Papildyta:
QUOTE(drieziuxx @ 2012 08 16, 09:10)
O su nekirpykliniais dazais nepasieksiu rezultato? smile.gif


Pasieksit, tik as visada akcentuoju - kaina ta pati kaip L`orealio kokio is Drogo, o kokybes nesulyginsi 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(iewootia @ 2012 08 16, 10:24)
o jei esu blondine balta, noriu siltesnio auksinio atspalvio, imanoma butu tarkim "medinese sukose" nusipirkt kazkokiu daziuku, saknis su stipresniu oksidatorium o per tuos baltus su 3 proc pereit?


As daznai kaitalioju atspalvius blush2.gif Geriausia butu dazyt tarkim su 9.32, 8.32 - labai grazi auksine spalva, mano viena mylimiausiu. Pasaltintas auksas jau butu 9.23, 8.23, maziau geltonumo. Su kuo dabar dazot?Su milteliais? 4u.gif Svarbiausia atsitaikyt tinkamo stiprumo %, kad labai ryza neliktumet, aisku tai priklauso ir nuo jusu naturalios spalvos ir esancio pigmento stiprumo. Tad cia individualu labai, as tokius dazymus vadinu eksperimentais ir visada bandau ant vienos sruogos pirmiausia paziuret, ar tenkina rezultatas.
Atsakyti
gal zinote kur butu galima nusipirkti milk shake plauku dazu? siauliuose ar is kur atsisiusti g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE
As daznai kaitalioju atspalvius  Geriausia butu dazyt tarkim su 9.32, 8.32 - labai grazi auksine spalva, mano viena mylimiausiu. Pasaltintas auksas jau butu 9.23, 8.23, maziau geltonumo. Su kuo dabar dazot?Su milteliais?  Svarbiausia atsitaikyt tinkamo stiprumo %, kad labai ryza neliktumet, aisku tai priklauso ir nuo jusu naturalios spalvos ir esancio pigmento stiprumo. Tad cia individualu labai, as tokius dazymus vadinu eksperimentais ir visada bandau ant vienos sruogos pirmiausia paziuret, ar tenkina rezultatas.


paskutiniai kartai buvo su Syoss beveik sviesiausiu. o siaip tokie pilki mano, lietuviski smile.gif tai vat idomu jei imciau tarkim is yellow firmos dazus. kokie nr butu g.gif

pagal ju aukso atspalvius, tai tiktu nebent 8.3 arba 9.3

palete

bet jos tokios tamsokos jau atrodo..
Atsakyti
Uoj ne, tos ryzos labai gausis schmoll.gif Geriau dekit 1o ar 9 lygio 2/3 ir 7.32 1/3, gausis tarpinis tarp 8 ir 9. Na spalva nera tamsi, daugiau pasigooglinkit, kaip atrodo 8 ar 9. Bet jeigu atrodo tamsu, vadinas nelabai ir norit naturaliau atrodanciu ir nebusit patenkinta dazymu. Geriau su beamoniakiniais trumpalaikiais pabandykit tonuot - paziuresit, ar patiks spalva. Jei ne - atsiplaus.
Atsakyti
Vakar isgirdau gan idomia informacija, viena kirpeja man aiskino, kad su 3 arba 6% oksidantu galima pasiekti lygiai toki pat rezultata kaip ir su 12%, net ir labai sviesinant plaukus, tarkim 11 Nr, tik laikymas ne 30 min, o 2-3 val, neva taip nepasizeidzia plaukas g.gif Kazi , cia kaip, kol kas eksperimentais nebeuzsiimu, patikrint negaliu, gydau plaukus blush2.gif
Atsakyti
ir vel as cia...nesuprantu ar zabala as kad nesugebu susirast smelines ash blonde spalvos. Daziausi su joanna multi cream 32 dazais, vistiek netokie gavos. Ar as nesugebu spalvu atskirt doh.gif . Noreciau kazko tokio (foto pasiskolinta is kazkurios nares), kvailas prasymas bet patarkite kokie ne prof. dazai atitiktu tokia spalva

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramiele: 28 rugpjūčio 2012 - 17:54