Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(ascionka @ 2008 02 12, 16:51)
Sveikutes as irgi mastau apie sia masinyte tik idomu ar tiesa kad 1.4 l variklis (bendzinas) ir eda 5-6 l man atrodo kad turetu apie kokius 8-9l valgyt???? 4u.gif


Manau, su 1,4 varikliuku tai tikrai tiesa. 8-9 schmoll.gif , per daug. Mieste kokius max 7litrus.
Atsakyti
va aš irgi nemanau, kad 1,4 l daugiau septynių litrų naudotų. Mano dyzelis, nors ir ne Mersas, buvo 2 l ir tai daugiau 8 litrų - niekaip.
Klausykit, mergaitės, o šitų automobiliukų netyčia nevagia? blink.gif Čia man tokia mintis atėjo. Gal reik kasko apdraust?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 02 12, 19:00)
va aš irgi nemanau, kad 1,4 l daugiau septynių litrų naudotų. Mano dyzelis, nors ir ne Mersas, buvo 2 l ir tai daugiau 8 litrų - niekaip.
Klausykit, mergaitės, o šitų automobiliukų netyčia nevagia?  blink.gif  Čia man tokia mintis atėjo. Gal reik kasko apdraust?


Na net nežinau. Bet aš esu apdraudusi kasko.
draudimo sumą paskaičiavo 1200 Lt. Vertė nemaža tai ir draudimas tokia suma. rolleyes.gif Tuoj jau ir baigsis, būtinai pratęsiu. pioneer.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 12 vasario 2008 - 20:09
hmmm, reiks paskambinti į draudimą ir man. Gaila būtų, jei ryte išėjus iš namų nerasčiau doh.gif
Aš jau pradedu norėt daugiau su ja pasimakaluot kur nors, tai nuvažiuoju tik iki darbo ir atgal biggrin.gif Žmoniškai ir nepabandžiau dar, galima sakyti.
Dirbu vyriškam kolektyve, tai vos ne visi diedai nosis suraukė tokį mažylį pamatę lotuliukas.gif Ką norėt, mano pirminė reakcija irgi tokia buvo. Bet kuo toliau, tuo labiau ji man patinka. Tik kol kas vistiek į ją pasižiūrėjus žaislinė ana man atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 02 13, 07:51)
Dirbu vyriškam kolektyve, tai vos ne visi diedai nosis suraukė tokį mažylį pamatę  lotuliukas.gif  Ką norėt, mano pirminė reakcija irgi tokia buvo. Bet kuo toliau, tuo labiau ji man patinka. Tik kol kas vistiek į ją pasižiūrėjus žaislinė ana man atrodo  biggrin.gif


as tai nepasakyciau, kad ji labai maza schmoll.gif. Yra zymiai mazesniu. Gal trumpesne, tai taip, bet uz tai aukstesne uz kitas bigsmile.gif . Aikstelei niekada nepamesi lotuliukas.gif .
Mazos tai yaris, clio, twingo, colt biggrin.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 13 vasario 2008 - 09:41
Kad aukšta, tai didelis jos pliusas.
Bet man, pripratusiai prie kur kas didesnių mašinų, ji labai mažutė atrodo. Bent jau kol kas. Čia turbūt pripratimo reikalas ir po kurio reikalo bus pats tas biggrin.gif
Atsakyti
O dar klausimelis ...kaip su detalemis ar labai brangios girdejau kad vien siurblio keitimas apie 700lt kainuoja negi visos detales tokios brangios??? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ascionka @ 2008 02 13, 12:17)
O dar klausimelis ...kaip su detalemis ar labai brangios girdejau kad vien siurblio keitimas apie 700lt kainuoja negi visos detales tokios brangios??? doh.gif

Taigi cia MB, detales tikrai brangios, gerai, kad draugus turejom, kurie servise dirbo, tai ir nuolaidu gavom, ir naudotu detaliu rado, nes vien apsauga vienai pusei (cia masinos dugne, kad neslaptu detales) 900Lt kainuoja! kai pirkom, jos nebuvo, pasirodo, tai ir slapo nuo balu elektrines detales, nespedavom tvarkyti.
Siaip, vaziavimo atzvilgiu, labai patogi masina, tik sankaba pas mane super jautri buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ascionka @ 2008 02 13, 12:17)
O dar klausimelis ...kaip su detalemis ar labai brangios girdejau kad vien siurblio keitimas apie 700lt kainuoja negi visos detales tokios brangios??? doh.gif


Na tąkart servise dėl barškėjimo galiniame rate palikau 300 Lt. O antra keista detalė- langų valytuvai. biggrin.gif 80 Lt Champion firmos. Gal būna ir pigiau, bet prie namų autodetalių parduotuvė, tai tingėjau kitur beieškoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ascionka @ 2008 02 13, 12:17)
O dar klausimelis ...kaip su detalemis ar labai brangios girdejau kad vien siurblio keitimas apie 700lt kainuoja negi visos detales tokios brangios??? doh.gif


neseniai mama kazka remontavo biggrin.gif , tai 400 Lt paliko rolleyes.gif . Dar ieskom kompresoriaus, naujas kainuoja 1 000 Lt, padevetas 700 Lt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 13 vasario 2008 - 20:46
QUOTE(Aristokratė @ 2008 02 13, 20:44)
neseniai mama kazka remontavo  biggrin.gif , tai 400 Lt paliko  rolleyes.gif . Dar ieskom kompresoriaus, naujas kainuoja 1 000 Lt, padevetas 700 Lt  ax.gif


blink.gif oho kainos..o aš dar dejuodavau kai BMW 324 turėjau...

O kelintų metų mamos MB? ax.gif
Atsakyti
aš dar savojo netaisiau, bet nemanau, kad remontas bus brangesnis nei mano turėto Mitsubishio. Tam viena kaitinimo žvakė apie 120 Lt kainavo doh.gif
O apie šitą mersiuką vyras aiškino, kad remontuot jį labai brangu todėl, kad sunkus priėjimas prie dalių - kad prieiti prie kai kurių reik variklį nuiminėt. Pvz., pakeist starterį kainuoja pie 1200 Lt.
Šiaip, žinoma, Mersedesų detalės brangios. Bet ir japoniškų brangios, ir Volvo brangios, o kai MB tvarko savo Cryslerį man akys lauk lipa kainytes išgirdus blink.gif
Atsakyti