Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

Jei dėl pirkimo vietos- tai esu girdėjusi kad Kauno automobilių turgus -gera vieta pirkti. thumbup.gif Mano šeima ten 2 automobilius įsigijo. Aš saviškį per Autoplius.lt atsiradau, o apžiūrėti ir pirkti vykome į Kauno turgų. Kitą mašiną radome irgi ten, kaip sakoma "ant fūros" dar stovinčią.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 02 01, 20:16)
Jei dėl pirkimo vietos- tai esu girdėjusi kad Kauno automobilių turgus -gera vieta pirkti.  thumbup.gif  Mano šeima ten 2 automobilius įsigijo. Aš saviškį per Autoplius.lt atsiradau, o apžiūrėti ir pirkti vykome į Kauno turgų.  Kitą mašiną radome irgi ten, kaip sakoma "ant fūros" dar stovinčią.

Ačiū 4u.gif O gal dar yra Mersiukų mylėtojų, jais važinėjančių ir patenkintų? Aūūūūū, atsiliepkit... ax.gif
Atsakyti
AS PATENKINTA NUO KOVO 2006m wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Alioshka @ 2008 02 01, 21:22)
AS PATENKINTA NUO KOVO 2006m wub.gif  wub.gif

Jei galit, aprašykit, kokią pirkot, kaina(jei galit), ką remontavot? Į ką atkreipti dėmesį perkant? ten merginos buvo įdėję pradžioj , bet angliškai..... nė bum-bum... ax.gif
Atsakyti
aš labai patenkinta savo a klasės mersiuku, 2001 m. Labai minkštas, vairavimas tikrai komfortiškas. Variklis pakankamai galingas 190 darbinio tūrio. Modelis Avantgarde. Mokėjau 5.500 Eurų. Ryja mieste apie 10 Litrų
Atsakyti
na, įsigijau ir aš tokį pagranduką. Bet jei ris 10 l/100 km - tuoj pat pardavinėsiu.
Visą laiką važinėjau dideliais minivenais ir niekad nemėgau mažų auto. Skirtingai nuo daugumos čia pasisakiusių merginų, aš tokio modelio išvis nenorėjau, o va mano vyras iškart 'akį padėjo' ant šitos biggrin.gif Na, bet vakar pasivažinėjau, pusė bėdos. Rieda smagiai, manevringa. Viduje atrodo gana jaukiai. Automatas, triptronikas. Kad labai minkšta ir komfortiška - tikrai nepasakysiu schmoll.gif Tokia vidutinio minkštumo. Man šiek tiek per mažai erdvės viduje. Vėlgi - aš pratus prie erdvių didelių auto, gal paprasčiausiai dar nepripratau prie tokio mažylio.
Kadangi vasarą gyvenam sodyboj ir į darbą reik važinėt 50 km, tikiuosi mažų kuro sąnaudų (pas mane 1,7 TDI).
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 02 12, 08:07)
Kadangi vasarą gyvenam sodyboj ir į darbą reik važinėt 50 km, tikiuosi mažų kuro sąnaudų (pas mane 1,7 TDI).


jei pas tave dyzelis, kazkaip neisivaizduoju kiek kuro sunaudosit.

Siaip pas mano tevus 1.4 variklis, benzinas, iki kaimo nuvaziuot pirmyn ir atgal - 200 km., 60 Lt uztenka ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 02 12, 08:07)

Kadangi vasarą gyvenam sodyboj ir į darbą reik važinėt 50 km, tikiuosi mažų kuro sąnaudų (pas mane 1,7 TDI).


Pas mane irgi 170 dyzeliukas..bent jau mano paskaičiavimais 100 km "ryja" 6-7 litrus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 02 12, 09:54)
Pas mane irgi 170 dyzeliukas..bent jau mano paskaičiavimais 100 km "ryja" 6-7 litrus.  ax.gif


pažiūrėsim, kaip čia bus su tuo dyzeliu. Mieste, žinoma, turėtų daugiau naudot. Savaitgalį teks važiuot į Šiaulius, tada matysiu, kiek trasoj sunaudos. Turiu vilties, kad ~ 5,5 l. Xix, pačios žinot, kieno motina viltis yra lotuliukas.gif
Ale kad prisiskaičiau visokiuose forumuose apie šitų pagrandukų nepatogumus ilgose distancijose, tai net pagalvot bijau, kaip mano nugarytė jausis iki Šiaulių nuvažiavus. Merginos, ar teko jums toliau pavažiuot, ne tik mieste? Sėdynės man kietokos tokios pasirodė g.gif O gal kaip tik tokios bus visai geros biggrin.gif
Šiaip šiandien jis man patinka jau labiau negu vakar lotuliukas.gif Gal per savaitę jau galvosiu, kad geriau nieko nėr.


Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 02 12, 10:48)
pažiūrėsim, kaip čia bus su tuo dyzeliu. Mieste, žinoma, turėtų daugiau naudot. Savaitgalį teks važiuot į Šiaulius, tada matysiu, kiek trasoj sunaudos. Turiu vilties, kad ~ 5,5 l. Xix, pačios žinot, kieno motina viltis yra  lotuliukas.gif
Ale kad prisiskaičiau visokiuose forumuose apie šitų pagrandukų nepatogumus ilgose distancijose, tai net pagalvot bijau, kaip mano nugarytė jausis iki Šiaulių nuvažiavus. Merginos, ar teko jums toliau pavažiuot, ne tik mieste? Sėdynės man kietokos tokios pasirodė  g.gif  O gal kaip tik tokios bus visai geros  biggrin.gif
Šiaip šiandien jis man patinka jau labiau negu vakar  lotuliukas.gif  Gal per savaitę jau galvosiu, kad geriau nieko nėr.


..na Mb ir teigia, kad mieste apie 7 litrus... g.gif

Ne tik nepergyvenkite... console.gif aš rašau iš patirites.. važiavau ne kartą ir nestuke.gif ir jau su 2 vaikučiais 210 km į priekį, 210 km atgal. (į savo gimtą miestą) Niekada nejutau jokio nepatogumo ilgoje distancijoje. schmoll.gif Nesakau- su opel omega universalu minkščiau važiuojasi, bet su mersiuku tikrai nekieta ir nėra nepatogu. ax.gif Gal net iš minkštojo opelio po 200 km išlipusi ražydavausi daugiau, nei dabar iš mersiuko. Kai tik orai pagerės, vėl susikrausiu savo atžalas ir vyksim senelių aplankyti.

Beje kažkur šiomis dienomis kaip tik metai sueina, kai turiu savo Džimį (čia toks automobiliuko vardas, pas mus visos mašinos juos turi lotuliukas.gif ), tai tik kartą buvome servise. 3*tfu
Atsakyti
va servisai (čia turim prie darbo jų sočiai ir MB visų draugas) ir mane gasdina, kad baisiai netikęs modelis, amžinai gendantis ir pan. Bet čia jau aš turiu savo nuomonę - viskas priklauso tik nuo konkrečios mašinos. Turėjau Mitsubishi - tragedija tikra buvo, amžinas remontas. Tris kartus variklį tvarkėm, turbūt nei vienos detalės nepakeistos neliko, įskaitant greičių dėžę, starterį, generatorių ir t.t. Keikiau prakeikiau dėl remonto (užtat kas liečia važiavimą - labai fainas buvo biggrin.gif ). O su keliais žmonėmis, turinčiais tokį patį kalbėjau - anie absoliučiai jokių problemų metų metais neturėjo. Taip kad sėkmės reikalas. Jei Mersiukas neges ir mažai 'valgys', bus labai smagu thumbup.gif
Tarp kita ko, labiausiai pagranduką (gal reiks taip jį ir pavadint, jei jau vardą duot biggrin.gif ) įvertinio mano 3-jų metų kukulis. Kai atsisėda ant priekinės sėdynės - jo kėdutę visad statau šalia savęs -, tai vos ranką ištiesęs pasiekia viską, ko tik užsigeidžia.
Dėkui, Dije, kad nuraminot. Jei ir maniškis bus toks negendantis ir patogus thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutes as irgi mastau apie sia masinyte tik idomu ar tiesa kad 1.4 l variklis (bendzinas) ir eda 5-6 l man atrodo kad turetu apie kokius 8-9l valgyt???? 4u.gif
Atsakyti