Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(Meida @ 2007 06 20, 10:02)
Na,bet jei tik kartą į metus,tai manau tai nėra baisūs pinigai g.gif  Nebeturiu jau to sąrašo ką jai ten padarė,bet jis buvo tikrai netrumpas mirksiukas.gif  Girdžiu,kad jau galiniai guoliai ūžia,kai pakeis parašysiu kiek atsiėjo biggrin.gif
Man vyras irgi IV golfą siūlė,bet aš nenorėjau...Šiaip neturiu nieko prieš,gera mašinytė,bet paskui dabok,kad stiklų neišluptu,buferių nenusuktų ir t.t. doh.gif  tongue.gif Ir dar mersas nagliau skamba lotuliukas.gif


thumbup.gif joooo, man ir tongue.gif ir kai su Mersiuku važiuoji visai kitas vaizdas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita* @ 2007 06 20, 09:39)
thumbup.gif joooo, man ir  tongue.gif  ir kai su Mersiuku važiuoji visai kitas vaizdas  lotuliukas.gif

100 kart isitikinau , kad vaizdas dar ne viskas. As ir pirkau savo mersiuka del vaizdo, vardo, grozio, o kad jis buvo techniskai netvarkingas, ai, galvoju , susiremontuosiu pati, zinosiu ka kada keiciau, bus gerai. tai gerai, kad pigiai paemiau, o tai po visu remontu ir dar po ju vel islindusiu defektu (pavazineju savaite ir 2 savaites tvarko) isejo lygiosios kai pardaviau. Dziaugiausi atsikraciusi nelaimelio mersiuko, nes tokios greit gendancios masinos dar nebuvau turejusi. Aciu mano vyrui uz kantrybe 4u.gif , su naujaja masina tik padanga daznai issileidzia bigsmile.gif ir viskas, bijau girtis, bet atrodo pataikiau si karta isigyt (beje naujoji masina - WV ). Dabar kai pamatau pravaziuojant A klases mersiuka, nupurto mane, blink.gif
Atsakyti
QUOTE(baby_girl @ 2007 06 20, 11:13)
100 kart  isitikinau , kad vaizdas dar ne viskas. As ir pirkau savo mersiuka del vaizdo, vardo, grozio, o kad jis buvo techniskai netvarkingas, ai, galvoju , susiremontuosiu pati, zinosiu ka kada keiciau, bus gerai. tai gerai, kad pigiai paemiau, o tai po visu remontu ir dar po ju vel islindusiu  defektu (pavazineju savaite ir 2 savaites tvarko) isejo lygiosios kai pardaviau. Dziaugiausi atsikraciusi nelaimelio mersiuko, nes tokios greit gendancios masinos dar nebuvau turejusi. Aciu mano vyrui uz kantrybe  4u.gif , su naujaja masina tik padanga daznai issileidzia  bigsmile.gif  ir viskas, bijau girtis, bet atrodo pataikiau si karta isigyt (beje naujoji masina - WV ). Dabar kai pamatau pravaziuojant A klases mersiuka, nupurto mane,  blink.gif


blink.gif gal tiesiog nepasisekė, būna mašinos kaip tyčia genda ir genda unsure.gif o kitiems nieko, važinėja ir patenkinti, kad ir WG-mano (tfu tfu tfu) nesiskundžiu, o va draugė su tokia pačia iš servisų neišvažiuoja, genda ir genda, čia laimės reikalas kaip užtaikai manau 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita* @ 2007 06 19, 16:35)
g.gif oho, niu nemažai, bet ką norėti juk čia MB o ne Golfas kaip mano  lotuliukas.gif aš labai norėjau IV Golfo, bet paskui kažkaip pradėjau svajoti apie mersiuką, tai ir mėtausi dabar  doh.gif  blush2.gif



As kruopsciai biggrin.gif renkuosi dabar IV Golfa. O pries tai buvau uzsigeidus MB. Ir cia klausinejau, ir visu , kas tik ji turi ar turejo, tai zinokit , kalbos, kaip jis daznai genda, kad pastoviai kas nors "byra", mane labiausiai ir priverte atsisakyti sios minties. Vis gi is dvieju variantu, kaip minejau MB ir IV Golfo , pasirinkau pastaraji. Nors MB man nerealiai grazus wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(Denisė @ 2007 06 20, 13:36)
As kruopsciai  biggrin.gif  renkuosi dabar IV Golfa. O pries tai buvau uzsigeidus MB. Ir cia klausinejau, ir visu , kas tik ji turi ar turejo, tai zinokit , kalbos, kaip jis daznai genda, kad pastoviai kas nors "byra", mane labiausiai ir priverte atsisakyti sios minties. Vis gi is dvieju variantu, kaip minejau MB ir IV Golfo , pasirinkau pastaraji. Nors MB man nerealiai grazus  wub.gif .


drinks_cheers.gif jaučiu kad ir man taip bus, norai liks norais, o realiai deja teks tenkintis IV Golfuku, ai irgi gerai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita* @ 2007 06 20, 13:55)
drinks_cheers.gif jaučiu kad ir man taip bus, norai liks norais, o realiai deja teks tenkintis IV Golfuku, ai irgi gerai  ax.gif

Išdavikė bebe.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Meida @ 2007 06 20, 19:26)
Išdavikė bebe.gif  hihihi.gif


mastau.gif niu nea ax.gif lotuliukas.gif
va su vienu geru meistriuku kalbėjau, tai sako nieko blogo jis apie mersiukus pasakyti negali, sako-MB prestižo reikalas lotuliukas.gif lotuliukas.gif tik sako-rudija labai, nu sakau-tu man pasakyk kuri mašinėlė nerudija, tai va biggrin.gif einu vėl skelbimus žiūrėt, o gal kas parduoti norit ką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolkė @ 2007 04 13, 11:49)
Aš dėl remono nežinau, bet ko norėt, taigi mersedesas  smile.gif Nenorėk, kad būtų ir gerai, ir pigu.
O dėl minkštumo tai ginčyčiaus, man visai komfortiškas jis tuo klausimu (palyginus ir su kitom šeimos mašinom). Tai nuo kiekvienos mašinos dar priklauso, kokia pakaba, ar kas ten.
P.S. aš tai labai norėčiau šito mašiniuko, bet išmokau su mechanine dėže, o mamos, draugės jie visi automatai. Ir kiek per skelbimus žiūrėjau  verysad.gif O nesinori dar užmiršt įgūdžių. Gal kada nors, kai jau būsiu ilgiau su mechanine pavažinėjus.


Jungiuosi ir aš prie MB A turėtųjų 4u.gif
O išsirinkau šitą mašiniuką, nes buvau nusistačiusi kelis kriterijus: 1. automatas, 2. dyzelis, 3. vienatūris, 4. "neuždrožtas", ... na ir labai norėjau "navarotno" - kondicionierius, odinis salonas ir t.t, bet čia jau kaip pasisektų, svarbiau buvo, kad auto būtų tecniškai tvarkinga.
Rinkausi su vyro pagalba iš REMAULT SCENIC, MB, TOYOTA YARIS, MTSUBISCHI COLT (čia tie nauji modeliukai) CITROEN PIKASSO, dar akį užmesdavau į PEUGEOT 307...
O "lietuviškuosius" AUDI ir WV, ignoravau, nes turim skaudžios patirties dėl vagystės, tai tiesiog nenorių galvos skausmo...
Tai va, tiek uždrožtų automobilių ypač Renault, peugeot dyzelių automatų dar nemačiau... Su mechaninėm paprasčiau, jų pasirinkimas žymiai didesnis... Pikasas pasirodė per didelis, Toyotos ir brangios ir salonai labai prasti... mitsubishiuku dyzeliuku neradom, o ir pgl. masiniuka - kaina irnesakyk.gif
Nu žo, visus mano punktus "įvykdė" MB A, įskaitant ir pilną "navarotą" thumbup.gif
Na, o dėl techninių parametrų - tai visos nedidelės mašinos turi panašių minusų mirksiukas.gif Stebėjau savo darbo kieme tokį patį MB, tai per 2 metus, kaip supratau nieko rimto neatsitiko, per tą laiką visada kieme stovėdamas nei prarudijo, nei ten kur nugriuvo... Nu žo, žiūrėsim tongue.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baby_girl @ 2007 06 20, 11:13)
100 kart  isitikinau , kad vaizdas dar ne viskas. As ir pirkau savo mersiuka del vaizdo, vardo, grozio, o kad jis buvo techniskai netvarkingas, ai, galvoju , susiremontuosiu pati, zinosiu ka kada keiciau, bus gerai. tai gerai, kad pigiai paemiau, o tai po visu remontu ir dar po ju vel islindusiu  defektu (pavazineju savaite ir 2 savaites tvarko) isejo lygiosios kai pardaviau. Dziaugiausi atsikraciusi nelaimelio mersiuko, nes tokios greit gendancios masinos dar nebuvau turejusi. Aciu mano vyrui uz kantrybe  4u.gif , su naujaja masina tik padanga daznai issileidzia  bigsmile.gif  ir viskas, bijau girtis, bet atrodo pataikiau si karta isigyt (beje naujoji masina - WV ). Dabar kai pamatau pravaziuojant A klases mersiuka, nupurto mane,  blink.gif

taip pat ir mums buvo su tuo mersiuku,grazus aisku buvo,bet,naudos jokios.isigijom daba nauja chrysler sebring,aisku visai kitas dydis na bet koks kaifas vaziuoti.na,cia kaip loterija perkant ne nauja auto cool.gif
Atsakyti
[O dėl minkštumo tai ginčyčiaus, man visai komfortiškas jis tuo klausimu (palyginus ir su kitom šeimos mašinom). Tai nuo kiekvienos mašinos dar priklauso, kokia pakaba, ar kas ten.
P.S. aš tai labai norėčiau šito mašiniuko, bet išmokau su mechanine dėže, o mamos, draugės jie visi automatai. Ir kiek per skelbimus žiūrėjau verysad.gif O nesinori dar užmiršt įgūdžių. Gal kada nors, kai jau būsiu ilgiau su mechanine pavažinėjus.
[/quote]

Jolke,
jei čia užklysi, papasakok ar su MB automatais viskas tvarkoj, ar ten triptronikai? ko tai labiausiai bijau greičių dėžės gedimų....
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti