Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 13, 20:07)
Prie ko čia nedrįstu? Tiesiog nenoriu, nes kalbam konkrečiai apie A. Kiek teko skaityti šią temą, tai nieko ypatingai gero apie šį modelį nepaminėta. Kuo jis toks fantastiškas, apart dizaino, kas vėl gi yra subjektyvus skonis? Jei kalbam apie techninę bazę - jis nepatikimas. Pačios vargstat, pinigus didelius mokate už gerokai padrožtų automobilių servisą, ale va kai primeni, tai nemalonu. Atsiprašau, jei tai įskaudino ar užkabino mazolį 4u.gif

Kolkas reziumė tokia: eksplotacija mersiukų brangi (dėl to gal nesiginčysit), dažnai nepatikimos ir arba genda, arba verčiasi (dije prarado atmintį, nors pati anksčiau minėjo, kad girdėjo apie apsivertimus). Be priekaištų yra mažai.


Pati vazineju su MB A klase ir nieko blogo negaliu pasakyti nu suteise man generatoriu uz 120lt ir pastate adgal nu argi cia brangu g.gif jau kiek vazineju tai tik si ir taisiau tik kad dirzus pakeitem kaladeles ir tepalus bet cia visada maniskis ta keicia kaip nuperka masina neskaitau kad labai brangus servisas paliginant kiek maniskis suploja i Audi nera jau toks brangus kainos panasios.ar jus pasakysit kad gal ir Audi irgi bloga del to kad servisas kainuoja nemazus pinigus? Ziurint aisku kokiam servise darysi ta masina ir kaip vazinesi jai nemoki vazinet per balas ir duobes vazinesi tai aisku kad ir remontosi .
O jus man pasakykit kokia ta masina kurioj nera minusu arba kurios negenda?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniesulka: 14 rugsėjo 2009 - 08:18
QUOTE(Agniesulka @ 2009 09 14, 09:16)
O jus man pasakykit kokia ta masina kurioj nera minusu arba kurios negenda?



Nepasakys, cia ne musu nosiai lotuliukas.gif
Atsakyti
Ikistu nosi cia koks vyras, turbut sakytu "tikras bobynas" doh.gif hihihi.gif

As pati cia ikisau nosi noredama paskaityt, kaip sekasi vairuotojoms siu masiniuku. Kadaise vyras dairesi man masinos, as leptelejau, gal MB A klases, tai pamaciau jo apsulbusias akis, pasake 'ko jau ko, bet sito tikrai ne" biggrin.gif Nesu as nei mechanike, nei siaip zinove, bet man tokios masinytes nilabai blush2.gif Nesuprantu, kaip as tada sumasciau vyrui pasiulyti toki varianta...

QUOTE(Agniesulka @ 2009 09 14, 09:16)

O jus man pasakykit kokia ta masina kurioj nera minusu arba kurios negenda?


Manau, visos turi minusu ir gedimu, bet kitas klausimas: kaip daznai jos genda rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Fanta* @ 2009 09 14, 14:59)
Ikistu nosi cia koks vyras, turbut sakytu "tikras bobynas" doh.gif hihihi.gif

As pati cia ikisau nosi noredama paskaityt, kaip sekasi vairuotojoms siu masiniuku. Kadaise vyras dairesi man masinos, as leptelejau, gal MB A klases, tai pamaciau jo apsulbusias akis, pasake 'ko jau ko, bet sito tikrai ne" biggrin.gif Nesu as nei mechanike, nei siaip zinove, bet man tokios masinytes nilabai blush2.gif Nesuprantu, kaip as tada sumasciau vyrui pasiulyti toki varianta...
Manau, visos turi minusu ir gedimu, bet kitas klausimas: kaip daznai jos genda rolleyes.gif

Kaip as pirkau mane irgi dauk kas atkalbinejo del to kad remontas brangus ir maniskis irgi buvo pries sia masina kol neikalbejau jo apziureti na ir nupirkom .Dabar pats patvirtino kad gera masinele nera taip blogai kaip apie ja sneka na ir mes pavizdziau daugiau ikisam i audi nei Mb man ji patinka ir svarbiausiai mano vaikui patinka joje vazineti nes ji auksta ir gerai mato viska per langa bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 09 14, 09:14)
Ate, gerbiamoji, is pradziu ismokit bendrauti islaikydama bent jau minimalias mandagumo ribas, o paskui kiskites i suaugusiu zmoniu pokalbius, nes toks jausmas, kad ka tik is smelio dezes islipt. Jei kas cia ir draskosi, tai tik tamsta.
Ir apskritai, ka bekalbeti su zmogumi, kuriam turku darbas yra auksciausios kokybes pavyzdys. doh.gif


Oi kokia tamsta mokytoja biggrin.gif O tu Vokietijoje esi buvusi ilgiau nei važiuodama tranzitu? rolleyes.gif Kaip tau kelių kokybė, kino teatrai, prekybos centrai ir kt. statybos, kur beveik 95% darbininkų yra turkai? Fricai ne veltui jų tiek daug įsileido, ne kvaili tie praktiški, preciziški ir pedantiški vokietukai. O tu statybų kritikė - žinovė būsi? Ale A mašiniukuose nė velnio nerauki, na nors pasisekė tau kokybiškas modelis. Bet kadangi tiesos nepasakysi, kad neteršti jo vardo, tai patikėsim 4u.gif
Atsakyti


QUOTE(Azazella @ 2008 11 20, 14:30)
Butinai parasykit kiek kainuos, nes man meistrai sake, kad generatoriaus dirza reik keisti, tai bala zino kas ten dar isaiskes bekeiciant. Beje, kur remontuojat?
Papildyta:
Na, man irgi tas jos kietumas baisiai nepatinka, ir salono apdaila barska kai senamiescio grindiniu vaziuoji, ir variklio garsas girdisi verysad.gif


Oi, atsiimu žodžius dėl kokybiško modelio. ax.gif Nuo pradžių pradėjau skaityti šią temą, tai čia visai atsitiktinai. Svarbiausia, kad viskas pataisoma. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 14, 18:08)
Oi, atsiimu žodžius dėl kokybiško modelio.  ax.gif Nuo pradžių pradėjau skaityti šią temą, tai čia visai atsitiktinai. Svarbiausia, kad viskas pataisoma. 4u.gif



fool.gif lotuliukas.gif Nuo kada generatoriaus dirzo keitimas priskiriamas rimtiems gedimams? Bent isivaizduojat jo paskirti? Eksploatacijos laika? Kad jis keiciamas priklausomai nuo pravaziuoto kilometrazo? Pvz. kaladeliu keitima tamsta taip pat priskiriat prie gedimu? lotuliukas.gif

O del barskejimo tai ka cia irgi gedimas, ar daugumos mazu automobiliu problema?
Taip, man tas barskejimas nepatinka, bet jei bedu bus tik tiek, manes tai ypatingai negasdina.

Tamstai gal MB A klases automobilis kazkada is koju lastus padare, kad tokia patalogiska neapykanta? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 13, 21:17)
Jo dizainas kaip muilinės, kaip tų fotoparatų, išpūstas ir tiek. Bet čia kaip minėjau mano asmeninė nuomonė. O iki tavo taip minėto "džipo" tai jam toli plaukt cool.gif

Tu girdėjai gandų lygyje, o aš asmeniškai pažįstu, kas vertėsi. Tai tu ir netikėk, juk smagiau nekreipti dėmesio cool.gif

Čia yra keletas nuomonių apie A klasės privalumus ar trūkumus. Galiu pacituoti: "..draugas pirko zmonai, buvo labai patenkinti abu, taciau po triju menesiuku nuomone pakeite...sako, kad slykstus remonto atzvilgiu..ir dar girdejau, kad “mersas“ labai gedyjasi sio savo sedevro  ...nenusiseki jis jiems :roll"; "Siap didziausias minusas dizainas ir stabilumas kelyje."; "..saugok starteri  ..nes jei reiks ji remontuoti tai kol variklio neisimsi tai niekaip ".

Čia dar keletas citatų iš kitų autofanų forumų: "susitvarkau ir su A klase, saku kaina nuo lempos, padaugines is 4, dazniausiai neatsoka, bet verkiu nuo A daugiau nei nuo 4 prancuzu tokios masinos daugiau sutikt neteko
galvojat nusneku, o kaip jums variantas pakeist generatoriaus dirza- isimt motora, isimt motora, nukelt kebula nuo vaziuokles, nukelt kebula, per puse isardyt traversa... nu zodziu.... " ; "Generatoriu teks daznokai keist, jei per balas vazinesi."; "Viduj apdailos kokybe tragiska, kietesnis uz Golf 2, garso izoliacija , skardos rudyja tragiskai, nors dauztas nebuvo. Begciau kuo toliau nuo jo"
'Auto buvo tikrai tvarkinga kai pirkom, na isskyrus tai kad elektrinis vairo stiprintuvo siurblys pasake kirdyk, o visa kita be priekaistu. Aisku yra problemui kurias siulyciau atkreipt demesi:
1. negalima sitos auto imt su automatu ar su pusautomaciu, tik mechanine, nes anksciau ar veliau vistiek turesi bedu su deze
2. mechanine irgi aisku ne auksine, buna nulekia sankaba daznokai, bet tai vistiek pigiau nei automato remontas ir pasitaiko kur kas reciau"

Toliau tinginys, pačios pasidomėkite. Aišku, visas šias kitų žmonių nuomones sėkmingai galima nurašyti kaip visiškai nepatikimas biggrin.gif



Klausykit, o kodel jus perejot prie tujinimo....as su jumis kiauliu neganiau, tai prasau cia nesitujinti.
Nebeturiu ko pasakyti jusu adresu..nesamones rasot..isvis..keiciau generatoriaus dirza- nu niekas man jokio variklio gi neisseme..o rudyt- kas gali rudyt- jei ten gi ne skarda, o visi sparnai tos spec plastmases...zodziu...rasot nesamones visiskas ir prasau labai prasau kraustykites is musu -gerai -mersiuku dievintoju- temos...nenorim tokiu kritikiu kaip tamsta, nes tamsta KLIEDI... paziurejau jusu kitas zinutes, nu neturiu ka pasakyt tik labai dziaugiuosi, kad nesat mano kolege, giminaite, kaimyne, pazystama ar pan... esat tikrai slyksciai uzsispyrusiai serganti priestaravimo manija persona.
tikiuos naujoje teomoje jusu nebebus....kaip pikta dvasia kokia..nuotaika tik gadina po sunkios darbo dienos... unsure.gif ir is kur atsiranda tokiu ikirybiu..eikit i politika iri irodinekit savo tiesas..gal sustausko kokio giminaite, kad tokia uzsispyrusiai fool.gif
Atsakyti
Nežinau iš kur kilusi dije, bet man kiaulių ganyti neteko lotuliukas.gif Tai apsispręsk, kas tau nepatinka. Paklausi apie KIA mano nuomonės, ale ji neįtinka, nors parašiau, kad ji man asmeniškai tėra išpūsta muilinė ir iki džipo jai toli bei nuobodžiai. Elementarus ir aiškus SUV'as, kaina nedidelė. Simpatijų nejaučiu.

Bet argumentų nulis. Kiek citatų sudėjau, kiek surinkau, bet vistiek, belieka paknebinėti visai su MB A nesusijusius dalykus. Tai girkit automobilį, taip ir neparašėte, kuo jis toks nuostabus ir vertas dėmesio?
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 14, 20:25)
Nežinau iš kur kilusi dije, bet man kiaulių ganyti neteko lotuliukas.gif Tai apsispręsk, kas tau nepatinka. Paklausi apie KIA mano nuomonės, ale ji neįtinka, nors parašiau, kad ji man asmeniškai tėra išpūsta muilinė ir iki džipo jai toli bei nuobodžiai. Elementarus ir aiškus SUV'as, kaina nedidelė. Simpatijų nejaučiu.

Bet argumentų nulis. Kiek citatų sudėjau, kiek surinkau, bet vistiek, belieka paknebinėti visai su MB A nesusijusius dalykus. Tai girkit automobilį, taip ir neparašėte, kuo jis toks nuostabus ir vertas dėmesio?


sprendžiant iš tamsos bendravimo kultūros ir perėjimo prie tujinimo tamstai ne tik kiaules ganyt teko, bet ir gyventi dar 3 km už kaimo... doh.gif
Tamstos pateiktos citatos- visiškos nesąmonės, realybės neatitinkančios..kuo nuostabus MB A? ieškodama mūsų pasisakymų parskaitėt visą temą, ir kiek matau radote tik tas citatas, kuriose padejavome dėl remonto. Kodėl nematote pagyrimų, mūsų pasidžiaugimų??? Jų begalė... wub.gif
Taip ir neatsakėte- kokias gi nuostabias negendančias mašinas nusipirko skirtingose šalyse gyvenančios jūsų draugės? Ar po apsivertimo su mersiukais jos nebedrįsta sėsti už vairo? g.gif Tai pasakykit, prašau, kodėl ignoruojate šį klausimą, kurį uždavė ne viena forumo dalyvė? O ir visai būtų smalsu sužinoti, kokią gi superauto vairuoja mersiukų žinovė- kritikė forumietė Subjektyvi?? bigsmile.gif
Kuo geras mersiukas- ne dizainu, kaip Jūs manote- o patvarumu, važiavimo kokybe, erdviu salonu, patogiu parkavimusi, lengvu valdymu. Jei kaip teigėte tai mersų gėdingas modelis- kodėl nenutraukiama jo gamyba? Kodėl ir dabar dar autosalone yra naujausi modeliai, gaminti šiais, praėjusiais metais??
Dėl KIA, aš tiesiog paklausiau, nes jau pabodote su savo "tiesomis" apie mersiukus. taip, tai nėra bekelių džipas, to neteigiu, bet kad ją vadinti muiline- tai žinokit čia tik Jūs taip galit sugalvoti. Dar ir dabar kikenu lotuliukas.gif hihihi.gif
žodžiu, galit manęs nebecituoti . Aš įjungiu Jūsų nic'kui visišką ignoravimą, kaip jau kelios dienos atgal patarė šio forumo kolegės. Neįrodėte, kad mersiukai yra blogas pasirinkimas, nes jūsų pateiktos citatos neatitinka realios tiesos. Ir dar- šią mašiną gali peikti tik tas, kas tikrai su ja pavažinėjo metus kitus. Kaip suprantu tamsta iš interneto platybių renkate informaciją ir darote klaidingas išvadas. O pačiai neteko nei vairuoti nei turėti šios mašinos. Tai yra labai kvaila- ginčytis apie tai ko pats nepatyrei, neturėjai, nesusipažinai, o tik kažkur skaitei....
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti