Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

na variklio galingumas tai jega!!
siaip kol kas esu labai patenkinta.... ir benzino mazai ryja, ir laksto puikiai, manevruoti su juo irgi patgu.. zodziu as tai kol kas nieko blogo neturiu ka pasakyti...
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2007 05 22, 09:58)
na variklio galingumas tai jega!!
siaip kol kas esu labai patenkinta.... ir benzino mazai ryja, ir laksto puikiai, manevruoti su juo irgi patgu.. zodziu as tai kol kas nieko blogo neturiu ka pasakyti...


Jei ne paslaptis kokiu metu pas jus ir kiek mokejot? Koks variklis? As galvoju paimti 2000m uz koki 16000-18000 Lt, dar gal iseis tiesiai is vokieciu, tai truputeli pigiau iseis cool.gif Dar galvoju gal dyzeli imti, nors pripratus su benzu visalaik vazinet, tai nezinau kaip cia bus, tuo labiau jei sakot mazos kuro sanaudos rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2007 05 22, 10:58)
.... ir benzino mazai ryja...


10L mieste cia mazai? g.gif koks variklis?
Atsakyti
variklis tai 1.6, bet tikrai 10 litru neryja, pas mane mazdaug 7 litrus ima.
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2007 05 22, 11:52)
variklis tai 1.6, bet tikrai 10 litru neryja, pas mane mazdaug 7 litrus ima.


pas mane irgi 1.6, ir tikrai ima 10L mieste ( beje tiek ir turi imti pagal serviso kn.)
Atsakyti
QUOTE(Alioshka @ 2007 05 22, 13:12)
pas mane irgi 1.6, ir tikrai ima 10L mieste ( beje tiek ir turi imti pagal serviso kn.)



Knygele yra viena, o realybe kas kita. maza kas turi buti pagal knygele, as jau pasitikrinau realiai uzsispilus kiek uztenka pravaziuoti ir tikrai neryja to benzo....
lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikutės bigsmile.gif

ir aš linkstu prie šios mašinėlės, bet mane taip pat daug kas atkalbinėja, kad jinai kietoka, nėra komforto ir t.t.t., bet taip norisi kad kas paaiškintų visus pliusus ir minusus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lukne1 @ 2007 04 23, 23:20)
tik va, idomu, ar i jo bagazine musu vezimas tilptu?

Pas mersiuką yra toks navarotas,kad galinės sėdynės pasistumia į salono vidų ir bagažinė padidėja mirksiukas.gif Dabar pas mane telpa vežimėlis (skėtukas) ir stumiamas triratukas su rankena. Kai atvės,triratukas eis į rūsį,tai sėdynes vėl nustumsiu gilyn į bagažinę. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Laurita* @ 2007 06 19, 11:17)
sveikutės  bigsmile.gif

ir aš linkstu prie šios mašinėlės, bet mane taip pat daug kas atkalbinėja, kad jinai kietoka, nėra komforto ir t.t.t., bet taip norisi kad kas paaiškintų visus pliusus ir minusus  blush2.gif

Dėl kietumo...taigi maža ta mašinytė,tai nėra ko norėt,kad ji plauktų keliu kaip gulbė tongue.gif Užtai sėdi aukštai,patogiai,parkuotis paprasta. Ir vaikas,sėdėdamas kėdutėje,viską puikiai mato per langą (čia aš lyginu su savo ex MAZDA323F,kai vaikas matė tik debesis doh.gif )
Atsakyti
QUOTE(Meida @ 2007 06 19, 12:00)
Dėl kietumo...taigi maža ta mašinytė,tai nėra ko norėt,kad ji plauktų keliu kaip gulbė tongue.gif  Užtai sėdi aukštai,patogiai,parkuotis paprasta. Ir vaikas,sėdėdamas kėdutėje,viską puikiai mato per langą (čia aš lyginu su savo ex MAZDA323F,kai vaikas matė tik debesis doh.gif )


tai tas kietumas man kažkaip nėra problema, nes pati dabar važinėju su WG III kuris gi irgi nėra prie minkštųjų, o va kad mersiukas aukštesnis man irgi fainiau, kaip supratau dar taisyti neteko a/m? ax.gif nes jaučiu detalės brangesnės
Atsakyti
QUOTE(Laurita* @ 2007 06 19, 12:08)
tai tas kietumas man kažkaip nėra problema, nes pati dabar važinėju su WG III kuris gi irgi nėra prie minkštųjų, o va kad mersiukas aukštesnis man irgi fainiau, kaip supratau dar taisyti neteko a/m?  ax.gif nes jaučiu detalės brangesnės

Kažkokio tai gedimo dar nebuvo (tfu tfu tfu biggrin.gif ),bet sausio mėn. profilaktiškai varėm į servisą,tai keitė tepalus,kažkokius dirželius ir dar kažką,tai sumokėjom 1000. Neturiu su kuo palygint,kad suprast brangu tai ar pigu,bet tikrai buvo nemažai visko padaryta už tuos pinigus. smile.gif
Geras mašiniukas,pirk biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Meida @ 2007 06 19, 16:10)
Kažkokio tai gedimo dar nebuvo (tfu tfu tfu  biggrin.gif  ),bet sausio mėn. profilaktiškai varėm į servisą,tai keitė tepalus,kažkokius dirželius ir dar kažką,tai sumokėjom 1000. Neturiu su kuo palygint,kad suprast brangu tai ar pigu,bet tikrai buvo nemažai visko padaryta už tuos pinigus. smile.gif
Geras mašiniukas,pirk  biggrin.gif


g.gif oho, niu nemažai, bet ką norėti juk čia MB o ne Golfas kaip mano lotuliukas.gif aš labai norėjau IV Golfo, bet paskui kažkaip pradėjau svajoti apie mersiuką, tai ir mėtausi dabar doh.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita* @ 2007 06 19, 16:35)
g.gif oho, niu nemažai, bet ką norėti juk čia MB o ne Golfas kaip mano  lotuliukas.gif aš labai norėjau IV Golfo, bet paskui kažkaip pradėjau svajoti apie mersiuką, tai ir mėtausi dabar  doh.gif  blush2.gif

Na,bet jei tik kartą į metus,tai manau tai nėra baisūs pinigai g.gif Nebeturiu jau to sąrašo ką jai ten padarė,bet jis buvo tikrai netrumpas mirksiukas.gif Girdžiu,kad jau galiniai guoliai ūžia,kai pakeis parašysiu kiek atsiėjo biggrin.gif
Man vyras irgi IV golfą siūlė,bet aš nenorėjau...Šiaip neturiu nieko prieš,gera mašinytė,bet paskui dabok,kad stiklų neišluptu,buferių nenusuktų ir t.t. doh.gif tongue.gif Ir dar mersas nagliau skamba lotuliukas.gif
Atsakyti