Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(dije @ 2009 09 13, 17:17)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

subjektyvi, as tikrai nestresuoju...esu rami, mirksiukas.gif  tik man keistas Jusu poziuris i netgi priesiskumas siam auto. g.gif Ar Jus ir kitose masinu temose peikiate kitas masinas?  Arba jei taip ismanote viska apie automobilius, jei nesunku, prasom man pakomentuoti 2009 KIA sorento minusus..MB neseniai isisgijo, tai gal cia skubintis parduoti, kol "neisimylejo".... bigsmile.gif

..nepamenu kur, bet kazkuriame forume as Jus irgi maciau tokiame pat bendravimo lygyje kaip cia..... g.gif Nesakau, kad tai blogai, bet..

..asmeniskai as tikrai nedrisciau nubegti pvz pas peugeot gerbejas ir apipilti pamazgomis ju masinytes, nes -NU KAM tai IDOMU irnesakyk.gif....tik zmones sunervinciau..o kam to reikia.. rolleyes.gif



Dije, nebekreikim demesio lotuliukas.gif Ne musu nosiai nusipirkti masiniukus ,kuriu markes subjektyvi net nedrista pamineti lotuliukas.gif Pasiskaityk kitus jos postus ir suprasi viska. Zmogu uzvaldziusi priestaravimo dvasia, tegu ir toliau tuo megaujasi lotuliukas.gif
Atsakyti
Prie ko čia nedrįstu? Tiesiog nenoriu, nes kalbam konkrečiai apie A. Kiek teko skaityti šią temą, tai nieko ypatingai gero apie šį modelį nepaminėta. Kuo jis toks fantastiškas, apart dizaino, kas vėl gi yra subjektyvus skonis? Jei kalbam apie techninę bazę - jis nepatikimas. Pačios vargstat, pinigus didelius mokate už gerokai padrožtų automobilių servisą, ale va kai primeni, tai nemalonu. Atsiprašau, jei tai įskaudino ar užkabino mazolį 4u.gif

Kolkas reziumė tokia: eksplotacija mersiukų brangi (dėl to gal nesiginčysit), dažnai nepatikimos ir arba genda, arba verčiasi (dije prarado atmintį, nors pati anksčiau minėjo, kad girdėjo apie apsivertimus). Be priekaištų yra mažai.

Todėl vėl gi pasikartosiu - sėkmės parduodant - iškišant kitoms, kurios nežino kokį lobį nusipirks. Ir galima net garantuoti, kad kitas automobilis nebus A klasės, dėl aukščiau minėtų priežasčių, o ypač dėl eksplotacijos brangumo. Nes kad ir kaip būtų gaila, bet per pastaruosius metus mersiukų kokybė ženkliai pablogėjo, tai nebe tie mersiukai, kokie buvo prieš 10 m.

P.S. nors tema ne apie KIA, bet apie juos nieko blogo ar gero pasakyti negaliu, nes man šie jų modeliai tiesiog nepatinka, muilinė ir tiek. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 13, 20:07)
Prie ko čia nedrįstu? Tiesiog nenoriu, nes kalbam konkrečiai apie A. Kiek teko skaityti šią temą, tai nieko ypatingai gero apie šį modelį nepaminėta. Kuo jis toks fantastiškas, apart dizaino, kas vėl gi yra subjektyvus skonis? Jei kalbam apie techninę bazę - jis nepatikimas. Pačios vargstat, pinigus didelius mokate už gerokai padrožtų automobilių servisą, ale va kai primeni, tai nemalonu. Atsiprašau, jei tai įskaudino ar užkabino mazolį 4u.gif

Kolkas reziumė tokia: eksplotacija mersiukų brangi (dėl to gal nesiginčysit), dažnai nepatikimos ir arba genda, arba verčiasi (dije prarado atmintį, nors pati anksčiau minėjo, kad girdėjo apie apsivertimus). Be priekaištų yra mažai.

Todėl vėl gi pasikartosiu - sėkmės parduodant - iškišant kitoms, kurios nežino kokį lobį nusipirks. Ir galima net garantuoti, kad kitas automobilis nebus A klasės, dėl aukščiau minėtų priežasčių, o ypač dėl eksplotacijos brangumo. Nes kad ir kaip būtų gaila, bet per pastaruosius metus mersiukų kokybė ženkliai pablogėjo, tai nebe tie mersiukai, kokie buvo prieš 10 m.

P.S. nors tema ne apie KIA, bet apie juos nieko blogo ar gero pasakyti negaliu, nes man šie jų modeliai tiesiog nepatinka, muilinė ir tiek.  ax.gif


nepraradau atminties, o tiesiog esu rasiusi, kad apie apsivertimus girdejau is va tokiu "drauges drauge sake, kad jos drauges sesuo apsiverte..." (na cia kaip jusu postas) o normalaus uzfiksuoto fakto su apsivertusiu mersiuku nepateike net pazystamas senokas keliu policininkas, kurio siandien vien is azartisko smalsumo uzklausiau.

pries 10 metu mersiukai kaip tik buvo blogesni, perauksti. laikui begant kasmet jie tik tobuleja.
kad eksplotacija brangi- na ca ziurint kur remontuojiesi ir kokias padangas perki.

o jei KIA sorento muiline- tai doh.gif lotuliukas.gif doh.gif lotuliukas.gif taigi cia dzipas..ar ir dzipus ivardijama muilinem..oi...gera doze juoko nakciai... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Jo dizainas kaip muilinės, kaip tų fotoparatų, išpūstas ir tiek. Bet čia kaip minėjau mano asmeninė nuomonė. O iki tavo taip minėto "džipo" tai jam toli plaukt cool.gif

Tu girdėjai gandų lygyje, o aš asmeniškai pažįstu, kas vertėsi. Tai tu ir netikėk, juk smagiau nekreipti dėmesio cool.gif

Čia yra keletas nuomonių apie A klasės privalumus ar trūkumus. Galiu pacituoti: "..draugas pirko zmonai, buvo labai patenkinti abu, taciau po triju menesiuku nuomone pakeite...sako, kad slykstus remonto atzvilgiu..ir dar girdejau, kad “mersas“ labai gedyjasi sio savo sedevro ...nenusiseki jis jiems :roll"; "Siap didziausias minusas dizainas ir stabilumas kelyje."; "..saugok starteri ..nes jei reiks ji remontuoti tai kol variklio neisimsi tai niekaip ".

Čia dar keletas citatų iš kitų autofanų forumų: "susitvarkau ir su A klase, saku kaina nuo lempos, padaugines is 4, dazniausiai neatsoka, bet verkiu nuo A daugiau nei nuo 4 prancuzu tokios masinos daugiau sutikt neteko
galvojat nusneku, o kaip jums variantas pakeist generatoriaus dirza- isimt motora, isimt motora, nukelt kebula nuo vaziuokles, nukelt kebula, per puse isardyt traversa... nu zodziu.... " ; "Generatoriu teks daznokai keist, jei per balas vazinesi."; "Viduj apdailos kokybe tragiska, kietesnis uz Golf 2, garso izoliacija , skardos rudyja tragiskai, nors dauztas nebuvo. Begciau kuo toliau nuo jo"
'Auto buvo tikrai tvarkinga kai pirkom, na isskyrus tai kad elektrinis vairo stiprintuvo siurblys pasake kirdyk, o visa kita be priekaistu. Aisku yra problemui kurias siulyciau atkreipt demesi:
1. negalima sitos auto imt su automatu ar su pusautomaciu, tik mechanine, nes anksciau ar veliau vistiek turesi bedu su deze
2. mechanine irgi aisku ne auksine, buna nulekia sankaba daznokai, bet tai vistiek pigiau nei automato remontas ir pasitaiko kur kas reciau"

Toliau tinginys, pačios pasidomėkite. Aišku, visas šias kitų žmonių nuomones sėkmingai galima nurašyti kaip visiškai nepatikimas biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 13, 22:17)
Toliau tinginys, pačios pasidomėkite. Aišku, visas šias kitų žmonių nuomones sėkmingai galima nurašyti kaip visiškai nepatikimas biggrin.gif

butent taip ir padarysiu lotuliukas.gif nes nu labai norit but protinga ismanati ir viska zinanti BEVEIK is savo patirties..... as remsiuos ne Jusu kalbom ir kazkieno kliedesiais o savo patirtim. jei labai nori... tai ir tanka galima nugalabyt.... nebesneku apie mb..... nei apie smart... biggrin.gif nei apie kitas masinas.... nes Jums geru nera.....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -t-a-m-s-i-: 13 rugsėjo 2009 - 20:50

Kalba netaisyta, už klaidas neatsakau cool.gif

Kaip tik dar skaitau temą apie A SM forume ir va kelios dalyvių citatos: "MA klasės turi 2 draugės, abiem problemos, vienai išėjo pavarų dėžė neilgai trukus po nusipirkimo, remontas 10 000 Lt Kita, kartą metuose irgi turi remontuoti auto... taip, kad mano nuomonė iš kitų patirties apie juos nekokia..."; "na jau tik nereikia, tikrai brangus servizas, kuro sanaudos ne iš mažųjų o jei važinėjimas tik +-10-15km į dieną vadinas auto nespės net sušilti kai sustos, kuro dar padaugėja, mano kelios raugės labai nrėjo MB A klasės tai dabar gailisi kad tokius kibiriukus nusipirko, nors abiejų vyrai geri servizo meistrai bet - jos byrančios, nebent pirksi kelių metuų senumo - o tai deje, iki 10 -15 tūks. ne labai realu.
jei vokiška, pati vairuoju BMW taip, ryja daug, bet taisyt reik kartą į metus patikrinti kaladėles, dapilti depalų ir viskas, jokių bėdų, ryja taip, daug, bet tai jau aš ją myliu už kitus dalykus."; "remontas be galo brangus, nes norint ka nors remontuoti reikia puse masinos isardyti - o tai brangu ir ne kiekvienas servisas nori tokio darbo."; "A klases mersa mama turi jau trecius metus , atsidziaugt negali, as taip pat . Praeitais metais apie 5000 Lt remontams isleido"; "Dalys kaip ir visur, bet zinant auto konstrukcija, net ir guoliuko uz 30Lt pakeitimas gali kainuoti bent 1500Lt."




Papildyta:
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 09 13, 21:49)
butent taip ir padarysiu  lotuliukas.gif  nes nu labai nori but protinga ismanati ir viska zinanti BEVEIK is savo patirties..... as remsiuos ne tavo kalbom ir kazkieno kliedesiais o savo patirtim. jei labai nori... tai ir tanka galima nugalabyt.... nebesneku apie mb..... nei apie smart... biggrin.gif nei apie kitas masinas.... nes Jums geru nera.....


O yra tik dvi mašinytės pasaulyje? lotuliukas.gif lotuliukas.gif Jazau, tik MB A ir Smart, ir joms abiem labai nepasisekė. lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 13, 22:51)
Kalba netaisyta, už klaidas neatsakau cool.gif

Kaip tik dar skaitau temą apie A SM forume ir va kelios dalyvių citatos: "MA klasės turi 2 draugės, abiem problemos, vienai išėjo pavarų dėžė neilgai trukus po nusipirkimo, remontas 10 000 Lt Kita, kartą metuose irgi turi remontuoti auto... taip, kad mano nuomonė iš kitų patirties apie juos nekokia..."; "na jau tik nereikia, tikrai brangus servizas, kuro sanaudos ne iš mažųjų o jei važinėjimas tik +-10-15km į dieną vadinas auto nespės net sušilti kai sustos, kuro dar padaugėja, mano kelios raugės labai nrėjo MB A klasės tai dabar gailisi kad tokius kibiriukus nusipirko, nors abiejų vyrai geri servizo meistrai bet - jos byrančios, nebent pirksi kelių metuų senumo - o tai deje, iki 10 -15 tūks. ne labai realu.
jei vokiška, pati vairuoju BMW taip, ryja daug, bet taisyt reik kartą į metus patikrinti kaladėles, dapilti depalų ir viskas, jokių bėdų, ryja taip, daug, bet tai jau aš ją myliu už kitus dalykus."; "remontas be galo brangus, nes norint ka nors remontuoti reikia puse masinos isardyti - o tai brangu ir ne kiekvienas servisas nori tokio darbo."; "A klases mersa mama turi jau trecius metus  , atsidziaugt negali, as taip pat  . Praeitais metais apie 5000 Lt remontams isleido"; "Dalys kaip ir visur, bet zinant auto konstrukcija, net ir guoliuko uz 30Lt pakeitimas gali kainuoti bent 1500Lt."
Papildyta:
O yra tik dvi mašinytės pasaulyje? lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Jazau, tik MB A ir Smart, ir joms abiem labai nepasisekė.  lotuliukas.gif

tragiskai nesamonongas pasirinkimas.... siaubas kaip gailiuosi.... bjauresnio modelio nebebuna.... barskalas.... tarskalas... rudyja.... ryja..... zodziu katastrofa.
p.s. ar suprasit, kad bent as asmeniskai parasyciau dabar bet ka... kad tik jus neberasytumet......?
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 13, 11:39)
Tas pats galioja ir kitų markių automobiliams. Įvairūs automobiliai turi savų trūkumų, bet apie juos neskelbia spalvingos reklamos.

Butent, kad genda visi, absoliuciai. Kodel MB turetu but kitokie ir amzini?
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 12, 22:10)
Daugiau nei trys rolleyes.gif Nusiskundimai buvo įvairūs, pvz. dvi labai patyrusios vairuotojos tiesiog apsivertė.


oi, tik nejuokinkit. Labai patyrusios vairuotojos.. Mano vyras specialiai bandė visaip kaip išsidirbinėti, bandydamas pagranduko stabilumą. Aš nesu labai patyrusi vairuotoja - vairuoju tik devynis metus, nuvažiuodama maždaug 20000 km per metus. Bet man šita auto irgi nėkart neparodė jokio noro virsti. Ir šiaip niekad negalėčiau pasakyt, kad ji nepatikima - nėkart neteko sustot kely ir kviest pagalbą, susiruošus išvažiuot neužsivest ar pan.
Aš nesiginčiju, kad servisas brangus. Bet genda visi automobiliai. Ir bet kurį paėmus, labai norint galima n skaičių minusų sugalvoti. Bet kokį modelį įsivedus į paiešką, forumuose galima surasti begalę nusiskundimų.
Jei visiems patiktų tik vienas modelis, kitokių net nebeleistų. Taip kad būkim tolerantiški - tegu važinėja kas su kuo nori. Juk tai mano problemos, jei aš važinėju su tokiu? Niekam kitam galvos skaudėt neturėtų? Aš asmeniškai niekad nekomentuoju kitų pasirinkimo - tai ne mano reikalas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 14 rugsėjo 2009 - 07:00
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 13, 20:07)
Prie ko čia nedrįstu? Tiesiog nenoriu



Keista, visokius briedus rasyti yra noro, o ivardinti dviem zodziais negendanciu auto pavadinimus nera noro?

Subjektyvi, spreskit savo psichologines problemas kitose temose, prasau labai.

Taip MB A klase yra pati sudiniausia masina pasaulyje. Itikinot. Siandien pat dedu skelbima pardavimui, atiduosiu uz desimtadali vertes, kad tik kam nors isiulyciau. Dabar nusiraminkit ir keliaukit pilstytis pamazgomis kur nors kitur.
Geros dienos.
Atsakyti
Kodėl bredus? Nenurodinėsi kur man eiti, ir aš tau nesiūlysiu, kur tau susikišti. biggrin.gif Tiesiog tiek čia draskėsi, tiek gyrė, ale va kai paaiškėja kad ištiesų A yra nieko gero, tai pikta. Na žinoma pikta, ir aš pykčiau. Bet va man norėjosi priminti. cool.gif

Taigi jūsų pačių kolegos rašo savo arba draugų patirtį. Kuo gi neįtinka ši patirtis? Čia tema "Pagirkim A"? Visose šio skyrelio temose kalbama apie privalumus ar trūkumus, pakankamai objektyviai. Jums nesiūlau užeiti į Nissan "kiškio" temą, bo aparpuolį gausit. Bet va mašinikė dar vienas total š. O kiek reklamos, kiek pompos, kaina ne tokia ir maža. Barškaliuks, krūva broko ir nuolat gestančiomis lempelėmis.

Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 14, 08:52)
Kodėl bredus? Nenurodinėsi kur man eiti, ir aš tau nesiūlysiu, kur tau susikišti.  biggrin.gif Tiesiog tiek čia draskėsi, tiek gyrė, ale va kai paaiškėja kad ištiesų A yra nieko gero, tai pikta. Na žinoma pikta, ir aš pykčiau. Bet va man norėjosi priminti.  cool.gif

Taigi jūsų pačių kolegos rašo savo arba draugų patirtį. Kuo gi neįtinka ši patirtis? Čia tema "Pagirkim A"? Visose šio skyrelio temose kalbama apie privalumus ar trūkumus, pakankamai objektyviai. Jums nesiūlau užeiti į Nissan "kiškio" temą, bo aparpuolį gausit. Bet va mašinikė dar vienas total š. O kiek reklamos, kiek pompos, kaina ne tokia ir maža. Barškaliuks, krūva broko ir nuolat gestančiomis lempelėmis.



Ate, gerbiamoji, is pradziu ismokit bendrauti islaikydama bent jau minimalias mandagumo ribas, o paskui kiskites i suaugusiu zmoniu pokalbius, nes toks jausmas, kad ka tik is smelio dezes islipt. Jei kas cia ir draskosi, tai tik tamsta.
Ir apskritai, ka bekalbeti su zmogumi, kuriam turku darbas yra auksciausios kokybes pavyzdys. doh.gif
Atsakyti