Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

Pati neturiu, bet turiu ne vieną draugę, kurios labai sėkmingai ir labai laiku atsikratė A klasės. Ir matytum, kaip jos džiaugiasi. cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 12, 11:39)
Pati neturiu, bet turiu ne vieną draugę, kurios labai sėkmingai ir labai laiku atsikratė A klasės. Ir matytum, kaip jos džiaugiasi. cool.gif


Šiaip tai dalijant tokius patarimus geriausia remtis sava patirtimi cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo black angel: 12 rugsėjo 2009 - 10:45
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 12, 11:39)
Pati neturiu, bet turiu ne vieną draugę, kurios labai sėkmingai ir labai laiku atsikratė A klasės. Ir matytum, kaip jos džiaugiasi. cool.gif



Ne viena tai kiek? Dvi?
O kokie buvo nusiskundimai?
Kokius auto vairuoja dabar? Visai negenda? Pasidalinkit, tada mes galesim irgi parduoti MB ir nusipirkti negendancia masinas.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 12, 10:56)
Sakiau, kad A mersiukas vargo vakarienė... Ale kiek ginčų buvo.  biggrin.gif Jei jie būtų tokie super, jų būtų daugiau. Deja kas turėjo, jau seniai pasikeitė. Liko tik tie, kurie dar to nesuprato ar idėjiniai, kuriems viskas tinka.

Svarbiausia laiku parduoti ar iškišto TO nežinantiems cool.gif

Manau, kad kiekviena masina turi trukumu, ir nera jokios, kuri butu amzina ir jos nereiketu tvarkyti.
O del siu MB, anaiptol, kuo toliau, tuo daugiau as ju gatvese matau. Nera, kad ju nebepirktu ir ju mazetu. Man jie is isvaizdos labai grazus, bet va butent del to, kad ju jau labai nemazai vazineja, nebesinori.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 09 12, 12:05)
Ne viena tai kiek? Dvi?
O kokie buvo nusiskundimai?
Kokius auto vairuoja dabar? Visai negenda? Pasidalinkit, tada mes galesim irgi parduoti MB ir nusipirkti negendancia masinas.


Daugiau nei trys rolleyes.gif Nusiskundimai buvo įvairūs, pvz. dvi labai patyrusios vairuotojos tiesiog apsivertė. Su vaikais. Ir abi ne šiaip patyrusios, o su daug metų puikaus vairavimo stažo, jokių avarijų ir turėjusios įvairius automobilius. Pačios įveikdavo labai didelius atstumus ir šiaip moterys "ne pėsčios". Viena vertėsi su senesnės klasės, tuo pirmuoju. Kita vertėsi su pagerintu, naujesniu modeliu. Abu buvo pirkti iš salono. Kitos vargo su kokybe, servisuose buvo nuolatinės viešnios. Problemos pačios įvairiausios, gerai dar, kad garantija galiojo. Žinoma, nieko malonaus reguliariai kažką taisyti ar keisti. Galbūt tai atsitiktinumas, kad nei viena nesidžiaugė pirkiniu, bet aš netikiu tokiais atsitiktinumais.

Beje ir šioje temoje vis atsiranda įvairių su šiuo modeliu susijusių problemų. Irgi atsitiktinumas? Žinoma, būna pasisekusių modelių ir pasisekė toms vairuotojoms, kurios neapsivertė rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 13, 00:10)
Daugiau nei trys rolleyes.gif Nusiskundimai buvo įvairūs, pvz. dvi labai patyrusios vairuotojos tiesiog apsivertė. Su vaikais. Ir abi ne šiaip patyrusios, o su daug metų puikaus vairavimo stažo, jokių avarijų ir turėjusios įvairius automobilius. Pačios įveikdavo labai didelius atstumus ir šiaip moterys "ne pėsčios". Viena vertėsi su senesnės klasės, tuo pirmuoju. Kita vertėsi su pagerintu, naujesniu modeliu. Abu buvo pirkti iš salono. Kitos vargo su kokybe, servisuose buvo nuolatinės viešnios. Problemos pačios įvairiausios, gerai dar, kad garantija galiojo. Žinoma, nieko malonaus reguliariai kažką taisyti ar keisti. Galbūt tai atsitiktinumas, kad nei viena nesidžiaugė pirkiniu, bet aš netikiu tokiais atsitiktinumais.

Beje ir šioje temoje vis atsiranda įvairių su šiuo modeliu susijusių problemų. Irgi atsitiktinumas? Žinoma, būna pasisekusių modelių ir pasisekė toms vairuotojoms, kurios neapsivertė rolleyes.gif

nu skaitau ir negaliu atsistebet.... kokios sio forumo dalyves "nevykeles"... niekaip nesugeba "atrasti" kaip apversti A klases mersiuka ir pasiskusti koks prastas modelis.... o vat jusu "ne pescios" drauges viska iskart issifravo..... respects.... doh.gif
Atsakyti
mano vyras turi du mersus,ir senesni ir naujasni,ir tikrai pati matau kad yra tikrai gera masyna,nors pati vairuoju bmv,bet mersas ir afrikoj mersas thumbup.gif beja,viena mersa mum apverte isgeres draugas,prisodines 3 zmones dar,vertesi 2 kartus,mentai atvazewe i iviki,pasake jei cia nebutu mb,tai butu 4 lavonai,o taip aciu dievui visi sveiki thumbup.gif isskirus mersa verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 12, 23:10)
Daugiau nei trys rolleyes.gif Nusiskundimai buvo įvairūs, pvz. dvi labai patyrusios vairuotojos tiesiog apsivertė. Su vaikais. Ir abi ne šiaip patyrusios, o su daug metų puikaus vairavimo stažo, jokių avarijų ir turėjusios įvairius automobilius. Pačios įveikdavo labai didelius atstumus ir šiaip moterys "ne pėsčios". Viena vertėsi su senesnės klasės, tuo pirmuoju. Kita vertėsi su pagerintu, naujesniu modeliu. Abu buvo pirkti iš salono. Kitos vargo su kokybe, servisuose buvo nuolatinės viešnios. Problemos pačios įvairiausios, gerai dar, kad garantija galiojo. Žinoma, nieko malonaus reguliariai kažką taisyti ar keisti. Galbūt tai atsitiktinumas, kad nei viena nesidžiaugė pirkiniu, bet aš netikiu tokiais atsitiktinumais.

Beje ir šioje temoje vis atsiranda įvairių su šiuo modeliu susijusių problemų. Irgi atsitiktinumas? Žinoma, būna pasisekusių modelių ir pasisekė toms vairuotojoms, kurios neapsivertė rolleyes.gif



Niekas nesako, kad sie mb negenda, isiskaitykit pries teigdama. Jie irgi genda, ju visokiu yra, bet tai nereiskia, kad jie blogesni uz kitas auto.

Neatsaket i mano klausima. Kokias auto nusipirko Jusu drauges, labai noreciau ir as isigyti automobili, kuris niekada negenda lotuliukas.gif

Siaip dar vienas labai idomus pastebejimas. Sakot drauges pirko MB is salonu, tiek naujesnio modelio tiek senesnio. Tu draugiu taip pat daugiau nei trys, ane? Tai kam pirko viena po kitos, jei jau tokios blogos tos masinos?
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 12, 10:56)
Sakiau, kad A mersiukas vargo vakarienė... Ale kiek ginčų buvo.  biggrin.gif Jei jie būtų tokie super, jų būtų daugiau. Deja kas turėjo, jau seniai pasikeitė. Liko tik tie, kurie dar to nesuprato ar idėjiniai, kuriems viskas tinka.

Svarbiausia laiku parduoti ar iškišto TO nežinantiems cool.gif


tai ką- pati ir srėbkit tą vargo vakarienę... lotuliukas.gif man asmeniskai tai nėra vargo vakarienė- tai ne pirma mano mašina, oi kokiu nabagėlių turėjau, nors buvo ir jaunesnės dar pirktos, nei pirktas mersiukas. Vien BMW kiek remontui sukišau.. doh.gif As netgi silberauto salone apsižiūrėjau sekantį modelį ir pirksiu tik vėl MB tik gal A gal B klasės...sakysit esu įdėjinė...ar kvaila- nesupratėlė.... na Jūsų nuomonė apie mane man- dzin irnesakyk.gif iš mašinų skaičiaus gatvėse negalima spręsti apie mašinos patvarumą... atsižvelkite į žmonių pajamas, pragyvenimo lygį, uždirbamus pinigus- tikiuosi žinote kokia dalis žmonių LT gyvena vos virš skurdo ribos, taigi ir automobilius perka gerokai padėvėtus pigesnius. Kaip žinia- mersiukai nėra pigiųjų kategorijos.


QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 12, 23:10)
Daugiau nei trys rolleyes.gif Nusiskundimai buvo įvairūs, pvz. dvi labai patyrusios vairuotojos tiesiog apsivertė. Su vaikais. Ir abi ne šiaip patyrusios, o su daug metų puikaus vairavimo stažo, jokių avarijų ir turėjusios įvairius automobilius. Pačios įveikdavo labai didelius atstumus ir šiaip moterys "ne pėsčios". Viena vertėsi su senesnės klasės, tuo pirmuoju. Kita vertėsi su pagerintu, naujesniu modeliu. Abu buvo pirkti iš salono. Kitos vargo su kokybe, servisuose buvo nuolatinės viešnios. Problemos pačios įvairiausios, gerai dar, kad garantija galiojo. Žinoma, nieko malonaus reguliariai kažką taisyti ar keisti. Galbūt tai atsitiktinumas, kad nei viena nesidžiaugė pirkiniu, bet aš netikiu tokiais atsitiktinumais.

Beje ir šioje temoje vis atsiranda įvairių su šiuo modeliu susijusių problemų. Irgi atsitiktinumas? Žinoma, būna pasisekusių modelių ir pasisekė toms vairuotojoms, kurios neapsivertė rolleyes.gif


Na kiek seku vis žinias, avarijas, paskaitau antraštes, (nes vis dar bandau rasti tiesos, kad šie mersai "LABAI" virsta hihihi.gif) nu ar aš nepastabi ar nuslepiama- nu NIEKADA neradau niekur info per du metus, kad kažkur apsivertė mersiukas....verčiasi golfukai vairuojami girtų kaimo erelių..na apie mersą tikrai niekada negirdėjau- jei galima imeskite linką kur rašoma apie tokį įvyki. Draugių asmeniniais pasakymais netikėsiu, jos tiesiog šališkos bus, nepatiksrinsiu.


QUOTE(Azazella @ 2009 09 13, 09:42)
Niekas nesako, kad sie  mb negenda, isiskaitykit pries teigdama. Jie irgi genda, ju visokiu yra, bet tai nereiskia, kad jie blogesni uz kitas auto.

Neatsaket i mano klausima. Kokias auto nusipirko Jusu drauges, labai noreciau ir as isigyti automobili, kuris niekada negenda lotuliukas.gif

Siaip dar vienas labai idomus pastebejimas. Sakot drauges pirko MB is salonu, tiek naujesnio modelio tiek senesnio. Tu draugiu taip pat daugiau nei trys, ane? Tai kam pirko viena po kitos, jei jau tokios blogos tos masinos?


Aga, tikrai ir kokias gi stebuklingas auto dabar nusipirko? bigsmile.gif

Azazella, labai sutinku su tavo postu, bet ne dėl to kad abi esam Mersiukų gerbėjos, o todėl kad jis labai taiklus. mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
..tai laukiame dabar abi atsakymo... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 09 13, 09:42)
Siaip dar vienas labai idomus pastebejimas. Sakot drauges pirko MB is salonu, tiek naujesnio modelio tiek senesnio. Tu draugiu taip pat daugiau nei trys, ane? Tai kam pirko viena po kitos, jei jau tokios blogos tos masinos?


O tau neateina į galvą, kad jos viena kitos nežino, skirtingo amžiaus ar iš skirtingų šalių? rolleyes.gif Ne visų draugai ar draugės tik viename mieste "bazuojasi" ir privalomai viena kitą pažįsta. Kokius automobilius pirko - ne jūsų nosims, bet kaip jau minėjau, nei viena nesirinko antrojo bandymo. Yra ir kitų modelių, sočiai.

dije, nestresuok, juk ir be A klasės yra pakankamai kokybiškų automobilių, juk niekas nekaltas, kad turi priklausomybę ar simpatiją tik šiam, nors ir kaip krato piniginę. Lyg nebūtų gerų nenaujų automobilių doh.gif Viena vertėsi LT, bet tu tuomet nė nesekei tokių naujienų. Kita vertėsi užsienyje, su naujo modelio auto. Bet tavęs gi asmeniškai niekas neinformavo apie tai rolleyes.gif Rašau kaip buvo, o jūs jau čia atsirinkite, kas jums patiko ar nepatiko.

Jei nuoširdžiai (kaip kam pavyks) pabendrautumėte su mersiukų pardavėjais, oficialiais dileriais, aš pažiūrėčiau, KĄ jie jums papasakotų apie A modelius. Tai pasidomėkit, jei tam turite komunikacinių gabumų. Oficialiai tai jums išgirs ir iščiustys, ale realybė tik saviems. Tas pats galioja ir kitų markių automobiliams. Įvairūs automobiliai turi savų trūkumų, bet apie juos neskelbia spalvingos reklamos.
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 13, 12:39)
O tau neateina į galvą, kad jos viena kitos nežino, skirtingo amžiaus ar iš skirtingų šalių? rolleyes.gif Ne visų draugai ar draugės tik viename mieste "bazuojasi" ir privalomai viena kitą pažįsta. Kokius automobilius pirko - ne jūsų nosims, bet kaip jau minėjau, nei viena nesirinko antrojo bandymo. Yra ir kitų modelių, sočiai.

dije, nestresuok, juk ir be A klasės yra pakankamai kokybiškų automobilių, juk niekas nekaltas, kad turi priklausomybę ar simpatiją tik šiam, nors ir kaip krato piniginę. Lyg nebūtų gerų nenaujų automobilių doh.gif Viena vertėsi LT, bet tu tuomet nė nesekei tokių naujienų. Kita vertėsi užsienyje, su naujo modelio auto. Bet tavęs gi asmeniškai niekas neinformavo apie tai  rolleyes.gif Rašau kaip buvo, o jūs jau čia atsirinkite, kas jums patiko ar nepatiko.

Jei nuoširdžiai (kaip kam pavyks) pabendrautumėte su mersiukų pardavėjais, oficialiais dileriais, aš pažiūrėčiau, KĄ jie jums papasakotų apie A modelius. Tai pasidomėkit, jei tam turite komunikacinių gabumų. Oficialiai tai jums išgirs ir iščiustys, ale realybė tik saviems. Tas pats galioja ir kitų markių automobiliams. Įvairūs automobiliai turi savų trūkumų, bet apie juos neskelbia spalvingos reklamos.

gerbiama oponente, manau cia besilankancios moterys, nusipirkusios si auto, yra paprastos vartotojos ir puikios vairuotojos:) nesiekiancios isgvildenti auto "5 pavara" laidos lygyje.... smile.gif todel manau daugumai visiskai neidomu ka pasakys dileris... smile.gif)) nei viena is sio modelio turetoju ir cia besilankanciu.... nerizikuos nei savu vaiku, nei savo gyvybe ir sveikata ir net nebandys apversti sio mb modelio.... smile.gif taigi.... gal galetumete musu nevarginti savp primygtinais pasisakymais ir giliom potekstem?
pagarbiai smile.gif))
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

subjektyvi, as tikrai nestresuoju...esu rami, mirksiukas.gif tik man keistas Jusu poziuris i netgi priesiskumas siam auto. g.gif Ar Jus ir kitose masinu temose peikiate kitas masinas? Arba jei taip ismanote viska apie automobilius, jei nesunku, prasom man pakomentuoti 2009 KIA sorento minusus..MB neseniai isisgijo, tai gal cia skubintis parduoti, kol "neisimylejo".... bigsmile.gif

..nepamenu kur, bet kazkuriame forume as Jus irgi maciau tokiame pat bendravimo lygyje kaip cia..... g.gif Nesakau, kad tai blogai, bet..

..asmeniskai as tikrai nedrisciau nubegti pvz pas peugeot gerbejas ir apipilti pamazgomis ju masinytes, nes -NU KAM tai IDOMU irnesakyk.gif....tik zmones sunervinciau..o kam to reikia.. rolleyes.gif
Atsakyti