Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(Azazella @ 2009 09 10, 07:49)
Mano automatas dyzelis 1,7 ryja 6 litrus 4u.gif


Na tai dyzelis visa laika kazkiek ekonomijos duoda. Su mielu noru iskeisciau i dizeli smile.gif
Papildyta:
QUOTE(saintlina @ 2009 09 10, 08:23)
Šiaip detalės iš tiesų brangios.. Na, bet juk genda rečiau nei kitos auto, bent jau iš savo patirties galiu taip sakyt. Anksčiau savo Mitsubishio nespėdavau į servisą varyt, sukišau į remontą turbūt daugiau nei jį pirkdama. O dabartinis pagrandukas du metus rieda kaip bitė. Firmoj dirba virš 20 vyrų ir aš, beveik visi ratuoti. Tai per tuos du metus vienintelis mano mersiukas nebuvo remontuojamas.


Drisciau nesutikt. Man rodos cia nuo auto priklauso , o ne nuo modelio. Tai kad mano genda dazniau. O kaip tik pries tai turejau Mitsubishi, tai metus jokios problemos visai nebuvo g.gif Dar zinovai sako, kad kiekviena auto, taip pat ir si turi savo lygas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2009 09 10, 09:48)
Na tai dyzelis visa laika kazkiek ekonomijos duoda. Su mielu noru iskeisciau i dizeli smile.gif
Papildyta:
Drisciau nesutikt. Man rodos cia nuo auto priklauso , o ne nuo modelio. Tai kad mano genda dazniau. O kaip tik pries tai turejau Mitsubishi, tai metus jokios problemos visai nebuvo g.gif  Dar zinovai sako, kad kiekviena auto, taip pat ir si turi savo lygas smile.gif



Pres tai taip pat turejau Mitsubishi. Nenoriu net prisiminti kiek kartu ja taisiau doh.gif
Su mersiuku, tfu tfu, metus laiko turiu, kol kas nereikejo nieko remontuoti.
Labiausiai kas nepatinka - tai vaziavimas zvyrkeliu. Neseniai teko vaziuoti, tai galvojau per siules mano pupa subyres lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane zodziu taip. Arba man prakiso tokia masina arba mano likimas toks doh.gif
Vazineju lygiai metus.
Pirmiausia pakeiciau tepalus. Tai su padangu zieminiu keitimu ir tepalu, filtru 200 lt.
Po to parejo stabdziu diskas- uzblokavo ratus kelyje smile.gif Tai kaladeliu (lyg visu) 2 disku keitimas 660 lt.
Po to daug rijo, dar daugiau negu 10. Dariau diagnostika- trukumu nenustate. Apziuros metu pasake pakabos tam tikras problemas. Ir pakeite visas zvakes- pasirodo jos buvo sudegusios ir del to rijo doh.gif Uz viska 400 Lt- nes dariau tipo specializuotam mersu servise.
Tada reikejo patvarkyt pakaba- pakeist spyruokles 380 lt (cia jau garaze dariau pas pazistamus).

Ir galu gale pavasari vairas pradejo sunkiai suktis, striginet ir t.t. Galvojau jau is vis rimtas daiktas. Bet vel gi radau meistriuka (ir net ne Vilniuje). Tai ten kolonele perrinko, dar ir ratu suvedima padare. Viso 380.

Bet daba viskas sutvarkyta. Tiek idejus gaila ir parduot biggrin.gif O be to dabar ir parduot sunku.
Papildyta:
Jei ji man dar bent metus negestu,. tfu tfu tfu.
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2009 09 10, 08:48)
Drisciau nesutikt. Man rodos cia nuo auto priklauso , o ne nuo modelio.


be jokios abejonės. Bet aš vis tikiu, kad Mercedes gamintojai stengiasi išlaikyt savo garbingą vardą ir leidžia labai patikimus automobilius biggrin.gif Ir šiaip apie nusiskundimus mersedesais girdžiu labai retai.
Atsakyti
Nelabai turiu su kuo palyginti... Važinėjau 2 metus su BMW nieko tvarkyti nereikėjo, su mersiuku tuoj bus metukai irgi nieko rimto sakyčiau... Ir dar turėjau (pati pirma mašina buvo) Peugeot,tai su tai kokius 5 metus maliausi ir ji labai nelaimes traukė, bet mašina nemirtinga buvo... Taip, kad merginos laimės dalykas tas mašiniukas...

Iš vyrukų sykį girdėjau tokį pasakyma: suploji tai suploji už merso ar BMW detales bet jos ir atlaiko... Gal tai ir yra tiesa...
Atsakyti
jei perki nenauja masiniuka, tai dazniausiai ji greit ges. sako kad automobiliai po pagaminimo, kokius 3 metus dazniausiai negenda. poto jau pradeda susidevet detales. na aisku ir nuo vairavimo priklauso
Atsakyti
Man keite vidurinio dirzo itempeja. tai vien ta detale 600
snd dar buvau diagnostikoje Silberauto, tai pasirodo oro filtras labai uzjuodes.. tai viso vel ten palikau 260.
o dar ziemai va vel padangu reikia...oi..zodziu..negedo du metus tikrai, o va dabar jau remontui sukisom netoli 3000..per paskutini pusmeti... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 09 10, 17:31)
Man keite vidurinio dirzo itempeja. tai vien ta detale 600
snd dar buvau diagnostikoje Silberauto, tai pasirodo oro filtras labai uzjuodes.. tai viso vel ten palikau  260.
o dar ziemai va vel padangu reikia...oi..zodziu..negedo du metus tikrai, o va dabar jau remontui sukisom netoli 3000..per paskutini pusmeti... doh.gif


O Silberauto tik uz diagnostika tiek ar ir uz oro filtra?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2009 09 10, 21:42)
O Silberauto tik uz diagnostika tiek ar ir uz oro filtra?


uz diagnostika ir oro filtra ir pakeitimo darbus.
Atsakyti
Sakiau, kad A mersiukas vargo vakarienė... Ale kiek ginčų buvo. biggrin.gif Jei jie būtų tokie super, jų būtų daugiau. Deja kas turėjo, jau seniai pasikeitė. Liko tik tie, kurie dar to nesuprato ar idėjiniai, kuriems viskas tinka.

Svarbiausia laiku parduoti ar iškišto TO nežinantiems cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 12, 11:56)
Sakiau, kad A mersiukas vargo vakarienė... Ale kiek ginčų buvo.  biggrin.gif Jei jie būtų tokie super, jų būtų daugiau. Deja kas turėjo, jau seniai pasikeitė. Liko tik tie, kurie dar to nesuprato ar idėjiniai, kuriems viskas tinka.

Svarbiausia laiku parduoti ar iškišto TO nežinantiems cool.gif

klausyk, nu neik ir neskaityk jei tau nepatinka... ir nedalink savo tikrai labai subjektyviu patarimu. turejau labai daug masinu.... ivairiu... kiekviena genda... kiekvienos remontas kainuoja. sitas mersiukas jokia isimtis.... todel tavo samprotavimas kad cia vargo vakariene, nieko nevertas..... kas perka sita modeli... zino kad nupirko MERCEDESA, o ne golfa... todel ir uz remonta tenka pakloti siek tiek daugiau nei uz paprasta golfa..... anaiptol... siandien as nesirinkciau kitos masinos.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 09 12, 10:56)
Sakiau, kad A mersiukas vargo vakarienė... Ale kiek ginčų buvo.  biggrin.gif Jei jie būtų tokie super, jų būtų daugiau. Deja kas turėjo, jau seniai pasikeitė. Liko tik tie, kurie dar to nesuprato ar idėjiniai, kuriems viskas tinka.

Svarbiausia laiku parduoti ar iškišto TO nežinantiems cool.gif



Turit A klases MB? Tai papasakokit apie savo patirti.

Man asmeniskai jis tikrai nera super, bet metus laiko su juo neturiu jokiu bedu, ko negaleciau paskayti apie pries tai tureta Mitsubishi.

Kuo remiantis tvirtinat, kad liko MB A klases savininkais tik tie, kurie arba yra neissmaneliai, arba idejiniai?

Sis MB yra devinta mano masina, is tu devyniu - trecia vokiska, turejau forda ir VW, kitos buvo japoniskos, dar volvo turejau.
Jei trumpai, tai is principo japoniskos man labiau patinka.
Kalbant apie problematiskumus ir gedimus, su MB turiu maziausiai problemu.
Atsakyti