Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(pipsė @ 2009 09 03, 09:54)
o pas jus kai stabdote irgi žiauriai cypia?  doh.gif
man aiškina,kad čia jau tokia kaladėlių kokybė ir nieko nepakeisi...


Ankstesnės kaladėlės man necypdavo, o kai pakeitė, pradėjo cypti. Galvojau gal kas negerai, bet servise tikrino, sakė viskas ok, tik tokios kaladėlės. Taigi tikrai ne nuo mašinos priklauso, o nuo kaladėlių. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 09 03, 09:54)
o pas jus kai stabdote irgi žiauriai cypia?  doh.gif
man aiškina,kad čia jau tokia kaladėlių kokybė ir nieko nepakeisi...



Pas mane cypia, bet ne visad ir nelabai ziauriai. Zodziu, pakenciama.
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 09 03, 08:54)
o pas jus kai stabdote irgi žiauriai cypia?  doh.gif
man aiškina,kad čia jau tokia kaladėlių kokybė ir nieko nepakeisi...


pas mane vienu momentu cypė labai bjauriai. Pakeitėm kaladėles ir problema dingo. Beje, cypė naujos kaladėlės. Bandėm ir purkšti kažkuo specialiu, bet nieks nepadėjo. Tai tiesiog pakeitėm naujom, nes tas cypimas labai nemalonus buvo.
Papildyta:
QUOTE(dije @ 2009 09 03, 07:55)
O manasis Dzimis (cia mano mersiuko vardas hihihi.gif)- nuo antradienio servise. Gedimas gan rimtas-kazkas po apacia variklyje cypia, dzerzgia esant laisvai pavarai. Suremontuos tik rytoj.


nemalonu.. Bet tikriausiai ne variklyje bėda, jei taip greit suremontuos? Su varikliais paprastai užtrunka doh.gif
Atsakyti
Dije, kaip mašiniukas? Ar jau po remonto? Kokia diagnozė?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2009 09 09, 12:48)
Dije, kaip mašiniukas? Ar jau po remonto? Kokia diagnozė?


Nu zinokit, gaidys, sugedo kazkokia labai brangi detale, kuri kainuoja apie 600..zodziu..tiksliai nepasakysiu ka ten padare, kai MB gris- paklausiu tiksliai, o uz remonta sumokejom 1300 ir tai dar kazkas yra kad vibruoja variklis ir liepe varyti i mersu centra diagnostikai. Nes kliono serviso kompiuteris nemato.Tik va neprisiruosiu uzsiregistruoti...
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 09 09, 17:16)
Nu zinokit, gaidys, sugedo kazkokia labai brangi detale, kuri kainuoja apie 600..zodziu..tiksliai nepasakysiu ka ten padare, kai MB gris- paklausiu tiksliai, o uz remonta sumokejom 1300 ir tai dar kazkas yra kad vibruoja variklis ir liepe varyti i mersu centra diagnostikai. Nes kliono serviso kompiuteris nemato.Tik va neprisiruosiu uzsiregistruoti...



Ups blink.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 09 09, 16:16)
Nu zinokit, gaidys, sugedo kazkokia labai brangi detale, kuri kainuoja apie 600..zodziu..tiksliai nepasakysiu ka ten padare, kai MB gris- paklausiu tiksliai, o uz remonta sumokejom 1300 ir tai dar kazkas yra kad vibruoja variklis ir liepe varyti i mersu centra diagnostikai. Nes kliono serviso kompiuteris nemato.Tik va neprisiruosiu uzsiregistruoti...


uuuu.. na bet mersiukas vis dėlto du metus negedo, ar ne?
O man tos klaidos irgi kol kas nieks negalėjo pažiūrėt, sakė varyt į mersų centrą, nes tik jie turi reikalingą kompą su reikalinga programa. O tas malonumas, berods, 380 lt kainuoja.
Bet kol kas nesikartojo ta F raidė, tai irgi vis delsiu. Gaila 380 lt biggrin.gif Nors reiktų.. vakar vyras išgąsdino - šalia servise stovi toks mersiukas su tokia greičių dėže, kaip pas mane. Sugedusia. Jos kaina 6000, jei servisantas neperdėjo blink.gif Tai kaip ir nesinorėtų tokio 'malonumo' sulaukt, geriau iš anksto diagnozuot problemas.
Atsakyti
Man pavasarį buvo toks gedimukas: baisiai prilyta buvo ir pervažiavau nemažą baliukę... Dingo mašinos trauka. Tai pasirodo pateko vandens į bobiną(man atrodo kad į ją-neprisimenu aš tų dalių pavadinimų, tuo labaiu kai ne pati taisyt važiuoju blush2.gif ), tai už naujos pirkimą ir pakeitimą sumokėjau nepilnai 500 Lt... Tai dabar kai lyja tai net bijau važiuoti, o jei važiuoju ir matau balą tai vos nesustoju - žodžiu kamščius darau doh.gif ...
Nors meistras sakė,gal tik tiek jau ir reikėjo tai bobinai...
Atsakyti
Man atrodo ten ne kazkokia detale brangi, o visos brangios. Juk mersas. Remontas nemazai visa laik kainuoja. As deja per metus jau 3 kartus remontuodavau- nieko labai rimto, kaladeles, stabdziu diskai. Rimciau buvo kazkas su vairu. Tai uz kiekviena karta 400-600 lt blink.gif Zodziu eksplotacija brangi. Patys meistrai servise sake brangios detales.
Priekaistu ypatingu neturiu- vazinet patinka. Tokia judri, manevringa, gerai isibegeja ir pan. Bet jau prieziura pinigu reikalauja doh.gif As per metus jau idejau 2000 litu beveik (be draudimo) verysad.gif
Kazkas klause kiek rija 1,4 varyklis. Mano automatas mieste 10 litru stabiliai doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nasturcija: 10 rugsėjo 2009 - 07:28

Kazkas klause kiek rija 1,4 varyklis. Mano automatas mieste 10 litru stabiliai doh.gif
[/quote]



Ir mano tiek pat... Kai pirkau norėjau mažu varikliuku, bet gavosi,kad važiuoju kaip su dideliu lotuliukas.gif


O galines kaladėles ir aš keičiau, berods už kaladėles sumokėjau 80 Lt(senokai keičiau) o už pakeitimą nieko,nes draugas keitė thumbup.gif ... Bet jaučiu kad priekinėms eilė ateina g.gif
Atsakyti
Mano automatas dyzelis 1,7 ryja 6 litrus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 09 10, 07:49)
Mano automatas dyzelis 1,7 ryja 6 litrus 4u.gif


drinks_cheers.gif Mieste 6, užmiesty 5. Pas mane irgi 1,7, dyzelis. Tik pas mane tiptronikas. Labai ekonomiška.
Jei rytų 10 litrų, tikrai nelaikyčiau tokios auto.
O šiaip važinėju beveik du metus, kol kas be gedimų. Stabdžių kaladėlių keitimo už gedimą neskaitau.
Šiaip detalės iš tiesų brangios.. Na, bet juk genda rečiau nei kitos auto, bent jau iš savo patirties galiu taip sakyt. Anksčiau savo Mitsubishio nespėdavau į servisą varyt, sukišau į remontą turbūt daugiau nei jį pirkdama. O dabartinis pagrandukas du metus rieda kaip bitė. Firmoj dirba virš 20 vyrų ir aš, beveik visi ratuoti. Tai per tuos du metus vienintelis mano mersiukas nebuvo remontuojamas.
Papildyta:
QUOTE(Nasturcija @ 2009 09 10, 07:25)
Bet jau prieziura pinigu reikalauja doh.gif As per metus jau idejau 2000 litu beveik (be draudimo) verysad.gif


oho blink.gif Pas mane tik padangos tiek kainavo, ir tai vyras mokėjo. O šiaip, išskyrus tepalus ir dvejas kaladėles, daugiau už nieką nemokėjau. Tepalus keičiau vienąkart, šią vasarą, kainavo ~ 200 lt.
Atsakyti