Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

kokia yra bako talpa 45 ar 60l g.gif nes as galvojau kad 45l bet telpa dauk daugiau
Atsakyti
kiek žiūrėjus tai pas mane talpa 45,bet privarvinu 50. Daugiau niekaip. Pas mano senąją mašiną bakas buvo 80 litrų,tai į šitą atrodo nespėju pilti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniesulka @ 2009 07 23, 12:02)
kokia yra bako talpa 45 ar 60l  g.gif  nes as galvojau kad 45l bet telpa dauk daugiau



Man aiskino, kad pas mane 60 litru, bet tikrai tiek nera, bet apie 50 lenda. As net skambinau i merso servisa, domejausi, nieko man ten neatsake, dar labai nustebo, tipo, o kam cia reikia zinoti...
Atsakyti
pas mane dyzeliukas- bako talpa oficialiai 45 litrai, bet kazkada pamenu tetis kalbejo kad privarvino ar tai 48 ar 52 ltr.... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 07 23, 21:15)
pas mane dyzeliukas- bako talpa oficialiai 45 litrai, bet kazkada pamenu tetis kalbejo kad privarvino ar tai 48 ar 52 ltr.... bigsmile.gif

Nu ir as vyrui aiskinu kad 45 o jis man sake kad 50 ipila ir tai nepilnas bakas buna blush2.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif Ramu čia, tylu, visos patenkintos važinėja smile.gif

Norėjau konsultacijos. Vakar bevažiuojant staiga vietoj pavaros D (drive) atsirado raidė F (?). Tuo metu visiškai nereagavo į spaudžiamą greičio pedalą. Sustojus nepersijunginėjo pavaros. Kai užgesinau ir užvedžiau iš naujo, viskas vėl tvarkoje kaip niekur nieko. Ar niekam neteko susidurti? Bijau, kad nebūtų rimto gedimo pradžia.
Paskambinau į kažkokį servisą, pasakė atvaryti - prijungtų prie kompo ir pažiūrėtų. Bet šiaip ta raidė F, kaip supratau, nelabai ką atsiliepusiam žmogeliui sakė.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2009 09 02, 12:04)
sveikos  smile.gif  Ramu čia, tylu, visos patenkintos važinėja  smile.gif

Norėjau konsultacijos. Vakar bevažiuojant staiga vietoj pavaros D (drive) atsirado raidė F (?). Tuo metu visiškai nereagavo į spaudžiamą greičio pedalą. Sustojus nepersijunginėjo pavaros. Kai užgesinau ir užvedžiau iš naujo, viskas vėl tvarkoje kaip niekur nieko. Ar niekam neteko susidurti? Bijau, kad nebūtų rimto gedimo pradžia.
Paskambinau į kažkokį servisą, pasakė atvaryti - prijungtų prie kompo ir pažiūrėtų. Bet šiaip ta raidė F, kaip supratau, nelabai ką atsiliepusiam žmogeliui sakė.


Neįsivaizduoju, pas mane ne automatas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2009 09 02, 12:04)
sveikos  smile.gif  Ramu čia, tylu, visos patenkintos važinėja  smile.gif

Norėjau konsultacijos. Vakar bevažiuojant staiga vietoj pavaros D (drive) atsirado raidė F (?). Tuo metu visiškai nereagavo į spaudžiamą greičio pedalą. Sustojus nepersijunginėjo pavaros. Kai užgesinau ir užvedžiau iš naujo, viskas vėl tvarkoje kaip niekur nieko. Ar niekam neteko susidurti? Bijau, kad nebūtų rimto gedimo pradžia.
Paskambinau į kažkokį servisą, pasakė atvaryti - prijungtų prie kompo ir pažiūrėtų. Bet šiaip ta raidė F, kaip supratau, nelabai ką atsiliepusiam žmogeliui sakė.



Pas mane automatas, bet niekad nera taip buve g.gif
Atsakyti
Pas mane mechaninė dėžė...

O gal kuri važinėja su 1,4l varikliu? Įdomu būtų sužinoti,kiek mieste ima benzino... Nes man kažkaip atrodo, kad pas mane ryškiai perdaug ima...
Atsakyti
O manasis Dzimis (cia mano mersiuko vardas hihihi.gif)- nuo antradienio servise. Gedimas gan rimtas-kazkas po apacia variklyje cypia, dzerzgia esant laisvai pavarai. Suremontuos tik rytoj. Beje mano pagirta Autovisata net nesieme remontuoti- parazitai bash.gif: tai Klionas prieme. Kiek kainuos- net neisivaizduoju... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 09 03, 08:55)
O manasis Dzimis (cia mano mersiuko vardas hihihi.gif)- nuo antradienio servise. Gedimas gan rimtas-kazkas po apacia variklyje cypia, dzerzgia esant laisvai pavarai. Suremontuos tik rytoj. Beje mano pagirta Autovisata net nesieme remontuoti- parazitai bash.gif: tai Klionas prieme.  Kiek kainuos- net neisivaizduoju... doh.gif


Papasakok paskui, kas buvo, kiek kainavo 4u.gif
Atsakyti
o pas jus kai stabdote irgi žiauriai cypia? doh.gif
man aiškina,kad čia jau tokia kaladėlių kokybė ir nieko nepakeisi...
Atsakyti