Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

Magiuko kodą radau parašytą ir pridėtą prie papkelės, kurioje visas Mersiuko žinynas. Taigi , dėkui kas patarėt ten ieškoti. aciuks.gif

Dar degė ABS lemputės- jas užgesino elektrikas, netoli DOMUS galerijos tame servise.

Dabar viskas puiku, tik vis nerandu laiko vidaus išsisiurbti blush2.gif važinėju su šiukšlėmis ir keliomis saujomis žvyro viduje. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 07 02, 17:08)
O is ko jauti, kad baigesi?
As savo masiniuka ziema pirkau, irgi bais pergyvenau, veiks - neveiks kondicionierius. Bet tfu tfu, veikia kaip zveris bigsmile.gif

na nesaldo taip kaip salde praeita vasara biggrin.gif
dar biski pucia, bet ne taip...
Atsakyti
Sveikutes, mersiuku myletojos ir ne tik:)
Domiuosi sio automobiliuko pirkimu. Susizavejau juo. Man reiktu ekonomisko automobiluko, tai kaip ir su benzu atsisveikinau, nors ir siule cia nebloga varianta, tik kad pabijojau, kadangi benzas buvo. Pagalvojau, kad norint ekonomijos ir nelabai daznai vaizuojant, jos su benzinine masina nepasieksiu. Idomu butu, kad parasytumet kaip sio modelio dyzeliukai veikia? Ar nebuna kazkokiu varikliui budingu problemu? Kokie minusai, pliusai? Labiau noreciu automato aisku, bet bus matyt ka pagal kaina galesiu gauti.
Beje, ar laikote savo masinytes kiemuose?(turiu omeny prie daugiabuciu), nes jau golfo ir audi A3 atsisakiau vien del visokiu nulupinejimu ir vagysciu, o apie mersiukus pvz tokio modeliuko nieko neesu girdejusi. Tai papasakokite atsiliepimus prasau, norinciai isigyti masinyte, naujokei rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo g_u_c_c_i: 06 liepos 2009 - 19:22
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2009 07 06, 20:20)
Sveikutes, mersiuku myletojos ir ne tik:)
Domiuosi sio automobiliuko pirkimu. Susizavejau juo. Man reiktu ekonomisko automobiluko, tai kaip ir su benzu atsisveikinau, nors ir siule cia nebloga varianta, tik kad pabijojau, kadangi benzas buvo. Pagalvojau, kad norint ekonomijos ir nelabai daznai vaizuojant, jos su benzinine masina nepasieksiu. Idomu butu, kad parasytumet kaip sio modelio dyzeliukai veikia? Ar nebuna kazkokiu varikliui budingu problemu? Kokie minusai, pliusai? Labiau noreciu automato aisku, bet bus matyt ka pagal kaina galesiu gauti.
Beje, ar laikote savo masinytes kiemuose?(turiu omeny prie daugiabuciu), nes jau golfo ir audi A3 atsisakiau vien del visokiu nulupinejimu ir vagysciu, o apie mersiukus pvz tokio modeliuko nieko neesu girdejusi. Tai papasakokite atsiliepimus prasau, norinciai isigyti masinyte, naujokei rolleyes.gif


Aš turiu dyzeliuką ir labai patenkinta. thumbup.gif
Dėl automato - prieš pirkdama irgi apie jį svajojau, bet kai pradėjau domėtis, paaiškėjo, kad mersiukai su automatais turi kažkokią smarkią bėdą, tiksliai nebepamenu, bet automatiniams kažkas labai dažnai netvarkoj, ar tai greičių dėžė ar kažkas panašaus. Taigi paklausiau rimtų žmonių patarimo ir nusipirkau mechaninį ir visai nesiskundžiu. smile.gif
Laikau kieme prie daugiaukščio. Vienintelis dalykas, kas nutiko, tai nulupo tas apdailos juostas, taip vadinamus moldingus. Šlykštu aišku, bet kadangi yra kasko draudimas, tai apmoka. Bet juk ne visi mersiukai iš viso su tais moldingais. Daugiau nežinau ką nulupti gali, na bent man kol kas nepasitaikė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2009 07 06, 20:20)
Sveikutes, mersiuku myletojos ir ne tik:)
Domiuosi sio automobiliuko pirkimu. Susizavejau juo. Man reiktu ekonomisko automobiluko, tai kaip ir su benzu atsisveikinau, nors ir siule cia nebloga varianta, tik kad pabijojau, kadangi benzas buvo. Pagalvojau, kad norint ekonomijos ir nelabai daznai vaizuojant, jos su benzinine masina nepasieksiu. Idomu butu, kad parasytumet kaip sio modelio dyzeliukai veikia? Ar nebuna kazkokiu varikliui budingu problemu? Kokie minusai, pliusai? Labiau noreciu automato aisku, bet bus matyt ka pagal kaina galesiu gauti.
Beje, ar laikote savo masinytes kiemuose?(turiu omeny prie daugiabuciu), nes jau golfo ir audi A3 atsisakiau vien del visokiu nulupinejimu ir vagysciu, o apie mersiukus pvz tokio modeliuko nieko neesu girdejusi. Tai papasakokite atsiliepimus prasau, norinciai isigyti masinyte, naujokei rolleyes.gif



Turiu dyzelini automata, jokiu problemu su deze neturiu ir jokiu blogu dalyku apie tai negirdejau, nors pries pirkdama tikrai stipriai viskuo domejausi.
O kadangi domejausi, tai girdejau tokiu dalyku. Siu mersu dyzeliniai varikliai labai jautrus, tedel grieztai nerekomenduojama pirkti prastesnes kokybes dyzelio, nes tuoj pat uzsisika purkstukai,o tada jau ojojoj.... Siaip, viskas kas susije su sio merso dyzelinio variklio remontu yra labai brangu, nes jis ten kazkaip labai gudriai imontuotas, todel labai prastas priejimas, o del to ir brangu. As norejau saviskiui kompresija pamatuoti ir diagnostika padaryti prie pirkdama, tai dariau tik diagnostika, nes kompresijai pamatuoti reikejo atseiketi 200 litu, plius puse dienos darbo, kaip pvz. kitu automobiliu kompresijai pamatuoti pakanka 15 min.
Laikau auto kieme, ptfu tfu, kol kas nieko nenulupo.
Dar vienas dalykas, kuris prajuokino yra tai, kad akumuliatorius sioje masinoje yra po keleivio sedyne lotuliukas.gif Gal taip yra ne tik siose masinose, bet as susiduriau pirma karta, nors pries tai turejau 7 skirtingu markiu ir modeliu masinas.
Atsakyti
Aš važinėju su mersiuku dyzeliuku. bigsmile.gif
Mechaninė dėžė- kolkas jokių problemų. bigsmile.gif
Dyzelį perku netgi baltarusišką- kolkas jokių problemų. bigsmile.gif
Buvo sugedęs generatorius- bet tai čia visoms mašinoms jis genda, ne tik mersiukams.
Išvis per 2,5 metus apturėjau tik vieną rimtą gedimą-variklis kažkaip keistai ūžti pradėjo ir rate barškėti.
Servize rado,ūžimas- kad generatoriaus gedimas. Rato barškėjimas- priežastis-galinių svirčių įvorių keitimas.
Viso už šitą "operaciją" paklojome 1260 lt (čia su darbu ir su detalėmis viename iš Vilniaus servisų). Dar toje sumoje-7 litukai už antifirzą, nes ir jo reikėjo dapildyti.
Taigi , kaip kiti sako, neįmanoma normaliai remontuoti šio mašiniuko- tai man servize pasakė- nieko nepatogaus. Galinių svirčių keitmas -260 lt, generatoriaus nuemimas/uzdejimas 140 lt.
O kad detalės brangokos- tai čia gi mersas, nėr ko norėt kad kainuotų kaip opeliukui kokiam.
tai manau tikrai nėra tragiškai.
Laikau ant gatvės, po langais. turėtam Opeliui langą buvo išdaužę gal 3 kartus- mersiuko kolkas 3 *tfu-neliečia. Turiu kasko, žinoma.
Aš esu įsimylėjusi šią mašinikę todėl nei vieno minuso joje nematau. rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 07 liepos 2009 - 08:25
QUOTE(dije @ 2009 07 07, 09:21)
Aš važinėju su mersiuku dyzeliuku. bigsmile.gif
Mechaninė dėžė- kolkas jokių problemų. bigsmile.gif
Dyzelį perku netgi baltarusišką- kolkas jokių problemų. bigsmile.gif
Buvo sugedęs generatorius- bet tai čia visoms mašinoms jis genda, ne tik mersiukams.
Išvis per 2,5 metus apturėjau tik vieną rimtą gedimą-variklis kažkaip keistai ūžti pradėjo ir rate barškėti.
Servize rado,ūžimas- kad generatoriaus gedimas. Rato barškėjimas- priežastis-galinių svirčių įvorių keitimas.
Viso už šitą "operaciją" paklojome 1260 lt (čia su darbu ir su detalėmis viename iš Vilniaus servisų). Dar toje sumoje-7 litukai už antifirzą, nes ir jo reikėjo dapildyti.
Taigi , kaip kiti sako, neįmanoma normaliai remontuoti šio mašiniuko- tai man servize pasakė- nieko nepatogaus.  Galinių svirčių keitmas -260 lt, generatoriaus nuemimas/uzdejimas 140 lt.
O kad detalės brangokos- tai čia gi mersas, nėr ko norėt kad kainuotų kaip opeliukui kokiam.
tai manau tikrai nėra tragiškai.
Laikau ant gatvės, po langais. turėtam  Opeliui langą buvo išdaužę gal 3 kartus- mersiuko kolkas 3 *tfu-neliečia. Turiu kasko, žinoma.
Aš esu įsimylėjusi šią mašinikę todėl nei vieno minuso joje nematau.  rolleyes.gif  wub.gif



O kur remontuojates? Ateity gal bus ir man aktualu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 07 07, 09:31)
O kur remontuojates? Ateity gal bus ir man aktualu 4u.gif


Autovisata. rolleyes.gif
Atsakyti
As ieskau ekonomisko masiniuko, nezinau, kazkaip merso zenklu pasitikiu, gal klaidingai galvoju, nzn..nes kiek zinau, kaip merso tai cia jie prastesni a klases yra. bet kazkiap is mano pasirinktu Audi A3, Golf IV atmeciau del vagysciu, buvau nusiziurejus SEAT Ibiza 2002,. paskui dar turejau minties Skoda, Tai va tai kazkaip apie mersiuka prisiskaiciau ir galvoju gal butu nieko visai, nes kaip isivaizudoju koks opelis, ar ten kita marke gal gesti danziau ar ka, o su mersiuku jokiu neskanldumu per dideliu kaipmir nebutu? Ar klaidingai mastau? Ar pavadintumete savo masinytes ekonomiskas>? blush2.gif
Beje, kur pirkot jas?Ar patartina Kauno turguj pvz tokiai nelabi ismananciai ieskoti?smile.gif nu kaip dtraugas padetu..bet...
Atsakyti
labas visom,
galvoju apie sia masina....gal kas is klaipedieciu galetu pakomentuoti?i kokius salonus vezate tvarkyti ir pan?
aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(g_u_c_c_i @ 2009 07 09, 11:47)
As ieskau ekonomisko masiniuko, nezinau, kazkaip merso zenklu pasitikiu, gal klaidingai galvoju, nzn..nes kiek zinau, kaip merso tai cia jie prastesni a klases yra. bet kazkiap is mano pasirinktu Audi A3, Golf IV atmeciau del vagysciu, buvau nusiziurejus SEAT Ibiza 2002,. paskui dar turejau minties Skoda, Tai va tai kazkaip apie mersiuka prisiskaiciau ir galvoju gal butu nieko visai, nes kaip isivaizudoju koks opelis, ar ten kita marke gal gesti danziau ar ka, o su mersiuku jokiu neskanldumu per dideliu kaipmir nebutu? Ar klaidingai mastau? Ar pavadintumete savo masinytes ekonomiskas>? blush2.gif
Beje, kur pirkot jas?Ar patartina Kauno turguj pvz tokiai nelabi ismananciai ieskoti?smile.gif nu kaip dtraugas padetu..bet...



Maniske dyzelinas, automatine pavaru deze. Tikrai ekonomiska. Uzmiestyje tikrai ne daugiau kaip 5 litrus ima, mieste apie 7.5. Po mano turetos mitsubishi benzinines automatines - tai man cia fantastiskos sanaudos, labai dziaugiuosi.
Viena, kas siame mersiuke nepatinka, tai kad visas duobutes jaucia, bet is maziuko auto turbut nera ko ir tiketis, kad plauktu kaip laivas lotuliukas.gif
O pirkau per autoplius.lt.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 07 11, 10:48)
Maniske dyzelinas, automatine pavaru deze. Tikrai ekonomiska. Uzmiestyje tikrai ne daugiau kaip 5 litrus ima, mieste apie 7.5.


pas mane irgi dyzelinė. Greičių dėžė - nežinau, kaip tiksliai vadinasi (tiptronikas?..) - automatas, bet galima bėgius ir mechaniškai perjunginėti, jei yra noras. Labai patogu lenkiant. Kuro sąnaudos panašios kaip ir Azazella minėjo.
Dyzelį pilu ir baltarusišką, viskas normaliai. Turiu jau 1,5 m. Viskas super thumbup.gif Kol kas keičiau tik padangas ir tepalus.

Beje, kątik grįžom iš Krymo. Per visą kelionę nemačiau nei vieno tokio pagranduko. Ale ir nenuostabu, tuose keliuose tokiom auto važinėt neįmanoma. Mūsų mocas byrėt pradėjo..
Atsakyti