Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

as tai biski gailiuosi, kad uzdejau zemesnes ir platesnes 4u.gif

pas mane kabina apacia, kai biski kokion duobelen ar siaip kur nelygiai uzvaziuot turiu
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 04 14, 12:05)
Ar gavot ta knygute per skype?

Turiu klausima, ar galima vietoj penkilikiniu padangu keturiolikines uzmauti?


Prisijungt prisijungem, bet Nasturcija tik vakare skype buna, o mano vaikas tuo metu tupi prie kompo, tai ir "nesusitinkam"..reikės pakalbinti šį vaakr, jei ji bus onlaine.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 04 14, 14:45)
Prisijungt prisijungem, bet Nasturcija tik vakare skype buna, o mano vaikas tuo metu tupi prie kompo, tai ir "nesusitinkam"..reikės  pakalbinti šį vaakr, jei ji bus onlaine.



Galiu as persiusti, jau turiu, tik parasykit savo skype.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 04 14, 14:05)
Ar gavot ta knygute per skype?

Turiu klausima, ar galima vietoj penkilikiniu padangu keturiolikines uzmauti?

gavau knygute per skype smile.gif
del padangu tai nesiulyciau deti mazesniu nei nurodyta.... didesnes taip... bet ne mazesnes.... as tiksliai nezinau kokios dydzio pas mane... zinau kad vasarines zemesnes ir platesnes.... o ziemines aukstesnes ir siauresnes.... tai labiau patinka vazinetis su zieminem tai ir nekeisisu siemet.... cool.gif
Atsakyti
O pas mane universalios. ax.gif

Tik dydžio tai nežinau, MB pirko.
Atsakyti
Na va:
ataskaita apie pirmą rimtą gedimą nuo pirkimo laiko, t.y. nuo 2007 kovo.

Pradėjo tokiu keistu garsu ūžti varikliukas, ir kaip minėjau, kažkas barškėti galiniame keleivio puses rate. Su tuo ūžimu pravažinejau dar kelis mėnesius. rolleyes.gif

Servize rado,ūžimas- kad generatoriaus gedimas. Rato barškėjimas- priežastis-galinių svirčių įvorių keitimas.
Viso už šitą "operaciją" paklojome 1260 lt (čia su darbu ir su detalėmis viename iš Vilniaus servisų). Dar toje sumoje-7 litukai už antifirzą, nes ir jo reikėjo dapildyti.

Taigi , kaip kiti sako, neįmanoma normaliai remontuoti šio mašiniuko- tai man servize pasakė- nieko nepatogaus. schmoll.gif Galinių svirčių keitmas -260 lt, generatoriaus nuemimas/uzdejimas 140 lt.
O kad detalės brangokos- tai čia gi mersas, nėr ko norėt kad kainuotų kaip opeliukui kokiam.

O generatoriaus gedimas- TIKRAI nėra vien tik mersiuku liga. Čia visosm mašinoms vienodai jis genda. Mano turėtam BMW irgi buvo sugedęs. Ir serviso meistras man paneigė tą teoriją, kad generatorius- tik merso liga. Sako: gera, puiki mašinytė, kaip moteriškei tik turėt ir džiaugtis. mirksiukas.gif

Tik va bėda- lempučių tu BAS ESP ir ABS neužgesino, o ir dar maga iškodavo. (pas mane integruotas orginalus Merso magiukas-radija) Įjungiu radija - prašo kodo..nežinau net kokį ten vesti...tai kolkas važinėju tyloje.
Lempeles užgesins autoelektrikas, jau ir radau kur, tik nuvažiuoti itngiu. blush2.gif
Atsakyti
Pas mane mago kodas tai uzrasytas yra uzrasytas ant kazkokio dokumencioko, kuri radau merso vokiskoje knygeleje, paziurek, gal ir pas tave taip bus. Jei ne, tai yra vienintelis kelias, vaziuoti pas specus, kad nulauztu koda.

O del generatoriaus, tai irgi nesutinku, kad cia tik mersu liga. Valkar tevas man skambino, sako, parejo masiniukas, golfo generatorius sugedo. Aisku, manau, kad golfuko generatoriaus kaina bus kitokia 4u.gif
Atsakyti
Šiaip tai nei mercedes, nei VW nei opel ar dar kas generatorių negamina....
Juos gamina BOSH, DELCO REMI, Mitsubishi, ir t.t....tad gedimus labiau tiktų klasifikuoti pagal generatoriaus markes, ne pagal auto. O geriau panagrinėjus, pasirodo, kad generatoriai nuo VW tinka į mersą, nuo nissan - į mitsubishi...ir panašiai .kažkada buvau į opel rekord pritaikęs nuo moskwitch.
Neturėjau nei vienos auto, o ir tarp pažystamų nelabai žinau atvejų, kad nebūtų problemų su generatorium...Nėra tai labai patikimas daiktas...
Atsakyti
Mercedes'u klaida A klase lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Andraja @ 2009 05 02, 10:16)
Mercedes'u klaida A klase lotuliukas.gif


Senas bajeris... irnesakyk.gif pasikartok naujesnių...užsirašyk ant lapelio, nueik už kampo ir pasikartok... fool.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 04 24, 10:25)
o ir dar maga iškodavo. (pas mane integruotas orginalus Merso magiukas-radija) Įjungiu radija - prašo kodo..nežinau net kokį ten vesti...tai kolkas važinėju tyloje.


iskodavo signalizacijos meistras man
40 ar 50 lt sumokejau 4u.gif

pas mane kondiske jauciu baiges? kas nors pildetes? kokios kainos idomu? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cola @ 2009 07 02, 13:38)
iskodavo signalizacijos meistras man
40 ar 50 lt sumokejau  4u.gif

pas mane kondiske jauciu baiges? kas nors pildetes? kokios kainos idomu?  4u.gif



O is ko jauti, kad baigesi?
As savo masiniuka ziema pirkau, irgi bais pergyvenau, veiks - neveiks kondicionierius. Bet tfu tfu, veikia kaip zveris bigsmile.gif
Atsakyti