Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(Nasturcija @ 2009 04 08, 23:23)
Еее. Jei kam reikia turiu zinyna rusu kalba- "Rukovodstvo po eksploataciji", zodziu eksplotacijos zinyna. smile.gif Skanuota- 302 lapai. Neblogas daiktas  4u.gif Parsisunciau is rusu torrento. Tai galiu arba nuoroda mestelt, bet ten registruotis reikia tam tikromis valandomis. Pastu siusti- nezinau ar issisius- apimtis 50 MB.



O Jus turit popierini varianta? Gal galetumet paskolinti, as nusikopijuociau, o jei turit kompe, tai gal i diskeli irasytumete pvz. Atsilyginciau kuo nors skaniu suvartojamu daiktu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 04 08, 16:31)
ši problema pas mane žiemą buvo, kai slidu ir kai vairą iki galo susukdavau tai dažniausiai užsižiebdavo... Susiskambinua su vienu meistruku tai sako važiuot gali drąsiai tik stabdyk iš toliau nes kažkas su stabžių slėgiu (nepamenu kaip ten sakė), tai aš ir važinėjau. Bet kažkur internete radau,kad vairą reikia į vieną pusę iki galo susukt, paskui į kitą, užgesinti mašiną ir vėl užvesti ir turėtų užgesti tos lempukės. Bent jau man tai padėdavo - tipo tada kompas susigaudo kad viskas tvarkoje...  O dabar irgi kartais užsižiebia bet padirbėju su vairu ir viskas ok.  Išbandyk ir gal pas tave viskas bus gerai...

O dėl tos varlytės,tai pas mane ji pastoviai nukrenta ir tikrai nepastebėjau kad būtų su ja kaip nors susiėję... Bet gal ten pas mane ne varlytė  g.gif


Aciu už patarimą, bet nepadėjo. Du kartus tą vairą sukiojau iki galo ir užgesinu ir vėl užvedu- kaip dega, taip dega..mersiukas kalėdas musiau švenčia, pasipuošė lemputėm... doh.gif


QUOTE(Nasturcija @ 2009 04 08, 22:23)
Еее. Jei kam reikia turiu zinyna rusu kalba- "Rukovodstvo po eksploataciji", zodziu eksplotacijos zinyna. smile.gif Skanuota- 302 lapai. Neblogas daiktas  4u.gif Parsisunciau is rusu torrento. Tai galiu arba nuoroda mestelt, bet ten registruotis reikia tam tikromis valandomis. Pastu siusti- nezinau ar issisius- apimtis 50 MB.


O skypu nepereitu tokios apimties?? galėčiau jums i AŽ savo skypo vardą permest ir susirastume. Ir persiųstumėt. blush2.gif


QUOTE(Azazella @ 2009 04 09, 07:05)
O Jus turit popierini varianta? Gal galetumet paskolinti, as nusikopijuociau, o jei turit kompe, tai gal i diskeli irasytumete pvz. Atsilyginciau kuo nors skaniu suvartojamu daiktu 4u.gif


Aš irgi labai labai norėčiau..o skypu nepereitu toks variantas?? arba i CD, skolinga nelikčiau tikrai. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2009 04 09, 00:23)
Еее. Jei kam reikia turiu zinyna rusu kalba- "Rukovodstvo po eksploataciji", zodziu eksplotacijos zinyna. smile.gif Skanuota- 302 lapai. Neblogas daiktas  4u.gif Parsisunciau is rusu torrento. Tai galiu arba nuoroda mestelt, bet ten registruotis reikia tam tikromis valandomis. Pastu siusti- nezinau ar issisius- apimtis 50 MB.

buk gera...imesk nuoroda.... bigsmile.gif
Atsakyti

Prasom nuoroda

http://torrents.ru/f...c.php?t=1446401

Kartu galima ir perskaityt kas ten per daiktas. Galima parsisiust. Jei reikia- galiu bet kam irasyt i diskeli, galesiu pabandyt ir skypu siustis. Tik ta galesiu daryti vakare- namuose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2009 04 09, 11:16)
Prasom nuoroda

http://torrents.ru/f...c.php?t=1446401

Kartu galima ir perskaityt kas ten per daiktas. Galima parsisiust. Jei reikia- galiu bet kam irasyt i diskeli, galesiu pabandyt  ir skypu siustis. Tik ta galesiu daryti vakare- namuose mirksiukas.gif


Parasykit prasau savo skype, as vakare is kito kompo bandyciau prie Jusu jungtis 4u.gif
Atsakyti
registruoja tam puslapyje nuo 14 valandos iki 15 arba rytais nuo 6 iki 8. kam aktualu....

tarp kitko uz penkiu minuciu bus galima prisiregistruot ten...
Papildyta:
prisiregistravau.... tos temos raso kad nebera jau.... verysad.gif
Atsakyti
[quote=dije,2009 04 09, 09:01]
Aciu už patarimą, bet nepadėjo. Du kartus tą vairą sukiojau iki galo ir užgesinu ir vėl užvedu- kaip dega, taip dega..mersiukas kalėdas musiau švenčia, pasipuošė lemputėm... doh.gif



Parašyk kaip baigsis su šia problema... Gal tikrai su tuo stabžių slėgiu kažkas negerai....
Atsakyti
ar galeciau ir as per skype gauti ta knygele? blush2.gif
Atsakyti
Sveiki,
Turiu ir aš A klasės mersiuką. 1999 metų, tai jau ne jaunuolis ir kaip čia buvo minėta, truputį kietokas, bet šiaip be galo miela mašinytė - ir maža, parkavimo pliusas, puikiai manevruoja, aukšta - labai smagu aukštai sėdint važiuoti. Ir mažai genda. Aišku detalės, kaip ir visų mersų - brangesnės negu daugelio mašinų... Bet bendrai imant, esu juo labai patenkinta, jau tuoj bus dveji metai kaip turiu šitą augintinį. wub.gif

Gal kas turit e formatu anglišką instrukciją ar kokį aprašymą? Mačiau kad buvo kalba apie rusišką, bet man nelabai sekasi rusiškai skaityti, o turiu tik originalų vokišką, tai irgi sunkoka, angliškas būtų tobuliausia... smile.gif
Atsakyti
Tai va- kaprizintis pradėjo manasis numylėtinis.

Kažkokia mistika- važiuojant 110 /val greičiu barška kažkas kairės pusės galiniam rate. Važoiuoji lėčiau- nebarška, važiuoji greičiau- nebarška..o va būtent tuo konkrečiu greičiu kabarkšt kabarkšt.. važiuosiu jau irmtai į serviza, ir dėl tų lempelių ir dėl to barškėjimo ir dar vairo stipirintuvo ... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 04 14, 12:02)
Tai va- kaprizintis pradėjo manasis numylėtinis.

Kažkokia mistika- važiuojant 110 /val greičiu barška kažkas kairės pusės galiniam rate. Važoiuoji lėčiau- nebarška, važiuoji greičiau- nebarška..o va būtent tuo konkrečiu greičiu kabarkšt kabarkšt.. važiuosiu jau irmtai į serviza, ir dėl tų lempelių ir dėl to barškėjimo ir dar vairo stipirintuvo ... g.gif




Papasakok kaip seksis service... Girdėjus,kad vairo stiprintuvas tai labai brangiai kainuoja...
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 04 09, 14:20)
ar galeciau ir as per skype gauti ta knygele?  blush2.gif


Ar gavot ta knygute per skype?

Turiu klausima, ar galima vietoj penkilikiniu padangu keturiolikines uzmauti?
Atsakyti