Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(Oxen @ 2009 03 30, 23:26)
Net neabejoju, kad rusiškų kur nors inete yra....tik netingėt paieškot reik....
Aš nelabai ką nutuokiu mersuose, bet "ant smūgio" kažką įdomaus radau:
http://benzclub_ru/f...read.php?t=8060
http://mbmap.ru/?c=104



Mes intike irgi visko radom, bet noretusi ir zinyna tureti (popierini). Suprantu, kad skanuoti ilgai uztruks doh.gif O gal kas nors is siaulieciu angliska ar vokiska turite ir galetumete paskolinti dienai smile.gif nusiskanuociau pati blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonela: 31 kovo 2009 - 12:00
QUOTE(saintlina @ 2009 03 30, 20:31)
hmm, apie rusišką girdėt neteko  g.gif  Betgi turėtų būti  bigsmile.gif Gera mintis, reiks vyro paprašyt pasidomėti.



Tikrai yra, maciau kazkada pirkti, bet 50 litu gaila buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 03 31, 12:05)
Tikrai yra, maciau kazkada pirkti, bet 50 litu gaila buvo smile.gif


kadangi maniškiam pačiam tenka ją prižiūrėt, tai, matyt, nepagailėtų jis 50 lt, jei tik užtiktų kur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2009 03 31, 17:06)
kadangi maniškiam pačiam tenka ją prižiūrėt, tai, matyt, nepagailėtų jis 50 lt, jei tik užtiktų kur  biggrin.gif



Kalvariju turguje tegu paziuri, netoli geliu skyriaus.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 03 27, 11:28)
Nu virsune tada, jei tai yra tiesa, kad kai dega lempute, tai reiskia, kad isjungta, labai keistas sumanymas is MB konstruktoriu puses, nes siaip, paprastai visuose prietaisuose deganti lempute reiskia "ijungta" blink.gif


jo, mano vyras ir juokias, kad kaip pas zydus..atvirksiai
viskas kas dega vadinas isjungta tongue.gif


as susizinojau, kad dyzeliuka ziema pasildyt butinai reikia, nes pareis variklis. tai ziema stengiuos visada issildyt, paskui tik vaziuot.
Siaip vasara rijo dyzeliukas tikrai mazai,4-5 litrai su kondiske, ziema vazinejant su tuo webasto parija apie 7-8 litrus doh.gif bet cia mieste 4u.gif
Atsakyti
[quote=cola,2009 04 08, 10:43]

Siaip vasara rijo dyzeliukas tikrai mazai,4-5 litrai su kondiske, ziema vazinejant su tuo webasto parija apie 7-8 litrus..

Pas mane irgi tiek pat ryja smile.gif ir su lemputėmis vis susipainuoju, reikia vis pagalvoti, išjungta ar visdėlto įjungta biggrin.gif
Atsakyti
Pas mane uzsidegė prietaisų skyde pranesimas: ABS. o šalia kitas užrašiukas : BAS ESP. g.gif Ką tai reiskia- keisti kaladėles? ARčia koks gedimas. dar vis važinėju su tom degančiom... rolleyes.gif
Atsakyti
as tai nelieciu isvis lempuciu, nebent kondiske isjungus esu ziema

klausykit, man servise pakeite tepalus, bet atskuti ant spidometro nesugebejo.
siaip instrukcija angliskai buvo, ale vistiek nesugebejo..kur jums atsuka tepalu keitimo kilometraza? blush2.gif
vaziuot gal i merso servisa, alle bajau kad nenuskalpuotu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 04 08, 13:45)
Pas mane uzsidegė prietaisų skyde pranesimas: ABS. o šalia kitas užrašiukas : BAS ESP. g.gif  Ką tai reiskia- keisti kaladėles? ARčia koks gedimas. dar vis važinėju su tom degančiom... rolleyes.gif

pas mane ta lempute dega nuo to laiko kai nusipirkau.... vazineju ir nieko.... tau tokios detales kaip "varlyte" reikia. bent as taip manau smile.gif ji kazkur prie pedalo taisosi... tokia plastmasine.... kai as domejausi tuo dalyku tai sake reikia uzsakineti mersu centre.... ji nera brangi.... nors del viso pikto nuvaziuok manau i servisa... mazu kas rimciau... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 04 08, 12:47)
pas mane ta lempute dega nuo to laiko kai nusipirkau.... vazineju ir nieko.... tau tokios detales kaip "varlyte" reikia. bent as taip manau smile.gif ji kazkur prie pedalo taisosi... tokia plastmasine.... kai as domejausi tuo dalyku tai sake reikia uzsakineti mersu centre....  ji nera brangi.... nors del viso pikto nuvaziuok manau i servisa... mazu kas rimciau...  4u.gif


Esmė tame kad pranesimukai atsirado kai MB su mersiuku pasinaudojo, ir buvo trumpam palike maze masinoj. sakau gal ta ka prispaude, nes kai atjungiu ABS, man uzsidegdavo pranesimas, kad jis atjungtas. Nu bet paspaudziau visur- niekas neišsijungė.
tek iki serviso pavažiuoti, kad preiš vasaros gastroles iki jūros nelikčiau be ratų...
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 04 08, 12:45)
Pas mane uzsidegė prietaisų skyde pranesimas: ABS. o šalia kitas užrašiukas : BAS ESP. g.gif  Ką tai reiskia- keisti kaladėles? ARčia koks gedimas. dar vis važinėju su tom degančiom... rolleyes.gif



ši problema pas mane žiemą buvo, kai slidu ir kai vairą iki galo susukdavau tai dažniausiai užsižiebdavo... Susiskambinua su vienu meistruku tai sako važiuot gali drąsiai tik stabdyk iš toliau nes kažkas su stabžių slėgiu (nepamenu kaip ten sakė), tai aš ir važinėjau. Bet kažkur internete radau,kad vairą reikia į vieną pusę iki galo susukt, paskui į kitą, užgesinti mašiną ir vėl užvesti ir turėtų užgesti tos lempukės. Bent jau man tai padėdavo - tipo tada kompas susigaudo kad viskas tvarkoje... O dabar irgi kartais užsižiebia bet padirbėju su vairu ir viskas ok. Išbandyk ir gal pas tave viskas bus gerai...

O dėl tos varlytės,tai pas mane ji pastoviai nukrenta ir tikrai nepastebėjau kad būtų su ja kaip nors susiėję... Bet gal ten pas mane ne varlytė g.gif
Atsakyti
Еее. Jei kam reikia turiu zinyna rusu kalba- "Rukovodstvo po eksploataciji", zodziu eksplotacijos zinyna. smile.gif Skanuota- 302 lapai. Neblogas daiktas 4u.gif Parsisunciau is rusu torrento. Tai galiu arba nuoroda mestelt, bet ten registruotis reikia tam tikromis valandomis. Pastu siusti- nezinau ar issisius- apimtis 50 MB.
Atsakyti