Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(gaga99 @ 2007 03 27, 15:00)
As vis renkuosi nauja masina ir aki l. vilioja a klases mersiukai  4u.gif
Siandien buvau apziureti, tai man patiko labai,  tongue.gif 
tik reik isidrasinti ir pataupius pinigeliu pirkti. g.gif
vienas minusa i standartine ju komplektacija neieina kondicionierius. mirksiukas.gif ,reikia papildomai.


o kokia tiksliau apziurejai? 4u.gif
as irgi ieskau ax.gif vairavau pabandymui 170D ir turbut tokia pirkciau, bet ne visai nauja, gal nuo 2003m. ax.gif Man patiko vairuoti, nes aukstai sedi, masina pakankamai manevringa, nera didele.

Turincios A klase parasykit, ar jus patenkintos bagazines dydziu? g.gif
4u.gif 4u.gif
Atsakyti
As irgi labai noriu tokios masinytes, A170. Bet ieskau svedijoje pirkti, kadangi cia gyvenu ir randu gana nemazai su variklio defektu, gal kas ka nors apie tai girdejote? Ar cia jos visos gavusios kokia nors trauma, kaip pvz amerikanski auto po potvynio, ar ju varikliai tikrai nekokie? Nes amortikus pasikeisti tai dzin,bet neduokdie variklis uzluztu!!!!
Atsakyti
Aš vairavimo mokykloj mokausi su mersiuku važinėti. Automatas. Man la-a-a-a-abai patinka. Apie visokius remontus tai nežinau, bet važinėt labai smagu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rūta19 @ 2007 04 13, 10:41)
Aš vairavimo mokykloj mokausi su mersiuku važinėti. Automatas. Man la-a-a-a-abai patinka. Apie visokius remontus tai nežinau, bet važinėt labai smagu  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

na nezinau kuom jus zavi tie mersiukai,isvaizda ir man buvo patikusi,tai ir nusipirkom ,aisku nenaujausia (98)m,tai nu nezinau ant tiek nepatiko kaip jis vaziuoja jokio minkstumo,beje kazkas rase kad jie be kondic.tai musu buvo su,o ir detales nera pigios ,buvo pradejus mums jau ji po biski gest,tai teko parduot,be to amortikas vienas servise sake kainuotu pakeist300lt,o masinoj juk ne vienas,vat ir susidaro,as pamenu kaip mus visi atkalbinejo nuo jo,bet kur gi man jis toks grazus buvo kad ikalbejau vyra pirkt,tai po to pati gailejausi.
Atsakyti
QUOTE(wetta @ 2007 04 13, 12:36)
na nezinau kuom jus zavi tie mersiukai,isvaizda ir man buvo patikusi,tai ir nusipirkom ,aisku nenaujausia (98)m,tai nu nezinau ant tiek nepatiko kaip jis vaziuoja jokio minkstumo,beje kazkas rase kad jie be kondic.tai musu buvo su,o ir detales nera pigios ,buvo pradejus mums jau ji po biski gest,tai teko parduot,be to amortikas vienas servise sake kainuotu pakeist300lt,o masinoj juk ne vienas,vat ir susidaro,as pamenu kaip mus visi atkalbinejo nuo jo,bet kur gi man jis toks grazus buvo kad ikalbejau vyra pirkt,tai po to pati gailejausi.

Aš dėl remono nežinau, bet ko norėt, taigi mersedesas smile.gif Nenorėk, kad būtų ir gerai, ir pigu.
O dėl minkštumo tai ginčyčiaus, man visai komfortiškas jis tuo klausimu (palyginus ir su kitom šeimos mašinom). Tai nuo kiekvienos mašinos dar priklauso, kokia pakaba, ar kas ten.
P.S. aš tai labai norėčiau šito mašiniuko, bet išmokau su mechanine dėže, o mamos, draugės jie visi automatai. Ir kiek per skelbimus žiūrėjau verysad.gif O nesinori dar užmiršt įgūdžių. Gal kada nors, kai jau būsiu ilgiau su mechanine pavažinėjus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jolkė: 13 balandžio 2007 - 10:55
o kiek jus mokejote uz savo mersiukus? jeigu ne paslaptis aisku...
Atsakyti
QUOTE(jura-rura @ 2007 04 13, 15:14)
o kiek jus mokejote uz savo mersiukus? jeigu ne paslaptis aisku...


pasiziurek www.autoplius.lt ne viena rasi
Atsakyti
QUOTE(Jolkė @ 2007 04 13, 11:49)
Aš dėl remono nežinau, bet ko norėt, taigi mersedesas  smile.gif Nenorėk, kad būtų ir gerai, ir pigu.
O dėl minkštumo tai ginčyčiaus, man visai komfortiškas jis tuo klausimu (palyginus ir su kitom šeimos mašinom). Tai nuo kiekvienos mašinos dar priklauso, kokia pakaba, ar kas ten.
P.S. aš tai labai norėčiau šito mašiniuko, bet išmokau su mechanine dėže, o mamos, draugės jie visi automatai. Ir kiek per skelbimus žiūrėjau  verysad.gif O nesinori dar užmiršt įgūdžių. Gal kada nors, kai jau būsiu ilgiau su mechanine pavažinėjus.

vat butent jei butu gerai tai ir pinigu negaila,na cia mano nuomone kiekvienas ta komfortiskuma supranta savaip.
Atsakyti
Man reikia, as ieskau, noriu noriu noriu MB A klases... dyzelio...(juodos ar sidabrines, nuo 1998m)

Buvau kaikuriose Kauno, Marijampoles aikstelese, Rietavo turguje, autopliuse, autogide, mobile.de, tai kainos labai labai labai skirtingos... umn.gif: Nesinori permoketi... nesenai pradejau ieskoti... vis dar ieskau: skambineju, vazineju, apziurineju... g.gif

Gal kas turite ir norite parduoti triniti.gif rolleyes.gif tongue.gif

Sekmes MB gerbejoms... sunglasses2.gif
Atsakyti
As irgi norejau mazo mersiuko, nors gal greiciau mane iklabejo...todel rinkaus tarp yario, audi 3, peziuko ir mersiuko....tik kad perta pusmeti, kai ieskojom, tie mersiukai pabrango 1000 euru ir dar turguose jie tokie uzdrozti....tai ir nepirkau....bet jau ne is vienos girdejau, kad kazkokie duru lankstai ten byra ar luzta... tiksliai nezinau, kas ten....siaip, gal 10 m. vyras vazinejo su skirtingais mersais ir visai gerai buvo, todel neturiu nieko pries...o sitie maziukai mersiukai tai man tokie "prosiukai", tik va, idomu, ar i jo bagazine musu vezimas tilptu?
Atsakyti
nu pagaliau i as jau turiu merciuka.mano sviezi ispudziai tokie. siaip labai grazi masinyte is isores, vidus siek tiek varganas, bet dzin. varo kaip reikalas, gazas leidziasi spaudziamas;-))
taciau kieta masina ir jauciuosi joje kaip mikorautobuse. patinka tai, kad slenkstis aukstas ir sedi aukstai. vietos viduje labai daug.
Atsakyti
Siuo metu renkuosi masina ir labai linkstu prie sio A klases MB . Man jis labai grazus, moteriskas, bet kazkaip nedaug atsiliepimu apie ji unsure.gif . Kadangi grozis dar ne viskas, noretusi zinoti jo visus minusus, ar neturi kokiu "silpnu vietu". Man visada atrodo, kad jis labai nemanevringas, na bet siandien nulesksim isbandyti, gal uz vairo sedint kitaip bus g.gif

Jau paskaiciau nuo pradziu blush2.gif biggrin.gif bet ju tiek daug gatvesi, galetu daugiau siu masinyciu savininkai pasireiksti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Denisė: 22 gegužės 2007 - 09:19