Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(pipsė @ 2009 03 27, 15:42)
nu merginos vyrui bandžiau išaiškinti apie kondicionieriaus jungtuką,tai išsišaipė iš manęs... Sako nesamones šneki...

Kol pats neįsitikins tol ir laikys mane kvailele, nieko nenusimanančia tokiuose reikaluose....

Ot tie vyrai.... smile.gif)

skirk sitam reikalui 10 minuciu. susildyk masina ir pazaisk su mygtuku. ranka laikyk ties ta vieta, kur pucia oras.... turetum atskirti kada kas vyksta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 03 27, 22:18)
skirk sitam reikalui 10 minuciu. susildyk masina ir pazaisk su mygtuku. ranka laikyk ties ta vieta, kur pucia oras.... turetum atskirti kada kas vyksta  mirksiukas.gif


As bandziau taip issiaiskinti, man nepavyko pajusti skirtumo verysad.gif
Atsakyti
oi radau tema apie savo masinite:)
as turiu diseli 2000metu, automat,esu labai patenkinta,jau 2metus niekas negenda,o kas cia rase pradzioje temos del apsivertimo tai gi jos patobulino ir tik po to isejo jie i rinka.

siaip tai vyras nori jau kita man pirk masina,sako 2metai jau reikia parduoti,bet mes uz ja mokejome 22tuk,o dabar atpigo ant kiek,neapsimoka
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 03 28, 19:03)
As bandziau taip issiaiskinti, man nepavyko pajusti skirtumo verysad.gif




tai matyt freonas pasibaigęs, tai užtai ir skirtumo nejaučiat... Pas mane irgi pasibaigęs tongue.gif tai negaliu ir nirko parodyti...
Kažin brangiai kainuoja freno užpildymas? g.gif Įdomu ar šiuo metu galėčiau sau leisti tokią prabangą... blush2.gif

O kai klausiau dėl tepalų,tai irgi nupylė jų ir viskas thumbup.gif ... dėkui mergaitėms už pagalbą 4u.gif


O dėl to apsivertimo,tai mane biesina su tokiais pasisakymais... Nereikia lėkti akis išvertus tai ir neapsiversi... Kai prisiskaičiau visko,tai kai nupirko, tai bijodavau vairą pasukti. Ant posūkio važiuodavau iš pradžių vos 40 ir atrodydavo kad virstu, o dabar ant to pačio posūkio 80 ir viskas normaliai... Na jei labai jau staigus posūkis tai kita kalba... Bet reikia protingai važinėti ir nieks nevirs... Nekalbu jei briedis į kelią išbėgtų mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=pipsė,2009 03 30, 08:41]
tai matyt freonas pasibaigęs, tai užtai ir skirtumo nejaučiat... Pas mane irgi pasibaigęs tongue.gif tai negaliu ir nirko parodyti...


Tipo norit pasakyti, kad man vasara kondicionierius neveiks? verysad.gif
Atsakyti
Tai jei freono nėra tai ir neveiks... biggrin.gif Turit užsipildyt...

Aš mašiniuką pirkus rudenį,tai mano labai didelis noras buvo,kad kondicionierius būtų, be jo man, sakiau, mašina nereikalinga... Tai tipo nupirko su kondicionierium, bet irgi freonas pasibaigęs,tai jei nepasipildysiu tai ir neveiks... Tikiuosi pasipildžius veiks g.gif
Atsakyti
user posted image

Na, as dar karta su tais mygtukais blush2.gif

Tas, kuri apvedziau raudonai keicia oro paemima. Ir mano masinoje paspaudus ta mygtuka uzsidega lempute ir reiskia, kad yra IJUNGTAS oro cirkuliavimas salono viduje, o ne oro padavimas is lauko.

Ar gali buti, kad salia esantis mygtukas, kai dega raudona lempute reiskia - ISJUNGTA ?

Nematau tada jokio loginio paaiskinimo, kai du salia esantys mygtukai veikia skirtingai, t.y. viename kai dega lempute tai reiskia, kad funkcija ijungta, o kitame - kad funkcija isjungta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Azazella: 30 kovo 2009 - 08:40
QUOTE(Azazella @ 2009 03 30, 10:39)
user posted image

Na, as dar karta su tais mygtukais blush2.gif

Tas, kuri apvedziau raudonai keicia oro paemima. Ir mano masinoje paspaudus ta mygtuka uzsidega lempute ir reiskia, kad yra IJUNGTAS oro cirkuliavimas salono viduje, o ne oro padavimas is lauko.

Ar gali buti, kad salia esantis mygtukas, kai dega raudona lempute reiskia - ISJUNGTA ?

Nematau tada jokio loginio paaiskinimo, kai du salia esantys mygtukai veikia skirtingai, t.y. viename kai dega lempute tai reiskia, kad funkcija ijungta, o kitame - kad funkcija isjungta.

pas mane masinoj siek tiek kitokie mygtukai... ju yra trys, visi salia.... kondicionieriuas, veidrodeliu sildymas ir dar kazkas..... cool.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 03 30, 11:01)
pas mane masinoj siek tiek kitokie mygtukai... ju yra trys, visi salia.... kondicionieriuas, veidrodeliu sildymas ir dar kazkas.....  cool.gif  blush2.gif



O kelintu metu ir koks modeliukas?


Mano A-170, 2004.

Atsakyti
Pas mane irgi trys jungtukai vienas šalia kito: oro cirkuliacija viduje, kondicionierius ir lygtai veidrodėlių šildymas. Ir tikrai labai keistai atrodo,kai tie du iš šonų jei lemputė žiba reiškiasi įjungta, o vidurinio jei lemputė žiba, vadinasi išjungta.... pačiai sunku patikėti, ir gaila kad patikrinti negaliu.... Bet jei patikrinsiu,tai didelėm raidėm visoms merginoms pranešiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 03 30, 12:37)
O kelintu metu ir koks modeliukas?
Mano A-170, 2004.


1998, A-160
QUOTE(pipsė @ 2009 03 30, 12:39)
Pas mane irgi trys jungtukai vienas šalia kito: oro cirkuliacija viduje, kondicionierius ir lygtai veidrodėlių šildymas. Ir tikrai labai keistai atrodo,kai tie du iš šonų jei lemputė žiba reiškiasi įjungta, o vidurinio jei lemputė žiba, vadinasi išjungta.... pačiai sunku patikėti, ir gaila kad patikrinti negaliu....  Bet jei patikrinsiu,tai didelėm raidėm visoms merginoms pranešiu  smile.gif

tas mygtukas kondicionieriaus ir veidrodeliu yra kazkip susije..... todel tokia nesamone ir yra.... esu pastebejus kad jei ijungi veidrodeliu sildyma, tai isijungia kondicionierius, po kurio laiko, mazdaug po poros minuciu jis issijungia. Va taip va. O koks rysys tarp tu dvieju mygtuku,ir kodel taip yra, man misle doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 03 30, 08:02)
tai matyt freonas pasibaigęs, tai užtai ir skirtumo nejaučiat... Pas mane irgi pasibaigęs  tongue.gif  tai negaliu ir nirko parodyti...
Tipo norit pasakyti, kad man vasara kondicionierius neveiks? verysad.gif


nu neveiks be freono smile.gif Praėjusią vasarą kondicionieriu freonu užpildyt apie šimtą litų kainavo. Vyras kažkur varė mano pagranduką pildyt.
Atsakyti