Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

ir dar norėjau paklausti: čia merginos rašo,kad pusę žiemos su klima išvažinėjo ir nepastebėjo... Tai sakykit kai klima įjungta lemputė (klimos ant jungtuko) turi žibėti ar neturi? Toks kvailas klausimukas iškilo,nes mašinytė labai prastai šyla... Dar kai lauke šilčiau tai dar šildo,o kai buvo -20, tai nerealiai sušaldavau nes tik drugną orą pučia... O taisyti vis nėra laiko... Vyras sakė pavasarį sutaisysim,bet kad pavasarį kaip ir nereikia to šildymo....
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 03 27, 10:24)
ir dar norėjau paklausti: čia merginos rašo,kad pusę žiemos su klima išvažinėjo ir nepastebėjo... Tai sakykit kai klima įjungta lemputė (klimos ant jungtuko) turi žibėti ar neturi?  Toks kvailas klausimukas iškilo,nes mašinytė labai prastai šyla... Dar kai lauke šilčiau tai dar šildo,o kai buvo -20, tai nerealiai sušaldavau nes tik drugną orą pučia... O taisyti vis nėra laiko... Vyras sakė pavasarį sutaisysim,bet kad pavasarį kaip ir nereikia to šildymo....

jei neklystu, sneki apie kondicionieriu. Tai jei lempike dega, tai jis ISJUNGTAS, jei nedega, reiskias jis IJUNGTAS. blush2.gif
jei mano komentaras ne apie tai ko paklausei, labai atsiprasau ir prasau ignoruoti.
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 03 27, 09:42)
jei neklystu, sneki apie kondicionieriu. Tai jei lempike dega, tai jis ISJUNGTAS, jei nedega, reiskias jis IJUNGTAS.  blush2.gif
jei mano komentaras ne apie tai ko paklausei, labai atsiprasau ir prasau ignoruoti.



doh.gif na ir žiopla doh.gif ... Visą žiemą pravažinėjau su ijungtu kondicionierium ir dejavai kad tokia maža mašiniukė ir su silpnu varikliu (1,4) o tiek daug benzo ima... Bet kažkaip keistai tikrai ten viskas pas ją... Šalia kondicionieriaus yra toks jungtukas kad oras šiltų iš vidaus (na gal suprasit apie ką jis), tai kai pas jį lemputė žiba,tai tada ir viduje ir cirkuliuojasi,tai galvojau kad ir su klima tas pats... O kažkada skaičiau temelę ir žvengiau,kad kvaišos merginos nesupranta ar su klima važinėja ar ne 4u.gif ... O pasirodo kad aš didesnė kvaiša blush2.gif ...
Tai taip išeina atsisėdus į mašiną reikia pirmaiusia išsijungti klimą blink.gif

Tai gal užtai ir mano mašiniukas prastai šildo blush2.gif ...

Labai, dėkui už atsakymą kvailai vištai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 03 27, 10:59)
doh.gif  na ir žiopla  doh.gif ... Visą žiemą pravažinėjau su ijungtu kondicionierium ir dejavai kad tokia maža mašiniukė ir su silpnu varikliu (1,4) o tiek daug benzo ima... Bet kažkaip keistai tikrai ten viskas pas ją... Šalia kondicionieriaus yra toks jungtukas kad oras šiltų iš vidaus (na gal suprasit apie ką jis), tai kai pas jį lemputė žiba,tai tada ir viduje ir cirkuliuojasi,tai galvojau kad ir su klima tas pats... O kažkada skaičiau temelę ir žvengiau,kad kvaišos merginos nesupranta ar su klima važinėja ar ne  4u.gif ... O pasirodo kad aš didesnė kvaiša  blush2.gif ... 
Tai taip išeina atsisėdus į mašiną reikia pirmaiusia išsijungti klimą  blink.gif

Tai gal užtai ir mano mašiniukas prastai šildo  blush2.gif ... 

Labai, dėkui už atsakymą kvailai vištai  blush2.gif

nu tai kad man atrodo ne.... (maniske sugedus dabar, del krizes reikia laukti kada galesiu susitvarkyt) tai truputeli nepamenu... bet atrodo kad nereikia kaskart isedus spaudinet, tiesiog kai viena karta spustelesi taip ir bus.
Tarp kitko norejau paklausti tai kiek to kuro ima?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -t-a-m-s-i-: 27 kovo 2009 - 09:09
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 03 27, 10:08)
nu tai kad man atrodo ne.... (maniske sugedus dabar, del krizes reikia laukti kada galesiu susitvarkyt) tai truputeli nepamenu... bet atrodo kad nereikia kaskart isedus spaudinet, tiesiog kai viena karta spustelesi taip ir bus.
Tarp kitko norejau paklausti tai kiek to kuro ima?



Kai daug šalo,tai mieste net 12 litrų ėmė blink.gif ... Paskui vyras sako tu iškarto kai taip šala nevažiuok,o biskį pašildyk, nes tipo mažas varikliukas,tai kai šala jis nepašyla,o kol į darbą ir iš darbo važiuoji tai ant patsoso (ar kažkas panašaus) ir važiuoji,tai kai paklausiau jo patarimo,tai tada tik kokia 10 litrų mieste,bet vistiek kažkaip labai daug man atrodo... Vis dėlto varikliukas tik 1,4....
Šį savaitgalį nusimato kelionė į Vokietiją tai pažiūrėsiu kiek ant ant ilgo kelio ims...
Papildyta:
įdomu,kiek kitų merginų ima benzino tokiu varikliuku?
Atsakyti
mano benzininis variklis 1,6.... pernai ziema vidutiniskai eme 10 litru... siemet tas skaicius padidejo iki 15 litru doh.gif bet ir gedimas islindo... tai manau kad kai susitaisysiu, susinormalizuos ir degalu norma.... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 03 27, 08:42)
jei neklystu, sneki apie kondicionieriu. Tai jei lempike dega, tai jis ISJUNGTAS, jei nedega, reiskias jis IJUNGTAS.  blush2.gif
jei mano komentaras ne apie tai ko paklausei, labai atsiprasau ir prasau ignoruoti.


o ne atvirksciai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 03 27, 10:30)
mano benzininis variklis 1,6.... pernai ziema vidutiniskai eme 10 litru... siemet tas skaicius padidejo iki 15 litru  doh.gif  bet ir gedimas islindo... tai manau kad kai susitaisysiu, susinormalizuos ir degalu norma....  blush2.gif



Nu sakyčiau kad irgi daugokai... Aš prieš tai turėjau BMW 1,6 varikliu,tai vidutiniškai mieste ėmė 8, o ant lygaus 5 litrus,tai su juo ir lyginu...

Tai mano sakyčiau ima gal kiek ir priklauso... Pažiūrėsiu kaip situacija pasikeis kai su kondicionierium išjungtu važinėt pradėsiu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 03 27, 11:41)
o ne atvirksciai  unsure.gif

vat butent kad neatvirksciai..... atrodo kai niekas nedega, tai reiskia kad ir neveikia. mercedese a klases, snekant apie kondicionieriu yra ATVIRKSCIAI! jei nedega lempute, reiskias VEIKIA, o jei dega... reiskias ISJUNGTA!
Papildyta:
QUOTE(pipsė @ 2009 03 27, 11:42)
Nu sakyčiau kad irgi daugokai... Aš prieš tai turėjau BMW  1,6 varikliu,tai vidutiniškai mieste ėmė 8, o ant lygaus 5 litrus,tai su juo ir lyginu... 

Tai mano sakyčiau ima gal kiek ir priklauso... Pažiūrėsiu kaip situacija pasikeis kai su kondicionierium išjungtu važinėt pradėsiu  tongue.gif

maniske ant lygaus kelio mazdaug 6 litrus tevalge..... kai eme valgyti daugiau mieste(15/100), neteko vaziuoti i ilgesne kelione.
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2009 03 27, 09:41)
o ne atvirksciai  unsure.gif



Nu virsune tada, jei tai yra tiesa, kad kai dega lempute, tai reiskia, kad isjungta, labai keistas sumanymas is MB konstruktoriu puses, nes siaip, paprastai visuose prietaisuose deganti lempute reiskia "ijungta" blink.gif

Bet vis tiek aciu, kad apsvietet, nes man irgi buvo iskiles sis klausimas, net kol prisiruosiau, uz mane kita paklause 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 03 27, 13:28)
Nu virsune tada, jei tai yra tiesa, kad kai dega lempute, tai reiskia, kad isjungta, labai keistas sumanymas is MB konstruktoriu puses, nes siaip, paprastai visuose prietaisuose deganti lempute reiskia "ijungta" blink.gif

Bet vis tiek aciu, kad apsvietet, nes man irgi buvo iskiles sis klausimas, net kol prisiruosiau, uz mane kita paklause 4u.gif

paprasta visuose priestaisuose taip ir buna.... kaip parasei... tik ne mercedes-benz a klases masinoje. nezinau kaip su kitais mercedes-benz automobiliais.
Atsakyti
nu merginos vyrui bandžiau išaiškinti apie kondicionieriaus jungtuką,tai išsišaipė iš manęs... Sako nesamones šneki...

Kol pats neįsitikins tol ir laikys mane kvailele, nieko nenusimanančia tokiuose reikaluose....

Ot tie vyrai.... smile.gif)
Atsakyti