Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(Azazella @ 2009 03 18, 08:11)
Maniske ir taip kurena kaip liuciperis, penkis kilus pravaziavus masinoje -taskentas lotuliukas.gif


mano irgi syla dar is kiemo neisvaziavus, negaliu atsidziaugt. Ir langai tuoj pat atsyla, nereik nei gramdyt.
Bet Webasto bent jau mano vyras isidejo, kad ziema jau iliptu i silta masina. Na,bet jo griozdas ir isyla letai. Irgi pats dejo, bet as kazkaip deramai nepasidomejau tuo reikalu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 18 kovo 2009 - 08:19
QUOTE(saintlina @ 2009 03 18, 08:02)
aciu uz isvardintus ir minusus, ir pliusus. Paprastai vyriokai tik paniekinamai numykia kai kalba apie sia auto uzeina.
Kad variklio remontas - sudetingas reikalas, cia jau suprantama. Bet gal varikliu problemos nera daznos? Ir aplamai, man rodos, sie mersiukai nera probleminiai. Bent jau prie salia darbo esanciu penkiu autoservisu as ju niekad nematau. O ir maniskis per metus servise tebuvo padangu pakeist. Ir Dije sako, kad su savo auto jau du metus vargo nemato.
Del autonominio sildymo - siaip bent jau man poreikio nera. Bet jei ir butu - o kur ikisti toki daikta sitam automobilyje? Man kazkaip atrodo, kad ten taip kompaktiskai viskas isdeliota, kad papildomai irangai paprasciausiai ner vietos.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif tikrai ačiū už tokią objektyvią nuomonę.
Aš dabar kelios dienos VWTransporteriui ieškau poros detalių- tai kelis autolaužynus teko apvažiuoti- mersiukų ardomų neteko užmatyti... lotuliukas.gif nei servisuose jie dažni, nei "šrotuose"...negenda ir nelūžta nepataisomai..
Na maniškis tai- 3* tfu- bijau ir besidžiaugti- bet kaip bitutė... thumbup.gif

O dėl šildymo- gal kažko nesuprantu- bet pas mane lyg taip pardavėjas teigė- "yra autonominis". Ir man pvz išjungus auto- dar kelias min kažkas ūžia (garsas eina ties mašinos viduriu, iš apačios) ..nusprendėm kad tai ir yra tas autonominis pečiukas. (nors kaip suprantu- autonominis turėtų šildyti mašinos saloną kažkokį tai laiką- valandą, dvi- kai išjungtas variklis). Pas mane tikrai išjungtu varikliu mašinoje niekas nešildo.. schmoll.gif salone autonominis įjungiamas mygtuku, esančiu prie rankinio. Jei ji išjungiu- sakykim ir vasara kondicionierius dirba per pus blogiau ir žiemą pats pečius šyla lėčiau....tai vuo kas ten pas mus mersiuke per daiktas??? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos.
Na va jau pusmeti pavazinejau.

Pradejo rodyti ant prietaisu skydelio zenkla, kad laikas keisti stabdziu prekines kaladeles. Ar kas keite? Brangiai kainavo? smile.gif

Be to vieno zibinto artimuju sviesu lempute nedega. Ar tikrai taip sunku bus pakeist, kad vos ne puse prekio ardyti? Na taip sako smile.gif

Tai aisku sutvarkoma. Bet pagrindine problema, kuri nervuoja- ziuarios kuro sanaudos. Sakiau jau- su 20 litu pravaziuoju 140-150 kilu ir dega lempute. Aisku su degancia gal dar kiek pavazineciau, bet nerizikuoju. Na tai zinot, kai ima 14 litu siais laikais pasikarti norisi.
Siaip viskas patinka- nesinoretu parduoti. Idomu ar tai imanoma bent kiek suregulioti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2009 03 18, 21:55)
Be to vieno zibinto artimuju sviesu lempute nedega. Ar tikrai taip sunku bus pakeist, kad vos ne puse prekio ardyti?


Nasturcija, tikrai nieko ardyti nereikia. Ką tik turėjau tą pačią problemą. Tereikėjo pasiskaityti instrukciją - pasirodo, šalia rato yra kažkokia anga, kurią dengia paprasčiausias dangčiukas. Mano vyriškis be problemų pakeitė tą nelempą lemputę. Tik jei ne instrukciją, sakė, niekados gyvenime nebūtų sugalvojęs, kad lemputes galima pro tokią neįtikėtiną vietą keisti biggrin.gif Komentaras buvo toks - "mašina ginekologams" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaida_P @ 2009 03 18, 23:12)
Nasturcija, tikrai nieko ardyti nereikia. Ką tik turėjau tą pačią problemą. Tereikėjo pasiskaityti instrukciją - pasirodo, šalia rato yra kažkokia anga, kurią dengia paprasčiausias dangčiukas. Mano vyriškis be problemų pakeitė tą nelempą lemputę. Tik jei ne instrukciją, sakė, niekados gyvenime nebūtų sugalvojęs, kad lemputes galima pro tokią neįtikėtiną vietą keisti  biggrin.gif Komentaras buvo toks - "mašina ginekologams"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



Man buvo panasiai, kai teko keisti akumuliatoriu. Na, pati tikrai niekada niekada nebuciau susipratus, kad jo reikia ieskoti ne po kapotu, p po keleivio sedyne lotuliukas.gif . Siaip jau mersas yra 10 mano turima masina, pries tai turejau visokiu markiu ir modeliu, bet toki cirka matau pirma karta lotuliukas.gif
Atsakyti
man tėtis keitė leputę- instrukcija italų kalba- tai žinoma nemokam- tai keisdamas visko nenuardė, tik ratą nuėmė. O paskui sako- nereikėjo jo imti, daabr jau žinočiau kaip pakeisti... doh.gif
Apibendrinant- visko ardyti tikrai nereikės..na nebent ratą numauti.. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 03 18, 08:19)
tai vuo kas ten pas mus mersiuke per daiktas??? g.gif  rolleyes.gif


as kaip suprantu tas Webasto ar kaip rasosi ir yra autonominis sildymas. Pas mane ir isjungus jis dar paveikia...

QUOTE(Vaida_P @ 2009 03 18, 23:12)
šalia rato yra kažkokia anga, kurią dengia paprasčiausias dangčiukas.

salia rato? as ir bandziau kist savo pirkstus kazkaip atskut lotuliukas.gif
ale vyrukas kazkaip pakeite doh.gif

vyras ir pasijuokia, kad mistine masina, bet kolkas normaliai. Tik nezinau kaip atsukt tepalu keitimo km (paprastam servise nemoka, nebent i mersiuko lekt?) g.gif
Papildyta:
QUOTE(sonela @ 2009 03 16, 10:43)
Pas mane taip pat dvi funkcijos, tačiau šiandien išjungusi degimą kokias 8 minutes laukiau ir stebėjau, tačiau šviesa neišsijungė doh.gif  :

va man vyrai beminkydami ir bandydami iminti instrukcija kazka padare, kad ir dega (lyg ir pastoviai) reiktu paziuret g.gif bet cia rankiniu budu minkydami km numetejus pridare, anksciau to nebuvo
Atsakyti
[quote=Nasturcija,2009 03 18, 22:55]
Sveikos merginos.
Na va jau pusmeti pavazinejau.

Pradejo rodyti ant prietaisu skydelio zenkla, kad laikas keisti stabdziu prekines kaladeles. Ar kas keite? Brangiai kainavo? smile.gif

O kos tai ženklas rodo?

Galines keičiau - priekinių dar neprireikė... Negaliu padėti niekuo... blush2.gif
Papildyta:
Turiu mersiuką pusę metų... Ir toks gedimukas-negedimukas atsirado... Ilgiau pavažiavus (gal kokia 10 km) mašinoje pradeda pypsėti (pirmą kartą baisiai išsigandau,nes nesupratau kas darosi) ir užsižiebia lemputės kaip tepalų ir užrašas HI. lemputė užsižiebia vietoj laikroduko... Ji pažypsi, pažypsi ir po kiek laiko pradingsta - vėl laikroduką rodo... Sako kad lygtai tepalų slėgis per aukštas ar kažkas panašaus... Vartau instrukciją, bet ji tikriausiai prancūziška, tai nieko ir nesuprantu... bandžiau verstis, bet ne kas su vertimu... Gal kas esat susidūrę su šia problema? Kur netoli tai maluosi su ja ir galvos nesuku,bet savaitgaliui ruošiuosi į tolimesnę kelionę, tai bijau kur likti pusiaukelėje...
Atsakyti
Nu man pypsi kai rankini stabdį bunu pamiršusi atleisti..bet jei sakot 10 km nuvažiuojat.. g.gif nežinau net...

Atsakyti
Taip taip, tepalų slėgis per aukštas. Man lygiai tas pats buvo. Kodėl - nieks nepasakė... Nuvažiavau į vietinio lygio servisiuką, nupylė tepalų šiek tiek, kad liktų ne maksimumas, o pusė normos. Dabar važinėju ir vargo nematau smile.gif

O instrukcijoje (turiu lygiai tokią pačią prancūzišką..) ir rašo, kad būtina nupilti. Negerai važinėti, kai rėkia, kad tepalų per daug....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaida_P: 26 kovo 2009 - 20:05
QUOTE(Vaida_P @ 2009 03 26, 21:04)
Taip taip, tepalų slėgis per aukštas. Man lygiai tas pats buvo. Kodėl - nieks nepasakė... Nuvažiavau į vietinio lygio servisiuką, nupylė tepalų šiek tiek, kad liktų ne maksimumas, o pusė normos. Dabar važinėju ir vargo nematau smile.gif

O instrukcijoje (turiu lygiai tokią pačią prancūzišką..) ir rašo, kad būtina nupilti. Negerai važinėti, kai rėkia, kad tepalų per daug....



Dėkui mergaitės už atsakymukus... Taip ir pasakysiu vyrui... Nes kai tepalus žiūrėjom,tai max buvo... Šiandien žadėjo į servizuką varyti dėl visa ko, tai jei varys tai pažiūrėsiu ką sakys,o jei ne,tai nupilsim tepaliukų ir po miestuką pasimalsim ir žiūrėsim ar pypsės ar ne....
Atsakyti
QUOTE(pipsė @ 2009 03 27, 08:17)
Dėkui mergaitės už atsakymukus... Taip ir pasakysiu vyrui... Nes kai tepalus žiūrėjom,tai max buvo... Šiandien žadėjo į servizuką varyti dėl visa ko, tai jei varys tai pažiūrėsiu ką sakys,o jei ne,tai nupilsim tepaliukų ir po miestuką pasimalsim ir žiūrėsim ar pypsės ar ne....


Visados prašom wink.gif Man ir pačiai mažumėlę šokas buvo, kai taip įkyriai pradėjo pypsėti.
Sėkmės wink.gif
Atsakyti