Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(gussste23 @ 2009 02 20, 14:47)
aciu mergytes 4u.gif  labai jau as jos uzsimaniau teks imti biggrin.gif  azazella kodel sakai reik priprast? ta prasme prie dyzelinio variklio garso? ir tikrai ar garsiai ji burzgia?



Garsas truputi yra, bet ne tai mane nervina. Lyginant su benzinine masiniukas ne toks staigus, na, bent jau man taip atrodo. Bet jau baigiu priprasti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 02 20, 14:57)
Garsas truputi yra, bet ne tai mane nervina. Lyginant su benzinine masiniukas ne toks staigus, na, bent jau man taip atrodo. Bet jau baigiu priprasti 4u.gif


gal tau taip atrodo tik? Mano vyras visad benzinėm mašinom važinėja, bet neseniai su maniške važiavo tai skambino man ir klausė - o ji visad taip staigiai iš vietos juda? lotuliukas.gif Ir šiaip jis pripažįsta, kad mano su mano pagranduku geriau kitas auto lenkti, nes ji greičiau įsibėgėja biggrin.gif
Atsakyti
ziurineju internete ir kainos ju taip svyruoja, tu paciu metu o kaina 12000-18000, nezinau kaip reiks issirinkt, gal i turgu ar aikstele palekt reikes g.gif o kiek jus mokejote jei ne paslaptis?
Atsakyti
QUOTE(gussste23 @ 2009 02 20, 15:50)
ziurineju internete ir kainos ju taip svyruoja, tu paciu metu o kaina 12000-18000, nezinau kaip reiks issirinkt, gal i turgu ar aikstele palekt reikes g.gif  o kiek jus mokejote jei ne paslaptis?


aš 21500 lt, 2001 m. A-170 dyzelis. Bet as pries metus pirkau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 20 vasario 2009 - 16:44
QUOTE(gussste23 @ 2009 02 20, 15:50)
ziurineju internete ir kainos ju taip svyruoja, tu paciu metu o kaina 12000-18000, nezinau kaip reiks issirinkt, gal i turgu ar aikstele palekt reikes g.gif  o kiek jus mokejote jei ne paslaptis?



As lapkricio men pirkau A-170 automata dyzeli, 2003 metu, tai mokejau 25000, pardavejas pradzioj prase 28000, bet gerai nusiderejom 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, A klasės MB mylėtojos ir turėtojos 4u.gif
Šauni tema, skaičiau kol perskaičiau visą bigsmile.gif Nu labai jau man gražūs tie mersiukai, sakiau pirksiu. Bet pasvarsčiusi visus už ir prieš ir perskaičiusi šią temelę manau reiks susirasti kitą kandidatą. Visiškai normalu, kad laikas nuo laiko reik į servisą, bet iš šono žiūrint atrodo, kad su šiuo auto reik dažniau. Ir detalės brangesnės, nes čia MB, o genda daugiau nei mes tikimės iš MB. Ir remontuot kaip supratau negana to, kad brangu, nes išardyt daug reik, ale dar ir ne visi servisai apsiima. Aš pažįstamų servise neturiu, vadinas bus vargo. Apsiašarojusia širdim ir nusivylusi turiu sau pasakyti, kad su svajone apie šitą gražuolį turiu atsisveikint verysad.gif Ieškosiu mažiau vargo reikalaujančio auto. Bet jis nebus toks gražus wub.gif
Ir kaip visada - automobilio pirkimas yra loterija doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smėlio laikrodis @ 2009 03 01, 01:46)
Sveikos mergaitės, A klasės MB mylėtojos ir turėtojos  4u.gif
Šauni tema, skaičiau kol perskaičiau visą bigsmile.gif  Nu labai jau man gražūs tie mersiukai, sakiau pirksiu. Bet pasvarsčiusi visus už ir prieš ir perskaičiusi šią temelę manau reiks susirasti kitą kandidatą. Visiškai normalu, kad laikas nuo laiko reik į servisą, bet iš šono žiūrint atrodo, kad su šiuo auto reik dažniau. Ir detalės brangesnės, nes čia MB, o genda daugiau nei mes tikimės iš MB. Ir remontuot kaip supratau negana to, kad brangu, nes išardyt daug reik, ale dar ir ne visi servisai apsiima. Aš pažįstamų servise neturiu, vadinas bus vargo. Apsiašarojusia širdim ir nusivylusi turiu sau pasakyti, kad su svajone apie šitą gražuolį turiu atsisveikint  verysad.gif Ieškosiu mažiau vargo reikalaujančio auto. Bet jis nebus toks gražus  wub.gif
Ir kaip visada - automobilio pirkimas yra loterija  doh.gif

Kad tik pasisektu sitoj loterijoj.... to tau ir linkiu 4u.gif
Atsakyti
Eilini kartą pagirsiu šią mašinikę...
Praeitą savaitę suėjo 2 metai kai intensyviai kasdien lakstau ja Vilniaus gatvėmis ir Lietuvos keliais. Taigi- atėjo laikas vėl eiti tech apžiūrą. Nuvariau į tą įstaigą- ir.... nerado prie ko prikibti, išskyrus vieną pablukusią lemputę. lotuliukas.gif Na jei ne ji- būčiau perėjusi iš karto . Taigi- kas pasakys, kad tai bloga mašina??? mirksiukas.gif
Na, o lemputės keitmas aišku juokingas- kaip ir mersiukui- nori pakeisti lemputę- reikėjo nuimti ratą. doh.gif Na bet kai ne aš pati keičiau- tai koks man skirtumas irnesakyk.gif
Tik va šnd grįžtant bėda- sugedo kuro matuoklis. Žodžiu pravažiavau 200 km o vistiek rodo baką pilnut pilnutėlį.. Ir kas pasakys kad bloga mašina- net kuro neima, krizės metu oru varoma važiuoja... lotuliukas.gif

Smėlio laikrodis, tikrai netiesa, kad servisai kratosi šios mašinikės remonto. Teko man 2 kartus ten įsiprašyti- niekada niekas neatsakė ir visai greit pataisė. Ir patarimas- geriau laikykis savo nuomonės, nes mašina tai ne sijonas. Nepatikus- neišmesi, teks važinėti. Nuomonių dabar oi kokia gausybė- visais klausimais..ir kaip toj dainoj- ..jei pagalvojus gerai tai labiausia kenksminga gyventi... mirksiukas.gif
Atsakyti
Mastau ir as prisijungti prie MB turetoju smile.gif . Rinkausi is Toyotos yaris ir Citroen c2, bet pasiklausiau vyro darugo, dirbancio atutoservise, ka jis man parekomanduotu is nadideliu automobiliuku, tai sako, kad tik MB A klses, nes vienas is reciausiai gendanciu auto. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Siota @ 2009 03 08, 00:06)
Mastau ir as prisijungti prie MB turetoju  smile.gif . Rinkausi is Toyotos yaris ir Citroen c2, bet pasiklausiau vyro darugo, dirbancio atutoservise, ka jis man parekomanduotu is nadideliu automobiliuku, tai sako, kad tik MB A klses, nes vienas is reciausiai gendanciu auto.  biggrin.gif


na va, nors kartą geras žodis thumbup.gif Tai visi iš kažkur prisiklausę, kad amžinai gendantys tie mūsų pagrandukai blink.gif Nors realiai aš va irgi metus turiu, servise buvau tik padangų keisti. O Toyotą yaris verso ir aš žiūrėjau, kai rinkausi auto, man ji nelabai buvo schmoll.gif
Atsakyti
Mano masiniuko kuro rodiklis pasirodo NEsugedo..o buvo pripiltas bakas sklidinas kaip akis...atvariau 200 km ir rodykle net neslinktelejo zemyn..palaksciau kelias dienas po Vilniu dar- tada parode kad gyva.... blush2.gif Taigi- tokia ekonomiska- kad net nesitiki.... thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikutės,

Vieną vakarą grįždama namo ėjau pro savo mersiuką ir pastebėjau, kad prietaisų skydelyje šviečia kompiueteris su laikroduku. Kieme viena kaimynė taip pat turi tokį mersiuką, tai nubėgau žvilgtelėti į jos skydelį lotuliukas.gif , tačiau jos mašiniuko kompiueris nešvietė g.gif g.gif

Todėl sumaniau paklausti, ar jūsų laikrodžiai šviečia kai išjungiate degimą? Kiek laiko praeina kol užgęsta?

Kai tik įsigijau mašiniuką visada stebėdavau išlipus iš mašinos, kada užges tas laikrodis ir visada užgesdavo, o tąkart degė... doh.gif doh.gif Draugas sako keista, neturetu taip būti, bet ir kur čia bėda nesugalvoja doh.gif
Atsakyti