Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(skarinka @ 2009 01 25, 02:13)
Na as nesu masinu zinove, todel pasirenkant sau masina daug skaiciau  ir klausinejau zinanciu zmoniu. Dabartine masina man 2. Gal Pupukei nebuvo kam patarti, o gal tai pirma masina ir ji tiesiog nezinojo kokia jai reikalinga. Issirinko pagal automobilio grozi, o nepagalvojo kam bus jis skirtas. Ir jos komentaras pades kitoms suvokti, kad automobilis neskirtas daznam vaziavimui autostrada ir t.t. Su tavo nuomone del MB A klases sutinku. Gal tik grieztokai nuskambejo tavo atsakymas del Pupikes pasisakymu. Jautresnis zmogus pabijos daugiau ka nors rasyti forume.  mirksiukas.gif

atsiprasau del issakytos nuomones grieztumo.... blush2.gif 4u.gif nieko nenoreiu izeisti.... niekada nekomantavau niekeno postu... tiesiog sitas uzkliuvo..... doh.gif
Atsakyti
Issakysiu dar viena argumenta kodel nepasirinkau MB A klases. Turiu vaikus, kurie sedes automobilio gale. Na truputi nesaugiai man pasirode, nes tos sedynes yra labai jau arti galo. Na gal mazu masinuku galas atsparesnis smugiams, bet as tiesiog pabijojau. Pati specialiai atsisedau gale, tai nesmagiai pasijauciau. Bet cia tik mano nuomone.
Atsakyti
QUOTE(skarinka @ 2009 01 25, 02:19)
Issakysiu dar viena argumenta kodel nepasirinkau MB A klases. Turiu vaikus, kurie sedes automobilio gale. Na truputi nesaugiai man pasirode, nes tos sedynes yra labai jau arti galo. Na gal  mazu masinuku galas atsparesnis smugiams, bet as tiesiog pabijojau. Pati specialiai atsisedau gale, tai nesmagiai pasijauciau. Bet cia tik mano nuomone.

man asmeniskai sia vasara ivaziavo i gala masina(mitsubishi galant)..... tai ta masina kuri man ivaziavo turejo gerokai pakratyt pinigine susiremontuoti priekiui, tuo tarpu man du taskiukai ir tiek.
po to ivykio padariau isvada, kad greiciau masina palys po apacia to mersiuko, jei ivaziuos stipriau i gala.... va priekis -kitas reikalas..... visikai nera kapoto..... smugio atveju vairuotojas gali ir neisgyventi...... bet stengiesi gi zmogus vazinet padoriai, o ne su furom lenktyniaut.... lotuliukas.gif
Atsakyti
o tu esi bandzius sedeti audi s8 ar kokios panasios ?-visai kitas jausmas, saugumas, gaza uzmini ratai sukasi, kur nori ten speji uzlyst ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs x: 25 sausio 2009 - 00:35
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 01 25, 01:27)
man asmeniskai sia vasara ivaziavo i gala masina(mitsubishi galant)..... tai ta masina kuri man ivaziavo turejo gerokai pakratyt pinigine susiremontuoti priekiui, tuo tarpu man du taskiukai ir tiek.
po to ivykio padariau isvada, kad greiciau masina palys po apacia to mersiuko, jei ivaziuos stipriau i gala.... va priekis -kitas reikalas..... visikai nera kapoto..... smugio atveju vairuotojas gali ir neisgyventi...... bet stengiesi gi zmogus vazinet padoriai, o ne su furom lenktyniaut....  lotuliukas.gif

Pprisiskaicius Jusu komentaru tuoj pradesiu gailetis, kad nenusipirkau Mercedeso, na labai jau man jie prie sirdies.
Atsakyti
QUOTE(mrs x @ 2009 01 25, 02:32)
o tu esi bandzius sedeti audi s8 ar kokios panasios ?-visai kitas jausmas, saugumas, gaza uzmini ratai sukasi, kur nori ten speji uzlyst ir pan.

uz audi 8 vairo nesedejau, gaila. bet gi ir kategorijos tu masinu skiriasi. bandau lyginti su ivairiom masinom(vairavau daug ir ivairiu: pontiac transporter, nissan qashqai, bmw5, bmw3, audi 100, audi80, renault traffic ir t.t.) nei neabejoju kad uz audis8 vairo pasijusciau kaip laive, bet kategorijos tai skiriasi!!! kam man moteriai audi s8? juk tik darbo reikalais vazineju ir vaika i mokykla nuvezu....

QUOTE(skarinka @ 2009 01 25, 02:34)
Pprisiskaicius Jusu komentaru tuoj pradesiu gailetis, kad nenusipirkau Mercedeso, na labai jau man jie prie sirdies.

o as niekada neabejojau kad noriu sitos masinos, ir kita neprilipo..... negalvojau apie baisiausius dalykus kai pirkau sita masina, nes vazineju padoriai, atsargiai ir t.t. todel pirkau tai, kas man patiko! mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs x @ 2009 01 25, 00:07)
Temos pavadinimas Mercedes-Benz A klasė, Atsiliepimai. O pagal tave iseina kad cia turi buti tik teigiami atsiliepimai.
Papildyta:
Ir dar kodel moteriskes renkasi tokias mazas masinas? atsisedi vuduj vietos mazai, gale isvis (bekojams, begalviams keleiviams)....  Is mazu nebent audi a3, bent jau normaliai atrodo.



QUOTE(mrs x @ 2009 01 25, 00:32)
o tu esi bandzius sedeti audi s8 ar kokios panasios ?-visai kitas jausmas, saugumas, gaza uzmini ratai sukasi, kur nori ten speji uzlyst ir pan.



Na aš jau piktai prabilsiu: ka tu čia nusišneki????? argumentai kažkokie iš piršto laužti. Net aš , moteriškė galiu išvardinti net kelias mašinas, kuriose gale gali sėdėti tik bekojai, begalviai..mazda 3, bmw 3 klasės..va ten tai tikrai vietos nerasta nei kojoms nei galvai. schmoll.gif Ar tu įsistikinęs kad tikrai sėdėjai mersiuko gale o ne kokios kitos mašinos??? blink.gif
Audi A3- žema. Tuom ji blogesnė. Ir moterys mažas mašinas perka todėl- kad su jomis lengviau parkuotis, lengviau rasti vietą parkingui senamiesčio gatvelėse, maža mašina ima mažiau kuro.

Ir ko čia ta audi S8 kiši..gi visia skirtingos klasės... doh.gif niekas nesako kad A klasės mersas- didelis, platus, vietos kaip autobuse, bet lyginant su kitomis tokios klasės mašinomis- jis tikrai pranašesnis. Mini- spėji užlysti- na tas sakinys išduoda tamstos vairavimo kultūrą. doh.gif Jeigu tau to riekia iš mašinos- tai pirkis ferari ar lamborgini- tai bus dar geriau nei audi...

Ir dėl fūrų- aš pati beveik kartą par mėn važiuoju autostrada Vilnius - Ryga. Tai patikėkit, nuo Panevežio tenka prasilenkti ne su viena fūra- nu dar nei viena nuo kelio nenupūtė (3* tfu) Nieko nemėto, nieko neblaško. Aišku, jei važiuoji protingu greičiu.

Dėl detalių brangumo- jos ne ką brangesnės už BMW detales irnesakyk.gif

Jei gyvenčiau kokiam miestelyje, kur mašinų mažai, gatvės pustuštės ir dar kuras po 1 lt/ltr- tai pirkčiau pačia dižiausią ir plačiausią mašiną lotuliukas.gif amerikietiško tipo.... O dabar man patogiausia šios klasės mašina.


Atsakyti
dije saunuole! as vis isvedzioju isvedzioju... o tu kaip pirstu i aki... thumbup.gif
Atsakyti
zinai, jei tu vairuoju atsargiai, tvarkingai ir nebijai kad kur atsitrenksi, tai nereiskia kad kitas koks asilas ka tik issilaikes teises ar prisigeres su supuvusiu golfu taves nenuskins... Galima nebutinai 8 audi, yra ir be jos pvz visi visureigiai, bmw 7,8 klases ir t.t. ir isvis nemoka vairuot, ir dar nusiperka maza masiniuka jums ka gyvenimas nemielas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs x: 25 sausio 2009 - 15:33
QUOTE(mrs x @ 2009 01 25, 17:29)
zinai, jei tu vairuoju atsargiai, tvarkingai ir nebijai kad kur atsitrenksi, tai nereiskia kad kitas koks asilas ka tik issilaikes teises ar prisigeres su supuvusiu golfu taves nenuskins... Galima nebutinai 8 audi, yra ir be jos pvz visi visureigiai, bmw 7,8 klases ir t.t. ir isvis nemoka vairuot, ir dar nusiperka maza masiniuka jums ka gyvenimas nemielas?

ar zinai kas yra lemtis? jei bijai vilko, kitaip tariant, neik i miska.... jei bus lemta tai ir mirsiu savo masinoje. zinau milijona pavyzdziu tokiu.... ir kai zmones gyvi liko, ir kai numire.... viska maciau. bet ar ta reiskia kad visi turim vazinet su visureigiais? situacija taps identiska... tada jau imsimes tanku.... nes masinos visu bus vienodai galingos ir t.t. ir t.t. mirksiukas.gif
Atsakyti
nuo kada A klases mersas maza masina lotuliukas.gif . Vien jos aukstumas thumbup.gif , o ir metalo jai nepagailejo bigsmile.gif . Mums, kaip po Twingo, tai geras autobusiukas thumbup.gif lotuliukas.gif .
Papildyta:
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 01 25, 15:50)
ar zinai kas yra lemtis? jei bijai vilko, kitaip tariant, neik i miska.... jei bus lemta tai ir mirsiu savo masinoje. zinau milijona pavyzdziu tokiu.... ir kai zmones gyvi liko, ir kai numire.... viska maciau. bet ar ta reiskia kad visi turim vazinet su visureigiais? situacija taps identiska... tada jau imsimes tanku.... nes masinos visu bus vienodai galingos ir t.t. ir t.t. mirksiukas.gif


drinks_cheers.gif taip, jei bus tau lemtis mirti, tai ir audi s8 neisgelbes cool.gif
Atsakyti
QUOTE(mrs x @ 2009 01 25, 15:29)
zinai, jei tu vairuoju atsargiai, tvarkingai ir nebijai kad kur atsitrenksi, tai nereiskia kad kitas koks asilas ka tik issilaikes teises ar prisigeres su supuvusiu golfu taves nenuskins... Galima nebutinai 8 audi, yra ir be jos pvz visi visureigiai, bmw 7,8 klases ir t.t. ir isvis nemoka vairuot, ir dar nusiperka maza masiniuka jums ka gyvenimas nemielas?



Na, nebukit juokingi, visureigiai...
Galima pagalvoti, kad kiekvienas turi vazineti dzipu lotuliukas.gif Nafig man to reikia, na, nebent nepilnavertiskumo kompleksa tenkinti, bet as jo neturiu, vazineju daugiausiai viena, daugiausiai mieste, daugiausiai senamiestyje, taip kad nematau nei vienos priezasties pirkti dzipa, ar siaip kokia plaukiojancia karve.

Tapstos paklausius, tai visa Italijos ir Ispanijos tauta jau seniai turetu buti ismirusi, nes vazineja didzioji dauguma ne dzipais, o mazom masinikem, tipo smartukais, nes jie supranta, KAD MIESTE TOKIOS MASINOS YRA OPTIMALUS VARIANTAS!
Atsakyti