Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

As turiu mersiuka jau metus, ir tikrai nebuciau pirkus jei buciau zinojusi...
Aisku maza masinyte, sildo labai gerai nes yra vabasta, bet seip tai neee... ima 8litrus, ilgame kelyje rgi nekazinks, nes nesioja po kelia prasilenkiant su fura. Jei reik pakeist kokia detalyte tai puse dienos ten ja krapsto. kadangi gyvenu marijampoleje tai cia sunku gauti detaliu, reikia lekti i kauna ir tai dar sunku... o beje dar labai nepatogi islipti, dalys brangios :/ braska, kreta, tarska visa... nu zodziu geriau Ford Fokus buciau nusipirkusi.
Atsakyti
O man islipti kaip tik viena patogiausiu masinu, auksta sedyne, nereikia i dugna kristi kaip kokiam senesniam civike lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 01 23, 18:58)
O man islipti kaip tik viena patogiausiu masinu, auksta sedyne, nereikia i dugna kristi kaip kokiam senesniam civike lotuliukas.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man irgi iš mersiuko išlipti daug patogiau nei iš kokio golfuko ar netgi C klasės merso. O vaikutį į kėdutę įdsodinti- išvis kaifas- nereik nei trilinkai susilenkti...kaip kitose žemose mašinose doh.gif

Nors vis gyriau savo mersiuką- truputį pradėjo jis man sirguliuoti- stabdžiai rytais kažkokie oro pilni- spaudi pedalą- o mašina nestoja. doh.gif Na pavažinėjus - susitvarko.
Ir kažkoks keistas ūžimas atsirado- toks kaip troleibusuose būna- mmmmmhhh. Tai MB draugas sako- nebūtų vairo stiprintuve gedimas. doh.gif Bet kad vairas tai lengvai sukiojasi. Teks važiuoti į servisą apsilankyti.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(PuPuke @ 2009 01 23, 19:20)
As turiu mersiuka jau metus, ir tikrai nebuciau pirkus jei buciau zinojusi...
Aisku maza masinyte, sildo labai gerai nes yra vabasta, bet seip tai neee... ima 8litrus, ilgame kelyje rgi nekazinks, nes nesioja po kelia prasilenkiant su fura. Jei reik pakeist kokia detalyte tai puse dienos ten ja krapsto. kadangi gyvenu marijampoleje tai cia sunku gauti detaliu, reikia lekti i kauna ir tai dar sunku... o beje dar labai nepatogi islipti, dalys brangios :/ braska, kreta, tarska visa... nu zodziu geriau Ford Fokus buciau nusipirkusi.

Nesupykite, bet jusu skundas absurdiskas.(itariu kad teturejote savo gyvenime tikrai tik dvi masinas)ka reiskia ima 8 litrus? lotuliukas.gif tai jei masina butu 2008 metu gamybos tai suprasciau ta klausima..... bet kai mazdaug 10 metu senumo... tai tik plokit rankom kad tik tiek teima...... man atrodo kad tikrai Jus parduokit ta masiniuka. Nusipirksit kita, nueisit i supermamu foruma pagal nupirkta nauja masiniuka, ir galesit vel issakyti savo nuomone, kad ji bloga. doh.gif
Atsakyti
Mercedes-Benz A klasė-merso geda....
Atsakyti
QUOTE(mrs x @ 2009 01 24, 21:46)
Mercedes-Benz A klasė-merso geda....

nu tao ko cia eiti i sita tema jei tamstai taip geda? g.gif as neiciau.... lotuliukas.gif
Atsakyti
Nejau ji tokia bloga doh.gif O man ji labai wub.gif galvoju net ja issigyt g.gif Nes man is visu mazu masiniuku geriausiai atrodo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 01 24, 14:44)
Nesupykite, bet jusu skundas absurdiskas.(itariu kad teturejote savo gyvenime tikrai tik dvi masinas)ka reiskia ima 8 litrus?  lotuliukas.gif  tai jei masina butu 2008 metu gamybos tai suprasciau ta klausima..... bet kai mazdaug 10 metu senumo... tai tik plokit rankom kad tik tiek teima...... man atrodo kad tikrai Jus parduokit ta masiniuka. Nusipirksit kita, nueisit i supermamu foruma pagal nupirkta nauja masiniuka, ir galesit vel  issakyti savo nuomone, kad ji bloga.  doh.gif

Bet ji issake savo nuomone. Jai si masina nepatinka. Kas gi cia tokio. Kiekvienas turime savo skoni. Man asmeniskai sis Mercedesas labai grazus. Jis buvo mano sarase ieskant masinos. Bet pasedejusi salone, net nepavaziavus, nutariau , kad ji ne man, vis tik per maza, na tiesiog neprilipo.
Atsakyti
QUOTE(PuPuke @ 2009 01 23, 19:20)
As turiu mersiuka jau metus, ir tikrai nebuciau pirkus jei buciau zinojusi...
Aisku maza masinyte, sildo labai gerai nes yra vabasta, bet seip tai neee... ima 8litrus, ilgame kelyje rgi nekazinks, nes nesioja po kelia prasilenkiant su fura. Jei reik pakeist kokia detalyte tai puse dienos ten ja krapsto. kadangi gyvenu marijampoleje tai cia sunku gauti detaliu, reikia lekti i kauna ir tai dar sunku... o beje dar labai nepatogi islipti, dalys brangios :/ braska, kreta, tarska visa... nu zodziu geriau Ford Fokus buciau nusipirkusi.



QUOTE(dije @ 2009 01 24, 01:00)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  man irgi iš mersiuko išlipti daug patogiau nei iš kokio golfuko ar netgi C klasės merso.  O vaikutį į kėdutę įdsodinti- išvis kaifas- nereik nei trilinkai susilenkti...kaip kitose žemose mašinose doh.gif

Nors vis gyriau savo mersiuką- truputį pradėjo jis man sirguliuoti- stabdžiai rytais kažkokie oro pilni- spaudi pedalą- o mašina nestoja.  doh.gif  Na pavažinėjus - susitvarko.
Ir kažkoks keistas ūžimas atsirado- toks kaip troleibusuose būna- mmmmmhhh.  Tai MB draugas sako- nebūtų vairo stiprintuve gedimas.  doh.gif  Bet kad vairas tai lengvai sukiojasi. Teks važiuoti į servisą apsilankyti.. g.gif

skarinka, kaip pavyzdi pacitavau situos du komentarus. dije komentaras konkretus, paraso kas patinka, kas nepatinka, kodel ir t.t. nes zmogus realiai naudoja masina ir vaikams vezioti ir turbut darbui ir t.t.
Pupuke komentaras nezinau net kaip pasakyti, turbut truputeli vaikiskas, gal is nesuvokimo apskritai kam masina zmones perka? del kuro sanaudu... del prasilenkimo su furom..... juk tai ne lenktynine masina, tai ir taip akivaizdu.... perkant masina reikia apgalvoti kodel pirksi sita modeli ir kaip su ta masina bus galima vazineti. pvz as pirkdama sita modeliuka zinojau kad tai yra MERCEDESAS, ir kad detales nera pigios.(turbut ir pirmokas tai zino). nu isivaizduokim kad zmogus seimos poreikiams nusipirktu audi q7 ir pradetu vardinti trukumus masinos: didele, nemanevringa,o jau detales brangumo! eda daug kuro, per auksta, nes nematau masinu..... ir t.t. ir t.t.

gerbiu kiekvieno nuomone. 4u.gif tiesiog negaliu pratyleti jei zmogus raso nesamones.
pagarbiai...... 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(tigra_111 @ 2009 01 24, 22:23)
Nejau ji tokia bloga  doh.gif O man ji labai  wub.gif galvoju net ja issigyt  g.gif Nes man is visu mazu masiniuku geriausiai atrodo  wub.gif

nuostabi masinyte..... tikrai skirta moterims( ne su furom prasilenkinet lotuliukas.gif ). mieste pats tas. blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -t-a-m-s-i-: 24 sausio 2009 - 21:46
Temos pavadinimas Mercedes-Benz A klasė, Atsiliepimai. O pagal tave iseina kad cia turi buti tik teigiami atsiliepimai.
Papildyta:
Ir dar kodel moteriskes renkasi tokias mazas masinas? atsisedi vuduj vietos mazai, gale isvis (bekojams, begalviams keleiviams).... Is mazu nebent audi a3, bent jau normaliai atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mrs x: 25 sausio 2009 - 00:04
QUOTE(mrs x @ 2009 01 25, 02:07)
1.Temos pavadinimas Mercedes-Benz A klasė, Atsiliepimai. O pagal tave iseina kad cia turi buti tik teigiami atsiliepimai.
Papildyta:
2.Ir dar kodel moteriskes renkasi tokias mazas masinas? atsisedi vuduj vietos mazai, gale isvis (bekojams, begalviams keleiviams)....  Is mazu nebent audi a3, bent jau normaliai atrodo.

1.as ne pries neigiama komentara.... lotuliukas.gif as pries kvaila neargumentuota, parasyta bile parasyt.... mirksiukas.gif
2. o tu esi bandes sedet mazda 323 masinoj? 2 duru? lotuliukas.gif va ten tai tikrai begalvems ir bekojems butybems pritaikyta masina. is mazdos pvz perlipus i sita modeliuka MB A, erdves... bigsmile.gif aisku nera ko lygint pvz su pontiacu ar nissan qashqai..... ir su tom esu vazinejus .... man mieste si masina nepakeiciama..... aukstis labai teigiamas dalykas sitame modeliuke... as sedziu kaip dzipe... visur ir viska matau... tuo tarpu sakykim kolege vazineja senuteliu volvo 440..... nu zinai.....isedus vaizdas lyg koju kilimelis su varikliu vazinetu...(cia ne apie masinos brangu ar prabanguma kalbu) as apie auksti......
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -t-a-m-s-i-: 25 sausio 2009 - 00:22
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2009 01 24, 22:49)
skarinka, kaip pavyzdi pacitavau situos du komentarus. dije komentaras
gerbiu kiekvieno nuomone. 4u.gif  tiesiog negaliu pratyleti jei zmogus raso nesamones.
pagarbiai...... 4u.gif
Papildyta:

nuostabi masinyte..... tikrai skirta moterims( ne su furom prasilenkinet  lotuliukas.gif ). mieste pats tas.  blush2.gif  4u.gif


Na as nesu masinu zinove, todel pasirenkant sau masina daug skaiciau ir klausinejau zinanciu zmoniu. Dabartine masina man 2. Gal Pupukei nebuvo kam patarti, o gal tai pirma masina ir ji tiesiog nezinojo kokia jai reikalinga. Issirinko pagal automobilio grozi, o nepagalvojo kam bus jis skirtas. Ir jos komentaras pades kitoms suvokti, kad automobilis neskirtas daznam vaziavimui autostrada ir t.t. Su tavo nuomone del MB A klases sutinku. Gal tik grieztokai nuskambejo tavo atsakymas del Pupikes pasisakymu. Jautresnis zmogus pabijos daugiau ka nors rasyti forume. mirksiukas.gif
Atsakyti