Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(sonela @ 2009 01 03, 23:43)
Sveiki,  4u.gif  nenoriu gincytis, bet ne visada automobilyje jauciamas kuro kvapas del kamsciu, kartais tas kvapas eina is variklio skyriaus, kai kazkur yra skylute ir prateka kuras. Tada jauciasi smarve ir girdisi tks sniokstimas, kaip buna, kai vanduo snypscia pro zarnoje atsiradusia skylute. Mano mersiukui kaip tik taip ir buvo  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  pro variklio tarpine leido dyzeliuka, jis regavo su oru ir virto derva, kuri lipo aplink varikli.  Laiku uzuodziau svylancio, degancio kuro kvapa ir issiaiskinom problema. Rreikejo ardyti puse varilio, kad pakeistu tas tarpines, kurios kainuoja vos kelis litus  doh.gif  doh.gif  o darbo buvo uz tevyne Dviejuose salonuose vyras konsutlavosi ir abieju meistai minejo, kad tai buna senesniu mersiuku liga, kiti jos tiesiog nepastebi ir visas variklis dervomis apeina ir nebeimanoma buna pataisyti !!! Todel jei jauciate itartina kvapa - verta susirupinti! Cia labiau dyzeliams galioja, bet ir benzinui gali buti kokia slangute su skylute... Negasdinu, bet pati del to turejau problemu ir pikta buvo, nes tik rugseji pirkau, bet nieko nepadarysiu, dabar vis uostau ir uostau, kad tik vel kuro kvapas nesijustu  doh.gif  smile.gif


zinau apie ka sneki, mano zmonyte irgi buvo pradejus skustis, kad vazineja kaip duju kameroj. juokas pro asaras detale kainuoja 2 litus , meistrai neapsiima , mersu centre aiskina , kad reikia isdauzyt dangteli aplink purkstuka kurio kaina 400lt del kurio prieit negali, plius remontas...............zodziu paemiau ir pakeiciau per dvi dienas. remonto kaina 2 lt lotuliukas.gif
Atsakyti
mano mazylis pradejo valgyti daug kuro.... su 50 ltr baku tepravaziuoju truputis virs 300 km..... gal kas versijas kokias turit?

anksciau buvo trukus kazkokia plastmasine detalyte prie variklio(irgi valge daug kuro ir smirdejo salone).... sutvarkem.... ir vel.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(alderas @ 2009 01 05, 20:41)
zinau apie ka sneki, mano zmonyte irgi buvo pradejus skustis, kad vazineja kaip duju kameroj. juokas pro asaras detale kainuoja 2 litus , meistrai neapsiima , mersu centre aiskina , kad reikia isdauzyt dangteli aplink purkstuka kurio kaina 400lt del kurio prieit negali, plius remontas...............zodziu paemiau ir pakeiciau per dvi dienas. remonto kaina 2 lt  lotuliukas.gif


4u.gif Mano vyras su tėvu yra užkietėję mersų gerbėjai, garaze trys mersai ir dar man įpiršo thumbup.gif tai man remontas nieko nekainavo, pakeitė tas šaibikes ar tarpines rolleyes.gif ir viskas, tik aišku užtruko ilgokai kol priėjo iki remontuojamos vietos doh.gif Gavau pagyrimą, kad mano uoslė gera, nes dar buvo nebaisiai smalomis apėję ax.gif
Atsakyti
As savo dyzeliuko siandien neuzvedziau verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Taip nustebau, vakar buvo daug salciau ir nebuvo bedos, o siandien pukst pukst ir nieko verysad.gif

Gal kas turit protingu minciu kame reikalas?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 01 07, 09:16)
As savo dyzeliuko siandien neuzvedziau verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif
Taip nustebau, vakar buvo daug salciau ir nebuvo bedos, o siandien pukst pukst ir nieko verysad.gif

Gal kas turit protingu minciu kame reikalas?


Pirma šovusi mintis- tai akumuliatorius gal senukas jau... g.gif o filtrai keisti, oro, kuro..? na iš rudens juos reik keisti, kai žiemai ruošiesi. Beje, mano pačios nekeisti, žiemai neparuošta mašinkė visai, bet kolkas 3* tfu- kuriasi kaip bitutė. Tik kuro pradėjo daugiau "sriaubti", per šventes į Latviją važinėjom pramogauti, tai mb paskaičiavo- kad 8 ltr/100 km suėjo. Manau , kad nuo to autonominio.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 01 07, 09:26)
Pirma šovusi mintis- tai akumuliatorius gal senukas jau... g.gif  o filtrai keisti, oro, kuro..? na iš rudens juos reik keisti, kai žiemai ruošiesi. Beje, mano pačios nekeisti, žiemai neparuošta mašinkė visai, bet kolkas 3* tfu- kuriasi kaip bitutė. Tik kuro pradėjo daugiau "sriaubti", per šventes į Latviją važinėjom pramogauti, tai mb paskaičiavo- kad 8 ltr/100 km suėjo. Manau , kad nuo to autonominio.



Visi filtrai tepalai tai sviezi, pries pusantro men keisti, o vat del akumo, tai nezinau, gal ir senukas, nes nusipirkau sia masina pries kokius tris men, akumuliatoriaus naujo nestaciau.
Bet vis galvoj, kodel ji man neuzsivede siandien, o ne vakar, kai saltis buvo 7 laipsniais didesnis?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 01 07, 09:34)
Visi filtrai tepalai tai sviezi, pries pusantro men keisti, o vat del akumo, tai nezinau, gal ir senukas, nes nusipirkau sia masina pries kokius tris men, akumuliatoriaus naujo nestaciau.
Bet vis galvoj, kodel ji man neuzsivede siandien, o ne vakar, kai saltis buvo 7 laipsniais didesnis?


Gal, kad šiandien drėgniau? g.gif Arba vakar akumas paskutines jėgas atidavė, o šiandien jau ir nebeužteko.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2009 01 07, 11:05)
Gal, kad šiandien drėgniau?  g.gif  Arba vakar akumas paskutines jėgas atidavė, o šiandien jau ir nebeužteko.



Kad dregniau tai faktas. O del akumo, jei butu paskutines jegas atidaves, tai gal pries tai jau kazkokiu pozymiu turejo rodyti, bet nieko nebuvo. Kazi, ar galima kazkaip patikrinti akumuliatoriaus gyvybingumo laipsni?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 01 07, 11:07)
Kad dregniau tai faktas. O del akumo, jei butu paskutines jegas atidaves, tai gal pries tai jau kazkokiu pozymiu turejo rodyti, bet nieko nebuvo. Kazi, ar galima kazkaip patikrinti akumuliatoriaus gyvybingumo laipsni?


Dėl drėgmės- irgi gali būti neužsivedimo problema.
Na dėl požymių- gal ilgiau tik kuriasi, bet kartais ir to nebūna.
Na man yra buvę- kad iš vakaro vedėsi, o po nakties jau ir nuduso. Atvėso ir "užmigo". doh.gif Nors vedėsi prieš tai mašina tikrai lengvai. Bet žinojau, kad bėda akume- nes tėtis būdavo mėgėjas su senukais važinėti ir man tokių prikišdavo. doh.gif
O patikrinti manau galima. Gal servise? Ten gi vosikiausios aparatūros pilna, tikrai yra ir tokia, kur akumus tikrina. ax.gif Gal.. g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 07 sausio 2009 - 11:19
QUOTE(Azazella @ 2009 01 07, 09:34)
Visi filtrai tepalai tai sviezi, pries pusantro men keisti, o vat del akumo, tai nezinau, gal ir senukas, nes nusipirkau sia masina pries kokius tris men, akumuliatoriaus naujo nestaciau.
Bet vis galvoj, kodel ji man neuzsivede siandien, o ne vakar, kai saltis buvo 7 laipsniais didesnis?



Pasikeiciau akuma, vedasi kaip bite thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2009 01 13, 18:39)
Pasikeiciau akuma, vedasi kaip bite thumbup.gif


thumbup.gif thumbup.gif
Bet šiaip skaičiau, kad kai nesiveda mašiniukas, ne visada akumas kaltas. Ypač kai drėgna. Drėgmė dar ir kitaip pakenkia, nepavyksta užvesti.
Pasitikrinau kada pas mane keisti filtrai. Nu tai nėr taip blogai, pernai balandžio mėn. Tai paėjusį rudenį kažkaip keisti- ne į temą butų. ax.gif
Atsakyti
patenkinta ir as savo masiniuku. vaziuoju jau dvejus metus thumbup.gif
tik viena rinta beda turejau, buvo parejes vairo stiprintuvas, teko keist ir nemazai kainavo.
Atsakyti