Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

Pasistengsiu padeti mergaitems apoe automobilius si ta ismanau
1. Sauktukas reiskia automobilio ratai slysta, ir isijungia slydimo kontrole jums neleidzia perspausti akseleratoriaus.
2. Mersas A klases nera pati geriausia masina, ypac kas liecia sauguma, (mazas automobilis), beto jo remontas kaip jau pastebejote yra tikrai nepigus ir ne visi apsiima juos tvarkyti, kas liecia dyzelinius varikliai lepus megsta prieziura
3. Variklio temperatura tikrai turetu kazkur rodyti nes negali gaminti automobilio be sio itin svarbaus prietaiselio.
Sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2008 11 27, 15:27)
Dar pasigedau variklio temperaturos rodykles, visose anksciau turetose masinose budavo, salia spidometro, tachometro, o cia nera, tai kaip zinot jei variklis kais?


užsidegs prietaisų skydelyje- mano manymu perspėjamasis geltonas, o kai jau įkais perdaug raudonas indikatorius. Manau tas kur rodo vandens lygį, jis užsidega kaip ir visis kiti vedant mašiną. Po to jei viskas gerai-užgęsta.


QUOTE(cmo @ 2008 11 27, 22:00)
Pasistengsiu padeti mergaitems apoe automobilius si ta ismanau
1. Sauktukas reiskia automobilio ratai slysta, ir isijungia slydimo kontrole jums neleidzia perspausti akseleratoriaus.
2. Mersas A klases nera pati geriausia masina, ypac kas liecia sauguma, (mazas automobilis), beto jo remontas kaip jau pastebejote yra tikrai nepigus ir ne visi apsiima juos tvarkyti, kas liecia dyzelinius varikliai lepus megsta prieziura
3. Variklio temperatura tikrai turetu kazkur rodyti nes negali gaminti automobilio be sio itin svarbaus prietaiselio.
Sekmes  smile.gif


2. Pati su dyzeliuku važinėju jau virš 10 metų- kiek turėjau mašinų- visos dyzelinės buvo ir yra ir negaliu pasakyti, kad dyzeliams reikia daugiau priežiūros negu benzininiui. Nelabai supratau- ką reiškia- mėgsta priežiūrą. g.gif Tepalų ir filtrų periodiškas keitimas -tikrai nėra lepumas, o eilinė priežiūra. O kas dar? rolleyes.gif
Atsakyti
ir as jungiuosi prie jusu - turiu MB A160 - jau kokius 8 menesius. esu patenkinta. mazai ryja - autostrada 5l/100 km. mieste - apie 7 l/100 km. aisku nera labai stabili, pagauna duobeles, kietesne. tik vienas dalykas mane erzina - ziema va dabar labai rasoja langai, ypac galiniai ir kartais priekyje. net nezianu ka daryti.
Atsakyti
QUOTE(zuzunaki @ 2008 11 28, 16:08)
ir as jungiuosi prie jusu - turiu MB A160 - jau kokius 8 menesius. esu patenkinta. mazai ryja - autostrada 5l/100 km. mieste - apie 7 l/100 km. aisku nera labai stabili, pagauna duobeles, kietesne. tik vienas dalykas mane erzina - ziema va dabar labai rasoja langai, ypac galiniai ir kartais priekyje. net nezianu ka daryti.



Galbut yra nuspaustas mygtukas, kuris nustato oro cirkuliacija masinos viduje, o ne paduoda is lauko? Tas mygtukas yra su masinytes paveiksliuku ir rodyklele apvesta arba nukreipta i isore. Tai va, reik pabandyti nuspausti, kad butu i isore, jei nepagelbes, tada reik ziureti kitos priezasties. Dar aisku reikia oro srauta nukreipti ne i salona, o i stikla, su ta rankenele, kuri reguliuoja ora i veida, i kojas ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2008 11 28, 18:27)
Galbut yra nuspaustas mygtukas, kuris nustato oro cirkuliacija masinos viduje, o ne paduoda is lauko? Tas mygtukas yra su masinytes paveiksliuku ir rodyklele apvesta arba nukreipta i isore. Tai va, reik pabandyti nuspausti, kad butu i isore, jei nepagelbes, tada reik ziureti kitos priezasties. Dar aisku reikia oro srauta nukreipti ne i salona, o i stikla, su ta rankenele, kuri reguliuoja ora i veida, i kojas ir t.t.


siaip jo - nustatytas mygtukas oro cirkulaicija viduje- bet kai dariau is lauko - man benzu smirdedavo salone. o putimas visada padarytas i langus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzunaki: 28 lapkričio 2008 - 17:31
QUOTE(zuzunaki @ 2008 11 28, 17:31)
siaip jo - nustatytas mygtukas oro cirkulaicija viduje-  bet kai dariau is lauko - man benzu smirdedavo salone. o putimas visada padarytas i langus



Tai tada praktiskai 100 proc. isitikinusi, kad del to, aisku, kamstyje stovint gerai kai ismetamosios dujos neina i salono vidu, bet siaip laikyti visad ijungta nerekomenduoju, ypac lyjant ar ziema, langai rasos nuolat.
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2008 11 28, 19:00)
Tai tada praktiskai 100 proc. isitikinusi, kad del to, aisku, kamstyje stovint gerai kai ismetamosios dujos neina i salono vidu, bet siaip laikyti visad ijungta nerekomenduoju, ypac lyjant ar ziema, langai rasos nuolat.



nu jo - kartais taip ir padarau is lauko,nerasoja taip, bet ta smarve tai uzknisa is lauko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzunaki @ 2008 12 02, 12:07)
nu jo - kartais taip ir padarau is lauko,nerasoja taip, bet ta smarve tai uzknisa is lauko smile.gif


o aš niekada nedarau taip..man nesmirda..gal uoslė jau pripratusi prie miesto smarvės.. lotuliukas.gif
beje, kažkur girdėjau kad tą mygtuką "oro cirkuliavimas viduje" ir negerai laikyti visą laiką įjungtą- oras mašinos viduje nesikeičia ir tampa nekokybiškas ir blogas
Atsakyti
o man tai labiau uz A klases mersus, labiau patinka E. aisku,tokio neturejau, net nesu bandzius, bet kai buvau silberauto atvirose dienose, tai toks man grazus ir superinis pasirode. kazkoks ypatingas pasiulymas dabar jiems, bet neradau, koks smile.gif
Atsakyti
SU artėjančiais NAUJAISIAIS 2009 METAIS !!!!!!!!
newyear.gif wink_3.gif santa2.gif newyear.gif wink_3.gif santa2.gif newyear.gif wink_3.gif santa2.gif newyear.gif wink_3.gif santa2.gif

Kad mūsų mersiukai gerai riedėtų ir kitais metais. thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 12 31, 19:01)
SU artėjančiais NAUJAISIAIS 2009 METAIS !!!!!!!!
newyear.gif    wink_3.gif  santa2.gif newyear.gif  wink_3.gif  santa2.gif newyear.gif    wink_3.gif  santa2.gif newyear.gif    wink_3.gif  santa2.gif

Kad mūsų mersiukai gerai riedėtų ir kitais metais.  thumbup.gif  mirksiukas.gif



Ačiū, Dije, wink_3.gif
Pažiūrėjau per langą - stovi mašiniukas kaip sniego kalniukas... doh.gif ir kaip ryt reiks išvaduot iš "žiemos miego".... doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzunaki @ 2008 11 28, 18:31)
siaip jo - nustatytas mygtukas oro cirkulaicija viduje-  bet kai dariau is lauko - man benzu smirdedavo salone. o putimas visada padarytas i langus


Sveiki, 4u.gif nenoriu gincytis, bet ne visada automobilyje jauciamas kuro kvapas del kamsciu, kartais tas kvapas eina is variklio skyriaus, kai kazkur yra skylute ir prateka kuras. Tada jauciasi smarve ir girdisi tks sniokstimas, kaip buna, kai vanduo snypscia pro zarnoje atsiradusia skylute. Mano mersiukui kaip tik taip ir buvo verysad.gif verysad.gif verysad.gif pro variklio tarpine leido dyzeliuka, jis regavo su oru ir virto derva, kuri lipo aplink varikli. Laiku uzuodziau svylancio, degancio kuro kvapa ir issiaiskinom problema. Rreikejo ardyti puse varilio, kad pakeistu tas tarpines, kurios kainuoja vos kelis litus doh.gif doh.gif o darbo buvo uz tevyne Dviejuose salonuose vyras konsutlavosi ir abieju meistai minejo, kad tai buna senesniu mersiuku liga, kiti jos tiesiog nepastebi ir visas variklis dervomis apeina ir nebeimanoma buna pataisyti !!! Todel jei jauciate itartina kvapa - verta susirupinti! Cia labiau dyzeliams galioja, bet ir benzinui gali buti kokia slangute su skylute... Negasdinu, bet pati del to turejau problemu ir pikta buvo, nes tik rugseji pirkau, bet nieko nepadarysiu, dabar vis uostau ir uostau, kad tik vel kuro kvapas nesijustu doh.gif smile.gif
Atsakyti