Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(Azazella @ 2008 11 20, 15:30)
Papildyta:
Butinai parasykit kiek kainuos, nes man meistrai sake, kad generatoriaus dirza reik keisti, tai bala zino kas ten dar isaiskes bekeiciant. Beje, kur remontuojat?
Papildyta:
Na, man irgi tas jos kietumas baisiai nepatinka, ir salono apdaila barska kai senamiescio grindiniu vaziuoji, ir variklio garsas girdisi verysad.gif


as siauliete, tai nemanau kad jums pades mano pasakymas kur remontuoju blush2.gif bet siap siaulieciams labai gerai zinomas servisas "autospecas". ir kaina parasysiu po remonto... sake rytoj kaip ir zada grazinti. ax.gif 4u.gif
Atsakyti
pataise thumbup.gif gaila kad negaliu dziaugtis taip kaip noreciau.... remonto kaina..... doh.gif karsta.gif bijau.gif
sake perrinko generatoriu, pakeite kazkokius itempimo guolius..... itogo.....virs 500 Lt bijau.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 11 20, 13:16)
benzinas ar dyzelis?


dyzelis. Mechaninė greičių dėžė


QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 11 20, 16:09)
pataise  thumbup.gif gaila kad negaliu dziaugtis taip kaip noreciau.... remonto kaina.....  doh.gif  karsta.gif  bijau.gif
sake perrinko generatoriu, pakeite kazkokius itempimo guolius..... itogo.....virs 500 Lt bijau.gif


console.gif

******
Na aš tai negaliu tikrai dejuoti kad kietas ar barška- gal per daug esu įsimylėjusi savo mašiniuką- o kaip sako- meilė akla lotuliukas.gif Man jis nei kietas, nei barška, aišku nelyginu jo kokia toyta avensis ar pan. Golfas daug kietesnis ir barška labiau. O salono apdailos detalės palyginus su opeliu- tai super- opelyje viskas išbyrėjo, nulūžo, atsiklijavo ir nuplyšo... doh.gif
Aš pritariu tai senai tiesai- mersas ir afrikoje mersas.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 11 21, 11:20)
dyzelis. Mechaninė greičių dėžė
console.gif

******
Na aš tai negaliu tikrai dejuoti kad kietas ar barška- gal per daug esu įsimylėjusi savo mašiniuką- o kaip sako- meilė akla  lotuliukas.gif Man jis nei kietas, nei barška, aišku nelyginu jo kokia toyta avensis ar pan.  Golfas daug kietesnis ir barška labiau.  O salono apdailos detalės palyginus su opeliu- tai super- opelyje viskas išbyrėjo, nulūžo, atsiklijavo ir nuplyšo... doh.gif 
Aš pritariu tai senai tiesai- mersas ir afrikoje mersas.. mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif as lygiai tos pacios nuomones.... maniskis nu nebarska necypia ir dar kaip nors kitaip manes neerzina. ir variklis dirba tikrai tyliai! tarp kitko, pries nusipirkdama sita modeliuka, buvau toyotos centre ir isbandziau tayota aygo. va cia tai barskutis!!!! va cia tai plastmasiukas vazinejantis... jei kas nors turit noro sulygint tai uzsisakykit bandomaji vaziavima... jis nekainuoja. Suprasit ka reiskia mercedesas musu.
myliu savo mazyli kad ir kiek jo remontas si karta man kainavo! pries tai turejau mazda 323 kuria remontuodavau praktiskai kas menesi, o mersedesas tik antra karta per metus! ir beje, pirmas kartas buvo susijes su tepalu keitimu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 11 20, 18:09)
pataise  thumbup.gif gaila kad negaliu dziaugtis taip kaip noreciau.... remonto kaina.....  doh.gif  karsta.gif  bijau.gif
sake perrinko generatoriu, pakeite kazkokius itempimo guolius..... itogo.....virs 500 Lt bijau.gif

Pas mane neseniai lygiai tas pats buvo. Keite viena guoli ir dirzeli generatoriuje. Dar sako, kad kazkas negerai su itempeju, bet cia jau dideles ishlaidos butu buve. Tai uz vieno genero guolio ir dirzelio pakeitima plius dar lempas bishki patvarke - 540 lt. bigsmile.gif

Taip kad nenusimink - cia tokia mashina ir jos remontas kainuoja kainuoja...

scare.gif

---------

Pas mane tarp kitko galiniu sedyniu atloshai barshka ir niekaip nesumastau, ka cia geriausiai padarius... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo om.com: 22 lapkričio 2008 - 09:21

---------

Pas mane tarp kitko galiniu sedyniu atloshai barshka ir niekaip nesumastau, ka cia geriausiai padarius... unsure.gif
[/quote]

as kai nusipirkau tai tarp kebulo(viduje ) ir sedyniu priklijuoti tokie balti stori lipukai. labai panasu i kempines bet ten labiau gal i juros puta uznesa. tai manau tuo tikslu ir priklijuota.... blush2.gif
Atsakyti
Kas man galetu atsakyti, ka reiskia kai prietaisu skydelio centre, virsuje uzsidega sauktukas geltoname trikampyje? Ka nors konkretaus, ar abstraktaus?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2008 11 26, 09:16)
Kas man galetu atsakyti, ka reiskia kai prietaisu skydelio centre, virsuje uzsidega sauktukas geltoname trikampyje? Ka nors konkretaus, ar abstraktaus?


Na tiksliai nemoku paaiškinti- bet tai yra stabdžių stabilizatorius, ar kaip toks ABS. Na man jis užsidega, kai slidžioje kelio vietoje staigiau paspaudžiu stabdžius, ir tada pajuntu per pedala tarsi toki- drun-drun. Na tai antipraslydimas suveikia. Ir užsidega tas tavo minėtas šauktukas.
Kad jis dega -gerai- reiškiasi veikia ta antipraslydimo funkcija, kuri pagelbėja slidžiame kelyje.

Paaiškinau labai jau moteriškai, bet tikiuosi supratai. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 11 26, 12:45)
Na tiksliai nemoku paaiškinti- bet tai yra stabdžių stabilizatorius, ar kaip toks ABS. Na man jis užsidega, kai slidžioje kelio vietoje staigiau paspaudžiu stabdžius, ir tada pajuntu per pedala tarsi toki- drun-drun. Na tai antipraslydimas suveikia. Ir užsidega tas tavo minėtas šauktukas.
Kad jis dega -gerai- reiškiasi veikia ta antipraslydimo funkcija, kuri pagelbėja slidžiame kelyje.

Paaiškinau labai jau moteriškai, bet tikiuosi supratai.  mirksiukas.gif



Oi kaip aciu, tai tada nuraminai, nes maniau jau i servisa reik ruostis. Mano stabdziai irgi daro drun-drun lotuliukas.gif
Atsakyti
Pas mane jis irgi kartais uzsidega, kai masina buksuoja, per sniega ar per kose kokia vaziuoju kai. Zodziu kai slysta masina. Buvo jau keli kartai smile.gif Pirma karta is nezinojimo irgi issigandau biggrin.gif
Atsakyti
Dar pasigedau variklio temperaturos rodykles, visose anksciau turetose masinose budavo, salia spidometro, tachometro, o cia nera, tai kaip zinot jei variklis kais?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2008 11 27, 17:27)
Dar pasigedau variklio temperaturos rodykles, visose anksciau turetose masinose budavo, salia spidometro, tachometro, o cia nera, tai kaip zinot jei variklis kais?

suzinosi kai uzkais... uzsidega zenkliukas kazkoks... as to pacio pasigedau.... p.s.jei klystu prasau mane taisyt.
Atsakyti