Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

smile.gif taip, ash irgi megstu shia tacka. thumbup.gif

Ir kai ieshkojau pirkti, tai galvojau tik apie shita modeli. 4u.gif

Aishku, nusipirkus teko bishki sukishti i pakabos remonta, nu bet dabar vazineja super. good.gif

Shiaip nesakau, kad shi mashina yra pati geriausia. Galbut japonishkos geresne, o ypac naujos... biggrin.gif Bet man shita mashina - pati mieliausia.

Ir apskritai rinkausi pagal estetika, nors esu ir vyrishkos lyties padaras. O gal - kaip tik del to. bigsmile.gif

P.S. pirkau melyna ish Italijos parvaryta uz 17.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo om.com: 07 lapkričio 2008 - 21:00
QUOTE(om.com @ 2008 11 07, 21:58)
smile.gif taip, ash irgi megstu shia tacka. thumbup.gif

Ir kai ieshkojau pirkti, tai galvojau tik apie shita modeli.  4u.gif

Aishku, nusipirkus teko bishki sukishti i pakabos remonta, nu bet dabar vazineja super.  good.gif

Shiaip nesakau, kad shi mashina yra pati geriausia. Galbut japonishkos geresne, o ypac naujos...  biggrin.gif Bet man shita mashina - pati mieliausia.

Ir apskritai rinkausi pagal estetika, nors esu ir vyrishkos lyties padaras. O gal - kaip tik del to.  bigsmile.gif

P.S. pirkau melyna ish Italijos parvaryta uz 17.


Nusipirkau Mersiuka ir esu labai labai patenkinta...super
Atsakyti
Gal kas zinot kokia MB A-170 kuro bako talpa (dyzelio)?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2008 11 20, 11:10)
Gal kas zinot kokia MB A-170 kuro bako talpa (dyzelio)?


lygiai 45 litrai.
Atsakyti
mano mazylis servise smile.gif uzt pradejo. issiaiskinom kad kazkas su generatoriaus guoliais kazkokiais ..... atidaviau i servisa..... ziuresim kiek kainuos g.gif
Atsakyti
Pas mane tokia 1999 m. automatas smile.gif
Vairuoju neseniai- apie 3 menesius. Ispudziai dviprasmiski.
Patinka dizainas, tiek isores, tiek vidaus. Tai, kad parkuotis lengva, mazai vietos reikia. Gana manevringa ir dinamiska.
Bet tas jos kietumas g.gif Be to visas duobes jauti, sokineja kaip reikiant. As ja vadinu barskuciu. biggrin.gif Ir gan garsiai dirba variklis, t.y triuksminga masinyte. Vyras sako- muzika garsiau leiskis biggrin.gif
Be to ryja ziauriai. Aisku automatas ir kamsciuose kiekviena ryta stoviu. Bet jau nervai ima, kai 20 litru benzino isipilus, pravaziavus 130-150 maksimum lempute dega verysad.gif O variklis 1,4 tik g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2008 11 20, 11:50)
Be to ryja ziauriai. Aisku automatas ir kamsciuose kiekviena ryta stoviu. Bet jau nervai ima, kai 20 litru benzino isipilus, pravaziavus 130-150 maksimum lempute dega verysad.gif O variklis 1,4 tik g.gif


Hm.... Tikrai daugokai ryja. Maniškė irgi 1999, automatas, variklis 1,6, su 20 l apie 200 km drąsiai nuvažiuoju. Jokių problemų. Važinėju praktiškai tik mieste.
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2008 11 20, 13:50)
Pas mane tokia 1999 m. automatas smile.gif
Vairuoju neseniai- apie 3 menesius. Ispudziai dviprasmiski.
Patinka dizainas, tiek isores, tiek vidaus. Tai, kad parkuotis lengva, mazai vietos reikia. Gana manevringa ir dinamiska.
Bet tas jos kietumas g.gif Be to visas duobes jauti, sokineja kaip reikiant. As ja vadinu barskuciu.  biggrin.gif Ir gan garsiai dirba variklis, t.y triuksminga masinyte. Vyras sako- muzika garsiau leiskis biggrin.gif
Be to ryja ziauriai. Aisku automatas ir kamsciuose kiekviena ryta stoviu. Bet jau nervai ima, kai 20 litru benzino isipilus, pravaziavus 130-150 maksimum lempute dega verysad.gif O variklis 1,4 tik g.gif

ir maniskis valgo daugokia... nors mechanine deze ir variklis 1,6. vasara uzpylus pilna baka -50ltr galiu pravaziuot apie 500 km, kartais daugiau.... o ziema tas rodiklis krenta..... su pilnu baku pravaziuoju apie 450km. sakyciau daugoka.... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nasturcija @ 2008 11 20, 11:50)
Pas mane tokia 1999 m. automatas smile.gif
Vairuoju neseniai- apie 3 menesius. Ispudziai dviprasmiski.
Patinka dizainas, tiek isores, tiek vidaus. Tai, kad parkuotis lengva, mazai vietos reikia. Gana manevringa ir dinamiska.
Bet tas jos kietumas g.gif Be to visas duobes jauti, sokineja kaip reikiant. As ja vadinu barskuciu.  biggrin.gif Ir gan garsiai dirba variklis, t.y triuksminga masinyte. Vyras sako- muzika garsiau leiskis biggrin.gif
Be to ryja ziauriai. Aisku automatas ir kamsciuose kiekviena ryta stoviu. Bet jau nervai ima, kai 20 litru benzino isipilus, pravaziavus 130-150 maksimum lempute dega verysad.gif O variklis 1,4 tik g.gif



QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 11 20, 11:54)
ir maniskis valgo daugokia... nors mechanine deze ir variklis 1,6. vasara uzpylus pilna baka -50ltr galiu pravaziuot apie 500 km, kartais daugiau.... o ziema tas rodiklis krenta..... su pilnu baku pravaziuoju apie 450km. sakyciau daugoka....  doh.gif


gal kas neatreguliuota ten... g.gif ar kaip sakoma- atsuktas kuras iki galo..maniškis 1,7 nu tikrai tiek neryja...
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 11 20, 15:11)
gal kas neatreguliuota ten... g.gif  ar kaip sakoma- atsuktas kuras iki galo..maniškis 1,7 nu tikrai tiek neryja...

benzinas ar dyzelis?
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 11 20, 11:41)
lygiai 45 litrai.



O tai aciu, nes jau buvau nusigandus, kad daug ryja, man vienas draugas pasake, kad 60 litru bako talpa.
Papildyta:
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 11 20, 11:43)
mano mazylis servise  smile.gif  uzt pradejo. issiaiskinom kad kazkas su generatoriaus guoliais kazkokiais .....  atidaviau i servisa..... ziuresim kiek kainuos  g.gif



Butinai parasykit kiek kainuos, nes man meistrai sake, kad generatoriaus dirza reik keisti, tai bala zino kas ten dar isaiskes bekeiciant. Beje, kur remontuojat?
Papildyta:
QUOTE(Nasturcija @ 2008 11 20, 11:50)
Pas mane tokia 1999 m. automatas smile.gif
Vairuoju neseniai- apie 3 menesius. Ispudziai dviprasmiski.
Patinka dizainas, tiek isores, tiek vidaus. Tai, kad parkuotis lengva, mazai vietos reikia. Gana manevringa ir dinamiska.
Bet tas jos kietumas g.gif Be to visas duobes jauti, sokineja kaip reikiant. As ja vadinu barskuciu.  biggrin.gif Ir gan garsiai dirba variklis, t.y triuksminga masinyte. Vyras sako- muzika garsiau leiskis biggrin.gif
Be to ryja ziauriai. Aisku automatas ir kamsciuose kiekviena ryta stoviu. Bet jau nervai ima, kai 20 litru benzino isipilus, pravaziavus 130-150 maksimum lempute dega verysad.gif O variklis 1,4 tik g.gif



Na, man irgi tas jos kietumas baisiai nepatinka, ir salono apdaila barska kai senamiescio grindiniu vaziuoji, ir variklio garsas girdisi verysad.gif

O el kuro sabaudu tai esu patenkinta. Pas mane A-170 automatas, dyzelis, tai su puse bako isvazinejau po miesta 320 km. Biski buvau issigandus, kai man pasake, kad bako tapla 60 litru, bet dabar kai gavau patvirtinima, kad 45 litrai, tai esu visai patenkinta. Ypac dziugina sildomos sedynes wub.gif
Atsakyti
Gera butu gauti patarima kur Vilniuje rasti gera meistra, kuris nusimano apie tokio modelio automobiliu remonta. Ne siaip bendros kvalifikacijos smile.gif Gal kas galetu rekomenduoti 4u.gif

Gal tada ir kura suregulioti sugebetu.
Noretusi pasitiketi meistru. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nasturcija: 20 lapkričio 2008 - 13:37