Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

Ir mūsų šeimynoje sklando tas pats pavadinimas - "kibiras".... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 10 09, 07:15)

Tiesa,  ir užknisantis dalykas yra - kai reik kokią lemputę pakeist, visi kratosi (ten kažkaip sudėtinga prieit, bamperį reik nuiminėt).
Žodžiu, pliusų kol kas daugiau.


MB galinio stopo lempelę pakeitė per 5 min. ax.gif Kieme, pats. Tikrai nereikėjo nuiminėti nieko. Dėl priekinių žibintų- nežinau- dar neperdegė niekas. thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 10 09, 12:23)
MB galinio stopo lempelę pakeitė per 5 min.  ax.gif Kieme, pats. Tikrai nereikėjo nuiminėti nieko.  Dėl priekinių žibintų- nežinau- dar neperdegė niekas.  thumbup.gif


dėl priekinių aš jau žinau - viena buvo perdegusi. Irgi MB pats keitė, bet procesas užtruko. Dabar kita priekinė perdegė, nėr norinčių pakeist g.gif Bet tuoj pradėsiu verkt, kad tamsoj nieko nematau, tai vistiek pakeis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2008 09 29, 12:50)
Nugis nepatariu sio masiniuko, per metus remontui 4 tukst lt, taip jis dailus, viduje erdvus, tikrai simpatingas masiniukas, tuom ir baigiasi visi jo pliusai. Dziaugiuos atsikraciusi juo, nes pinigus valgo kaip reikiant. Aisku kai visas islaidas vyras padengdavo tai bepigu su ja vazineti, jei reiktu vienai susimoketi uz remonta tai ne kas tada.
Sunkiai sekdavosi ir surasti servisa, kuris apsiimtu tvarkyti, visi iskart sakydavo vaziuokit i mersu centra ten ir tvarkykites.
Tik nepirkite masiniuko ,kuris vazinejo lietuvoje ir kai pirksite veskite i merso seviza, kad patikrintu elektronika, nes galit nusipirkti kate maise, tie pardavejai kurie nesutiks vaziuot i serviza, net neziurekite tokio masiniuko. Tiek man, tiek mano kaimynkai nepasiseke su siuo masiniuko, mes atitaisem ir pardavem, kazkas dziaugsis kokius 6 men. O as dziaugiuos juo atsikraciusi doh.gif



Manau, kad Jums tiesiog nepasiseke, kaip gali nepasisekti su bet kokios markes masina.
Pvz., turejau kazkada seniai seniai 1994 m. golfa, turbut visi pries desimt metu reke, kad cia tai super masina, pigi, patogi ir t.t. Bet maniske buvo doh.gif , Dieve, Dieve, nebuvo menesio, kad as i ja pinigu ir nemenku nekisciau, as ta masina prakeikiau, nuo to laiko man asmeniskai golfai neegzistuoja, bet negali gi sakyti, kad visi golfai sudas lotuliukas.gif , tiesiog taip pasitaike.

Ruosiuosi vis tik paskaicius tema pirkti MB A170, paziuresim kaip bus smile.gif
Atsakyti
Mes taip pat pagalvojam, jog tie mersiukai visai nieko variantas, smagi moteriska masinyte ir atrodo dar visai moderniai, nors modeliui jau 10 metu. smile.gif
Atsakyti
O kur Vilniuje savo mersiukus remontuojat, tepaliukus keiciat, siaip visokias smulkenas remontuojat? Rekomenduokit plyyyyz blush2.gif
Atsakyti
pirkit kas norit pas mane, 2000 m ar pats galas 1999 neprisimenu dabar.

stovis idealus, dabar tvarkyt tikrai nieko nereiktu. Bet noriu nusipirkt kita, bet sita reik parduot kazkaip
pas mane 1.9 variklis
gale yra pritaikytos sedynes vaikuciam, pasikelia specialiai ir pasidaro vaikam, jei nereik nusileidziat ir kaip niekur nieko, paprastos kedes.
sidabro spalvos
pries kelis menesius nusprendziau kita pirkt, norejau 24 tukst,
reiktu pasidometi kainas rinkoj dabar, ir parduociau.
dabar zinau kad atpigo masinos
Atsakyti
QUOTE(puzzle @ 2008 10 30, 14:35)
pirkit kas norit pas mane, 2000 m ar pats galas 1999 neprisimenu dabar.

stovis idealus, dabar tvarkyt tikrai nieko nereiktu. Bet noriu nusipirkt kita, bet sita reik parduot kazkaip
pas mane 1.9 variklis
gale yra pritaikytos sedynes vaikuciam, pasikelia specialiai ir pasidaro vaikam, jei nereik nusileidziat ir kaip niekur nieko, paprastos kedes.
sidabro spalvos
pries kelis menesius nusprendziau kita pirkt, norejau 24 tukst,
reiktu pasidometi kainas rinkoj dabar, ir parduociau.
dabar zinau kad atpigo masinos


Atsiprašau, kad kišuosi- bet tų sėdynių pastūmimas- ne vaikams pritaikytas- o kad bagažinėje daugiau erdvės atsirastų. Draugė turi toyotą, naujesnio modelio, ten tai imontuotos tokios spec sėdynės vaikams.(atsilenkia paaukštinimas, ranktūriai, netgi montuojasi 4 taškų diržai) O mersiukuose, abi sėdynės vienodai pasislenka į priekį tik dėl bagažinės padidinimo. Pas mane irgi pasistumia į priekį, iš mašiniuko žinyne ši f-ja neaprašyta kaip vaikams. ax.gif

Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 10 30, 15:22)
Atsiprašau, kad kišuosi- bet tų sėdynių pastūmimas- ne vaikams pritaikytas- o kad bagažinėje daugiau erdvės atsirastų. Draugė turi toyotą, naujesnio modelio, ten tai imontuotos tokios spec sėdynės vaikams.(atsilenkia paaukštinimas, ranktūriai, netgi montuojasi 4 taškų diržai) O mersiukuose, abi sėdynės vienodai pasislenka į priekį tik dėl bagažinės padidinimo.  Pas mane irgi pasistumia į priekį, iš mašiniuko žinyne ši f-ja neaprašyta kaip vaikams.  ax.gif


Galiu 100 proc. garantuoti, kad kai kuriuose MB modeliuose būtent tokios spec. sėdynės ir yra - maniškis 1999 m., atsikelia spec. paaukštinimas, diržai tvirtinasi, sėdynės skirtos vaikams iki berods 32 kg, jei gerai pamenu. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(puzzle @ 2008 10 30, 14:35)
pirkit kas norit pas mane, 2000 m ar pats galas 1999 neprisimenu dabar.

stovis idealus, dabar tvarkyt tikrai nieko nereiktu. Bet noriu nusipirkt kita, bet sita reik parduot kazkaip
pas mane 1.9 variklis
gale yra pritaikytos sedynes vaikuciam, pasikelia specialiai ir pasidaro vaikam, jei nereik nusileidziat ir kaip niekur nieko, paprastos kedes.
sidabro spalvos
pries kelis menesius nusprendziau kita pirkt, norejau 24 tukst,
reiktu pasidometi kainas rinkoj dabar, ir parduociau.
dabar zinau kad atpigo masinos



Jus cia klausiat uz kiek galetumet parduoti savo masiniuka?
Lengviausia tai padaryti atsidarius autoplius puslapi, issifiltruokit tokio modelio ir tokiu metu masinas ir palyginsite kainas. Is karto galiu nuliudinti, kad 24 tukstanciu tikrai negausite verysad.gif

Ta prasme, kad yra kas ir praso tokiu pinigu, tik kitas klausimas, ar uz tiek parduoda? Nes maciau, kad uz 25 tukstancius galima 2003-2004 metu ipirkti.

Tai tiek info, sekmes parduodant 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mersiukų mlėtojos 4u.gif

Vairuoju šį mažylį jau porą mėnesių ir esu labai patenkinta ax.gif visur telpu, visur spėju, o ir MB kars nuo karto kėsinasi į mano mašiniuką, sako, visus aplenkia:) pati labai nelakstau, bet kai paspaudžiu pedalą, tikrai lekia kaip vėjas thumbup.gif

Pakankamai erdvus, sakyčiau, trupučiuką kietas, bet iš mažųjų mašinyčių labai puikus ir simpatiškas wub.gif Džiauguosi, kad ją turiu ir labai saugau savo boružytęsmile.gif friends.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sonela: 05 lapkričio 2008 - 21:59
QUOTE(dije @ 2008 10 09, 13:23)
MB galinio stopo lempelę pakeitė per 5 min.  ax.gif Kieme, pats. Tikrai nereikėjo nuiminėti nieko.  Dėl priekinių žibintų- nežinau- dar neperdegė niekas.  thumbup.gif


su galu viskas ok, o tu prieki bandyk kazka keisti biggrin.gif

QUOTE(Azazella @ 2008 10 31, 10:01)
Is karto galiu nuliudinti, kad 24 tukstanciu tikrai negausite  verysad.gif

Ta prasme, kad yra kas ir praso tokiu pinigu, tik kitas klausimas, ar uz tiek parduoda? Nes maciau, kad uz 25 tukstancius galima  2003-2004 metu ipirkti.


tikrai taip, is kur tokios kainos, reikia dziaugtis uz MB vazineta lietuvoje gavus 15-16tuks. Mes pardavem su aparatura, signalizoku ir naujom zieminem padangom) biggrin.gif ir dziaugiames biggrin.gif
Atsakyti