Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(KristinuleV @ 2008 09 24, 01:47)
Ieskom ir mes tokio Mersiuko ax.gif  rolleyes.gif



QUOTE(maidana @ 2008 09 29, 11:27)
Sveikos Mersiukų mylėtojos biggrin.gif na krito į akį man šitas modeliukas nors tu ką,graži thumbup.gif perskaičiau visą temą g.gif remonto išlaidos kaip ir normalios,apsiversti galima su visom,pagrindinis rūpestis sėkmingai nusipirkti doh.gif
Mane domina benzininė,automatas ir noriu paklausti,kaip kėbulai g.gif čia rašė,kad sparnai plastikiniai,tai ar visų metų laidos mašiniukams,ar tik naujesniems.
Į ką patartumėt kreipti dėmesį renkantis,būtent A klasės mašiniuką  ax.gif

Einu į Autoplius mirksiukas.gif


Nugis nepatariu sio masiniuko, per metus remontui 4 tukst lt, taip jis dailus, viduje erdvus, tikrai simpatingas masiniukas, tuom ir baigiasi visi jo pliusai. Dziaugiuos atsikraciusi juo, nes pinigus valgo kaip reikiant. Aisku kai visas islaidas vyras padengdavo tai bepigu su ja vazineti, jei reiktu vienai susimoketi uz remonta tai ne kas tada.
Sunkiai sekdavosi ir surasti servisa, kuris apsiimtu tvarkyti, visi iskart sakydavo vaziuokit i mersu centra ten ir tvarkykites.
Tik nepirkite masiniuko ,kuris vazinejo lietuvoje ir kai pirksite veskite i merso seviza, kad patikrintu elektronika, nes galit nusipirkti kate maise, tie pardavejai kurie nesutiks vaziuot i serviza, net neziurekite tokio masiniuko. Tiek man, tiek mano kaimynkai nepasiseke su siuo masiniuko, mes atitaisem ir pardavem, kazkas dziaugsis kokius 6 men. O as dziaugiuos juo atsikraciusi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2008 09 29, 12:50)
Nugis nepatariu sio masiniuko, per metus remontui 4 tukst lt, taip jis dailus, viduje erdvus, tikrai simpatingas masiniukas, tuom ir baigiasi visi jo pliusai. Dziaugiuos atsikraciusi juo, nes pinigus valgo kaip reikiant. Aisku kai visas islaidas vyras padengdavo tai bepigu su ja vazineti, jei reiktu vienai susimoketi uz remonta tai ne kas tada.
Sunkiai sekdavosi ir surasti servisa, kuris apsiimtu tvarkyti, visi iskart sakydavo vaziuokit i mersu centra ten ir tvarkykites.
Tik nepirkite masiniuko ,kuris vazinejo lietuvoje ir kai pirksite veskite i merso seviza, kad patikrintu elektronika, nes galit nusipirkti kate maise, tie pardavejai kurie nesutiks vaziuot i serviza, net neziurekite tokio masiniuko. Tiek man, tiek mano kaimynkai nepasiseke su siuo masiniuko, mes atitaisem ir pardavem, kazkas dziaugsis kokius 6 men. O as dziaugiuos juo atsikraciusi doh.gif


Na mes jau ir prsigalvojom del sios auto...
Atsakyti
Prieš kokius 7m. važinėjau su tuo mažiuku A MB, tada visai patiko, bet kai išleido naują modelį, tai aišku nėra ką ir lyginti.
O prieš 3m. įsigjau visiškai naują B MB ir galiu pasakyti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Talpus, solidus, manevringas, super patogus ir mieste ir ilgesnėje kelionėje. Na , žodžiu labai daug pagiriamųjų žodžių. Ir ne tiesa, kad A geresni už B schmoll.gif
Važinėjau, todėl galiu palyginti. smile.gif
Beje per tuos 3m. NIEKO nekeičiau, niekas nesugedo, na išskyrus, privalomąjį servisą (tepalai, filtrai ir t.t.) 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2008 09 29, 13:50)
Nugis nepatariu sio masiniuko, per metus remontui 4 tukst lt, taip jis dailus, viduje erdvus, tikrai simpatingas masiniukas, tuom ir baigiasi visi jo pliusai. Dziaugiuos atsikraciusi juo, nes pinigus valgo kaip reikiant. Aisku kai visas islaidas vyras padengdavo tai bepigu su ja vazineti, jei reiktu vienai susimoketi uz remonta tai ne kas tada.
Sunkiai sekdavosi ir surasti servisa, kuris apsiimtu tvarkyti, visi iskart sakydavo vaziuokit i mersu centra ten ir tvarkykites.
Tik nepirkite masiniuko ,kuris vazinejo lietuvoje ir kai pirksite veskite i merso seviza, kad patikrintu elektronika, nes galit nusipirkti kate maise, tie pardavejai kurie nesutiks vaziuot i serviza, net neziurekite tokio masiniuko. Tiek man, tiek mano kaimynkai nepasiseke su siuo masiniuko, mes atitaisem ir pardavem, kazkas dziaugsis kokius 6 men. O as dziaugiuos juo atsikraciusi doh.gif

sausio menesi bus metai kaip turiu sita masiniuka. dziaugiuosi negaliu atsidziaugt(tfu tfu tfu)..... teko tik filtrus ir tepalus pakeist.... ai pamelavau, karta teko kazkokia kuro detale pakeist(varvejo benzinas priekyje prie variklio)...... bet tai tikrai ne tukstantines sumos. vienintelis minusas truputi kuro valgo per daug(is esmes turbut norma, bet man norisi kad valgytu maziau lotuliukas.gif pvz kad valgytu 1ltr/100km) bet tokiu stebuklu nebuna.... taigi pakolkas patenkinta. Vyras isrinko. Pagrindinis demesys buvo i variklio dangteli, kad nebutu perkaitusi masina. o tokiu turguje dauguma!!!! toliau norejau automato... bet negavau..... taigi apsisprendziau (ivertinus technini stovi) imti su mechanine pavaru deze. ir dar kuo dziaugiuosi , kad nenupirkom galingesnes masinos(as turiu 1.6) o turejau galimybe rinktis 1.9/ Turbut valgytu kuro laaaaaabai daug. taigi tiek.
Atsakyti
QUOTE(Tafi @ 2008 09 29, 11:50)
Nugis nepatariu sio masiniuko, per metus remontui 4 tukst lt, taip jis dailus, viduje erdvus, tikrai simpatingas masiniukas, tuom ir baigiasi visi jo pliusai. Dziaugiuos atsikraciusi juo, nes pinigus valgo kaip reikiant. Aisku kai visas islaidas vyras padengdavo tai bepigu su ja vazineti, jei reiktu vienai susimoketi uz remonta tai ne kas tada.
Sunkiai sekdavosi ir surasti servisa, kuris apsiimtu tvarkyti, visi iskart sakydavo vaziuokit i mersu centra ten ir tvarkykites.
Tik nepirkite masiniuko ,kuris vazinejo lietuvoje ir kai pirksite veskite i merso seviza, kad patikrintu elektronika, nes galit nusipirkti kate maise, tie pardavejai kurie nesutiks vaziuot i serviza, net neziurekite tokio masiniuko. Tiek man, tiek mano kaimynkai nepasiseke su siuo masiniuko, mes atitaisem ir pardavem, kazkas dziaugsis kokius 6 men. O as dziaugiuos juo atsikraciusi doh.gif


Jei pataikėte nusipirkti viena blogą mersiuką- nepeikite visų. Aš savuoju jau 2 metai džiaugiuosi, jokių gedimų rimtų, (3*tfu) dyzeliukas, rieda daug nes daug važineju, žiemą vasarą lauke stovi-kuriasi kaip bitutė. Kuro naudoja 5/100 km, mieste gal truputį daugiau. Atsidžiaugti juo negaliu. thumbup.gif
Kažkada buvau apsipirkusi BMW- ligotą visą- remontai ir remontai, piniginė verkdavo. Bet neteigiu, kad visi 3 kl BMW blogi. Tiesiog man toks papuolė.
Savo mersiuką pirkau Kauno turguje, iš žmogaus varančio mašinas iš Italijos. Neturiu nei vieno priekaišto- nes tokios patvarios ir negendančios mašinos dar neturėjau. thumbup.gif
Atsakyti
g.gif Kiek nuomonių...,gaila,kad patenkintų šia gražia mašiniuke mažuma... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(maidana @ 2008 09 30, 15:19)
g.gif Kiek nuomonių...,gaila,kad patenkintų šia gražia mašiniuke mažuma... smile.gif


maidana,
tiesą sakant, dar visai neseniai ją turiu - tik mėnesį. Parvažiavusi iš Prancūzijos. Aparatūra (CD, DVD ir visa kita) - išlupinėta, greičiausiai jau ten, vietoje. Teko keisti akumuliatorių, o šiaip tai viskas ok (tikiuosi, ko nors t o k i o ir neatsiras....).

Šiaip tikrai pritariu, kad labai sveika prieš perkant nuvaryti į servisą, atlikti kompiuterinę diagnostiką - tuomet daugmaž žinai, ką perki. Ir tikrai geriau pirkti parvažiavusią, o ne LT jau važinėjusią mašiną. Oficialiam MB servise už diagnostiką labai daug lupa, tad tikrai verta ieškotis kažko kito. Kaune - žinau, kur, o kituose miestuose....

Pati tikrai ilgai blaškiausi, besirinkdama savąją transporto priemonę, bet bent jau kol kas esu labai patenkinta. Ir genda visos mašinos, čia nuo markės tikrai nepriklauso. Loterija....
Atsakyti
QUOTE(maidana @ 2008 09 30, 17:19)
g.gif Kiek nuomonių...,gaila,kad patenkintų šia gražia mašiniuke mažuma... smile.gif

atsiprasau, bet dristu papriestarauti... manau patenkintu yra kokius tris kartus daugiau nei nepatenkintu. tiesiog siuo momentu aktyvios temoje tera kelios mergaites.....
Atsakyti
QUOTE(maidana @ 2008 09 30, 15:19)
g.gif Kiek nuomonių...,gaila,kad patenkintų šia gražia mašiniuke mažuma... smile.gif


Tai , kad kaip tik patenkintų dauguma. mirksiukas.gif Ir peikią ją dažniausia tie kas neturi arba kažkur kažką skaitę. Tik kelios neigiamos nuomonės važinėjančių mersiuku.


QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 09 30, 16:30)
atsiprasau, bet dristu papriestarauti... manau patenkintu yra kokius tris kartus daugiau nei nepatenkintu. tiesiog siuo momentu aktyvios temoje tera kelios mergaites.....


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Aš kolkas irgi patenkinta savo mažyliu thumbup.gif nors turiu tik kelis mėnesiu, bet be būtino remonto (tepalai, filtrai..) nieko nereikėjo keisti mirksiukas.gif O ir taip patogus, manevringas, nors atrodo mažas, bet gan erdvus thumbup.gif o ir kaip mano MB sako - apsisukti galima net siauram keliuke biggrin.gif
Atsakyti
Smagu skaityti geras žinias smile.gif graži ji man...reikės pasikalbėti su meistrais ,kuriems tektų ją remontuoti blush2.gif ir apžiūrėti,pavažiuoti,kol kas jos iš arti nemačiau biggrin.gif gal savaitgalį pažiūrinėsiu.
Atsakyti
QUOTE(maidana @ 2008 10 01, 11:53)
Smagu skaityti geras žinias smile.gif graži ji man...reikės pasikalbėti su meistrais ,kuriems tektų ją remontuoti blush2.gif  ir apžiūrėti,pavažiuoti,kol kas jos iš arti nemačiau biggrin.gif gal savaitgalį pažiūrinėsiu.


va mums meistrai ir nepatarė jos pirkt. Visgi vyras nupirko. Esu prie tų, labai patenkintų thumbup.gif Greit bus metai, kaip važinėju. Miela mašinytė. Važiuoja super, manevringa, įsibėgėja nuostabiai (labai praverčia kur nors sankryžoj, kai koks kietuolis išsiviepęs bando bobos nepraleist ar užlįst), sušyla nespėjus iš kiemo išvažiuot. Parkavimuisi ypač tinkama. Mano vyras dažnai palieka savo grand voyagerį ir važiuoja su mano pagranduku, nes kur kas ekonomiškiau. Nors pats dažnai 'kibiru' pavadina, bet kai atsisėda už vairo, vis išsprūsta - nu važiuoja tai ji vis dėlto maloniai biggrin.gif
Pilną baką pripylus važinėju mėnesį. Jei tik po Vilnių. Važinėju kasdien, kieme nestovi.
Kol kas keitėm tik padangas, tepalus ir stabdžių kaladėles.
Tiesa, ir užknisantis dalykas yra - kai reik kokią lemputę pakeist, visi kratosi (ten kažkaip sudėtinga prieit, bamperį reik nuiminėt).
Žodžiu, pliusų kol kas daugiau.
Atsakyti