Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(ataka @ 2008 07 21, 12:11)
cia atejo wodalaznikas su savo mergom ir terbom ir drebtelejo... lotuliukas.gif

ziurek kad pas tave seimoj svarbiausia gedos nebutu  doh.gif

thumbup.gif Takliai drinks_cheers.gif
Atsakyti
LABAI GERA MASINA, bet ja parduosiu neuzilgo, labai gaila, bet man per brangu su ja vazinetis.
Labai diselis pliusas, bent jau man mamai 2ju vaiku, kad gale sedynes pasikelia ir pasidaro specialiai vaikams sedeti. O dabar reiks papildomai pirkt paaukstinimus. Nors ir kokia ji gera bet labai daug benzo ryja, pries tai turejau clio tai daug maziau i men isleisdavau benzui.\
Siaip grazi nedidele masinyte, man tai ji labai patinka.
Atsakyti
QUOTE(puzzle @ 2008 07 31, 15:29)
LABAI GERA MASINA, bet ja parduosiu neuzilgo, labai gaila, bet man per brangu su ja vazinetis.
Labai diselis pliusas, bent jau man mamai 2ju vaiku, kad gale sedynes pasikelia ir pasidaro specialiai vaikams sedeti. O dabar reiks papildomai pirkt paaukstinimus. Nors ir kokia ji gera bet labai daug benzo ryja, pries tai turejau clio tai daug maziau i men isleisdavau benzui.\
Siaip grazi nedidele masinyte, man tai ji labai patinka.

o kondicionieriu bandei isjungt? biggrin.gif as visa ziema isvazinejau su kondicionierium ijungtu to nezinodama..... dabar issijungiau doh.gif tai mieste apie 9 ima.... uzmiestyje zinoma maziau apie 6-7....
Atsakyti
puzzle, jei tau patinka pats modeliukas, gal verta pakeisti i dyzeliuka

pvz as nedievinu ten labai sio buten modelio, bet kuro sanaudomis dziaugiuosi labai smile.gif
net vyras mano (kuris paspilkuodavo pradzioj) dabar skolinasi kai kur vaziuoja, o as namie sedziu (nes visgi tikrai kurui isleidziame juk nemazai)
Atsakyti
is tikro smagi masinyte, bet gerai kol negenda. labai daznas vairo stiprintuvo siurblio gedimas . naujo kaina 2400lt naudotas 700-1200 lt plius darbai. automatai irgi ju silpnoki. is technines puses tai ji idomiai sukonstruota, bet moterys jose graziai atrodo. mano zmonike irgi tokia 170 cdi turi, tai labai patenkinta . kuro sanaudos kaip cia kazkas rase 5-6 l trasoj. gerai jai vaziuot , kai man remontuot reikia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alderas @ 2008 08 12, 17:26)
is tikro smagi masinyte, bet gerai kol negenda. labai daznas  vairo stiprintuvo siurblio gedimas . naujo kaina 2400lt naudotas 700-1200 lt plius darbai. automatai irgi ju silpnoki. is technines puses tai ji idomiai sukonstruota, bet moterys jose graziai atrodo. mano zmonike irgi tokia 170 cdi turi, tai labai patenkinta . kuro sanaudos  kaip cia kazkas rase 5-6 l trasoj. gerai jai vaziuot , kai man remontuot reikia  lotuliukas.gif


akurat mano vyro situacija lotuliukas.gif Aš 1000 proc. pritariu - man labai patinka šita mašinytė, kai vyras eksploatacijos išlaidas dengia ir šiaip prižiūri (nežinau net, kaip kapotas atsidaro ax.gif ) thumbup.gif Nors maniškė dar ir neprikiaulino nėkart, jokio remonto dar neapturėjom, tfu tfu tfu lotuliukas.gif Ale, jeigu ką, kas gi daugiau tvarkys, jei ne vyras biggrin.gif

Užtat vakar vaikas raktus buvo nužaidęs, va tada tai strioko apturėjom. Galvojom - jei bus kur laukan nusinešęs pažaist ir neberasim, tai sužinosim, kiek tūkstančių atsieis kompą ir signalizaciją pakeist blink.gif Visa laimė, atsirado rakčiukas. Reiktų kažkaip pasidaryt antrą, ale kur? Kažkada už 90 lt padarė tik paprastą raktą durelėms atrakint, mašiniuko jis užvest negali. Reik kažkaip kažkur koduot..
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 08 14, 21:39)
Reiktų kažkaip pasidaryt antrą, ale kur? Kažkada už 90 lt padarė tik paprastą raktą durelėms atrakint, mašiniuko jis užvest negali. Reik kažkaip kažkur koduot..



Tai man reiškiasi pasisekė- nes kai pirkau- 2 rakteliai buvo. Ir abejuose viskas įkoduota- na signalizacija išjungia/įjungia ir pan. Beje- mersiuko rakčiukai tokie prikolni- thumbup.gif užsilekia į vidų ta geležinė dalis- neplėšo palto kišenės, rankinės pamušalo. thumbup.gif
Atsakyti
as savo parduodu 25 tukst lt
1.9 variklis
2000m
stovis idealus- tikrai nieko nereik taisyt viskas sutvarkyta
spalva- sidabrine
Atsakyti
Ieskom ir mes tokio Mersiuko ax.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos Mersiukų mylėtojos biggrin.gif na krito į akį man šitas modeliukas nors tu ką,graži thumbup.gif perskaičiau visą temą g.gif remonto išlaidos kaip ir normalios,apsiversti galima su visom,pagrindinis rūpestis sėkmingai nusipirkti doh.gif
Mane domina benzininė,automatas ir noriu paklausti,kaip kėbulai g.gif čia rašė,kad sparnai plastikiniai,tai ar visų metų laidos mašiniukams,ar tik naujesniems.
Į ką patartumėt kreipti dėmesį renkantis,būtent A klasės mašiniuką ax.gif

Einu į Autoplius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maidana: 29 rugsėjo 2008 - 10:28
maidana,
sparnai tikrai plastikiniai... Bet šiaip tai smagus mašiniukas - kad ir kietokas, bet mieste tikrai patogu. Sėkmės besirenkant mirksiukas.gif

P.S. Mano automatas, benzinas, 1999 m.
Atsakyti
QUOTE(Vaida_P @ 2008 09 29, 11:31)


P.S. Mano automatas, benzinas, 1999 m.

Na sparnai plastikiniai ne minusas biggrin.gif o sakysim jau devyni metai...kokia jos sveikata ir kelis metus ja važinėjat,kaip dažnai tenka servise apsilankyti g.gif
Atsakyti