Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

Jie ne posukiuose virsta, pirmas A klases modelis yra neislaikes briedzio testo, t.y. jei pvz. pestysis staiga islekia i gatve, tu vaira staigiai suki i kaire, paskui bandai istiesinti, vat ir tada gali apvirsti.

Bet cia ne vien mersiukai virsta irnesakyk.gif , maciau ir colt'a apvirtusi.

Bet, kaip giedrover rase, naujuose modeliuose tai tikrai yra ESP, del senesniu nezinau unsure.gif
Atsakyti
matot, mamytes, irs as labai pasitikejau savuoju mersiuku, bet uzdejo vasarines padangas ir gan placias, tai ant slapios dangos vos pati neapsiverciau, taip sumete, kad kelias minutes skraidziau is savo juostos i priesinga ir atgal, pasiseke dar,kad masinu is priekio nevaziavo ir autoestradoje vaziavau max 90km/h greiciu, keikiausi visa kelia, nes pagauna duobele ar menkiausias vezias - masiniukas tiesiog plaukioja. tai vaziuosiu keisti padangu i siauresnias, nes su zieminem tokiu problemu neturejau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Emu @ 2008 07 08, 11:41)
matot, mamytes, irs as labai pasitikejau savuoju mersiuku, bet uzdejo vasarines padangas ir gan placias, tai ant slapios dangos vos pati neapsiverciau, taip sumete, kad kelias minutes skraidziau is savo juostos i priesinga ir atgal, pasiseke dar,kad masinu is priekio nevaziavo ir autoestradoje vaziavau max 90km/h greiciu, keikiausi visa kelia, nes pagauna duobele ar menkiausias vezias -  masiniukas tiesiog plaukioja. tai vaziuosiu keisti padangu i siauresnias, nes su zieminem tokiu problemu neturejau  unsure.gif


lyjant, tarp kelio dangos ir masinos rato susidaro dirbtine vandens plevele, del kurios ir galejo tave pradet metyti ax.gif . Manau, kad padangos turi nemaza reiksme unsure.gif , ne vien mersiukui blush2.gif .
Atsakyti
tik tiek kad merso svorio centras per aukstai, ir jis linkes virst
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kazkas666: 10 liepos 2008 - 22:41
Sveikos 4u.gif
priimkite ir mane į savo gretas bigsmile.gif
prieš kelias dienas ir aš įsigijau šį mažylį, A160 Elegance, pusiau automatą wub.gif
kolkas esu patenkinta, bet va pirmadienį reikės į servisą važiuoti, pakeisti tepalą, filtrus, diržus g.gif dar kažkas su galinėm durelėmis, nereaguoja i užraktą, vienu žodžiu lyg ir uždarai mašiną, bet vat vienos dureles patrauki ir jos atsidaro g.gif na pažiūrėsim... prisiskaičiau čia apie kainas, tai kaip matau labai skirtingai, nežinau ko tikėtis cool.gif
Atsakyti
sveikute 4u.gif ar dar pardavineji mersiuka?
Atsakyti
O MB dirzelis ne metalinis? Bent jau man nusipirkus nereikejo keisti
pakeiciau tik tepalus 4u.gif
Atsakyti
Mercedes Benz A klasė visos Mercedes šeimos GĖDA.
Atsakyti
cia atejo wodalaznikas su savo mergom ir terbom ir drebtelejo... lotuliukas.gif

ziurek kad pas tave seimoj svarbiausia gedos nebutu doh.gif
Atsakyti
barskutis
Atsakyti
QUOTE(ignazzz @ 2008 07 21, 19:28)


moterims tokių ir reikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ignazzz @ 2008 07 21, 18:28)


nematėt Jūs barškučių, faktas kaip blynas doh.gif
Atsakyti