Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(Agnele @ 2008 05 22, 12:43)
ooo, sita tikrai zinau
beje pavyko ir mums
vyras sake kad as jam skolinga 80 lt  biggrin.gif
beje, stoju i jusu buri  wub.gif

smagu kad viskas pavyko patiems! prasom prasom.... laukiam musu gretose naujoku 4u.gif ciupk blioncika ir pasakok ka turi..... bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Agnele @ 2008 05 22, 12:43)
ooo, sita tikrai zinau
beje pavyko ir mums
vyras sake kad as jam skolinga 80 lt  biggrin.gif
beje, stoju i jusu buri  wub.gif

smagu kad viskas pavyko patiems! prasom prasom.... laukiam musu gretose naujoku 4u.gif ciupk blioncika ir pasakok ka turi..... bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnele @ 2008 05 22, 10:43)
ooo, sita tikrai zinau
beje pavyko ir mums
vyras sake kad as jam skolinga 80 lt  biggrin.gif
beje, stoju i jusu buri  wub.gif


Sveika prisijungusi. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na nelabai ka yra ir pasakoti, uzejau cia nes paciai klausimuku vis iskyla
net ir paprastoje masinyteje kai kuriu mygtuku neatseku blush2.gif
pvz parode man mygtuka atseit ten issijungia kondiske, bet kazkaip ir jo nepaspaudus nerealiai saldo (gaila neturiu fotiko, nufotkinciau ir parodyciau apie ka kalbu)
ten kur per vidury 1 oro cirkuliacijo auto viduje, po to sekantis nezinau ka reiskia (berods ES raso)
po to dar pasiklausiu blush2.gif

pas mane 170, dyzeliukas, sidabrinis
praejom TA be jokiu problemu, tikiuosi nesubyresim greitu laiku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnele @ 2008 05 23, 08:45)
Na nelabai ka yra ir pasakoti, uzejau cia nes paciai klausimuku vis iskyla
net ir paprastoje masinyteje kai kuriu mygtuku neatseku  blush2.gif
pvz parode man mygtuka atseit ten issijungia kondiske, bet kazkaip ir jo nepaspaudus nerealiai saldo (gaila neturiu fotiko, nufotkinciau ir parodyciau apie ka kalbu)
ten kur per vidury 1 oro cirkuliacijo auto viduje, po to sekantis nezinau ka reiskia (berods ES raso)
po to dar pasiklausiu  blush2.gif

pas mane 170, dyzeliukas, sidabrinis
praejom TA be jokiu problemu, tikiuosi nesubyresim greitu laiku  rolleyes.gif


o koks clasik ar elegant ? Mano clasik 170 dyzeliukas, tai galėčiau padėt gal? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 05 23, 13:45)
o koks clasik ar elegant  ? Mano clasik 170 dyzeliukas, tai galėčiau padėt gal?  g.gif

pas mane tas pats:)
na brolis daug maz paaiskino ax.gif
siaip ciotki jie man, kuo toliau, tuo labiau isimyliu wub.gif
jei kas bus neaisku, zinosiu ko paklaust wub.gif
Atsakyti
Ta "EC" reiškia ekonominį režimą, tą knopkę paspaudus, išsijungia kondicionierius ir nebešaldo, tuo pačiu sumažėja kuro sąnaudos.
Atsakyti
Sveiki 4u.gif ir as turiu ta grozi MB A klase, 1,6 benzinas, avangardas wub.gif
malonu cia, SM rasti tokia temele thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emu: 03 birželio 2008 - 23:17
QUOTE(giedrover @ 2008 06 02, 22:56)
Ta "EC" reiškia ekonominį režimą, tą knopkę paspaudus, išsijungia kondicionierius ir nebešaldo, tuo pačiu sumažėja kuro sąnaudos.

Geras, dekui 4u.gif
pas mane sanaudos mieste 5.5 dyzelio, ziurejom, matavom
(ziuresim kiek remontas kainuos kai reikes)
siaip patenkinta esu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrover @ 2008 06 02, 21:56)
Ta "EC" reiškia ekonominį režimą, tą knopkę paspaudus, išsijungia kondicionierius ir nebešaldo, tuo pačiu sumažėja kuro sąnaudos.


Tikrai dėkui, 4u.gif aš irgi nežinojau. doh.gif Niekada nesu spaudžiusi to EC, tai ir neišsiaiškinau kas ten per mygtukas.
Atsakyti
Jo, ji isjungus baigia pust salta ora tongue.gif Kaip idomu, sioje masinoje vyras juokiasi viskas atvirksciai, ne norint kazka ijungt reikia paspaust, o norint isjungt reikia paspaust mygtukus biggrin.gif
tiek, EC, tiek autonomini sildyma biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giedrover @ 2008 05 17, 17:07)
Sveikos mamytės, o mes kaip tik pardavinėjame mersiuką, jeigu kas ieško tai labai tvarkinga ir prižiūrėta mašinytė už gerą kainą:

http://auto.plius.lt...t...&id=1809970

Aš ieškau rolleyes.gif ale variklio norėtųsi mažesnio ir tik mechaninės rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Subjektyvi @ 2008 04 26, 22:15)
Kadangi mano draugė, tikrai patyrusi vairuotoja, vertėsi su nauju mersiuku, tai negaliu visiškai nurašyti šios mašinos, bet abejonių lieka. Be to teko bendrauti su mersiukus vežančiu atstovu, neformaliai, kartu cigariukus rūkėm, tai jis taip pat patvirtino, kad būna vertimosi atvejų ir su naujais. Bent jau Lietuvoje buvo ne vienas atvejis.

o mama mia, negasdinkit doh.gif
Atsakyti

o mama mia, negasdinkit doh.gif
[/quote]


Patikėkit manim nevirsta posukiuose jie taip lengvai, nevirsta !!!
Juose yra imontuota elektroninė stabilumo kontrolė "ESP', kuri neleidžia mašinai slysti ir tuo labiau virsti. Aišku jeigu lėksi 130 km/val greičiu posukyje, tai su bet kokia kita masina gali apsiversti.
Atsakyti