Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

maniškis irgi šeštadienį servise lankėsi - cypimas užkniso galutinai
doh.gif Bet pakeitė stabdžių kaladėles ir cypimo kaip nebūta thumbup.gif 130 lt, bet manau, kad čia bet kurios auto panašiai kainuotų.
Aš savuoju pagranduku irgi džiaugiuosi, važiuoja kaip bitė, prie dydžio jau pripratau. Pradėjau daugiau po užmiestį važinėt, tai kuro sąnaudos tiesiog džiugina. Vidurkis - 5 ltr.
O kad kažkas šaiposi iš pagrandukų, tai tiesiog dėmesio nereik kreipt. Mano kolegos darbe irgi pasišaipo - 'kas čia per katiliukas? Jis dar ir važiuoja?' Bet aš pasakau, kad paprasčiausiai pavydit man biggrin.gif Jie į savasias kuro nespėja pilt, o aš mėnesį su vienu baku važinėju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 05 12, 06:34)

Aš savuoju pagranduku irgi džiaugiuosi, važiuoja kaip bitė, prie dydžio jau pripratau. Pradėjau daugiau po užmiestį važinėt, tai kuro sąnaudos tiesiog džiugina. Vidurkis - 5 ltr.
O kad kažkas šaiposi iš pagrandukų, tai tiesiog dėmesio nereik kreipt. Mano kolegos darbe irgi pasišaipo - 'kas čia per katiliukas? Jis dar ir važiuoja?' Bet aš pasakau, kad paprasčiausiai pavydit man  biggrin.gif  Jie į savasias kuro nespėja pilt, o aš mėnesį su vienu baku važinėju  thumbup.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet tavo argumentas dėl kuro nulemia viską- tikrai- kuro sąnaudos tokios geros, kad aš tai pamirštu kada paskutinį sykį buvau degalinėje.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 05 12, 07:34)
Aš savuoju pagranduku irgi džiaugiuosi, važiuoja kaip bitė, prie dydžio jau pripratau. Pradėjau daugiau po užmiestį važinėt, tai kuro sąnaudos tiesiog džiugina. Vidurkis - 5 ltr.
O kad kažkas šaiposi iš pagrandukų, tai tiesiog dėmesio nereik kreipt. Mano kolegos darbe irgi pasišaipo - 'kas čia per katiliukas? Jis dar ir važiuoja?' Bet aš pasakau, kad paprasčiausiai pavydit man  biggrin.gif  Jie į savasias kuro nespėja pilt, o aš mėnesį su vienu baku važinėju  thumbup.gif


jus turbut pagranduke nesedejus flirt.gif hihihi.gif , kaip ir jusu kolegos tongue.gif .

mano mama pries tai turejus Micra ir Twingo, tai cia palyginus, labai didele masina tongue.gif ir moraliskai daug geriau jauciuosi, nes kaip su Twingo vazinejosi, man stresas budavo unsure.gif .
Atsakyti
Ir man kuro poreikis mašiniukui - pagrindinis argumentas, nugesinantis visus thumbup.gif Aš ir džiaugiuosi savo dyzeliuku... Nors kai pamačiau grįžus dyzelio kainą doh.gif ...
Tai va, dar dėl "mažumo" pastebėjimas - vežė mus į orouostą su Opel Meriva, tai kaip ir laikoma didesnė mašina, bet vos sukišo tris lagaminus, o viduj vietos... "kaip tavo merse" (čia toks komentaras iš vyrų buvo tongue.gif ) Tai aš darau išvadą - ne tokie maži tie mūsų mašiniukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aristokratė @ 2008 05 12, 10:15)
jus turbut pagranduke nesedejus  flirt.gif  hihihi.gif , kaip ir jusu kolegos  tongue.gif .

mano mama pries tai turejus Micra ir Twingo, tai cia palyginus, labai didele masina  tongue.gif ir  moraliskai daug geriau jauciuosi, nes kaip su Twingo vazinejosi, man stresas budavo  unsure.gif .


drinks_cheers.gif draugė turėjo Twingo, tai man didžiausias pasišaipymas iš mašiniuko buvo tai- kaip įtaisytas spidometras ir visas "priborų" panelis. Sėdau už vairo, o spidometro nėra... blink.gif Kas čia dabar, sakau?... doh.gif O jis pasirodo per vidurį.. rolleyes.gif
Atsakyti
nu va... pasiemiau savo mazyli is serviso.... uz padangu montavima balansavima, kazkokios kuro detales keitima(prie variklio bego benzinas), priekinio zibinto remontas(sake buvo kazkas ten nutruke ir pakeite lempike) sumokejau 250..... nu manau nera labai baisus pinigai? ka manot? blush2.gif kad tik kuro sanados sumazetu... nes paskutiniuoju laiku man labai nepatiko kiekis litru 100 kilometru.... schmoll.gif schmoll.gif ir siaip mano masiniukas gan daug valgo... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 05 12, 16:30)
nu va... pasiemiau savo mazyli is serviso.... uz padangu montavima balansavima, kazkokios kuro detales keitima(prie variklio bego benzinas), priekinio zibinto remontas(sake buvo kazkas ten nutruke ir pakeite lempike) sumokejau 250..... nu manau nera labai baisus pinigai? ka manot?  blush2.gif  kad tik kuro sanados sumazetu... nes paskutiniuoju laiku man labai nepatiko kiekis litru 100 kilometru....  schmoll.gif  schmoll.gif ir siaip mano masiniukas gan daug valgo...  verysad.gif


ne, pinigai tikrai nėra baisūs. Aš kai Mitsubishi turėjau, tai tūkstančiais mokėjau.
O dėl kuro sąnaudų.. koks pas Jus variklis? Jei benzininis, tai jie ir šiaip daugiau kuro ima. Gal dar kamščiuose daugiau pastovit, tada irgi kuras akyse mažėja doh.gif Maniškis (1,7 dyzelis) šiaip anksčiau, kai pasitaikydavo sniego ar leduko ir tik po miesta maliausi, irgi mane buvo nugasdinęs. Kažkaip paskaičiavau, jog net 8-9 litrai/100 km išeina. O dabar daugiau važinėju ne mieste, tai ~ 5 l/100 km gaunasi. Vienu momentu netgi 4,7 l buvo. Sudėjus ir miesto, ir užmiesčio važiavimus vistiek ~ 5,6-5,7 l. Sakyčiau, nėra daug.
Dėl dydžio - na, mažokas jis vistik. Važinėt į darbą ar šiaip kur su vaiku - pats tas. Bet jau savaitgaliais kai reik į kaimą važiuot, tai man į jį nieks netelpa. Bet tam atvejui juk vyro 'autobusas' dar yra lotuliukas.gif
Galutinė išvada - pamačius nuolat augančias dyzelio kainas kaskart džiaugiuosi, kad iškeičiau savo erdvųjį Space wagon į šitą pagranduką (žinoma, ir remontuot tą Space pabodo jau..) thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 05 14, 13:26)
ne, pinigai tikrai nėra baisūs. Aš kai Mitsubishi turėjau, tai tūkstančiais mokėjau.
O dėl kuro sąnaudų.. koks pas Jus variklis? Jei benzininis, tai jie ir šiaip daugiau kuro ima. Gal dar kamščiuose daugiau pastovit, tada irgi kuras akyse mažėja  doh.gif Maniškis (1,7 dyzelis) šiaip anksčiau, kai pasitaikydavo sniego ar leduko ir tik po miesta maliausi, irgi mane buvo nugasdinęs. Kažkaip paskaičiavau, jog net 8-9 litrai/100 km išeina. O dabar daugiau važinėju ne mieste, tai ~ 5 l/100 km gaunasi. Vienu momentu netgi 4,7 l buvo. Sudėjus ir miesto, ir užmiesčio važiavimus vistiek ~ 5,6-5,7 l. Sakyčiau, nėra daug.
Dėl dydžio - na, mažokas jis vistik. Važinėt į darbą ar šiaip kur su vaiku - pats tas. Bet jau savaitgaliais kai reik į kaimą važiuot, tai man į jį nieks netelpa. Bet tam atvejui juk vyro 'autobusas' dar yra  lotuliukas.gif
Galutinė išvada - pamačius nuolat augančias dyzelio kainas kaskart džiaugiuosi, kad iškeičiau savo erdvųjį Space wagon į šitą pagranduką (žinoma, ir remontuot tą Space pabodo jau..)  thumbup.gif

Maniskis benzininis 1,6.... ant lygaus kelio 6ltr/100.... bet va mieste kylam iki 11 beveik.... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -t-a-m-s-i-: 14 gegužės 2008 - 17:08
Sveikos mamytės, o mes kaip tik pardavinėjame mersiuką, jeigu kas ieško tai labai tvarkinga ir prižiūrėta mašinytė už gerą kainą:

http://auto.plius.lt...t...&id=1809970
Atsakyti
Labuka, vakar patys bandem ilgai pakeisti gabaritu lempute, ale nepavyko tongue.gif gal kas paslapti isduos kaip reiketu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnele @ 2008 05 21, 11:34)
Labuka, vakar patys bandem ilgai pakeisti gabaritu lempute, ale nepavyko  tongue.gif gal kas paslapti isduos kaip reiketu  biggrin.gif

servise viska zino... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 05 21, 12:20)
servise viska zino...  lotuliukas.gif

ooo, sita tikrai zinau
beje pavyko ir mums
vyras sake kad as jam skolinga 80 lt biggrin.gif
beje, stoju i jusu buri wub.gif
Atsakyti