Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(banguole @ 2008 03 26, 12:48)
Visai nebaisiai sakyčiau  g.gif



QUOTE(Vilangella @ 2008 03 26, 14:04)
Na tikrai labai normaliai.... man signalizacija dėjo už 380 - ir tai čia tipo su visom "baisulinėm nuolaidom"  biggrin.gif

saziningai priipazinsiu laukiau zyyyymiai didesnes saskaitos... sakiau bus vrs stukytes.... nu bet yra kaip yra thumbup.gif
Atsakyti
pas man lemputė priekiniam žibinte perdegė.. serviso kaina - 150 Lt blink.gif Tipo, labai sudėtinga prieit pakeist.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 03 31, 20:28)
pas man lemputė priekiniam žibinte perdegė.. serviso kaina - 150 Lt  blink.gif  Tipo, labai sudėtinga prieit pakeist.


siaubas blink.gif , bet nieko ten sudetingo irnesakyk.gif, jei mano tetis pakeicia biggrin.gif . Plesikavimas viduri baltos dienos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 01 balandžio 2008 - 08:26
Va ir man vakar nuotaiką pagadino... Kažkas, matyt, su akmeniu išdaužė mano mašiniuko viršutinį vairuotojo pusės balkį prie priekinio stiklo... Matosi tokia duobytė... verysad.gif Na, labai nemalonu... Guodžiuosi, kad nepataikė į priekinį stiklą ir nesuskaldė.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilangella @ 2008 04 01, 10:09)
Va ir man vakar nuotaiką pagadino... Kažkas, matyt, su akmeniu išdaužė mano mašiniuko viršutinį vairuotojo pusės balkį prie priekinio  stiklo... Matosi tokia duobytė...  verysad.gif  Na, labai nemalonu... Guodžiuosi, kad nepataikė į priekinį stiklą ir nesuskaldė....  unsure.gif


labai nemalonu.. verysad.gif aš irgi kažkurią dieną radau trinktelėjimo pėdsakus ant keleivio durelių. Net dažai nuvaryti, gal maždaug cento dydžio. Matyt, akmeniu ar kažkuo pan, nes tokioj vietoj joks auto nesugebės užkabint.
O ir per pačių kvailumą mašiną 'pasigražinom'. Nuvažiavau paimt mamos, o ji, kol krovė daiktus į mašiną, pririšo šunį prie stulpelio šalia mašinos (tas balvonas baisiausiai raunasi į vidų). Tai brisius vairuotojo dureles nagais subraižė - ir taip gerai matosi doh.gif Nu net pagalvojus nebūčiau, kad šuo šitaip gali mašinos dažus subraižyt. Paskui poliravau poliravau.. dabar į akis nekrenta, bet tą dieną tai taip nuotaika sugedus buvo doh.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 04 02, 08:23)
labai nemalonu..  verysad.gif  aš irgi kažkurią dieną radau trinktelėjimo pėdsakus ant keleivio durelių. Net dažai nuvaryti, gal maždaug cento dydžio. Matyt, akmeniu ar kažkuo pan, nes tokioj vietoj joks auto nesugebės užkabint.
O ir per pačių kvailumą mašiną 'pasigražinom'. Nuvažiavau paimt mamos, o ji, kol krovė daiktus į mašiną, pririšo šunį prie stulpelio šalia mašinos (tas balvonas baisiausiai raunasi į vidų). Tai brisius vairuotojo dureles nagais subraižė - ir taip gerai matosi  doh.gif  Nu net pagalvojus nebūčiau, kad šuo šitaip gali mašinos dažus subraižyt. Paskui poliravau poliravau.. dabar į akis nekrenta, bet tą dieną tai taip nuotaika sugedus buvo  doh.gif


Ot brisius biggrin.gif pridirbo...
Tikrai bjauru, kai randi "apcarapalinta" mašiną ir nežinai kas ir dėl ko... Pas mus Karoliniškėse ir kiemelis pastoviai užkimštas ir nekurie kaimynėliai šonus daužo... ir nieko nepadarysi, stengiuosi statyti šalia normalesnių žmonių mašinų, kurie labiau saugo ir kultūringiau elgiasi... Ypač yra vienas senukas "delikatnas" tongue.gif tai prie jo geriausia!

Atsakyti
QUOTE(Vilangella @ 2008 04 02, 13:21)
Pas mus Karoliniškėse ir kiemelis pastoviai užkimštas ir nekurie kaimynėliai šonus daužo... ir nieko nepadarysi, stengiuosi statyti šalia normalesnių žmonių mašinų, kurie labiau saugo ir kultūringiau elgiasi... Ypač yra vienas senukas "delikatnas"  tongue.gif  tai prie jo geriausia!


pas mus irgi vienas ypatingas yra, tik priešingai - jau geriau gatvėj auto palikčiau, nei šalia jo kur nors. Per langą ne vieną kartą stebėjau, kaip jis savo audi parkuoja blink.gif Jei randa kokį tarpelį tarp dviejų auto - ten ir kiša. Nesvarbu, kad ir pralįst nelabai gaunasi, visus šonus apibraižo besigrūsdamas. Galų gale įvažiuoja į tą tarpą, o sustojęs apsižiūri, kad išlipt tai nėr kaip - veidrodžiai per kelis milimetrus nuo kaimynių, kur jau čia gurelės atsidarys doh.gif

O maniškis pagrandukas kad įsicypavo doh.gif anksčiau vyras aiškino, kad servise pasakė, jod kaladėlės stabdžių dar geros, keist nereik, nesvarbu, kad pacypauja. Dabar pačiam daviau pavažinėt po miestą pusvalandį - po 10 min nutarė, kad reik keist ir skubiai. Ai, dar sakė, kad pakely sutiko dar vieną tokį patį pagranduką, lygiai taip pat cypaujantį.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 04 03, 08:19)
O maniškis pagrandukas kad įsicypavo  doh.gif  anksčiau vyras aiškino, kad servise pasakė, jod kaladėlės stabdžių dar geros, keist nereik, nesvarbu, kad pacypauja. Dabar pačiam daviau pavažinėt po miestą pusvalandį - po 10 min nutarė, kad reik keist ir skubiai.  Ai, dar sakė, kad pakely sutiko dar vieną tokį patį pagranduką, lygiai taip pat cypaujantį.


cia gal mano mamos lotuliukas.gif irgi jau neblogai isicypaves blink.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aristokratė: 03 balandžio 2008 - 09:37
QUOTE(Aristokratė @ 2008 04 03, 09:36)
cia gal mano mamos  lotuliukas.gif irgi jau neblogai isicypaves  blink.gif .


lotuliukas.gif oi, prajuokinai lotuliukas.gif
čia, sakė, nekokybiškos stabdžių kaladėlės kaltos. Vyras bandė jas purkšt specialiu kažkokiu purškalu, tai kokias 10 min necypė, paskui vėl tas pats. Kai tik mažius pasveiks, nuvarysiu automobilį į servisą, nes jau nei radijas nepadeda biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 04 03, 11:06)
lotuliukas.gif oi, prajuokinai  lotuliukas.gif 
čia, sakė, nekokybiškos stabdžių kaladėlės kaltos. Vyras bandė jas purkšt specialiu kažkokiu purškalu, tai kokias 10 min necypė, paskui vėl tas pats. Kai tik mažius pasveiks, nuvarysiu automobilį į servisą, nes jau nei radijas nepadeda  biggrin.gif .


Aha, tikrai kartais papuola tokios nekokybiškos, kažkada buvo vyro Peugeotui605 tokios uždėtos... neapsikentė - reikėjo pakeisti tongue.gif
Bet kai atsisėdau tos machinos vairuoti (tada buvau ilgai nevairavus) tai sakė jokio cypimo negirdėjo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Matyt iš baimės ausų būgneliai užsikimšo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 04 02, 07:23)
l(tas balvonas baisiausiai raunasi į vidų). Tai brisius vairuotojo dureles nagais subraižė - ir taip gerai matosi  doh.gif  Nu net pagalvojus nebūčiau, kad šuo šitaip gali mašinos dažus subraižyt. Paskui poliravau poliravau.. dabar į akis nekrenta, bet tą dieną tai taip nuotaika sugedus buvo  doh.gif


Tėvų šuo Viktoras mano turėtam BMW visą priekinį kapotą subražė..ot siutau... bash.gif:

Pasikeičiau savo mersiukui tepalus, nusiėmiau tą "įskaitą", nebepypsi prieš užvedant ir skaičių su minusais neberodo. thumbup.gif . Sumokėjau už viską- darbą ir tepalus, filtrus- 250 Lt. thumbup.gif ( čia pas vieną tėčio draugą ,mažame miestelyje)
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 04 03, 15:29)
Pasikeičiau savo mersiukui tepalus, nusiėmiau tą "įskaitą", nebepypsi prieš užvedant ir skaičių su minusais neberodo.  thumbup.gif . Sumokėjau už viską- darbą ir tepalus, filtrus- 250 Lt.  thumbup.gif ( čia pas vieną tėčio draugą ,mažame miestelyje)


prisijungiu ir as prie mersiuku savininkiu lotuliukas.gif
norejau paklausti, ar tau meistras nueme ta minusa, ar kazkaip patiems galima? man vakar pakeite tepalus, bet patingejo nuimti ta minusiuka...
Atsakyti