Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(Vilangella @ 2008 03 18, 19:34)
Nu tikri gražuoliai... O tas bronzinis perlamutras  blush2.gif

kW - t.y. kilovatai rodo variklio galingumą, pvz. pas mane 70 kW
1,7  1,9 1,6 1,4 - rodo variklio darbinį tūrį 
smile.gif

tu visiskai teisi, tik man atrodo kad 1,4 1,5 1,9 tai tradiciniai skaiciai, kuriuos isgirdes zmogus jau isivaizduoja kiek sakykim kuro gali sunaudoti tokia masinyte, o tu pasakyk kam nors 70 kW....... is simto gal pora pasakys kas tas yra..... cia turbut jau uzkietejusiems automegejams labiau idomu....
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 03 18, 18:39)
tu visiskai teisi,  tik man atrodo kad 1,4 1,5 1,9 tai tradiciniai skaiciai, kuriuos isgirdes zmogus jau isivaizduoja kiek sakykim kuro gali sunaudoti tokia masinyte, o tu pasakyk kam nors 70 kW....... is simto gal pora pasakys kas tas yra..... cia turbut jau uzkietejusiems automegejams labiau idomu....


Aha su tokiais mašiniukais pamažu užkietėji thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 03 18, 16:51)
1.7 gali buti benzinas taip pat, ir 1.9 dar buna...  taip kad 1,7 nebutinai turi buti dizelinas....skaicius nusako variklio galinguma....
Papildyta:
1,9 benzinas
1,7 benzinas


Na geras.... rolleyes.gif visada buvau įsitikinusi, kad 170 tai TIk dyzelis... doh.gif Na per autopliusą kai ieškojau, tiesiog išsifiltruodavau tik dyzeliukus, tai apie benzininius modelius visai esu neapsišvietusi... blush2.gif
Nes pvz BMW- 324- tai 2,4 tik dyzelis. O benzininė 325 (2,5)
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 03 18, 20:21)
Na geras.... rolleyes.gif  visada buvau įsitikinusi, kad 170 tai TIk dyzelis... doh.gif  Na per autopliusą kai ieškojau, tiesiog išsifiltruodavau tik dyzeliukus, tai apie benzininius modelius visai esu neapsišvietusi... blush2.gif
Nes pvz BMW- 324- tai 2,4 tik dyzelis. O benzininė 325 (2,5)

zinok nepatikesi yra ir 1,5 variklis pas mb a klases.... doh.gif
1,5 benzinas
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 03 18, 18:35)
zinok nepatikesi yra ir 1,5 variklis pas mb a klases.... doh.gif
1,5 benzinas


o dyzeliukai dar kokie būna? Tik 170 ar ir mažesnio ar didesnio galingumo??? g.gif

Papildyta:
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 03 18, 18:35)
zinok nepatikesi yra ir 1,5 variklis pas mb a klases.... doh.gif
1,5 benzinas


oi koks gražuolis. wub.gif wub.gif Na man tokio piniginė kolkas "nepaneša". Bet ateity, kai savo džimį jau keisiu- norėčiau tokio..tik dyzeliuko.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 03 18, 20:40)
o dyzeliukai dar kokie būna? Tik 170  ar ir mažesnio ar didesnio galingumo??? g.gif

Papildyta:
oi koks gražuolis.  wub.gif  wub.gif Na man tokio piniginė kolkas "nepaneša". Bet ateity, kai savo džimį jau keisiu- norėčiau tokio..tik dyzeliuko.... ax.gif

a va cia tai neesu tvirta,reikia pasidometi.... g.gif
Atsakyti
Banguole, kaip sekasi rinktis mašiniuką? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilangella @ 2008 03 21, 15:59)
Banguole, kaip sekasi rinktis mašiniuką?  ax.gif


Dar vis dairausi unsure.gif Galiu sau leist apie 15000 tik Kažin ar gausiu už tokia kainą tikrai padorią mašinytę. Dar reikia atsižvelgt į tai, jog reliai turėčiau pirkti pigesnę, nes iš tu pačių pinigų reiks ir tavryti visą kita unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2008 03 21, 16:22)
Dar vis dairausi  unsure.gif Galiu sau leist apie 15000 tik Kažin ar gausiu už tokia kainą tikrai padorią mašinytę. Dar reikia atsižvelgt į tai, jog reliai turėčiau pirkti pigesnę, nes iš tu pačių pinigų reiks ir tavryti visą kita  unsure.gif



O gal tada koki kitą mašiniuką-pvz pežo ar pan. Jei pinigėlių nelbai yra. ax.gif Ar tik mersiukas planuose?Nes jei draudimas, padangos-dar+2000 reikia. O už 13000 nieko gero jau nebegausite. verysad.gif
Atsakyti
parsivariau savo masiniuka is serviso..... nei daug nei mazai.....idejo signalizacija , tepalus pakeite, kuro filtra pakeite, sankabos pedala sutvarke(vaziuojant nuluzo kazkokia plastmasine detale ir pradejo trasket) ~700 lt......... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 03 22, 18:36)
parsivariau savo masiniuka is serviso..... nei daug nei mazai.....idejo signalizacija , tepalus pakeite, kuro filtra pakeite, sankabos pedala sutvarke(vaziuojant nuluzo kazkokia plastmasine detale ir pradejo trasket) ~700 lt......... blush2.gif


Visai nebaisiai sakyčiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 03 22, 18:36)
parsivariau savo masiniuka is serviso..... nei daug nei mazai.....idejo signalizacija , tepalus pakeite, kuro filtra pakeite, sankabos pedala sutvarke(vaziuojant nuluzo kazkokia plastmasine detale ir pradejo trasket) ~700 lt......... blush2.gif


Na tikrai labai normaliai.... man signalizacija dėjo už 380 - ir tai čia tipo su visom "baisulinėm nuolaidom" biggrin.gif
Atsakyti