Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(banguole @ 2008 03 17, 16:01)
Ačiū mergaitės  biggrin.gif  dar labiau užsinorėjau smile.gif O šita gi, dar noriu paklasuti. I ka dėmesį atkreipti reikia perkant tokią mašinytę. Į ką jūs žiūrėjot pirkdamos?

P.S. O kiek, jei ne paslaptis mokėjote už savo pagrandukus?

kainos ivairios..... priklausomai nuo komplektacijos masinos, nuo metu, nuo kuro .... jei nori normalaus masiniuko tai zvalgykis mazdaug nuo 15 tks litu.....pats pirmas musu zvilgsnis buvo i variklio dangteli(tiksliau kas po juo dedasi)... labai daug masinyciu su perkaitusiais varikliais....
Atsakyti
o kaip atpažinti, kad variklis perkaitęs? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2008 03 17, 16:49)
o kaip atpažinti, kad variklis perkaitęs?  unsure.gif

atsuki variklio dangteli, ir po juo turi buti svaru(gali buti tik kondensatas, tokie kaip rasos laseliai), negali buti jokios "kosytes". jei variklis buvo perkaites, dazniausiai buna tokie balksvos spalvos kaip snargliukai..... lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -t-a-m-s-i-: 17 kovo 2008 - 15:31
QUOTE(Vilangella @ 2008 03 17, 14:27)
  Ir aš iš pražių sunerimau - tepalai tik pakeisti viskas lyg ir ok, tai nuvažiavau į merso servisą - ir uz 23 Lt. nuprogramino tą kompą, t.y. nuėmė įskaitą, tuo pačiu pasakė, kad varikliui viskas ok  thumbup.gif


O man kaip tik tie minusiukai ir pypsėjimas sutapo su tuo laiku- kai turiu tepalus keisti.
O gal gali parekomenduoti kokiame Vilniaus servise nusiėmei tą įskaitą ir varikliukui komplimentą davė. Aš irgi noriu nuvaryti, bet grynai dėl konsultacijos- dėl to autonominio.

Dėl pirkimo- tai iš manęs patarėja nekokia, blush2.gif nes mano dyzeliukas, o perkant dalyvavo "kompetetinga komisija", taigi aš pati tik vertinau salono švarą, kad nebūtų jokių dėmių, suplyšusių apmušalų ir t.t.
O jau į variklį ir po automobiliu diedai lindo: žiūrinėjo, klausė, uostė, stebėjo kokį dūmą metą ir t.t. doh.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Dėl kompiuterio nuėmimo, tai siūlyčiau vis tik į MERCEDES'o firminį servizą važiuoti, čia Vilniuj prie Maxima bazės, nes kompas toks dalykas .... ax.gif
Dėl variklio tai man pasakė, kad "prijungus kompą" nerodo jokio "fault'o", tai reiškia, kad lyg ir viskas ok... Pilna variklio diagnostika kainuotų daugiau...
Tepalus man vyras pakeitė, tai kainavo tik tealai ir filtriukai tongue.gif tai jei šitoj vietoj gali sutaupyti tongue.gif vyro darbo saskaita, tai ir gerai. Nėra ten taip sudėtingai neprieinama - tik man atrodo reiks tokį raktą nusipirkti, kad kuro filtrą atsukti, ... nu bet jis ir ateičiai pravers...
Aš tai vis tik registruosiuosi į MERCEDES'ą pavarų dėžės pilnai diagnostikai g.gif Mano automatas... Nes vieni draugai nusipirko beveik naują audi A6 ir daba iš jos automato dėžės ten skyčiai ištekėjo, kažkas užlūžo, žodžiu remontas 3000 - 4000 Lt. doh.gif Atgailėsiu 120-130 lt., tegu pasižiūri...
Dėl autonominio, tai vyras irgi varys savo GALAXY, lyg ir rado tokius meistriukus, kurie pažiūrės, nes firminiam labai brangiai prašo...
Atsakyti
O kuom skirias A160 nuo A170? g.gif Ir kuom avangarde nuo elegance? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banguole: 18 kovo 2008 - 13:31
QUOTE(banguole @ 2008 03 18, 14:27)
O kuom skirias A160 nuo A170?  g.gif Ir kuom avangarde nuo elegance?  rolleyes.gif


Jei neklystu - variklio darbinis tūris tongue.gif
A17 dyzeliukai
A16 benziniukai
pas mane 17, 70kW CLASSIC, dyzeliukas ax.gif
70kW - variklio galia
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2008 03 18, 15:27)
O kuom skirias A160 nuo A170?  g.gif Ir kuom avangarde nuo elegance?  rolleyes.gif

variklio galingumas 1,6 ir 1,7.... avangarde nu elegnce skiriasi komplektacija.... avangardas turi daugiausia visokiu "pribumbasu"-papildomu funkciju: pvz sildomi veidrodeliai, sedines atsilenkia ir issiima, cd keitiklis buna, veidrodeliai buna masinos spalvos(nezinau ar elegance modelyje tas yra ar nera, classic tikrai neturi).
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2008 03 18, 13:27)
O kuom skirias A160 nuo A170?  g.gif Ir kuom avangarde nuo elegance?  rolleyes.gif


jau kaip rašė-
160 benzinas.
170- dyzelis. ax.gif

o 140 atrodo irgi benzinas.


Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 03 18, 18:26)
jau kaip rašė-
160 benzinas.
170- dyzelis. ax.gif

o 140 atrodo irgi benzinas.

1.7 gali buti benzinas taip pat, ir 1.9 dar buna... taip kad 1,7 nebutinai turi buti dizelinas....skaicius nusako variklio galinguma....
Papildyta:
1,9 benzinas
1,7 benzinas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -t-a-m-s-i-: 18 kovo 2008 - 17:04
kad masina dyzeline nurodo raides CD arba CDI(su ipurskimu).
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 03 18, 17:51)
1.7 gali buti benzinas taip pat, ir 1.9 dar buna...  taip kad 1,7 nebutinai turi buti dizelinas....skaicius nusako variklio galinguma....
Papildyta:
1,9 benzinas
1,7 benzinas


Nu tikri gražuoliai... O tas bronzinis perlamutras blush2.gif

kW - t.y. kilovatai rodo variklio galingumą, pvz. pas mane 70 kW
1,7 1,9 1,6 1,4 - rodo variklio darbinį tūrį
smile.gif
Atsakyti