Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(dije @ 2008 03 13, 15:53)
Ai, dėl šito draudimo man kažkaip negaila. Ramybė, kaip sakoma, brangiausia. Mb savo Opel jau keli metai iš eilės draudžia, tai jam suma jau tik 300. thumbup.gif  Nors irgi kai tik nusipirko- po 1000 mokėjo.


Aš tai jau matau - bus man pavasarį išlaidėlių mersiukui - reikės padangas naujas pirkt, bent jau dvi į priekį, groteles ant apatinio "buferio" išsivalyti ir įsiimpregnuoti saloną... čia jau pati padarysiu tik priemonių nusipirkt reikia...
O šiandien darbe paprašiau, kad vyrai nuimtų valytuvus ir su feiriu nusiploviau tą gatvinį mazutą, nes jau nebeįmanoma - tiek nuo gatvių užsineša.... Ir ką jie ten pila žiemą į tas gatves, kad stiklai plėvėmis užsineša mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilangella @ 2008 03 13, 16:06)
Aš tai jau matau - bus man pavasarį išlaidėlių mersiukui - reikės padangas naujas pirkt, bent jau dvi į priekį, groteles ant apatinio "buferio" išsivalyti ir įsiimpregnuoti saloną... čia jau pati padarysiu tik priemonių nusipirkt reikia...
O šiandien darbe paprašiau, kad vyrai nuimtų valytuvus ir su feiriu nusiploviau tą gatvinį mazutą, nes jau nebeįmanoma - tiek nuo gatvių užsineša.... Ir  ką jie ten pila žiemą į tas gatves, kad stiklai plėvėmis užsineša  mad.gif


Mano padangos universalios. Tai va išlaidos- draudimas ir jau metas tepalus keistis. Tik tiek. ax.gif
Atsakyti
O aš vis dar neapdraudžiau kasko. Kai draudžiau privalomu draudimu, paklausiau, kiek kainuos kasko. Pasake - apie 1500 Lt. Gaila pasidarė pinigų tuo kartu biggrin.gif O dabar vis neprisiruošiu.
Gerai, kad apie padangas priminėt. Pripratus buvau su universaliom važinėt, tai ir dabar nei į galvą, kad gal šitos auto padangos žieminės. Reiks pažiūrėt.
Pas mane kažkas cypia važiuojant. Vyras sakė, kad stabdžiai. Vakar nuvarė į servisą kaladėlių pakeist, ten sako, kad dar geros, keist nereik. Tai kodėl tada cypia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 03 14, 11:26)
Pas mane kažkas cypia važiuojant. Vyras sakė, kad stabdžiai. Vakar nuvarė į servisą kaladėlių pakeist, ten sako, kad dar geros, keist nereik. Tai kodėl tada cypia?  g.gif


pas mus irgi cypia, kaip letai vaziuojam, pvz. i garaza, tetis sako, kad guolis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 03 14, 11:26)
O aš vis dar neapdraudžiau kasko. Kai draudžiau privalomu draudimu, paklausiau, kiek kainuos kasko. Pasake - apie 1500 Lt. Gaila pasidarė pinigų tuo kartu  biggrin.gif  O dabar vis neprisiruošiu.
Gerai, kad apie padangas priminėt. Pripratus buvau su universaliom važinėt, tai ir dabar nei į galvą, kad gal šitos auto padangos žieminės. Reiks pažiūrėt.
Pas mane kažkas cypia važiuojant. Vyras sakė, kad stabdžiai. Vakar nuvarė į servisą kaladėlių pakeist, ten sako, kad dar geros, keist nereik. Tai kodėl tada cypia?  g.gif


Mano BMW kai šildymą įjungdavau, pečiukas ir pūsdavo ir cypdavo. doh.gif
O dabar mersiukui tai kaskart vedant varikli supypsi vieną kartą ir prietaisų skydelyje užsidega veržliarakčio paveiksliukas ir skaičius. Iš pradžių buvo 4,3,2...dabar jau -2,-3, šiandien jau -4 parodė. Tai jau manau einu į minusą- reikia tepalus keistis. -4 dienos atgal jau reikėjo tai padaryti. O planuoju keistis po Velykų., savo gimtam mieste, pas tėčio draugą. O gal nelaukti ir jau pirmadienį į artimiausią servisą nuvaryti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 03 14, 13:42)
Mano BMW kai šildymą įjungdavau, pečiukas ir pūsdavo ir cypdavo.  doh.gif 
O dabar mersiukui tai kaskart vedant varikli supypsi vieną kartą ir prietaisų skydelyje užsidega veržliarakčio paveiksliukas ir skaičius. Iš pradžių buvo 4,3,2...dabar jau -2,-3,  šiandien jau -4 parodė. Tai jau manau einu į minusą- reikia tepalus keistis. -4 dienos atgal jau reikėjo tai padaryti. O planuoju keistis po Velykų., savo gimtam mieste, pas tėčio draugą. O gal nelaukti ir  jau pirmadienį į artimiausią servisą nuvaryti?  g.gif

pas mane tas pats.... verzliarakti rodo ir skaicius 600.... bet ir gedima turiu... elektriniai langai nebeveikia... sake kazkas su centriniu kompiku doh.gif reikia varyti pas meistrus... o negaliu... masina darbui reikalinga.... doh.gif isvis reikes pratestuot ja visa....
Atsakyti
na, pas man dėl tepalų keitimo tai rodo kilometrus, ne dienas.. kai pirkau jau buvo - 40, po to dar kelias dienas važinėjau, tai tas minusas atitinkamai pravažiuotiems km didėjo. Gal tas veržliaraktis dar kokiems nors reikalams užsidega?
O dėl cypimo tai vyras aiškino, kad čia būtent stabdžių kaladėlės cypčioja. Atseit, nelabai kokybiškos. Betgi galėjo pakeist tada į kokybiškas g.gif Servise sakė, kad kažkokia lemputė užsidegs, kai jau reiks kaladėles keist.
Bet va cypčiojimas, kaip ir Aristokratė sakė, būna lėtai važiuojant. Reiks guolio versiją iškelt namie biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 14 kovo 2008 - 19:53
Labas merginos, na aš kaip tik ieškausi mašiniuko. Kiek turguje apsižiūrinėjau visokių mašinyčių - viestiek gryždavau prie pagranduko..nu tokie wub.gif negaliu. Sakykite prašau, kur isigijote savuosius? Kur geriau ieškoti turguje ar pagal skelbimus? Nežinau, gal kartojuosi su klausimais, smile.gif ir ar tikrai stabilios ant staigių posūkių neatrodo, jog tuoj apsiversi?
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2008 03 17, 14:25)
Labas merginos, na aš kaip tik ieškausi mašiniuko. Kiek turguje apsižiūrinėjau visokių mašinyčių - viestiek gryždavau prie pagranduko..nu tokie  wub.gif negaliu. Sakykite prašau, kur isigijote savuosius? Kur geriau ieškoti turguje ar pagal skelbimus? Nežinau, gal kartojuosi su klausimais, smile.gif ir ar tikrai stabilios ant staigių posūkių neatrodo, jog tuoj apsiversi?

as isigijau tauragej.... kaune autoturguj buvo brangu ir daug masinu su defektais, tauragej radom mums tinkancia. del apsivertimo ant staigaus posukio... nugi nevazinek kaip sumacheris ir nereikes rupintis masinos stabilumu..... ir dar be to sveika liksi thumbup.gif as vaziuoju o ne raliuoju, del to nekylo toks klausimas......
Atsakyti
QUOTE(banguole @ 2008 03 17, 12:25)
Labas merginos, na aš kaip tik ieškausi mašiniuko. Kiek turguje apsižiūrinėjau visokių mašinyčių - viestiek gryždavau prie pagranduko..nu tokie  wub.gif negaliu. Sakykite prašau, kur isigijote savuosius? Kur geriau ieškoti turguje ar pagal skelbimus? Nežinau, gal kartojuosi su klausimais, smile.gif ir ar tikrai stabilios ant staigių posūkių neatrodo, jog tuoj apsiversi?


Aš per Autoplius.lt radau. Mašiniukas stovėjo Kauno turguje. Pirkau prieš metus- pataikiau ant labai gero varianto- nes neturiu kuo skūstis. Apturėjau tik pora tokiu šiokių gedimų.
Dėl stabilumo- nepasakyčiau kad važiuodama su šia mašinike- mersiuku- jaučiuosi nestabiliau nei sakykim su BMW chuliganke. blush2.gif Kuo didesnė mašina, tuo joje jautiesi stabiliau. Bet ir su mersiuku važiuodama jaučiuosi pakankamai saugiai, nes tiesiog važinėju jau visai kitaip.Atsargiau.
Atsakyti
Ačiū mergaitės biggrin.gif dar labiau užsinorėjau smile.gif O šita gi, dar noriu paklasuti. I ka dėmesį atkreipti reikia perkant tokią mašinytę. Į ką jūs žiūrėjot pirkdamos?

P.S. O kiek, jei ne paslaptis mokėjote už savo pagrandukus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo banguole: 17 kovo 2008 - 14:05
QUOTE(banguole @ 2008 03 17, 13:25)
Labas merginos, na aš kaip tik ieškausi mašiniuko. Kiek turguje apsižiūrinėjau visokių mašinyčių - viestiek gryždavau prie pagranduko..nu tokie  wub.gif negaliu. Sakykite prašau, kur isigijote savuosius? Kur geriau ieškoti turguje ar pagal skelbimus? Nežinau, gal kartojuosi su klausimais, smile.gif ir ar tikrai stabilios ant staigių posūkių neatrodo, jog tuoj apsiversi?


Nu gi laukiam į kompaniją tongue.gif
Mašiniukas mažas, tai aišku, kad dinamika ne tokia, kaip didelių auoto... Bet pvz. tarp savo ir tėčio RENAULT SCENIK skirtumo nejaučiu.... Jaučiu skirtumą tarp drugės TOYOTA CELIKA - nu negaliu su tokom mašinom važiuoti, kur užpakalis ant žemės padėtas lotuliukas.gif ...
Šeip šitą problemą - virtimą posukyje - konstruktoriai išsprendė nuo 2001 laidų mašiniuokuose, čia tie modeliukai kur po lempom tokie sparneliai jau yra... blush2.gif jei suprasi ką turiu galvoje... tiesiog buvo pailgintos ašis. Ir jei važinėsi mieste, pvz Vilniuje, tai nelabai bus čia kur ant greičio sukinėtis... Žodiu kiek važinėjau - su šią problemą nesusiduriau, o autostradoj kartais varau 130-140 doh.gif
Papildyta:
QUOTE(dije @ 2008 03 14, 12:42)
Mano BMW kai šildymą įjungdavau, pečiukas ir pūsdavo ir cypdavo.  doh.gif 
O dabar mersiukui tai kaskart vedant varikli supypsi vieną kartą ir prietaisų skydelyje užsidega veržliarakčio paveiksliukas ir skaičius. Iš pradžių buvo 4,3,2...dabar jau -2,-3,  šiandien jau -4 parodė. Tai jau manau einu į minusą- reikia tepalus keistis. -4 dienos atgal jau reikėjo tai padaryti. O planuoju keistis po Velykų., savo gimtam mieste, pas tėčio draugą. O gal nelaukti ir  jau pirmadienį į artimiausią servisą nuvaryti?  g.gif


Čia tie minusai, tai nebūtinai koks gedimas - maniškis irgi minusavosi, cypsėjo... Čia pasirodo mašiniukas pas būvusį šeimininką servizo garantinėje įskaitoje stovėjo, ir pravažiavus tam tikrą km. praneša kad "laikas į grožio saloną" tongue.gif Ir aš iš pražių sunerimau - tepalai tik pakeisti viskas lyg ir ok, tai nuvažiavau į merso servisą - ir uz 23 Lt. nuprogramino tą kompą, t.y. nuėmė įskaitą, tuo pačiu pasakė, kad varikliui viskas ok thumbup.gif
Atsakyti