Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(saintlina @ 2008 03 03, 21:39)
mano irgi  drinks_cheers.gif



Ir mano 4u.gif
Papildyta:
[quote=dije,2008 03 03, 21:45]
Sakykite, MB A klasės 170 dyzeliukų naudotojos- o kaip pas jus veikia autonominis šildymas???

Maniškis tai išjungus variklį dar kelias min ūžia ten kažkas. Net išlipus iš auto girdisi. g.gif Nežinau- sunerimti čia ar ne/
Taip pat tikėjausi kad jis bus programuojamas- bet nieko panašaus. Tiesiog tik išjungti jį galima. O įsijungia pats, kai šildymą įjungiu.

Čia greičiausiai veikia papildomas pečius, MB servise aiškino, kad į dyzeliukus vienu metu buvo montuojami tokie, tai jie reguliuosi pagal oro temperatūrą kada veikti, kada išsijungti... Jei "veikla" tęsis ir esant šiltam metų periodui - vaziuok pas meistrus, nes vis tik kuro sanaudoms atsiliepia... nedaug aisku, bet ....
Atsakyti
QUOTE(Vilangella @ 2008 03 04, 13:06)


  Čia greičiausiai veikia papildomas pečius, MB servise aiškino, kad į dyzeliukus vienu metu buvo montuojami tokie, tai jie reguliuosi pagal oro temperatūrą kada veikti, kada išsijungti... Jei "veikla" tęsis ir esant šiltam metų periodui - vaziuok pas meistrus, nes vis tik kuro sanaudoms atsiliepia... nedaug aisku, bet ....


Ne, vasarą neūžia.
Matai koks protingas tas autonominis, pagal temperatūrą pats reguliuojasi, o aš ieškau kaip jį įjungti. O programavimo- kad pašiltų prieš ateinant vairuotojui- reiškiasi pas mane nėra. Per daug jau blatnai noriu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 03 04, 18:16)
Per daug jau blatnai noriu.  ax.gif


ne blatnai nori, netgi labai protingai, sakyčiau biggrin.gif
Atsakyti
MB turetojos, turiu kvaila klausima. Kur isijungia ilgosios sviesos? Su svirtim ar kur sone yra ratukas?
Atsakyti
Merginos, gal kuri žinot kur galima nusipirkti Kaune gražius ir kokybiškus užvalkalus sėdynėms? Mąstau, o gal natūralios odos kur gaučiau nebrangiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(estela @ 2008 03 05, 14:21)
MB turetojos, turiu kvaila klausima. Kur isijungia ilgosios sviesos? Su svirtim ar kur sone yra ratukas?

pas mane su posukio svirtim... reikia pastumti nuo saves.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(estela @ 2008 03 05, 13:21)
MB turetojos, turiu kvaila klausima. Kur isijungia ilgosios sviesos? Su svirtim ar kur sone yra ratukas?


Nu su šviesom tai šitie mašiniukai thumbup.gif Mano vyras sako, kad lempos šviečia kaip xenonai biggrin.gif Ilgosios isijungia su svirtele, o su ratuku kada įsijungia trumppos, dar galima jį patraukti ir įsijungia papildomos priešrūkinės, nu žodžiu pasibandyk, pamatysi kaip šviečia smile.gif
Papildyta:
QUOTE(dije @ 2008 03 04, 19:16)
Ne, vasarą  neūžia.
Matai koks protingas tas autonominis, pagal temperatūrą pats reguliuojasi, o aš ieškau kaip jį įjungti. O programavimo- kad pašiltų prieš ateinant vairuotojui- reiškiasi pas mane nėra. Per daug jau blatnai noriu.  ax.gif


Nu čia tuos pečius "nemcai" mėgsta biggrin.gif Mūsų Galaxy'je ir gi yra, bet vyras su juo vargsta, sakė gal atjunginės.. taip pat užgesinus mašiną jis dar ten veikia - ūžia, o vat mano mašiniuke, tai jis neūžia išjungus degimą g.gif Bet mašiniukas užkaista momentaliai, tikrai labai greitai....
Atsakyti
QUOTE(Vilangella @ 2008 03 05, 13:48)
Nu čia tuos pečius "nemcai" mėgsta  biggrin.gif  Mūsų Galaxy'je ir gi yra, bet  vyras su juo vargsta, sakė gal atjunginės.. taip pat užgesinus mašiną jis dar ten veikia - ūžia, o vat mano mašiniuke, tai jis neūžia išjungus degimą  g.gif  Bet mašiniukas užkaista momentaliai, tikrai labai greitai....


tai gal ir pas mane tas papildomas pečius yra, tik aš net neįtariu biggrin.gif Mūsų su Dije modeliai panašu, kad vienodi, tai gal ir turėtų komplektacija būt panaši g.gif Na, nesvarbu, šiaip ar taip. Bile šyla kaip reikalas.
Atsakyti
Niu noriu paklausti - ar sate savo mersiukus apdraudusios kasko draudimu? Jei taip kiek kainavo?
Atsakyti
QUOTE(Vilangella @ 2008 03 13, 10:50)
Niu noriu paklausti - ar sate savo mersiukus apdraudusios kasko draudimu? Jei taip kiek kainavo?



Taip, va praeitą sav apdraudžiau antrą kartą. Kainavo 1050 Lt.
Prieš metus kai pirkau, už kasko mokėjom berods 1250.
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 03 13, 12:30)
Taip, va praeitą sav apdraudžiau antrą kartą. Kainavo 1050 Lt.
Prieš metus kai pirkau, už kasko mokėjom berods 1250.


Ir man tą pati suma... bigsmile.gif Man tai truputuka gaila tų pinigėlių, bet vyras spiria, kad reikia pratęsti.... Matyt, ne tiek dėl mano kiek dėl savo saugumo biggrin.gif (kad nervai ramūs būtų)
Atsakyti
QUOTE(Vilangella @ 2008 03 13, 14:47)
Ir man tą pati suma...  bigsmile.gif  Man tai truputuka gaila tų pinigėlių, bet vyras spiria, kad reikia pratęsti.... Matyt, ne tiek dėl mano kiek dėl savo saugumo  biggrin.gif (kad nervai ramūs būtų)


Ai, dėl šito draudimo man kažkaip negaila. Ramybė, kaip sakoma, brangiausia. Mb savo Opel jau keli metai iš eilės draudžia, tai jam suma jau tik 300. thumbup.gif Nors irgi kai tik nusipirko- po 1000 mokėjo.
Atsakyti