Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

kad nlb aš skiriu, kokios MB klasės ir aplamai nieko apie juos nenutuokiu lotuliukas.gif , todėl norėjau prisijungti, kad savo akiratį praplėsti bigsmile.gif , kad nebūčiau ateityje tokia žiopla lotuliukas.gif . Paskaičiau, tai jūs čia viską išmanote, ne taip kaip aš 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 03 03, 15:59)
kad nlb aš skiriu, kokios MB klasės ir aplamai nieko apie juos nenutuokiu  lotuliukas.gif , todėl norėjau prisijungti, kad savo akiratį praplėsti  bigsmile.gif , kad nebūčiau ateityje tokia žiopla  lotuliukas.gif . Paskaičiau, tai jūs čia viską išmanote, ne taip kaip aš  4u.gif


C klasė- čia jau limuzininė. Geri, mikšti, vyriški mersai. O A klasė- maži tokie, pagrandukai, parketiniai. Jei labai smalsu ir nori sužinoti užeik į www.autoplius.lt- ten į Mersedes benz pardavimų psl ir susipažinsi kaip A klasės atrodo mažiai. mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
o man jis kaip tik kietas, kažkoks nepatogus, gal, kad sportinis variantas unsure.gif . O dar tas vairas l.nervina, atrodo, kad mano kojos per storos, vos įlendu blink.gif atsisėsti. Tikrai sakot, grynai vyriška mašina smile.gif
Na bet būtumėt mačiusios kaip lūpos atvėpo mano bendradarbiams, kai iš jo išlipau doh.gif

As labai norejau tokio merso, kur elegance užrašyta arba 170, bet pasiskaičiavome, kad negalim šiuo metu dvieju mašinų išlaikyti, tad dalinsimes viena. Maniškis dirba tik naktimis, o aš dieną, l.patogu 4u.gif , aš gryžtu, tuomet jis išvažiuoja..
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 03 03, 18:26)
o man jis kaip tik kietas, kažkoks nepatogus, gal, kad sportinis variantas  unsure.gif . O dar tas vairas l.nervina, atrodo, kad mano kojos per storos, vos įlendu  blink.gif atsisėsti. Tikrai sakot, grynai vyriška mašina smile.gif
Na bet būtumėt mačiusios kaip lūpos atvėpo mano bendradarbiams, kai iš jo išlipau  doh.gif

As labai norejau tokio merso, kur elegance užrašyta arba 170, bet pasiskaičiavome, kad negalim šiuo metu dvieju mašinų išlaikyti, tad dalinsimes viena. Maniškis dirba tik naktimis, o aš dieną, l.patogu  4u.gif , aš gryžtu, tuomet jis išvažiuoja..


Tai smagu kad nustebinai bendradarbius. thumbup.gif Toliau- dar geriau įgusi vairuoti savo mersą ir visai liuks bus. thumbup.gif

170- tai čia dyzeliniu varikliu. o 140 ir (berods)190 yra benzininiai. Elegance- tai pilnas komplektas. Mano mersiukas 170 clasic. ax.gif
Atsakyti
jetau, kaip faina, pavydžiu baltu pavydu smile.gif
Nieko, ateis ir mano laikas, ne tiek jie ten daug ir kainuoja mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 03 03, 20:26)
o man jis kaip tik kietas, kažkoks nepatogus, gal, kad sportinis variantas  unsure.gif . O dar tas vairas l.nervina, atrodo, kad mano kojos per storos, vos įlendu  blink.gif atsisėsti. Tikrai sakot, grynai vyriška mašina smile.gif
Na bet būtumėt mačiusios kaip lūpos atvėpo mano bendradarbiams, kai iš jo išlipau  doh.gif

As labai norejau tokio merso, kur elegance užrašyta arba 170, bet pasiskaičiavome, kad negalim šiuo metu dvieju mašinų išlaikyti, tad dalinsimes viena. Maniškis dirba tik naktimis, o aš dieną, l.patogu  4u.gif , aš gryžtu, tuomet jis išvažiuoja..

pas mane avangarde modelis..... nezinau kokia ten komplektacija.....pilna ar n... zinau kad daug "pribumbasu" prikista.... lotuliukas.gif
Atsakyti
irgi thumbup.gif !!
Kiek matau, reta moteris ar mergina MB vairuoja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 03 03, 22:27)
irgi  thumbup.gif !!
Kiek matau, reta moteris ar mergina MB vairuoja  tongue.gif

nugi kaip tik sakyciau atvirksciai..... kai tik pasirode sitie musu megstami a klases mersiukai,tai tik moteris ir tematau uz vairo sedincias..... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 03 03, 18:40)
Mano mersiukas 170 clasic.  ax.gif


mano irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 03 03, 20:20)
pas mane avangarde modelis..... nezinau kokia ten komplektacija.....pilna ar n... zinau kad daug "pribumbasu" prikista....  lotuliukas.gif


Aš irgi gerai neskiriu avangarde ir elegance, tik žinau kad clasik truputi mažiau navarotų negu prieš tai minėtiems. Nors irgi labai norėjau avangarde.


QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 03 03, 20:30)
nugi kaip tik sakyciau atvirksciai..... kai tik pasirode sitie musu megstami a klases mersiukai,tai tik moteris ir tematau uz vairo sedincias..... 4u.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif MB net nevairuoja jo (kai jo auto dėl kokių tai priežaščių nesikuria)..sako "žmonės juoksis, kiaušiniais apmetys"... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
o kokios spalvos jūsų gražuoliukai 4u.gif ?
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 03 03, 20:30)
nugi kaip tik sakyciau atvirksciai..... kai tik pasirode sitie musu megstami a klases mersiukai,tai tik moteris ir tematau uz vairo sedincias..... 4u.gif



nelabai ir įsivaizduoju vyro už tokio pagranduko vairo lotuliukas.gif Jiems gal ir savigarba neleistų tokiu važinėt biggrin.gif
Atsakyti