Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(dije @ 2008 02 17, 20:51)
Aš sakiau..  mirksiukas.gif

O mano Džimis šąla..dar į eilę neužsirašėm remontui.  ax.gif
Informuosiu vėliau kokį gedimą diagnozavo ir kiek kainavo.... ax.gif


Remontas atsiėjo 300 Lt. Buvo subyrėjusi kryžmė. Tai antras gedimas per metų laikotarpį kiek važineju šiuo automobiliuku. ax.gif
Atsakyti
Sainlina, maniskes galigumas 1,6 pilu 95 euro benzina. Kai nusipirkau masiniuka uzsipyliau pilna baka kuro, iki savo miesto pravaziavau 110 km. savam mieste iskart uzsuku i degalne ir "da"sipylu kuro. iki pilno bako tilpo lygiai 6.74 litro. Kaip matai kuro sanados nera dideles.
Del dabartiniu kuro sanaudu manau paveike puga. Vaziavau i birzus ir pakruojyje patekau i siaubinga puga, kur nesimate nei kur kelio ribos nei kur ji prasideda nei kur jis baigiasi. teko vaziuot kokius 40 min 40-50km/h greiciu. gal tas ir paveike? ir pakui cia visoj lieuvoj vienu momentu apledeje keliai buvo... tai kazkaip isimine kad pjudet is vietos net sunkoka buvo.....
bet vistiek man per daug valgo kuro...... g.gif
Atsakyti
šiaip benzininės visad daugiau 'valgo' smile.gif O apledėję keliai be abejo kuro sunaudojimą didina mirksiukas.gif Ir jei automatinė greičių dėžė, tai per tą pūgą ir ledukus gerokai daugiau benzino pareikalavo.
Ir šiaip auto su automatine greičių dėže kuro daugiau naudoja, jau spėjau pastebėt doh.gif Vis bandau bėgius jungt, bet aš prie to triptroniko nepratus turbūt. Įjungiu aukštesnę pavarą, o mašiniukas ją vistiek perjungia kai pasiekia atitinkamą apsukų skaičių. Gaunasi man tas pats, kas ir palikt viską automatui doh.gif

Dije, antras remontas per metus (ir dar ne toks baisus) - visai neblogai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 24 vasario 2008 - 19:09
QUOTE(saintlina @ 2008 02 24, 21:06)
šiaip benzininės visad daugiau 'valgo'  smile.gif  O apledėję keliai be abejo kuro sunaudojimą didina  mirksiukas.gif  Ir jei automatinė greičių dėžė, tai per tą pūgą ir ledukus gerokai daugiau benzino pareikalavo.
Ir šiaip auto su automatine greičių dėže kuro daugiau naudoja, jau spėjau pastebėt  doh.gif  Vis bandau bėgius jungt, bet aš prie to triptroniko nepratus turbūt. Įjungiu aukštesnę pavarą, o mašiniukas ją vistiek perjungia kai pasiekia atitinkamą apsukų skaičių. Gaunasi man tas pats, kas ir palikt viską automatui  doh.gif

Dije, antras remontas per metus (ir dar ne toks baisus) - visai neblogai  smile.gif

norejau automatines dezes, bet neisejo. Radom masiniuka kuris patiko ir buvo techniskai tvarkingas, tik su mechanine deze. Kai nejauciu per dideles problemos ar su automatu ar su mechanika tai ir pirkom per daug negalvoje. blush2.gif
Atsakyti
man irgi mechaninė greičių dėžė labiau patinka, bet galvojau, kad su šituo triptroniku važinėsiu kaip noriu - ar automatu, ar bėgius junginėsiu g.gif
Bet visumoj man šita mašinytė kol kas patinka thumbup.gif Kol negenda lotuliukas.gif
Atsakyti
O aš tai specialiai nepirkau tokio modeliuko, kur pusiauautomatinė (kur 2 pedalai, bet bėgių svirtelę vistiek reikia perjunginėti nuolat, tik nėra sankabos pedalo). schmoll.gif biggrin.gif Man turi būti mašinkė kaip priklauso- su 3 pedalais. Na o tikro automato niekada neturėjau, tai kolkas esu skeptiška jo atžvilgiu. Nors niekada nesakau- niekada. mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 02 24, 21:38)
man irgi mechaninė greičių dėžė labiau patinka, bet galvojau, kad su šituo triptroniku važinėsiu kaip noriu - ar automatu, ar bėgius junginėsiu  g.gif
Bet visumoj man šita mašinytė kol kas patinka  thumbup.gif  Kol negenda  lotuliukas.gif

lygiai ta pati galiu pasakyti..... masiniukas man pakolkas labai patinka( tik tikejausi kad maziau valgys benzo, siuo momentu valgo 10/100), aukstai sedi, viska matai.... pas mane AVANGARDas, nezinau kaip kitose masinose, bet pastebejau viena trukuma...galines sedynes siek tiek statokos... galetu but gulstesnes. gal as nemoku ju sureguliuot? bagazine pakankamai erdvi. Pries tai turejau mazda 323 tai 3 maisiukai is parduotuves vos sutalpinami, o cia be problemu......
Papildyta:
QUOTE(dije @ 2008 02 24, 21:49)
O aš tai specialiai nepirkau tokio modeliuko, kur pusiauautomatinė (kur 2 pedalai, bet bėgių svirtelę vistiek reikia perjunginėti nuolat, tik nėra sankabos pedalo).  schmoll.gif  biggrin.gif  Man turi būti mašinkė kaip priklauso- su 3 pedalais. Na o tikro automato niekada neturėjau, tai kolkas esu skeptiška jo atžvilgiu. Nors niekada nesakau- niekada.  mirksiukas.gif

automatas yra super! thumbup.gif mano vyras turi pontiac'a su automatine deze.... pasaka vairuot. Ypac sankryzose, posukiuse ir t.t. kur intensyvesnis darbas su pavarom vyksta..... o cia sedi ir tau dzin, nevargini smegenu kokia pavara jungt.....
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 02 24, 19:55)

automatas yra super!  thumbup.gif  mano vyras turi pontiac'a su automatine deze.... pasaka vairuot. Ypac sankryzose, posukiuse ir t.t. kur intensyvesnis darbas su pavarom vyksta..... o cia sedi ir tau dzin, nevargini smegenu kokia pavara jungt.....


Kad aš ir taip galvelės nevarginu, jau 11 metai vairuoju, tiesiog jauste jaučių kokią pavarą jungti. blush2.gif Bet sutinku, kad mieste automatas geriau.
Gal kai keisiu šitą- pasiryšiu automatui.. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dije @ 2008 02 24, 19:49)
O aš tai specialiai nepirkau tokio modeliuko, kur pusiauautomatinė (kur 2 pedalai, bet bėgių svirtelę vistiek reikia perjunginėti nuolat, tik nėra sankabos pedalo).   schmoll.gif  biggrin.gif  Man turi būti mašinkė kaip priklauso- su 3 pedalais. Na o tikro automato niekada neturėjau, tai kolkas esu skeptiška jo atžvilgiu. Nors niekada nesakau- niekada.  mirksiukas.gif


na, pas mane nereik bėgių svirtelės perjunginėt nuolat g.gif Aš tiesiog galiu pasirinkt - jei noriu, važiuoju pilnu automatu, jei ne - bėgius junginėju pati. Pedalai, tiesa, du biggrin.gif
Aš irgi iki šiol visad važinėjau su mechanine greičių dėže, tai man jos galvos skausmo visiškai nekelia. Pirma automatinė šita pagrandukė.
Dėl galinių sėdynių nieko negaliu pasakyt, nes gale nesėdžiu biggrin.gif Bet tėvus vežiau iki Šiaulių ir atgal, sakė, kad labai patogu sėdėt buvo.
O bagažinės erdvia negaliu pavadint. Iki šiol važinėjau Mitsubishi Space Wagon arba vyro Grand Voyageriu, tai po jų man šita auto tikra nykštukė biggrin.gif Anksčiau susisodindavau ir vaikus, ir šunį, ir kates, ir mamą, ir daiktų pusę namų (į kaimą važiuojant). Dabar jau bagažinėj arba šuo, arba katės. Sakiau, dabar į kaimą vyras veš visus daiktus ir šunį, o aš tik vaikus ir kates lotuliukas.gif
Nors turiu pripažint - važinėjant vienai vietos tikrai sočiai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 25 vasario 2008 - 09:38
Dėl galinių sėdynių- aš irgi nežinau, neteko ten sėdint važiuoti.. ax.gif

Bagažinė man- na kaip tokios mašinkės- tai normali, sukišu daug ten , o kas netelpa salone, po galinėmis sėdynėmis sugrūdu. Beje- ten ir gera slėptuvė. thumbup.gif Aš savo vaiko kalėdines dovanėles ten slėpiau. O jis vežamas man vis pasakoja ko norėtų nuo Kalėdų senelio, o kad ant tos išsvajotos dovanos sėdi- net nenujaučia... lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif !
Šiandien man vyras patikėjo savo plieninį žirgą MB C280 biggrin.gif .
Visą mėnesį savaitgaliais nuo 6val ryto kankino, turėjau jį vežioti, kad įsitikintų, kad galiu jį suvaldyti.. ir kaip tyčia užgesdavau tai sankryžoje, tai pastatyti neišeidavo biggrin.gif
Kai pasakiau, kad vsio, daugiau nevežiosiu, eina jis ir jo mersas kaku, matyt sąžinė prabudo..
Tai dabar nereiks autobususuose trintis ir gaudyti, bus ar nebus pagal grafiką tongue.gif
Reikalas tas, kad prieš tai važinėjau MB 200, tai ten buvo automatas ir dyzelis, o šita su pavarom ir kuras benzinas + dujos.
Na ir žvėriukas, tik tos pavaros nelaimės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gabe60 @ 2008 03 03, 15:21)
Sveikos merginos  4u.gif !
Šiandien man vyras patikėjo savo plieninį žirgą MB C280  biggrin.gif .
Visą mėnesį savaitgaliais nuo 6val ryto kankino, turėjau jį vežioti, kad įsitikintų, kad galiu jį suvaldyti.. ir kaip tyčia užgesdavau tai sankryžoje, tai pastatyti neišeidavo  biggrin.gif
Kai pasakiau, kad vsio, daugiau nevežiosiu, eina jis ir jo mersas kaku, matyt sąžinė prabudo..
Tai dabar nereiks autobususuose trintis ir gaudyti, bus ar nebus pagal grafiką  tongue.gif
Reikalas tas, kad prieš tai važinėjau MB 200, tai ten buvo automatas ir dyzelis, o šita su pavarom ir kuras benzinas + dujos.
Na ir žvėriukas, tik tos pavaros nelaimės  doh.gif


Aš irgi seniau šalia SB nervindavaus, bet vis jo pastabas aplenkdavau- prieš kokį manevrą paklausdavau ar gerai bus jei ten pasuksiu, ten persirikiuosiu, tokiu greičiu važiuosiu. Dabar tai jau praeitis. mirksiukas.gif

Smagu su C klasės mersu važinėti, nors mes čia visos A klasės 'pagrandukų' gerbėjos... wub.gif
Atsakyti