Įkraunama...
Įkraunama...

Mercedes-Benz A klasė

QUOTE(dije @ 2008 02 13, 22:09)
blink.gif  oho kainos..o aš dar dejuodavau kai BMW 324 turėjau...

O kelintų metų mamos MB?  ax.gif


pats pirmasis modelis, 1998 m. biggrin.gif .
Atsakyti
Na va- gyriau gyriau savo Džimį ir sugedo... verysad.gif

darant posūkį į dešinę - taip džeržgia kažkas kad atrodo ratai užsikirs. MB diagnozavo guolio arba kažkokios kt. detalės (pamiršau kaip pavadinimas doh.gif ) gedimą.
Važiuosim į servisą. Vargšė mano piniginė. doh.gif
Atsakyti
užjaučiu, Dije verysad.gif Bet visgi per du metus tik antras nelabai rimtas gedimas, ne taip jau blogai rolleyes.gif Parašyk, ką meistrai sakys.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 02 14, 18:40)
užjaučiu, Dije  verysad.gif  Bet visgi per du metus tik antras nelabai rimtas gedimas, ne taip jau blogai  rolleyes.gif  Parašyk, ką meistrai sakys.


Tai čia per metus antras gedimas. Aš kaip tik jį pernai vasario mėn gavau dovanų.
Prognozė- subyrėjo pusašis. Remontas apie 300 Lt. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dije: 14 vasario 2008 - 19:22
na, mano akimis žiūrint, nieko labai baisaus ax.gif Aš čia vis prisimenu ir lyginu su savo ankstesnės auto remonto išlaidom biggrin.gif
Bet ir mano naujokei jau reik keist stabdžių kaladėles. Bet čia ne bėda, visoms juk anksčiau ar vėliau reik.
Atsakyti
As su sita masinėle pravazinejau 3 metus thumbup.gif . Serviso nematem, tik tiek kiek reikejo tepalus pakeisti ar padangas. Labai smagiai ir saugiai vazinejau, kol vienas keliu asilas mano masiniuka sudauze schmoll.gif Nukentejo geometrija, todel vyras nusprende parduot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kobryte @ 2006 04 16, 23:25)

Pries tai turejau senuka mersa,bet buvo patikimas ,kaip tankas,tai kazkaip norisi to ir is naujos tiketis...



visi senesni mersedesai pasizymi patvarumu, maziau elektros, maziau problemu..

masina masinai nelygi, kad ir tas A klase, viskas priklauso kokio stovio rasit, nupirksit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mb1.lt @ 2008 02 16, 18:27)
visi senesni mersedesai pasizymi patvarumu, maziau elektros, maziau problemu..

masina masinai nelygi, kad ir tas A klase, viskas priklauso kokio stovio rasit, nupirksit smile.gif

Ačiū už nuorodėlę, būtinai apsilankysime thumbup.gif
Atsakyti
na va, pasivažinėjau iki Šiaulių. Likau patenkinta. Baisiai patogiai važiavau, nei trupučio nugara nepavargo thumbup.gif Ir keleiviai patogiai važiavo, nei vienas niekuo nesiskundė. Užteko vietos ir žmonėms, ir daiktams.
Kuro sąnaudos ~ 6 l/100 km.
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2008 02 17, 19:24)
na va, pasivažinėjau iki Šiaulių. Likau patenkinta. Baisiai patogiai važiavau, nei trupučio nugara nepavargo  thumbup.gif  Ir keleiviai patogiai važiavo, nei vienas niekuo nesiskundė. Užteko vietos  ir žmonėms, ir daiktams.
Kuro sąnaudos ~ 6 l/100 km.


Aš sakiau.. mirksiukas.gif

O mano Džimis šąla..dar į eilę neužsirašėm remontui. ax.gif
Informuosiu vėliau kokį gedimą diagnozavo ir kiek kainavo.... ax.gif
Atsakyti
Sveikos, priijungiu ir as prie mb a klases turetoju ir myletoju 4u.gif visai neseniai teturiu msiniuka. gal koks menuo. Turiu keleta klusimu:
1. kaip su variklio temperatura? as niekur nerandu jokiu parodymu skydelyje kur galeciau matyti temperatura...... doh.gif
2. kuro sanaudos: baigiu svazineti 2 baka(50 ltr) pirmas pasibaige ties skaiciumi 530 km o sis antras ties skaiciumi 430..... gal kas atsitiko? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-t-a-m-s-i- @ 2008 02 23, 22:09)
Sveikos, priijungiu ir as prie mb a klases turetoju ir myletoju  4u.gif  visai neseniai teturiu msiniuka. gal koks menuo. Turiu keleta klusimu:
1. kaip su variklio temperatura? as niekur nerandu jokiu parodymu skydelyje kur galeciau matyti temperatura...... doh.gif
2. kuro sanaudos: baigiu svazineti 2 baka(50 ltr) pirmas pasibaige ties skaiciumi 530 km o sis antras ties skaiciumi 430..... gal kas atsitiko? blush2.gif


Temperatūros parodymų pasigedo ir mano vyras, įsėdęs į mano auto biggrin.gif Bet aš manau, kad jei jau ji viršys rekomenduojamą, užsidegs kažkuri lemputė. O aš pati kiek esu važinėjus su skirtingais auto, niekad nesu pastebėjus temperatūros kilimo, tai kažkaip ir netrūksta man tų parodymų.. blush2.gif
Dėl kuro sąnaudų - taigi viskas prikaluso nuo važiavimo. Kuo daugiau važinėjai mieste, stovėjai kamščiuose, tuo daugiau kuro sunaudojai. Bet šiaip jau 430 km 50-čiai litrų labai daug tokiai auto. Betgi man ir 530 km labai nemažai atrodo g.gif O tu benziną ar dyzelį pili? Ir koks variklio tūris? Ai, tiesa, paskutiniu metu gi sniegelio nevalyto ant kelių buvo, o tai irgi kažkiek padidina kuro sunaudojimą.
Pas mane dyzelinė, bet ir tai pastebiu, kad sunaudoja daugiau kuro nei aš tikėjausi iš tokio mažylio. Užmiesty gerai, 6 l/100 km. Bet mieste tai 8-9 l (tiksliai dar nežinau, nes irgi vien tik mieste pirmą baką naudoju).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 24 vasario 2008 - 09:16