Įkraunama...
Įkraunama...

Nebegaliu..

QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 04 23, 17:45)
Bet vartykit kaip norit , tėvas taip pat turi teisę vaikus auklėti . Ir tai jiems sekasi geriau yra griežtesni , nenusileidinėja taip kaip moterys .  blush2.gif

joks menkysta neturi teisės sukti ausų vaikui.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2012 04 23, 14:20)
žinot ką...jei jūs, MAMOS, leidžiat vyreliams vaikų ausis sukiot-tokio vyro ir esat vertos. O štai vaikai nėra verti tokių tėvų kaip jūs. doh.gif  Nervina.



Aš irgi neleidžiu schmoll.gif aš saugau savo mažytę, ji ateina pas mane ir sako man - mamy, mes dlaugės ax.gif

Kaip čia kažkas rašė, jog tėvai turi teisę auklėti - turi, bet reikai skirti auklėjimą nuo skriaudimo, dar kiti sako - turi gerbt - bet nuo kada gerbti tolygu bijoti.. Aš savo mažutės tikrai neleidžiu jam taip ''auklėti''..

Atsakyti
taip,tevo auklejimo taip pat reikia,pavyzdziui as ka nors sudraudziu buna net nereaguoja,toliau daro savo,o vyras tik zodi pasako ir buna baigta..bet skriausti tikrai negalima..
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2012 04 23, 21:47)
taip,tevo auklejimo taip pat reikia,pavyzdziui as ka nors sudraudziu buna net nereaguoja,toliau daro savo,o vyras tik zodi pasako ir buna baigta..bet skriausti tikrai negalima..



Tas tiesa;) Na aš stengiuosi mažajai aiškinti, kad va, taip daryti negalima, ateik, pasikalbėkime, nes pagalvoju, kad, jeigu pvz mano draugą taip auklėjo, aš nenoriu, kad mano vaikas būtų taip ''auklėjamas'' ir tą ateity atsineštų į savo šeimą.. Montekristos postai man patinka, iš kitų temų, norėčiau jos nuomonės čia 4u.gif o gal ir patarimų
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2012 04 23, 19:48)
joks menkysta neturi teisės sukti ausų vaikui.

Jei dar griežtai , ką nors draudžia , tai neprilygsta ausų sukinėjimui . Arba tegu po visų sukinėjimų apmoka plastines ausų operacijas , jei tikrati sukinėja, o ne tai kažkieno išsigalvojimas ir noras vaikus perlepinti .
Papildyta:
QUOTE(Uuoga @ 2012 04 23, 23:29)
Tas tiesa;) Na aš stengiuosi mažajai aiškinti, kad va, taip daryti negalima, ateik, pasikalbėkime, nes pagalvoju, kad, jeigu pvz mano draugą taip auklėjo, aš nenoriu, kad mano vaikas būtų taip ''auklėjamas'' ir tą ateity atsineštų į savo šeimą.. Montekristos postai man patinka, iš kitų temų, norėčiau jos nuomonės čia  4u.gif  o gal ir patarimų

Ką reiškia neleidžiu , visi psichologai pasakys tik viena , kad vaikų auklėjime tėvai turi būti vieningi , o ne vienas draudžia , o kitas leidžia .
Atsakyti
Mamynuk, susirask kita vyra, bent jau domekis tuo. tapsi stipresne, bus paprasciau isbrist is dabartines pelkes. Sekmes tau.
Atsakyti
QUOTE(Sypsokites @ 2012 04 23, 23:17)
Mamynuk, susirask kita vyra, bent jau domekis tuo. tapsi stipresne, bus paprasciau isbrist is dabartines pelkes. Sekmes tau.

Gal tegu pirma su dabartiniu issiaiskina doh.gif
Cia ne naujo sugulovo reik ieskotis, o vaika, auganti tokioj baisioj aplinkoj gelbeti! Per savo durna galva vaika psichologiskai suzalos, ka jis mato augdamas? Kokia namu atmosfera? Pilsto is tuscio i kiaura, o realiu veiksmu nesiima, ir nesiims, nes patogiau sedet rankas sudejus, nei pajudint uodega. *****, man vaika grasintu atimti, tai as per visas imanomas instancijas praeiciau, kad uztikrinciau savo vaiko sauguma.
Matyt, autorei mazai dar noro yra kazka keisti, zinokit, neateis niekas, uz rankos nenuves, paciai reikia suktis. Irodykit savo vaikui, kad dar kazka sitam gyvenime sugebat, apart miaukimo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Patraukli ir Savarankiska @ 2012 04 24, 00:33)
Jei dar griežtai , ką nors draudžia , tai neprilygsta ausų sukinėjimui . Arba tegu po visų sukinėjimų apmoka plastines ausų operacijas , jei tikrati sukinėja, o ne tai kažkieno išsigalvojimas ir noras vaikus perlepinti .
Papildyta:

Ką  reiškia neleidžiu , visi psichologai pasakys tik viena , kad vaikų auklėjime tėvai turi būti vieningi , o  ne vienas draudžia , o kitas leidžia .



Taip, turi būti vieningi. Bet aš pasikartosiu, minėjau, kad jo savoka ''auklėti'' yra padaryti taip, kad jį ''gerbtų'', gerbti, jam tolygu bijoti. Ir tokio auklėjimo aš tikrai neleisiu. Ar juolabiau užsukinėti vaikui ausytes.. Ko aš noriu, kad jis dinktu iš mano gyvenimo, ir niekada nepasirodytų.. Mum su vaiku be jo bus lengviau ir geriau o tai kaip gestapas namie, vaikšto pasiputęs, pagal jį viskas turi būti..




Na, susirasti kt. vyrą čia ne problemų sprendimas manyčiau 4u.gif Ką dabar reikia daryti, tai išsilaisvinti nuo tokio vyro, pasirūpinti vaiku, savimi, atsigauti emociškai:)
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2012 04 23, 21:29)
Tas tiesa;) Na aš stengiuosi mažajai aiškinti, kad va, taip daryti negalima, ateik, pasikalbėkime, nes pagalvoju, kad, jeigu pvz mano draugą taip auklėjo, aš nenoriu, kad mano vaikas būtų taip ''auklėjamas'' ir tą ateity atsineštų į savo šeimą.. Montekristos postai man patinka, iš kitų temų, norėčiau jos nuomonės čia  4u.gif  o gal ir patarimų

Na dėkui biggrin.gif
Šiaip jau nieko naujo nepasakysiu, geležinė taisyklė turi būt-abu tėvai turi auklėt vienodai, ty negali vienas neleisiu, o kitas-leisiu. Aiškintis auklėjimo niuansus reikia kai vaikas negirdi. Žinoma, jei jau kalba eitų apie ausų sukimo mechanizmą kaip auklėjamąją priemonę, kas kita. Su tokiu atsineštu "auklėjimu" vyras galėtų auklėti save, vaiką iš tolo tegaudamas pamatyt...
Papildyta:
QUOTE(Uuoga @ 2012 04 24, 11:31)
Taip, turi būti vieningi. Bet aš pasikartosiu, minėjau, kad jo savoka ''auklėti'' yra padaryti taip, kad jį ''gerbtų'', gerbti, jam tolygu bijoti. Ir tokio auklėjimo aš tikrai neleisiu. Ar juolabiau užsukinėti vaikui ausytes.. Ko aš noriu, kad jis dinktu iš mano gyvenimo, ir niekada nepasirodytų.. Mum su vaiku be jo bus lengviau ir geriau o tai kaip gestapas namie, vaikšto pasiputęs, pagal jį viskas turi būti..
Na, susirasti kt. vyrą čia ne problemų sprendimas manyčiau  4u.gif Ką dabar reikia daryti, tai išsilaisvinti nuo tokio vyro, pasirūpinti vaiku, savimi, atsigauti emociškai:)

Kodėl nesiskiriate?
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2012 04 24, 13:51)
Na dėkui  biggrin.gif
Šiaip jau nieko naujo nepasakysiu, geležinė taisyklė turi būt-abu tėvai turi auklėt vienodai, ty negali vienas neleisiu, o kitas-leisiu. Aiškintis auklėjimo niuansus reikia kai vaikas negirdi. Žinoma, jei jau kalba eitų apie ausų sukimo mechanizmą kaip auklėjamąją priemonę, kas kita. Su tokiu atsineštu "auklėjimu" vyras galėtų auklėti save, vaiką iš tolo tegaudamas pamatyt...
Papildyta:

Kodėl nesiskiriate?



Noriu susirasti darbą, kad turėčiau finansinį stabilumą, jausčiausi saugi, kad pati galiu išlaikyti vaiką. Šiuo metu dirba draugas, ir tai, jeigu pvz. agentūra neduoda darbo, jis tada man sako - va tik aš vienas dirbu o tu specialiai nedirbi,apvadina visaip. Pvz vaiko pinigėliai, ką už ją gaunam, jis sako - aš dirbu, jie daugiau yra mano, jeigu ne aš tu nieko pati nepadarytum, nieko neturėtum, tu niekas. Šiandien susipykom ir jis sako - aš važiuoju į Lietuvą, pasakiau, kad - gerai, važiuok, aš pasiliksiu, ir jis užpyko, kad aš aplink jį nešokinėju, kad - oi,ko tu piktas kas čia tau dabar yra..

Jis man dažnai sako tą - tu niekas, vaiko tau niekas nepaliks, aš ją pasiimsiu, o jei tu man jos neduosi aš tau gyvenimą sugriausiu, vos ne tavo tėvų namą susprogdinsiu ir pan. Ir man taip apmaudu yra tai, kad jis akcentoja jog tik jis išlaiko šeimą, bet mes nieko neturime, o pats sau per 5 metus, kokias 5 mašinas pakeitė, kai tam prieštaraudavau, jis atkirsdavo - mano pinigai darau ką noriu.. O dabar mane kaltina, kad mes nieko neturime, o kai primenu jam klaidas, pasakau, kad neturime todėl, kad tau reikėjo automobilių užuot kažką galvojant apie ateitį, jis man atkerta, kad neburbėčiau. Žodžiu, dėl to esu ir pati kalta, kad nepastačiau jo į vietą, gal, kad nepamačiau, koks jis yra, yra ir mano klaidų, kad esu dabar negerbiama, tolygi nuliui..
Atsakyti
QUOTE(Uuoga @ 2012 04 24, 12:02)

Nesusituokę?
Dokumentuose jis nurodytas tėvu?
LT turi pas ką grįžt?
Šiaip pirmas tau praversiantis pirkinys iš algos-diktofonas. Nieko jis nepaims, kai ims kabinėtis, galvok tik apie tai, kad jo valandos suskaičiuotos.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2012 04 24, 14:08)
Nesusituokę?
Dokumentuose jis nurodytas tėvu?
LT turi pas ką grįžt?
Šiaip pirmas tau praversiantis pirkinys iš algos-diktofonas. Nieko jis nepaims, kai ims kabinėtis, galvok tik apie tai, kad jo valandos suskaičiuotos.



Ne, neesame susituoke. O dokumentuose jis nurodytas kaip tėvas, Lietuvoje tėvai mano, tai grįšti turiu kur. Jis visada sako man ta - tu niekur nedirbi, tu niekas, joks teismas tau vaiko nepaliks, aš ją pasiimsiu..
Atsakyti