Įkraunama...
Įkraunama...

Nebegaliu..

sveikos,na pas mus situacija vis dar ta pati...noriu paklausti gal kartais sia tema skaito zmogus susijes su vaiku teisemis.jei taip gal galit parasyti i az?reiktu truputi konsultacijos.. unsure.gif
Atsakyti
Skaitau temos autorės situacija, r viskas man taip pažystama.. Jums noriu pasakyti,kad privalote būti stipri, negalite pasiduoti, nes kitaip pralaimėsite, o to irgi negalite, tad būkite stipri, galvoje turite smegenis, batuose - kojas, ir eikite į priekį 4u.gif

Aš dabar papasakosiu, kaip labai aš jus suprantu:
Aš turiu 3 metų dukrytę, nedirbu, nes laukiu kol mažoji jau galės eiti į mokyklėlę. Dirba draugas ( neesame susituoke) aš iš jo sulaukiu priekaištų, kad nedirbu, kai ieškausi darbo sako - tai nedirbk, nes dar vaikas neeina į darželį. Kai būna pavargęs, prikaišioja man kaip jis pavargsta darbe o aš veltėdė sedžiu namie, nieko neveikiu ir TV tik žiūriu (bet taip nėra, aš tvarkausi, darau valgyti, užsiimu su vaikučiu,mokausi) jis man sako - kaip aš norėčiau tave palikti ir susirasti kita, arba - kaip aš gyvenčiau jeigu būčiau vienas; kokią klaidą padariau aš, kad su tavim susidėjau; jai skirsimės tau vaiko niekas nepaliks nes tu esi niekas, neturi darbo, tu niekas; jis pats augo šeimoje be tėvo, pasidavė saviauklai, nieko šilto nematė, ta mano mažutę jai ji ką padaro aprėkia kad ji net dreba arba užsuka ausį, kai aš jam pasakau, kad esi posovietinis palikimas, kad su vaikais taip negalima elgtis nes nors jie ir maži jie juk irgi žmogučiai maži. Jis mane laiko prispaudes, neleidžia niekur, nes esą į mane žiūri visi ir dar prisigalvoja, jo didžiulė nuotaikų kaita. Pasikartosiu - man sako tą patį, kad vaiko man nepaliks, po to kai jam praeina, sako - žinai gi, aš visko susinervavęs prišneku, aplinkiniai sako - oi jis juk geras ir t.t nes nežino,koks jis yra iš tikro. Ir aš vis nieko nedarau, tarsi jau lyg ir būčiau pripratus prie to, nors taip nėra, bet ta baimė pradėti viską keisti..juk kt moteris senai tokį vyrą būtų pasiuntusi toli toli..

Čia yra šakninės problemos kurias reik keisti iš pagrindų, jūs būkit stipri, aš irgi stengiuosi, aš susirasiu darbą, igysiu finansinį stabilumą, pasitaupysiu pinigėlių, ir tikrai ryšiuosi rimtiem sprendimam. Nes kiekvienas nusipelnė gyventi mylimas ir ramiai, neskriaudžiamas ir negasdinamas, kaip yra sakoma - priklausyk, bet nebūk vergė.. Niekas neturi teisės skriausti moterų 4u.gif
aš žinoma ir pati sunkiai jaučiuosi, nešu du nešalius, ir tragedija, ir pasaką.. o norisi taip,kaip kt šeimos, kai matau, vyrai tokie džentelmenai, taip rūpinasi, saugo, myli, o aš pasakiau kad man reik dėl mokslų į LT grįšti, sako - dar čia ko, man tau pirkti bilietus reik...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uuoga: 22 balandžio 2012 - 13:01
as taip pat pasijutau lyg savo istorija skaityciau,bet kaip pasipriesinti tokiek apgailetiniem zmonem unsure.gif negaliu....amzinai zemina na bet negaliu zengti to zingsnio,jau viska planuoju kaip elgciausi,kur slepciausi,kas apgintu...vios sitos mintys kazkaip gazdina..
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2012 04 22, 17:12)
as taip pat pasijutau lyg savo istorija skaityciau,bet kaip pasipriesinti tokiek apgailetiniem zmonem unsure.gif  negaliu....amzinai zemina na bet negaliu zengti to zingsnio,jau viska planuoju kaip elgciausi,kur slepciausi,kas apgintu...vios sitos mintys kazkaip gazdina..



Atrodo, kad viskas kaip kokiam filme būtų, ane? wink.gif Bėgti, slėptis reik.. nuo žmogaus, kuriuo kažkada tikėjai, su kuriuo matei viziją ateities, o trabadah.. ir apsiverčia viskas. Na aš savo dukrytės niekada neatiduočiau jam, nes jis ja net nemokėtų pasirūpinti, nuvežtų kokiai mamai ar brolio žmonai.. Jie tik gasdina tokiais dalykais, nes žino,kad mamai vaikas yra viskas;) o juk ir prioritetinė teisė mamos dažniausiai atitenka ir teismo sprendimu 4u.gif
Reikia viska pasidėlioti, pasiplanuoti, kur eiti, kur gyventi, geriausia jautiesi kai stabiliau žinoma, t.y - darbas, pajamos. Plius gerai yra fiksuoti jeigu vyras kelia ranką, susirasti advokatą gera ir tinkamai sužaisti viską, nors nėra ką ir žaisti, kaip vyrai gali taip elgtis, kaip jiems ne gėda.. doh.gif
Man irgi sako, vaiko tau niekas nepaliks..Netikiu,o kažin tai, kad nesusituoke esam itakoja kažkiek ar ne sprendimą? Gal kas žino?
Papildyta:
Tu nebijok 4u.gif Daugiau pozityvo ir pirmyn. Aš žinai, kažkada jį labai užpykdžiau pasakymu, kad vieną dieną jis bus patogioje padėtyje pabučiuoti man į subinę, nes aš busiu ta, kuri eis į priekį, o jis bus gale.. aišku, tas pasisakymas man kainavo pora mėlynių doh.gif pasakymų,kad esu tokia ir šiokia, aš ir jam rėkte išrėkiau,kad jis mano akyse yra padla..aš nenusileist stengiuosi,kiek išeina..
Atsakyti
tai va butent,maniskis irgi ja nesugebetu pasirupinti,nuveztu mamai ir tiek jo to rupescio,jei man isejus kur prasiblaskyti retai kada pampersa mazylei pats pakeicia kai ji ''pridaro''.o ka jau kalbet apie maisto gaminima,griztu sakau ka valge?sako ai va sausainiu yra.. unsure.gif na nebent kazka sau gaminasi,bet specialiai vaikui tai niekada..
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2012 04 22, 19:28)
tai va butent,maniskis irgi ja nesugebetu pasirupinti,nuveztu mamai ir tiek jo to rupescio,jei man isejus kur prasiblaskyti retai kada pampersa mazylei pats pakeicia kai ji ''pridaro''.o ka jau kalbet apie maisto gaminima,griztu sakau ka valge?sako ai va sausainiu yra.. unsure.gif na nebent kazka sau gaminasi,bet specialiai vaikui tai niekada..



O aš ir išeit niekur negaliu.. Aš taip pavargau nuo tokio gyvenimo, aš noriu,kad jis susivoktų ir išeitų pats, ir paliktų mus ramybėje..Ir, visi vyrai sako- vaiko neatiduuoda, bet dažniausiai taip nebūna, l. maža dalis tėvų tikrai pasiima vaikus iš bealinio noro ir atsidavimo. O kt. gasdina, nes jiems taip gyventi patogu - valgyt padarom, vaiką prižiūrim,ir išmoksta manipuliuoti jie..Bet vaikai, jiem būtų našta - gi į gastroles, ir pas mergas su vaikais nelakstytų jie ;D laisvės jiem reik,pamiršta greit jie tuos vaikus..
Atsakyti
karta vaziavau autobusu.gretimoje eileje sedejo senukas ir tokia moteris.jie kalbejo klausiausi ju pokalbio..jie kalbejo,kad yra tokiu zmoniu-vampyru,kurie minta zmogaus energija.jie paveikia zmogaus biolauka,ir ji paveikia maitinasi ju energija,kai paveiktam zmogui buna blogai,tai tiems zmonems-vampyrams atitenka visa paveikto zmogaus energija,manipuliuoja tuo zmogumi,jis visiskai jiems pasiduoda...kai klausiausi net siurpas per kuna ejo...tikrai manau kad tai tiesa,nes viska apgalvojau ir pamau kad mano vyras yra toks zmogus kuris minta mano energija paveikdamas mano emocija...tiesiog viena karta jis taip vare ant manes,taip zemino,as tiesiog drebejau kaip man buvo nemalonu,o jis grinai kaip koks demonas,tokia demoniska sypsena sypsojosi...
Atsakyti
Merginos, reikia ismokti pastoveti ir pakovoti uz save. Juk mes moterys, mes esame stiprioji lytis, o ne jie. Ziauru skaityti kas vyksta jsu gyvenime, bet tikrai tikiu kad tai tera laikinas etapas, kuri tereikia pergyventi ir islaukti ir tada i jusu kiema ateis svente, juk visada po gudzios ir tamsios nakties rytais pateka saule smile.gif

Reikia moketi apginti ne tik save, bet ir ta maza butybe, kuri niekuo deta, o tera tik aplinkybiu auka ir tevu manipuliaciju irankis. Linkiu stiprybes ir nenuleisti nei ranku nei galvos, jei vyras bamba ir priekaistauja, iseikit i kita kambari ir pan., neleiskit jiems saves zeminti kaip asmenybes, nes tik matydami jus sugniuzdytas, ivarytas i kampa jie pasijunta dievais. Gave atkirti viena, kita karta supras, kad galite apsiginti pacios 4u.gif
Atsakyti
žinot ką...jei jūs, MAMOS, leidžiat vyreliams vaikų ausis sukiot-tokio vyro ir esat vertos. O štai vaikai nėra verti tokių tėvų kaip jūs. doh.gif Nervina.
Atsakyti
na as tai irgi tikrai neleisciau vaikui nei ausu sukiot nei dar kazka daryt..to dar betruko...neleidziu jam del menkniekio uzrekt ant jos,o ka kalbet apie ausu sukiojima unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2012 04 23, 14:13)
na as tai irgi tikrai neleisciau vaikui nei ausu sukiot nei dar kazka daryt..to dar betruko...neleidziu jam del menkniekio uzrekt ant jos,o ka kalbet apie ausu sukiojima unsure.gif

vadinasi, dar kažką galit, tai puiku.
Atsakyti
QUOTE(Montekrista @ 2012 04 23, 18:21)
vadinasi, dar kažką galit, tai puiku.

Bet vartykit kaip norit , tėvas taip pat turi teisę vaikus auklėti . Ir tai jiems sekasi geriau yra griežtesni , nenusileidinėja taip kaip moterys . blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patraukli ir Savarankiska: 23 balandžio 2012 - 17:46