Įkraunama...
Įkraunama...

Nebegaliu..

QUOTE(Pikų*Dama @ 2012 04 17, 08:06)
be jusu leidimo jis jos isvezti negali. nebent pavogtu, o tai-nusikaltimas



deja gali. tevas gali vaika issivezti kur nori be mamos leidimo jei jam neribota tevo valdzia. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2012 04 17, 10:59)
na tai patarkit,paaiskinkit ka as galiu padaryti tokiu atveju?as tuose teisiniuose dalykuose visai zalia tad nieko absoliuciai nezinau nuo ko galiu apsisaugoti nuo ko ne.labiausiai bijau kad neatimtu vaiko ar kad nepriteistu jam...

Visu pirma mamai isvezti vaika nera iseitis. Tam yra vaiku darzeliai. Vaika i darzeli leiskit, o pati eikit dirbti. Tuomet jis tikrai negales atimti vaiko, nebent butumet girtaujanti ar kokiai kitai rizikos grupei priklausanti mama. O siaip is tvarkingu moteru joks teismas tikrai neatima vaiku ir mamai visuomet suteikia pirmenybe.
Linkiu stiprybes iveikiant savo gyvenimo demonus ir tikiu, kad viskas susitvarkus, tik Jums paciai reikia ne sedeti rankas sudejus, o kovoti del savo geresnio gyvenimo!!!
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2012 04 17, 10:04)
matot jis yra zmogus daug ka darantis is principo.sakykim as pradeciau cia visa tiesa kelt i viesuma na tarkim teisme pasakyciau visa tiesa.jis galiu garantuoti kad issivestu dukra i uzsieni,o kas tada?ar man ja kas grazintu?labai bijau kad jos neatimtu nes ji visas mano gyvenimas..

Kreipkitės į artimiausią moters krizių centrą. Suvaldykite baimes. Apsidairykite ir nuspręskite, ko norite...veikite. Paraudojomas forume nei jums, nei dukrytei nepadės

http://www.bukstipri...ontaktai(1).pdf

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunute: 17 balandžio 2012 - 10:12
QUOTE(mamynukas @ 2012 04 17, 10:04)
matot jis yra zmogus daug ka darantis is principo.sakykim as pradeciau cia visa tiesa kelt i viesuma na tarkim teisme pasakyciau visa tiesa.jis galiu garantuoti kad issivestu dukra i uzsieni,o kas tada?ar man ja kas grazintu?labai bijau kad jos neatimtu nes ji visas mano gyvenimas..


Tai ka jums patarti, kai jus net kvepuoti bijote?
Kas karta kvieskit policija, tegul registruoja grasinima, kad bijote, kad smurtauja.
Atsakyti
QUOTE(minte @ 2012 04 17, 11:08)
deja gali. tevas gali vaika issivezti kur nori be mamos leidimo jei jam neribota tevo valdzia. smile.gif

Tokiu atveju reikia kuo skubiau kreiptis i teisma del skyrybu ir tevu apribojimo isvezti vaika i uzsieni be kito tevo sutikimo.
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2012 04 17, 10:59)
na tai patarkit,paaiskinkit ka as galiu padaryti tokiu atveju?as tuose teisiniuose dalykuose visai zalia tad nieko absoliuciai nezinau nuo ko galiu apsisaugoti nuo ko ne.labiausiai bijau kad neatimtu vaiko ar kad nepriteistu jam...

Tai jums visa tema merginos ir patarineja ka daryti:

1. PALIKTI VYRA, ISEITI IS NAMU, issilaisvinti is jo, svarbiausia pradeti gyventi atskirai, kad jis nebegaletu jums itakos daryti.

2. Tada kreipkites i teisma del santuokos nutraukimo, aisku cia nebus abieju sutikimu, tad gali tekti susimoketi zymini mokesti, arba gali jus atleisti, bet cia ta suzinosite tik kreipusis i teisma.

3. Joks teismas nepriteis vaiko vyrui, del kurio kaltes isiro santuoka, tuo labiau jei jis smurtauja pries motina, turi meiluze ir pan. Na nera uzfiksuota policijos kad jis smurtauja, bet pradziai gali pakakti liudininku parodymu.

Neisizeiskite ir nesupykite, bet man tikrai sunku suvokti, kaip galima leistis sitaip terorizuojamai kito zmogaus doh.gif Sakote, kad viskas pasimate tik dabar, as tuo smarkiai abejoju, nes dazniausiai seimos modeli mes atsinesame is savo seimos, sakete kad jo tevas taip elgiasi su jo motina, tai ar tada nepagalvojot, kad ir jusu gali laukti tas pats?
Atsakyti
na esu labai greit pasiduodantis zmogus kitu itakai.jau po visu skirybu manau jausiuosi saugesne.jis pasake jei grisi pas mama tada elinga bus su manimi.o ka man daryti,kaip vienai islaikyti buta mieste?bet iskelsiu galva ir eisiu i prieki.arsiu kaip juodas arklys dirbsiu per kelis darbus bet nezadu pasiduot.ir vakar isdejo i suns dienas ir isvaziavo pas ta mergse..jam mat labai patogu pasivalkioja su ta merga,laisvalaiki leidzia su ja...grizta namo vaikas prie sono....geras gyvenimas....na kaupiasi kaupiasi man visi sitie dalykai....bus kada pratruksiu...dabar laukiu kada isvaziuos i uzsieni,tada manau atsigausiu...
Atsakyti
My Webpage Pliurpdama forume ir nieko nesiimdama nepajudėsi iš mirties taško.Skambink,domėkis ieškok pagalbos,pirmiausia sau ir vaikui psichologinės,kad žinotum kaip elgtis pradžioj,kad ir suvaidintai,nepasirodyti ištižusiai.Smurto,grasinimo atveju iš karto policiją,pareiškimas.dar klausimas jūs kaip kartu gyvenat?Jis raktus turi buto?Ar butas nuosavas?Jei ne keisti gyvenamąją vietą,spynas.atsiriboti visiškai nuo bet kokio bendravimo su tuo žmogumi,pakeisti tel numeri,gal turit kokių draugų,ar draugių vyrų(vaikinų),kurie galėtų bent kada užstoti,apginti?(nors aišku svetimi ne visada nori kištis,bet tokiems ereliams dažnai reikia parodyti,kad turi kas užtars ir pan.)Pradėti skyrybų procesą ir kuo greičiau,(neskaičiau visų žinučių,čia jei dar nesiskiriat),galima juk panaudoti jo neištikimybę,agresiją prieš jį patį.Bet kaip ir minėjau,ieškokit psichologinės pagalbos sau,žmonių kurie tai patyrė ir žino kelius,kaip iš to išeiti.Bet kokiu atveju sėkmės jums ir stiprybės 4u.gif
Atsakyti
tai va kad as nieko neturiu,nei kas uzstos nei kas pades...todel ir pasidavus taip sito zmogaus ytakai...
Papildyta:
butas nenuosavas,mes ji nuomuojam..na dar kolkas grizineja...o kas del darzelio cia kazkuri minejot kad vaika leisti,vaikas irasytas i eile,bet eile ateis tik nuo rugsejo...dar visi 4 menesiai...
Atsakyti
QUOTE(mamynukas @ 2012 04 17, 11:22)
tai va kad as nieko neturiu,nei kas uzstos nei kas pades...todel ir pasidavus taip sito zmogaus ytakai...

Kiek matau siuo metu Jus uzpludes saves gailestis. Pirmiausia toki jausma reikia nugaleti ir aukstai pakelti galva. Niekas uz Jus Jusu gyvenimo negyvens schmoll.gif Susiimkit del savo vaiko, koki pavyzdi jam rodote, bent apie tai pagalvokit. Jums tikrai daug patarimu surase, dabar reikia, kad pati kazko imtumetes. Suprantu, kad kartais rankos nusvyra, bet cia jau kalba eina ne apie Jus viena, juk turite vaika, privalote jam suteikti ramia vaikyste.
Jus ne vienintele busite auginanti vaika viena ir kazkaip issivercianti. Cia forume pilna vienisu mamyciu, kurios pakovojo uz savo ir savo vaiku ramybe, dirba ir pragyvena. Neiesko pasiteisinimu, tiesiog daro tai, ka privalo, kad ir pacios ir ju vaikai gyventu geriau.
As irgi neturiu, nei kas uzstoja nei kas padeda. Taip pat auginu vaika viena, butas nuomojamas ir tikrai neverkslenu ant gyvenimo kaip man sunku. Visko buna, bet jausmas, kad pati esu atsakinga uz savo gyvenima man neleidzia istizti ir padeda eiti i prieki.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krista08: 17 balandžio 2012 - 10:32
QUOTE(mamynukas @ 2012 04 17, 11:25)
tai va kad as nieko neturiu,nei kas uzstos nei kas pades...todel ir pasidavus taip sito zmogaus ytakai...
Papildyta:
butas nenuosavas,mes ji nuomuojam..na dar kolkas grizineja...o kas del darzelio cia kazkuri minejot kad vaika leisti,vaikas irasytas i eile,bet eile ateis tik nuo rugsejo...dar visi 4 menesiai...

Jūs finansiškai nuo jo priklausoma?jei ne keiskit gyvenamąją vietą pradžiai,kad jis nežinotų,darželių yra aplinkui ne vienas,neužsiciklinkit ties vienu,man irgi situacija buvo,reikėjo dirbti,tai per 10 artimiausiu rajone perlėkiau ir per dvi dienas priėmė vaiką.gal draugių kokių vistiek turit su vaikais?Prašyt pagalbos,kad pradžiai darbelį bent pusei etato rast,kad prižiūrėtų mergaitę kol daržiuką rasit.O mama mieste ar kaime gyvena?
Atsakyti
na esu siuo metu finansiskai nuo jo priklausoma...o mama gyvena kaime..ir dar tokiam kaime,kuriame net parduotuves nera....vazineja mikriukas....
Atsakyti